Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://www.avguide.bg/forum/index.php?topic=25.0

здр.некои знае ли как се гледа булсат на тоз тел.имам регистрациа а не пише на клавиатурата нищо.

Редактирано от stancho51 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На коя клавиатура това бре? Освен това този оператор си има собствен форум за услугите му. Този форум не е специализиран за неговите услуги и ние няма как да отговаряме за проблемите с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска да гледа приложението на Булсатком за смарт телевизора си, чийто марка и модел е посочил, но не е обяснил какъв проблем има... Нещо с въвеждането на данните за вход евентуално. 

Вярно, лошо го е описал, човек ако не знае услугите на оператора, трудно ще му разбере писаното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, stancho51 написа:

http://www.avguide.bg/forum/index.php?topic=25.0

здр.некои знае ли как се гледа булсат на тоз тел.имам регистрациа а не пише на клавиатурата нищо.

Ако искаш да го гледаш булшита на телевизора вкъщи, струва по доларче на месец с една линукс кутия и един руски сайт. Ще трябва и една чиния насочена към 39°Е. 
А можеш и да си платиш абонамент направо на булшитковци, да понапълниш гушите на американските банки.

А иначе, с един тунер USB си гледаш ефирната телевизия без пари на таблед из градовете колкото си искаш в колата или на пейката в парка.
Ако имаш достъп до безплатно Wi-Fi си гледаш направо от сайтовете на бг каналите директно на 11 инчово лаптопче например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита за телевизора у дома и то конкретно за приложението за смарт телевизори на Bulsatcom, ти му говориш за приемане на цифровата телевизия в околността му през адаптер или гледане от отворени сайтове. Хубаво информираш, ама в грешната тема. Тук предмета е друг.

Иначе докато Булсатком, не ти кажат, че няма разработено приложение за този модел телевизор, няма как да си сигурен. Може винаги да използваш разработения от тях Android бокс. Към момента, на него качеството е много по-добро. Но ако сега си само със сателитен приемник, тъй като очевидно след като имаш регистрация, имаш и абонамент, не те съветвам да си разменяш приемника за ужасната платформа. Не че е по-добър, просто поне проблемите с него не са толкова чести. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Blue Ray написа:

Но ако сега си само със сателитен приемник, тъй като очевидно след като имаш регистрация, имаш и абонамент, ...

Не си познал, няма абонамент лично той, а се опитва да гледа без да плаща той, като ползва чужда регистрация на човек който през интернет няма да гледа.
Видя ли сега що му казах, че може да гледка само за по доларче на месец същото с линукс кутия и една малка антена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не го познавам лично, за разлика от теб... Няма как да имам такава информация, съдя само по публикациите му в тази тема!

И не виждам какъв е проблема, щом някой няма да ползва IPTV услугата и си е предоставил регистрацията? В такъв случай, някои мои изречения от предишния ми пост отпадат, а именно тези за приемника... Останалото продължава да важи... Както вече споменах, даваш полезна информация, но не по съществото на темата. Нямам против това, разбира се, просто така темите стават доста объркани, най-вече за питащия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Blue Ray написа:

Аз не го познавам лично, за разлика от теб... Няма как да имам такава информация, съдя само по публикациите му в тази тема!

И не виждам какъв е проблема, щом някой няма да ползва IPTV услугата и си е предоставил регистрацията? 

А пък питащият въобще не може да се сети как го знам какво е намислил, щото той не ме познава лично.

Проблемът възниква, като си смени паролата този дето му я е дал. Ако въобще му я е дал доброволно, а не я е генерирал питащият имайки достъп до необходимите данни за да го направи сам на сайта на булшитковци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говориш неща, които автора на темата никъде не е споменал. Без доказателства или каквото и да било друго, ги приемам за неверни. Пишеш нещо си там автоматично, което никъде никой не е споменал... Навярно лични мисли, а сам призна, че дори не познаваш питащия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да, той регистрирал нарочно нов ник, за да е анонимен ама на тебе специално ще почне да ти разправя, че е видял една поредица от знаци отзад на булшитския приемник и знае ЕГН-то на съседката която даже няма Интернет. Та по съседски е решил да погледка хамерикански тъпотии преведени на български, за здравето на съседката.
Иди на булшитския форум и виж как се прави парола за зяпане. Па иди и на сайтовете за шеринг и направи едно търсене с заглавието на оператора и ако не те мързи да четеш, ще намериш описано това онова, па дано ти се изясни как става номера на китайката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ме пращаш да се уча как се прави регистрация в сайта на Булсатком, май нещо се бъркаш... Идеално и знам как се разпространяват услугите на този оператор, както и какви интерфейси използват за техните услуги. Навярно и по-добре от теб, не заради друго, просто защото съм се занимавал с услугите на въпросния оператор... А за историята на питащия и от къде си е докопал акаунта, мен въобще не ме интересува. Отговарям обективно, конкретно по темата, за проблема. Друго не ме интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам два приемника на булсат имам регистрациа два тел.с интернет,на единиа си гледам през интернет булсата а др. тел. има проблем при исписване с клавиатурата.казаха ми, че не е савместим с булсата и това е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли възможност да дадеш снимка на проблема? Тъй като така не става много ясно? Инсталирал си приложението на Булсатком на телевизора, но не може да попълниш данните си? Ако си стигнал до инсталацията, едва ли не е съвместим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам два приемника на булсат имам регистрациа два тел.с интернет,на единиа си гледам през интернет булсата а др. тел. има проблем при исписване с клавиатурата.казаха ми, че не е савместим с булсата и това е...

така ми одговориха сервиз шарп .Катовлезна в булсата,.телевизиа  и натисна за исписване на паролата излиза клавиатура но неисписва нито една буква,цифра и тн.може би иска приложение  незнам.

на тел. сам с приложение и си гледам.на комп. влизам по този начин с парола на другиа тел.влизам както през компа иси гледам...

несам пред тел. и немога да снимам 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Radkosss
      Здравейте предновогодишно!
      Преди няколко дена при поредното включване на тази малка антика, възникна проблем с възпроизвеждането на образа. Излязоха хоризонтални линии на бял фон (прикрепям снимка, показваща това). След няколко секунди работа се самоизключва. Предположих, че е от вертикалния усилвател (IC501), но въпреки подмяната му, те останаха. Също ще Ви прикрепя и схемата на телевизора. Работата е там, че не разбирам много от телевизионна техника (падам си повече аудиофил ) и се нуждая от помощта Ви - всякакви предложения са добре дошли. Ще се постарая да направя измервания на контролните напрежения  и да ги сравня с тези в схемата (доколкото това е възможно предвид лошото качество на сканираното копие).
      sharp_14r2_14r2b.pdf

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване