Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем с таблета

Препоръчан отговор

Здравейте проблема с таблета е че не мога да го включа. Модела е privileg mid-74a. Като натисна копчето за включване първо се показва марката след това изписва андройд и до тук оставял съм го с часове но не се пуска. Дали трябва да се преинсталира и дали ще мога сам. Не ми се носи в сервис. Таблета не е в гаранция и не ми е нужен много. Каква програма ще ми трябва за преинсталирането и как става? До сега съм преинсталирал само компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш да го ресетнеш. 

• Изключваш го.
  • След това натискаш и задържаш някои от следните бутони: Volume Up + Power button (or) Home button + Volume Up + Power button (or) Volume Down + Power button (or) Volume Up + Volume Down + Power button; (опитваш, докато не стигнеш до reboot менюто)
  • Избираш опция " wipe data / factory reset" като местиш с бутоните за звука.
  • После избираш "yes" отново с бутоните за звука.

П.С Може да се е блокирала и паметта, при което този метод няма да помогне. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...