Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

haidukpikaso
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 часа, miro20 написа:
 1.    ......."ОЩЕ Е РАНО".
 2. Какво разбираме от решението на Конституциония съд?

1. Е , и какво му е скандалното ?:angry:

Човекът си говори в прав текст каквото мисли за България - в тяхна си телевизия , открито и честно . Не е да командва по телефона или да крои заговори...Има ли или няма право (въпросът е риторичен) ?:angry:

Аз бих казал същото като К.Н. . Тогава не му е било времето да се поправи една несправедливост - някой да е питал народа иска ли или не иска ЕС и НАТО .....? Монито Паси искаше...... :nono:

Я , виж холандците - хем преди нас им дойде акъла в главата ! Великобритания е друга стока.....:lol6:

2. Нищо повече от отговор на питане как е устроена Конституцията . Ами така е устроена .

..........................

Чети по-внимателно преди да излизаш с полюции и ядене на каскети !  :giggle1:

Тоя (А.Т.) освен като мерзавец , не могат да се характеризират с нищо друго мръсните му подмятания и намеци .

Ти също . Но на теб е простено .....и при това знаеш защо , казвано ти е  . :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 11,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Президентът Радев: Отново призовавам - оставка на Борисов и Гешев! Готов съм със служебен кабинет!

Цитат
В опитите за личностно спасение министър-председателят Борисов завлича цялата своя партия и всички свои съпартийци. Там има много почтени хора и сега те трябва да носят чужд позор хора. Всички негови призиви за обединение са измамни, посочи Радев.

Отново призовавам - оставка на Борисов, оставка на Гешев!

Това заяви държавният глава Румен Радев на извънреден брифинг във връзка са радикализацията на протестите. Според него тези протести отварят пътя на България към бъдещето.

Не виждам сила, която може да се противопостави на протестите. Затова отново призовавам Борисов и Гешев да си подадат оставките, подчерта президентът.

Във връзка с днешното решение на КС, което гласи, че имунитетът на президентът го пази от наказателно преследване, държавният глава заяви: "Решенията на Конституционния съд не се коментират, те се изпълняват, особено когато са еднозначни. Всеки, който използва Конституцията и законите в атака на други институции, трябва да носи своята отговорност".

Произнасянето на магистратите бе по питане на главния прокурор Иван Гешев дали може да разследва държавния глава.

Винаги съм призовавал за спазване на законите, но когато самият министър-председател гази законите и Конституцията, какво очаквате от гражданите. Хората са на площадите, скандират "Мутри вън!", посочи Радев.

"Служебното правителство е ясен конституционен инструмент. Дали съм готов, да готов съм. Моята професия изисква да съм готов. Готов съм със служебен кабинет.Уважавам всички други професии, включително и на българските пожарникари", посочи той.

В коментар на новия запис, в който глас, приличащ на Борисовия обижда държавния глава и протестиращите, президентът каза: "Този разговор ясно показа кой е поръчителят на цялата очерняща кампания, която се води срещу президентската институция. Жалкото е, че в паническите опити за лично спасение министър-председателят завлича цялата своя партия и всички свои съпартийци на дъното. Там има много почтени хора и те трябва да носят чуждия позор". Според държавния глава призивите на премиера за диалог и единение са измамни, тъй като по телефона говори друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хехе :)  Фигуранта бил готов със служебен кабинет. Те мутрите и олигарсите в лицето на Черепа и Шуши му го нагласиха още от първите протести :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, insec написа:

Опааа 🤣

Тоя е сбъркал улицата бе - кара в насрещното:lol6:....и коментаторът също ....сбърканяци всякакви ....:nono:

Да взема и аз ли да си направя едно селфи....:lol6:А в махалата ще кажат : " Браво бе ! Голем пич излезе ! " ....:lol6:

.....пък на другата улица може и някой друг лев да падне....:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продължението предстои още тази вечер - тъй че споко Чичи, като гледам колко емотки си нацвъкал, до инфаркт ще се докараш.

Идея си нямате - или пък си имате, а? - какви ги е забъркал президента. Мутра ще ми вика мутрите вън - айде бре, аз да не съм чичи и радула пияните гарвани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, insec написа:

Продължението предстои още тази вечер - тъй че споко Чичи, като гледам колко емотки си нацвъкал, до инфаркт ще се докараш.

Идея си нямате - или пък си имате, а? - какви ги е забъркал президента. Мутра ще ми вика мутрите вън - айде бре, аз да не съм чичи и радула пияните гарвани.

Нищо не се разбира от видеото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, miro20 написа:

Какво разбираме от решението на Конституциония съд? Срещу Радев може да се образува наказателно производство. Решението на практика определя като законосъобразни всички действия на прокуратурата досега

Мне, нищо такова не разбираме от решението на КС!

Разбираме, че Гешев е нарушил Конституцията!

преди 15 часа, miro20 написа:

Съществуват възможности за две различни процедури:
1. наказателно производство по НПК;
2. конституционно (политическо) “импийчмънт” пред НС и КС.
Няма пречки да се образува наказатено производство за евентуално престъпление, в което президентът участва - да се събират доказателства и извършват процесуално-следствени действия. Единственото условие е, че той лично не може лично да бъде разпитван, задържан, обискиран, да му се прилагат СРС-та и т.н. Това обаче важи, докато не се съберат доказателства, за да започне процедура по импийчмънт, която води да му свали имунитета. Тези доказателтва се представят на НС да прецени дали да иска от КС снемане на имунитет. Ако КС отсъди ДА - вече президентът може да бъде задържан и разпитван като обикновен обвиняем/подсъдим.

Хайде като съберете доказателства и му свалите имунитета елате да ми се обадите.:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, M.Николов написа:

Мне, нищо такова не разбираме от решението на КС!

Разбираме, че Гешев е нарушил Конституцията!

Това че ти си разбираш по своя изкривен начин, си е твой проблем.

Ясно се казва че пряка репресия срещу президента не може да има, но спокойно може да си вървят делата и събирането на доказателства.

т.е. спокойно може да се повдигнат обвинения по делото не срещу Фигуранта, а за онова обаждане, което редовно и законно разследван и подслушван негов сътрудник / Митко смс-а /  му се обажда да уговарят и скатават проверката на КПКОНПИ срещу Деса Мерцедеса.

И това дело после /след напускането на Президентството или след импийчмънт/ да е доказателство по обвинения срещу него като бивш президент.

Така че няма оттърване. Да мисли как ще бяга като Янукович в Москва примерно :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, miro20 написа:

Така че няма оттърване. Да мисли как ще бяга като Янукович в Москва примерно :giggle1:

Това определено е най-смешния виц, който съм чел в последно време.:laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, insec написа:

Ах тъй - Хаджигенката нещо не ще да чува нЕкои въпросчета, а? а? а? 😂 Ама ще му се наложи, няма как хахахахахаххахаха

Всъщност, той отказа да отговаря на всякакви въпроси. КОето си е негово право, разбира се. Не се е уговарял за интервю.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, M.Николов написа:

Хайде като съберете доказателства и му свалите имунитета елате да ми се обадите.:lol6:

Радев дали е Божковец или се е объркал нещо?     И при двата варианта вече в бъдещо време е политически мъртвец.  А Боко Тиквата все още е жив...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, M.Николов написа:

Всъщност след падането на Герб, на Радев няма да има кой да му се опре за втори мандат.;)

Как да няма?!

Боко е насреща!

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, M.Николов написа:

Всъщност след падането на Герб, на Радев няма да има кой да му се опре за втори мандат.;)

Кога ГЕРБ ще пада?   Няма Радев никакви шансове примерно срещу Мутафчийски.  Необходим е обединител!   Божковец е неадекватен избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, M.Николов написа:

Това определено е най-смешния виц, който съм чел в последно време.:laughing4:

преди 7 минути, Мойра написа:

Как да няма?!

Боко е насреща!

:D

И за какво му е на Боко  президенството ?

Толкова ли не разбрахте че деструктивните мутро-олигархични сили ПОЛЗВАТ пРезидентството като ВРАТА към властта  ?

Защото отдургаде не могат да влязат.

Да, подиграват ви се, смеят се на лумпените във фейсбук и тия дето цитират фрогнюз дето Божков спуска опорки , където /фейсбук/  манипулират лумпените, и като им кажат вървете натам - и те бегат натам , после насам  и те бегат дето им кажеш.. е не веднага а с някаква латентност...  плюс дадени 10-15 хиляди /цитирам Божков/  .

На тях пРезидента не им е проблем, той им е КУКЛА-Фигурант.  /пак цитирам Божков/

И вие незнайно защо, патосно и революционно се радвате на това.  :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikssi написа:

Спри ракията вече.:ph34r:

Спрях напълно ракията заради диабет.  Съжалявам, че съм гласувал за Радев.  Този човек не е обединител и е неподходящ за президент.   Следващият път нека Божков му купува гласове. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Съжалявам, че съм гласувал за Радев.  Този човек не е обединител и е неподходящ за президент.   Следващият път нека Божков му купува гласове. 

Николов.. ей ти 2-3 млн , минус един вече.

:)

Пардон.. много повече минуси са... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Николов.. ей ти 2-3 млн , минус един вече. :)

Ти пък кой брои ботовете .... :ph34r: нали според тебе бил бот бре! Гърч , гърч...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, M.Николов написа:

И без падане на ГЕРБ, пак няма кой да му се опре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Николов.. ей ти 2-3 млн , минус един вече.

Не забравяй и инсекта.:giggle1:

преди 5 минути, miro20 написа:

Пардон.. много повече минуси са... 

Сигурно, но знаеш ли кое е интересното, че новите фенове на Радев са много повече.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, attj написа:

Спрях напълно ракията заради диабет.  Съжалявам, че съм гласувал за Радев.  Този човек не е обединител и е неподходящ за президент.   Следващият път нека Божков му купува гласове. 

Симпатизант на Веско да гласува за Радев. Ай недей...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване