Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 5 минути, absurt написа:

Ха,ха! Дали пък беше лекар, когато обяви от връх Шипка, че зараза няма? 

Дали пък беше и е прокурор или съдия, когато обвинява този и онзи в разни престъпления? 

Аглайке, Аглайке, много си семпла, горката! 

И да, държавата сме ние и от нас зависи, но затова избираме тези, които я управляват- да го правят. А, забравих, че правителствата на Радев са си лично негов избор, както и решението му да подкрепя и ръководи насъскването на хората едни срещу други, вместо ваксинирането им. 

Ти пък какво избираш, нали няма да гласуваш. Да не забрави какво си лъгала вчера отново :D 

Разбрах те, спокойно. Радев е виновен и толкова. Стига ми губи времето в празни приказки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 10,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Аглая, ако не тичаш подире ми да ме олайваш, няма да си губиш времето. Твойта стана "Кой ми ака в гащите"!1700080184_download(16).gif.d183e0ae7620ec8a64c6e295cb3d68e7.gif

преди 3 минути, gagodrago написа:

Според мен Радев трябва да въведе и още едно допълнително правило - три дена арест за всички гербоиди ревящи срещу мерките.

Ще изкараш, че 80% от хората са гербери. Кофти прогноза в изборно време!icon_cooler.gif.53f7917aa5180325334c5824b76ff865.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Аглая, ако не тичаш подире ми да ме олайваш, няма да си губиш времето. Твойта стана "Кой ми ака в гащите"!1700080184_download(16).gif.d183e0ae7620ec8a64c6e295cb3d68e7.gif

Ще изкараш, че 80% от хората са гербери. Кофти прогноза в изборно време!icon_cooler.gif.53f7917aa5180325334c5824b76ff865.gif

Просто не ти се отдава четенето с разбиране. Поне сега, като сте онлайн, помоли внучката да те взима в клас, че да не се излагаш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gagodrago написа:

Според мен Радев трябва да въведе и още едно допълнително правило - три дена арест за всички гербоиди ревящи срещу мерките.

Гербиджа реве против мерките,че били рестриктивни...А един от най-големите медицински  експерти-професор Радка Аргирова казва,че са закъснели...Интересно как Тиквата Борисов разбира вирусологичните заболявания повече от лекарите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Просто не ти се отдава четенето с разбиране. Поне сега, като сте онлайн, помоли внучката да те взима в клас, че да не се излагаш. 

Ти вземи да се боядисаш, че с това сигнално-жълто си за никъде. 

Нали не искаше да си губиш времето с мен? Или, не можеш да задържиш дори собствените си мисли повече от 5 минути?TCGOZ.gif.06ce33e20661e2f357ba10ee331b2131.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Лудият Учен написа:

Гербиджа реве против мерките,че били рестриктивни...А един от най-големите медицински  експерти-професор Радка Аргирова казва,че са закъснели...Интересно как Тиквата Борисов разбира вирусологичните заболявания повече от лекарите...

Каквото направи Радев, обратното е правилно. Толкова е капацитета на гърбавитe (всяка прилика с малоумни интернет тролове, които не гласуват за герб е чисто съвпадение)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Лудият Учен написа:

Разбира се, че мерките са закъснели. Всички мерки, които трябваше да се взимат последователно- както направиха по белите страни. Първо да постигнат чрез личен пример и държавническо мислене, един приличен процент на ваксиниране- над 50-60%, а после рестрикциите срещу малцинството, за да не пращат държавата в колапс.

Тиквата Борисов не разбира повече от вирусолозите, а повтаря това, което те казват и направи това, което те съветват. 

Радев направи и продължава да прави точно обратното- от връх Шипка още, когато заяви че няма зараза, та до днес, дума не обели и пример не даде за борба със заразата и за ваксиниране. Направо им нареди на подопечните да затворят държавата и да лишат от правото на всичко, 80% от хората.

Толкова отчетлива е разликата в действията на двамата, че не вярвах някой да не я вижда. Оказа се, че не е така.

Когато някоя руса персона не може да разбере и запомни дали е мъж или жена, очакването да схване каквото и да било друго, е прекалено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

6 месеца Радев не направи нищо, за да проагитира и убеди хората да се ваксинират. Нито с личен пример, нито с личен апел, нито с мерки от държавните органи. Пълен и предизвестен провал, започнал с назначението на здравния министър- изявен антиваксер,

Нали знаеш, че първото впечатление е най-важно? Какво обаче получи Българският народ в началото на Ковид епохата?

Получи за шеф на НОЩ за борба с "пандемията"... коремен хирург, който една седмица преди да стане шеф, от национален ефир разправяше че този вирус не е по-опасен от Короната. Освен това в Щаба нямаше нито един епидемиолог. Ние с бум на коремни операции ли трябваше да се справяме тогава, или с вирусна епидемия?

Получи и починали ОТ ковид... с придружаващо заболяване "тежка черепно-мозъчна травма" и "последен стадий на рак" :doh:

Получи и такава демонстрация на спазване на мерките, които самите управляващи бяха наложили:

33701-2019-ncov-%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-2019%5Bsars-cov-2%5D-91490655_2929280053796428_4563573992346091520_n.jpg

Получи и задължителни маски на закрито, а тогавашен министър на рецепцията на майчин дом:

за34200-2019-ncov-%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-2019%5Bsars-cov-2%5D-83513296_3189258117792615_6629568701853073408_n.jpg 

Получи и забрана за посещение на паркове, а тогавашен министър и вицепремиер:

Полицията проверява седял ли е Каракачанов на пейка в парка | 112 | Новини  от България и Света | OFFNews.bg

.... и още... и още....

Когато управляващите вече са те излъгали хиляди пъти по темата за ковид, Радев дори и ежедневно да се ваксинира по ТВ-то ефекта ще е нулев, защото злото е сторено и вече никой не вярва нито на политиците, нито на лекарите. Дори и да са прави за нещо свързано с Ковид, "лъжливото овчарче" е в действие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помня, разбира се, ама защо държиш нещата да продължават да се сговняват и днес да сме в тъмночервената зона, след 4 вълни на Ковида? Защо да мрем като мухи? Защо да сме ваксинирани на 20% и да лишават от права 80% от народа? Защо срещу зимата държавата да е пред колапс? Харесва ти, защото го прави Радев? Ти мазохист ли си или си намразил и себе си, и близките си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Помня, разбира се, ама защо държиш нещата да продължават да се сговняват и днес да сме в тъмночервената зона, след 4 вълни на Ковида? Защо да мрем като мухи? Защо да сме ваксинирани на 20% и да лишават от права 80% от народа? Защо срещу зимата държавата да е пред колапс? Харесва ти, защото го прави Радев? Ти мазохист ли си или си намразил и себе си, и близките си?

Да те питам как управляващите могат да накарат човек не желаещ да се ваксинира да се ваксинира с пистолет ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

Да те питам как управляващите могат да накарат човек не желаещ да се ваксинира да се ваксинира с пистолет ли ?

Както успяха да го направят по целия бял свят- с личен пример и държавна политика, която да убеди хората. Сега тръгват направо с пистолета- по военно му, все едно че неваксинираните са им врагове. Сега- днес, а довчера им бяха удобни, че и ги насъскваха, за да печелят точки в борбата за власт. Нито веднъж, в нито едно изявление, Радев не се опита да призове хората да се ваксинират. Камо ли да покаже с пример. А, поддръжниците му бяха 60%. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Както успяха да го направят по целия бял свят- с личен пример и държавна политика, която да убеди хората. Сега тръгват направо с пистолета- по военно му, все едно че неваксинираните са им врагове. Сега- днес, а довчера им бяха удобни, че и ги насъскваха, за да печелят точки в борбата за власт. Нито веднъж, в нито едно изявление, Радев не се опита да призове хората да се ваксинират. Камо ли да покаже с пример. А, поддръжниците му бяха 60%. 

ако не си разбрала от последните избори Българина не ще и да вижда политик и ако се проведе анкета смятате ли че управляващите в последните 30 години трябва да лежат в затвора обзалагам се че мнозинството от хората ще отговорят  с да .При нас ниския процент на ваксиниране идва от българския ни манталитет защото ние за всичко мислим това на мен няма да се случи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, absurt написа:

Може и да не е мазохист, но това му спускат от тролската централа на БСП и Радев и това защитава, защото му плащат. Ако нещата продължават така, скоро Борисов ще им се стори светец.

преди 8 минути, ninov написа:

А това със зеления сертификат какво е? Насилствено ваксиниране, с което нарушават правата на хората. Аз съм в подобна ситуация. Янвуари прекарах ковида и сертификата ми важи 6 месеца. Преди 1 седмица си направих тест за антитела в Рамус и имам 2460 единици /при минимум за защита 1050/. Сертификат не мога да извадя. Какво правим? Или трябва да се ваксинирам /което не желая, поради наличието на антитела/ или .....? Не мога да се тествам през 2 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, absurt написа:

Както успяха да го направят по целия бял свят- с личен пример и държавна политика, която да убеди хората.

Да, обаче за разлика от целият бял свят, в България личният пример и държавната политика бяха такива:

преди 33 минути, ivottoshev написа:

Нали знаеш, че първото впечатление е най-важно? Какво обаче получи Българският народ в началото на Ковид епохата?

Получи за шеф на НОЩ за борба с "пандемията"... коремен хирург, който една седмица преди да стане шеф, от национален ефир разправяше че този вирус не е по-опасен от Короната. Освен това в Щаба нямаше нито един епидемиолог. Ние с бум на коремни операции ли трябваше да се справяме тогава, или с вирусна епидемия?

Получи и починали ОТ ковид... с придружаващо заболяване "тежка черепно-мозъчна травма" и "последен стадий на рак" :doh:

Получи и такава демонстрация на спазване на мерките, които самите управляващи бяха наложили:

33701-2019-ncov-%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-2019%5Bsars-cov-2%5D-91490655_2929280053796428_4563573992346091520_n.jpg

Получи и задължителни маски на закрито, а тогавашен министър на рецепцията на майчин дом:

за34200-2019-ncov-%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-2019%5Bsars-cov-2%5D-83513296_3189258117792615_6629568701853073408_n.jpg 

Получи и забрана за посещение на паркове, а тогавашен министър и вицепремиер:

Полицията проверява седял ли е Каракачанов на пейка в парка | 112 | Новини  от България и Света | OFFNews.bg

.... и още... и още....

Когато управляващите вече са те излъгали хиляди пъти по темата за ковид, Радев дори и ежедневно да се ваксинира по ТВ-то ефекта ще е нулев, защото злото е сторено и вече никой не вярва нито на политиците, нито на лекарите. Дори и да са прави за нещо свързано с Ковид, "лъжливото овчарче" е в действие.

Сега берем плодовете на именно този личен пример и именно тази държавна политика. Пак казвам: когато българската официална власт те е лъгала по толкова безсрамен начин, напълно нормално е 80% от хората вече да не ѝ вярват. Даже 80% са малко. Доста от ваксинирините в Бг са се боцнали не защото искат да се предпазят от ковид, а защото трябва да пътуват. До това доведе личният пример и официалната политика на властта в началото на ковид ерата и сега каквото и да се прави, вече е късно да се върне доверието на хората.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gagodrago написа:

Как си личи комунето отдалеч :) :)   върти сучи, все към тричленки залита.... :giggle1:

Стига да не го засегне него обаче. Само срещу другите. Когато комунетата са пък с нещо засегнати или ощетени, най много ревете от всички други за нарушените им ДЕМОКРАТИЧНИ права.

:lol6:

Цитат

Какво обаче получи Българският народ в началото на Ковид епохата?

Получи и починали ОТ ковид... с придружаващо заболяване "тежка черепно-мозъчна травма" и "последен стадий на рак" 

тошеффф , не знам защо си копираш постоянно тези глупости и спекулации.

"В  началото" да ти припомня, цял свят не знаеше как да реагира срещу неизвестния вирус. Всички медици и епидемолози  даваха различни съвети. НАшите , мисля конкретно Мутафчийски каза в прав текст, е че се консултират с колегите си от Германия, ходили са често на конференции там, и са следвали техните, и европейски политики и мерки .

В това няма нищо лошо . И мерките и световната медицина лека полека изчисти какво трябва да се прави срещу вируса, как действа, кое е най ефективно срещу него .

Но в "началото" както акцентираш, никой не знаеше какво и как.

Нарушение и противоречие би имало ако някой медик направи гаф или грешка с известен вирус  , за който се знае как се лекува, какви пътеки има и т.н.

Това с ковид-а няма нищо общо .

Простотията ти пък постоянно да повтаряш техническата грешка в статистиката от началото на пандемията за починал със черепномозъчна травма е... просто банална простотия. Колкото повече я повтаряш, толкова повее се излагаш.

По света , а и у нас гинат стотици хора ежедневно, и твоя "аргумент" с един единствен случай на черепна травма би бил смешен, ако не бе всъщност, трагичен опит за тъпа спекулация.

:hush:

Много пъти съм давал и примера с РФ , където отдавна се правят аутопсии на всички починали . И ясно разделят починалите  - кой ОТ коронавирус, кой СЪС коронавирус, но от друго заболяване, кой има други заболявания НО е починал от усложненията на ковид-а , и т.н. и т.н

преди 54 минути, absurt написа:

Нито веднъж, в нито едно изявление, Радев не се опита да призове хората да се ваксинират. Камо ли да покаже с пример.

Да, ето една конкретна разлика между Зеления Чорап и Борисов.

Борисов се сещам многократно е УМОЛЯВАЛ хората да се ваксинират.   затова сега има пълно право да критикува Фигуранта и служебната му хунта за абсолютното безхаберие и некадърност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

За всички , които се правиха на герои ,облъчваха другите с някакви нелепи теории ,не се ваксинираха можеше само да им се каже , че ако се разболеят от Ковид да си плащат лечението. 1500 евро мисля ,че беше  в интензивното!Не съм сигурен ,но в никакъв случай не са малко пари! Защо от моите пари да му се плащат.Да не говорим , че повечето такова отворковци  се осигуряват  на минималната или въобще не се осигуряват. Колкото за Радев съм сигурен в едно , че когато е напуснал армията ,всички негови подчинени са си отдъхнали и много  радвали , защото такъв началник , злобен и отмъстителен ,предполага само подмазване иначе нищо добро, той ще гони до дупка всеки един ,който не му се е подмазвал! И в казармата съм срещал такива и в работата си. Това беше и причината още от 90 година да съм си сам началник та до сега!

Трябва да се знае , че този вирус ще го има години и всеки иска или не иска ще се срещне с него. По два начина или като се ваксинира или като го преболедува. Мисля , че ваксинирането е разумния вариант ! Снощи на мачовете в Европа стадионите пълни с народ  , Европа за разлика от нас се ваксинира!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, miro20 написа:

Простотията ти пък постоянно да повтаряш техническата грешка в статистиката от началото на пандемията за починал със черепномозъчна травма е... просто банална простотия. Колкото повече я повтаряш, толкова повее се излагаш.

По света , а и у нас гинат стотици хора ежедневно, и твоя "аргумент" с един единствен случай на черепна травма би бил смешен, ако не бе всъщност, трагичен опит за тъпа спекулация.

Техническа грешка? Ама само една единствена ли е, или има и други "технически грешки" чиято цел е да попълват статистиката с починали от Ковид?

Опит за спекулация? Съгласен съм, но нали знаеш, че този опит за спекулация излезе от устата на Майтапчийски?

преди 47 минути, miro20 написа:

Много пъти съм давал и примера с РФ , където отдавна се правят аутопсии на всички починали . И ясно разделят починалите  - кой ОТ коронавирус, кой СЪС коронавирус, но от друго заболяване, кой има други заболявания НО е починал от усложненията на ковид-а , и т.н. и т.н

И защо Боко Великолепний не въведе тази практика и у нас? Сещаш ли се? 

преди 20 минути, bigiadri написа:

За всички , които се правиха на герои ,облъчваха другите с някакви нелепи теории ,не се ваксинираха можеше само да им се каже , че ако се разболеят от Ковид да си плащат лечението. 1500 евро мисля ,че беше  в интензивното!Не съм сигурен ,но в никакъв случай не са малко пари! Защо от моите пари да му се плащат.

1500€ в интензивното, ама в интензивното са 500 души, а на останалите 5500 в болниците лечението струва дооооста по малко от отпусканите 1400лв по клиничната Ковид пътека. Като цяло Болниците са на печалба от Ковид пациентите.

Ако аз като неваксиниран ще трябва да плащам - добре, съгласен съм, но ако съм "лек случай" и лечението ми излезе примерно 500лв., болницата ще ми връчи ли остатъка до 1400, които Здравната каса е отпуснала за лечението ми? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, bigiadri написа:

Снощи на мачовете в Европа стадионите пълни с народ  , Европа за разлика от нас се ваксинира!

Естествено. В някои страни, Норвегия май, казват дори няма табели и предупреждения, нито маски . Но са над 90% ваксинирани

И хората са се върнали към нормалния живот.

Тук обаче имаме умници които развяват че всичко е лъжа, с аргументи за "черепномозъчна травма" приписана за ковид . :getout:

Не без съдействието на изцяло свободната неограничавана фейк пропаганда и конспирции. Освен и правителствената неадекватна политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Лудият Учен написа:

Гербиджа реве против мерките,че били рестриктивни

я кажи защо задължава да се боцнат бизнесмените, но не и в държавната администрация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, absurt написа:

....................................................................................................

Вярно, че когато Господ раздавал акъл, военните са били на учение.

Па-па-па-па..........................................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Без умствен капацитет написа:

я кажи защо задължава да се боцнат бизнесмените, но не и в държавната администрация

чеверме ти ваксинира ли се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ninov написа:

чеверме ти ваксинира ли се

каква ти е логиката за да питаш това - иначе НЕ, според мен знам как да се предпазя от нещо предавано по въздушно капков път

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Без умствен капацитет написа:

каква ти е логиката за да питаш това - иначе НЕ, според мен знам как да се предпазя от нещо предавано по въздушно капков път

От любопитство те питах.А мисленето е типично Българско на мен няма да ми се случи затова и такъв е и процента на ваксинираните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване