Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 44 минути, Без умствен капацитет написа:

каква ти е логиката за да питаш това - иначе НЕ, според мен знам как да се предпазя от нещо предавано по въздушно капков път

грешиш. Предава се по всякакъв път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 10,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 29 минути, ninov написа:

От любопитство те питах.А мисленето е типично Българско на мен няма да ми се случи затова и такъв е и процента на ваксинираните

иначе ако се наложе, нямам нищо против ваксината - имам дългогодишни наблюдения че РНК медикаментите са си добри, дори по добри от традиционните

знаеш ли колко много лекарства са на РНК основа, хем е евтина технология, а и нанася по малко поражения на другите органи

преди 23 минути, Радул написа:

грешиш. Предава се по всякакъв път.

да и сърцето ще почне да играе кючек и се вижда свети петър да ти казва - добър вечер:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

да и сърцето ще почне да играе кючек и се вижда свети петър да ти казва - добър вечер:)

Виж капацитетов, ковид се предава освен по въздушно капков път и по всички познати ни начини за предаване на нещо. Предава се чрез храна, предава се чрез вода, предава се по полов път, предава се и по кръвен път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радев след гафа на Кацаров, ритна канчето. Няма да го бъде! Така е като слушаш жена си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че да не е само този гаф. Всеки ден се доказва като разединител на нацията. Заигра с етническия мир и с ДПС.     

Няма как да градиш кампания само на омраза и разединение. Точно това ще му изяде главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, bigiadri написа:

За всички , които се правиха на герои ,облъчваха другите с някакви нелепи теории ,не се ваксинираха можеше само да им се каже , че ако се разболеят от Ковид да си плащат лечението. 1500 евро мисля ,че беше  в интензивното!Не съм сигурен ,но в никакъв случай не са малко пари! Защо от моите пари да му се плащат.Да не говорим , че повечето такова отворковци  се осигуряват  на минималната или въобще не се осигуряват. Колкото за Радев съм сигурен в едно , че когато е напуснал армията ,всички негови подчинени са си отдъхнали и много  радвали , защото такъв началник , злобен и отмъстителен ,предполага само подмазване иначе нищо добро, той ще гони до дупка всеки един ,който не му се е подмазвал! И в казармата съм срещал такива и в работата си. Това беше и причината още от 90 година да съм си сам началник та до сега!

Трябва да се знае , че този вирус ще го има години и всеки иска или не иска ще се срещне с него. По два начина или като се ваксинира или като го преболедува. Мисля , че ваксинирането е разумния вариант ! Снощи на мачовете в Европа стадионите пълни с народ  , Европа за разлика от нас се ваксинира!

Благо, съжалявам те приятелю, да ревеш за ГЕРБ и Боко Тиквата (не тук, в друг твой пост). Явно си зависим от тях, то в Пазарджик още си управляват феодалите от ГЕРП.

И как обрисува Радев, както и Боко не може. А Радев е злъчен и злобен само по адрес на крадците и лъжците от ГЕРБ! И си е много харен човекът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, karadzha написа:

Благо, съжалявам те приятелю, да ревеш за ГЕРБ и Боко Тиквата (не тук, в друг твой пост). Явно си зависим от тях, то в Пазарджик още си управляват феодалите от ГЕРП.

И как обрисува Радев, както и Боко не може. А Радев е злъчен и злобен само по адрес на крадците и лъжците от ГЕРБ! И си е много харен човекът.

Караджа,приятелю,аз съм си откъм мен. Не съм зависим от никой , а в Пазарджик кметът е независим ,вече трети мандат. Единствено което ме ръководи в действията ми и намеренията ми  е логиката . От това ,което виждам в Бг е че освен ГЕРБ ,никоя друга партия няма ресурс и подготвени кадри да управлява. Та те бяха във властта 10 години . Нима това не е видно сега, виждаш колко грешки , разправии и простотии .Хората не трябва да се оценяват едностранно , у всеки има и добро и лошо ,както някъде беше казано - човекът е книга зависи на коя страница  ще я отвориш.Не може да се разделя България ,не може това да прави най-вече президентът,през целия си мандат само злоба и омраза към управлението ,ГЕРБ не са идеални ,но са имали и правилни действия , кажи което им е лошо , но и което е добро. Настройват се хората едни срещу други . На някой е нужно това , но не и на хора  като нас. Нима ГЕРБ не следва и моята логика , предсказах че те няма да изберат партиец за президент , че Боко няма повече да управлява ,ГЕРБ ще издигнат друг за премиер . Много станаха кризите сега,хубави ,лоши преди , бяхме свикнали на някаква стабилност .Освен това Борисов направи това ,което друг не би направил-раздели се с най-близкия си човек за един асансьор, други махна заради съмнения от партията си. Мислиш ли , че някой от сегашните ще направи това? Не съм убеден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Hristo52 написа:

Радев след гафа на Кацаров, ритна канчето. Няма да го бъде! Така е като слушаш жена си...

Това е истината. Вчера дълго след протеста в София стояха нащрек хиляди жандармерия и армия.

Не е останал нито един протестиращ, а те стоят, не се прибират.

Льотчика май се изпусна от страх. Деси ще трябва да пере, да и дойде акъла в главата. Да не го е държала под чехъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, bigiadri написа:

Караджа,приятелю,аз съм си откъм мен. Не съм зависим от никой , а в Пазарджик кметът е независим ,вече трети мандат. Единствено което ме ръководи в действията ми и намеренията ми  е логиката . От това ,което виждам в Бг е че освен ГЕРБ ,никоя друга партия няма ресурс и подготвени кадри да управлява. Та те бяха във властта 10 години . Нима това не е видно сега, виждаш колко грешки , разправии и простотии .Хората не трябва да се оценяват едностранно , у всеки има и добро и лошо ,както някъде беше казано - човекът е книга зависи на коя страница  ще я отвориш.Не може да се разделя България ,не може това да прави най-вече президентът,през целия си мандат само злоба и омраза към управлението ,ГЕРБ не са идеални ,но са имали и правилни действия , кажи което им е лошо , но и което е добро. Настройват се хората едни срещу други . На някой е нужно това , но не и на хора  като нас. Нима ГЕРБ не следва и моята логика , предсказах че те няма да изберат партиец за президент , че Боко няма повече да управлява ,ГЕРБ ще издигнат друг за премиер . Много станаха кризите сега,хубави ,лоши преди , бяхме свикнали на някаква стабилност .Освен това Борисов направи това ,което друг не би направил-раздели се с най-близкия си човек за един асансьор, други махна заради съмнения от партията си. Мислиш ли , че някой от сегашните ще направи това? Не съм убеден!

Пуснах една сълза. Помислих, че чета нещо в ПИК пък то било зомбиран читател повтарящ партийна пропаганда във форум. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20211020_203331_115.jpg

Хора. Вдигайте се на протести срещу това безумие! 

преди 10 часа, Hristo52 написа:

Него ясно, че няма да го бъде, но поне да махне тази заповед. Трябват протести и то агресивни. Да влязат в президентството и да го изгорят. Да бъде ясно какво ги очаква. А то изборите са ясни. Погледнете какво става под страницата на Радев във фейсбук. Даже най-верните фенове му се обърнаха. НУЛА положителни коментара. До преди това бяха 90%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радев ме изгуби като гласоподавател. Въпреки, че Слави и партията му е за него.

Такива тъпизми изговори вчера за зеленият сертификат и се разбра, доказа се, че е зависим от другите.

Най-вече от САЩ.

При население 20 процента, които са ваксинирани наложи тази простотия. Той изобщо не е адекватен със ситуацията. Явно си мисли, че е президент на САЩ.

Също така продължава геноцидът над българите.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/prezidentat-zashtiti-novite-merki-na-pravitelstvoto-sreshtu-covid-19.html

Заповед от горе спусната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, N1K17Y написа:

Пуснах една сълза. Помислих, че чета нещо в ПИК пък то било зомбиран читател повтарящ партийна пропаганда във форум. 

Как е с вманиачения антибоковизъм след просълзяването!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, АСПЕКТ написа:

Радев ме изгуби като гласоподавател. Въпреки, че Слави и партията му е за него.

Такива тъпизми изговори вчера за зеленият сертификат и се разбра, доказа се, че е зависим от другите.

Най-вече от САЩ.

При население 20 процента, които са ваксинирани наложи тази простотия. Той изобщо не е адекватен със ситуацията. Явно си мисли, че е президент на САЩ.

Също така продължава геноцидът над българите.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/prezidentat-zashtiti-novite-merki-na-pravitelstvoto-sreshtu-covid-19.html

Заповед от горе спусната.

За Герджиков ли ще гласуваш тогава ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, тоя е фалшив последовател на ИТН и работи откровено за Герб.

Не виждаш ли от кои медии цитира напоследък?

А тези дето сега плюят по президента Радев, дали ще имат честта след няколко месеца, когато се види, че е взел правилно решение да се извинят?

Едва ли!

https://www.actualno.com/politics/radev-vaksinite-sa-edinstvenata-zashtita-sreshtu-covid-19-news_1657797.html

https://www.actualno.com/healthy/horata-koito-iskat-normalnost-bez-vaksinirane-i-merki-lyjat-kaza-obrazovatelnijat-ministyr-news_1658521.html

Анархистите са ясни, всички други трябва да са наясно с реалността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е смешна реакцията на гербоидите - до вчера ревяха с цяло гърло, че Радев не вземал мерки срещу пандемията, сега когато предприе мерки - почнаха да циврят срещу мерките... :laughing5:

Само бой по тъпите герберски кратуни ще ги оправи... 

Радев ще ги набие пак на изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радев: Ваксините са единствената защита срещу COVID-19    Няма кой да му каже, че най-добра защита против всякакви вируси са витамините.   Мои познати починаха ваксинирани, вечна им памет...  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gagodrago написа:

Много ми е смешна реакцията на гербоидите - до вчера ревяха с цяло гърло, че Радев не вземал мерки срещу пандемията, сега когато предприе мерки - почнаха да циврят срещу мерките... :laughing5:

Това мерки ли са? И то за България ли?

Безработица, инфлация, 20 процента ваксинирани, обезлюдяване, никакъв персонал в болниците, ваксини с изтекъл срок на годност,..

И тия простотии, които дрънка Радев и какво направи, това което Херо Мустафа му каза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, attj написа:

Радев: Ваксините са единствената защита срещу COVID-19    Няма кой да му каже, че най-добра защита против всякакви вируси са витамините.   Мои познати починаха ваксинирани, вечна им памет...  

Е, що не им каза да приемат повече витамини?

:hush:

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Това мерки ли са? Безработица, 20 процента ваксинирани, обезлюдяване, никакъв персона в болниците, ваксини с изтекъл срок на годност,..

И тия простотии, които дрънкаx

Така е, дрънкаш простотии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, M.Николов написа:

Е, що не им каза да приемат повече витамини?

:hush:

Така е, дрънкаш простотии!

Да, дрънкам. Не мога да сравня Германия, Белгия и България.

Като си толкова отворен, обясни ми защо тук има заразени, ограничения. Както и смъртни случаи при ваксинираните. Нали процентите в Германия са по-високи на ваксинирани, а се води че Германия има хубава здравна система спрямо България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gagodrago написа:

На мен, твоята първосигнална реакция ми е смешна, пък ти ме определяй като гербер колкото ти душа иска, щом така спиш спокойно. 

Както вече няколко пъти обяснихме- несъгласните с така въведената мярка на "екс"- при 20 % ваксинирани, да впрегнеш коня пред каруцата, е малоумие. Няма да схванеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, M.Николов написа:

Малоумие е за малоумниците.Нали за това се прави, та тези 20% да станат повече.

И тук като се повече, какво? Да не мислиш, че няма маски. Или правим луди партита? Няма ограничения или карантина?

И откъде знаеш, че така ще се прекрати вируса? Грипът изчезна ли? След като много хора, системно си слагат ваксина срещу грип. 

И какво стана? Преборихме грипа ли? 

И колко са преболедували? Никой не казва. Хората, които преминали и преборили успешно вируса.

И защо оздравелите са 6 месеца, а ваксината до живот?

преди 1 час, N1K17Y написа:

За Герджиков ли ще гласуваш тогава ?

Когото САЩ най-много плюят и подиграват. Очернят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обяснявам за последно!

Специалистите казват, че дори и ваксинираните да не са напълно защитени от това да се разболеят от Ковид, при тях той протича много по-леко и вероятността да се стигне до смърт е много по-малка.Иначе всички и ваксинирани и неваксинирани могат да го пренасят без дори да знаят, за това нуждата от носене на маски остава, поне до момента в които почти всички са го преболедували.

Сега ясно ли е защо е препоръчителна ваксинацията?

За да има по-малко смъртни случаи!

И за да има по-малко тежко болни от Ковид в болниците, което да облекчи здравната система.

Тоест да стане нещо като грипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Обяснявам за последно!

Специалистите казват, че дори и ваксинираните да не са напълно защитени от това да се разболеят от Ковид, при тях той протича много по-леко и вероятността да се стигне до смърт е много по-малка.Иначе всички и ваксинирани и неваксинирани могат да го пренасят без дори да знаят, за това нуждата от носене на маски остава, поне до момента в които почти всички са го преболедували.

И за да има по-малко тежко болни от Ковид в болниците, което да облекчи здравната система.

Глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, M.Николов написа:

Също така и да се намалят рязко новите случаи . Аз лично ще изчакам още 1 година 2 и тогава ще се ваксинирам ей така за спорта . Ама ваксина на 1 година и да ни принуждават това си е жив фашизъм за пари .

преди 34 минути, АСПЕКТ написа:

Като си толкова отворен, обясни ми защо тук има заразени, ограничения.

В Румъния в момента е най-зле по всички категории смърт , нови случаи всеки ден ов рекорд . Но още не съм прочел или чул да се въвели зелен сертификат .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване