Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябва ми помощ с избирането на аудиотехника.. не съм наясно с нещата изобщо затова ще питам за всичко. Взех си dj controller pioneer dj sb2 и искам да и взема хубав sound. Ще го използвам основно за техно и хаус музика и и трябва нещо, което вади готин бас. Controller-a е двулентов и не знам какво а си взема , мисля че трябват колони-усилвател или колони-субуфер (ще е хубаво  и за този избор да ми помогнете). Бях гледала Yamaha ns f150, но имаше и не-хубави отзиви  във форумите, които четох. Разполагам с около 500 лв. Четох, но така и не разбрах кое е по-важно и като отделяне на средства - колоните ли (субуфер,усилвател).Искат ми се по-мощнички 'неща', но не знам до колко бюджетът ми и контролерът ми позволяват.. Ще съм благодарна за всякакви съвети и разясненияIMG_2943.PNG

IMG_2944.PNG

IMG_2942.PNG

Редактирано от Becca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво очакаваш - за твоя слух е едно, за моя, друго, за други - трето. Тествай на слух и като те устройва - давай си парите. Твои са си. Кефът - също. За тия стилове каквото и да вземеш - все тая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Филипов написа:

Какво очакаваш - за твоя слух е едно, за моя, друго, за други - трето. Тествай на слух и като те устройва - давай си парите. Твои са си. Кефът - също. За тия стилове каквото и да вземеш - все тая. 

Е, чак все тая, не мисля. Все пак давам пари и не е все тая, но не разбирам , затова се надявах някой с повече опит/знания да помогне. Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎1‎/‎17‎/‎2017 в 17:43, Becca написа:

затова се надявах някой с повече опит/знания да помогне. 

Искаш помощ, но не даваш никаква информация за какво мислиш да ползваш това чудо. Къде ще го ползваш, какво ще озвучаваш? Профи техника ли търсиш или друго? Онези Ямахи може с 500 кинта да си купиш само едната, но ще ти трябват 2 + усилвател. Дет се вика с трици маймуни не се хващат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.01.2017 г. в 19:05, AGD написа:

Искаш помощ, но не даваш никаква информация за какво мислиш да ползваш това чудо. Къде ще го ползваш, какво ще озвучаваш? Профи техника ли търсиш или друго? Онези Ямахи може с 500 кинта да си купиш само едната, но ще ти трябват 2 + усилвател. Дет се вика с трици маймуни не се хващат.

Ще ми бъдат за домашна употреба най-вече. Ще си се уча да пускам в апартамента и най-много да ги вземам за някое събиране в къщата. Вдигнах бюджета до около 700 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със 700 лв. си купи едни слушалки и си тренирай на това. Пък някой ден може и да се включиш към някоя система да се правиш на DJ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване