Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Исках да ви попитам дали е пъпка или бенка, защото го разчоплих малко, а скоро имаше случай на човек получил рак след разчопляне на бенка и се притесних. Благодаря ви!

2qusm4m.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, не, нимоа, честно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се притеснявай времето ще покажe ...:D

аз лично мисля че ракът не съществува и  е измишлиотина на бялата  мафия но

всеки с неговият си акъл

пък тук нямаме уреди и микроскопи измислени от бялата мафия да ти кажем рак е не е рак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича ми повече на бенка, но няма от какво да се притесняваш. Разчоплянето не води до рак. Ако една бенка сърби обаче, не е зле да я погледне дерматолог, защото сърбежът е сред симптомите на меланома.

И разбира се, такива капацитети, дето не вервали в съществуването на рака, ги подминавай спокойно.

Редактирано от Гемето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Mисля че ти растат гърди (женски). намажи ги с йод и ще ти минат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...