Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

То и аз не съм виждал закон да се приема от днес и да важи за утре.

Това че решиха зелените сертификати да действат от днес за утре е грешка трябваше през лятото да кажат напримерно че от 1 октомври сертификати трябват за посещение на еди какво си и за служителите на еди какво си но понеже знаеха че популисти като копейкин в опита си да се докопа до парламента ще организират протести .За да си гарантират спокоиствие не решиха да предпеиемат това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 10,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 46 минути, ninov написа:

Я сега кажи кой въведе зеления сертификат и е готов да поеме негативите от него май е Радев и то в разгара на предизборната кампания.Ако не знаеш че и шефа ти Борисов се изказа че е правилно въвеждането на зеления сертификат

Ами, това е разликата между нас- ти сляпо вървиш и одобряваш каквато и тъпота да направи и каже Радев, а аз имам собствено мнение. Нямам шефове от зората на демокрацията. Няма как да го разбереш, след като без гуру не можеш да просъществуваш.

преди 32 минути, N1K17Y написа:

Ама разбира се, 30 години "държавната политика" е само разруха (и то от тия за които си гласувала) сега Радев за 6 месеца трябва да оправи всичко. И като е можел да накара хората да се ваксинират, само като говори по телевизора, що не го е направил ? Щото е червено комуне и иска българите да измрем ? Просто си смешна, все Радев ти виновен. 

Аглая, поне себе си уважавай,ама все повече не ти се получава! Какви 30+ години, какви нескопосани манипулации пак пробутваш? Или просто не схващаш, че говорим за пандемията от Ковид, за 6 месеца, в които тя беше игнорирана генерално от този, който коли и беси в държавата без никакъв контрол и санкция в една парламентарна република?

Ти да не си влюбена, Аглайка, та така запенено защитаваш зеления чорап? Нямам друго обяснение за тоталната загуба на здрава мисъл, която те е натиснала.  KC9uW.gif.6a26bf7369dd5c99ebb4daeaaf630018.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

Ами, това е разликата между нас- ти сляпо вървиш и одобряваш каквато и тъпота да направи и каже Радев, а аз имам собствено мнение. Нямам шефове от зората на демокрацията. Няма как да го разбереш, след като без гуру не можеш да просъществуваш.

Ти имаш ли един пост в които да не лъжеш защото в този форум всички знаем дали  имаш шеф и кой е той .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прокуратурата погна автора на снимките на Гешев с „Pi ar Sevi Boiko“

https://frognews.bg/novini/prokuraturata-pogna-avtora-snimkite-geshev-sevi-boiko.html?fbclid=IwAR15bRLOLv21-aq4_aK46tfGOZ36H7RBgrhvNTi7eMAcqERk5E3r-5MXxGg

Ето ви истински пример за политически репресии. Не да ми дрънчите как Радев провеждал хакерски атаки срещу "светинята" ПИК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Аглая, поне себе си уважавай,ама все повече не ти се получава! Какви 30+ години, какви нескопосани манипулации пак пробутваш? Или просто не схващаш, че говорим за пандемията от Ковид, за 6 месеца, в които тя беше игнорирана генерално от този, който коли и беси в държавата без никакъв контрол и санкция в една парламентарна република?

Ти да не си влюбена, Аглайка, та така запенено защитаваш зеления чорап? Нямам друго обяснение за тоталната загуба на здрава мисъл, която те е натиснала.  KC9uW.gif.6a26bf7369dd5c99ebb4daeaaf630018.gif

Явно си спала и не знаеш в какво състояние ни е здравеопазването до 2020 година. Всичкото беше наред, дойде Радев и прецака работата. 

преди 5 минути, Радул написа:

Прокуратурата погна автора на снимките на Гешев с „Pi ar Sevi Boiko“

https://frognews.bg/novini/prokuraturata-pogna-avtora-snimkite-geshev-sevi-boiko.html?fbclid=IwAR15bRLOLv21-aq4_aK46tfGOZ36H7RBgrhvNTi7eMAcqERk5E3r-5MXxGg

Ето ви истински пример за политически репресии. Не да ми дрънчите как Радев провеждал хакерски атаки срещу "светинята" ПИК.

Е нали пребори всички олигарси, време е да се заеме и с дребните престъпници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

То и аз не съм виждал закон да се приема от днес и да важи за утре. Само в диктатурските държави. Каквото каже диктаторът. Днес така е решил, утре друго.

Аз съм виждал и даже ми се наложи цял ден да изтърпя свирепа болка в рамото, защото заповед на министър Кирил Ананиев, беше издадена в понеделник и влезе в сила от...  същия понеделник.

п.п. Служебното правителство НЕ може да променя или приема закони. Виж си оправи поста- става дума за заповед на министъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Явно си спала и не знаеш в какво състояние ни е здравеопазването до 2020 година. Всичкото беше наред, дойде Радев и прецака работата. 

Аглая, имаш сериозен проблем с паметта и елементарната функционална грамотност.

За трети или четвърти път ще ти обясня- коментираме безумното решение за налагане на зелен сертификат при 20% ваксинирано население.

Коментираме ролята на Радев в създалата се ситуация, във връзка с факта, че той коли и беси в страната от 6 месеца, без никаква санкция и контрол от нито една власт.

Коментираме фактът, че през тези 6 месеца той напълно игнорира пандемията и вместо да проведе смислена държавна политика, за да постигне ваксинационни нива като в белите страни, остави населението да се разболява безконтролно, докато се стигна до там- да обикалят линейките от болница на болница, без да бъдат приемани пациентите.

Коментираме, че това е 4-та вълна и нищо не може да извини правителството МУ, че на ден мрат по 100+ души.

И да, коментираме факта, че с този си паникьосан акт, впрегна каруцата пред коня и се мъчи да спаси здравната система с цената на лишаването на 80% от правото им на нормален живот и работа. И заплашвайки директно икономиката на страната.

Та, Аглайке, след това ми поредно обяснение, ако пак продължиш да си пишеш дитирамбите за Радев, опитвайки се да правиш оневиняващи ретроспекции за отклоняване на вниманието, ще останат двете възможности- че просто си влюбена в ботуша или си безнадеждно функционално неграмотна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Аглая, имаш сериозен проблем с паметта и елементарната функционална грамотност.

За трети или четвърти път ще ти обясня- коментираме безумното решение за налагане на зелен сертификат при 20% ваксинирано население.

Коментираме ролята на Радев в създалата се ситуация, във връзка с факта, че той коли и беси в страната от 6 месеца, без никаква санкция и контрол от нито една власт.

Коментираме фактът, че през тези 6 месеца той напълно игнорира пандемията и вместо да проведе смислена държавна политика, за да постигне ваксинационни нива като в белите страни, остави населението да се разболява безконтролно, докато се стигна до там- да обикалят линейките от болница на болница, без да бъдат приемани пациентите.

Коментираме, че това е 4-та вълна и нищо не може да извини правителството МУ, че на ден мрат по 100+ души.

И да, коментираме факта, че с този си паникьосан акт, впрегна каруцата пред коня и се мъчи да спаси здравната система с цената на лишаването на 80% от правото им на нормален живот и работа. И заплашвайки директно икономиката на страната.

Та, Аглайке, след това ми поредно обяснение, ако пак продължиш да си пишеш дитирамбите за Радев, опитвайки се да правиш оневиняващи ретроспекции за отклоняване на вниманието, ще останат двете възможности- че просто си влюбена в ботуша или си безнадеждно функционално неграмотна.

На теб няма да са ти достатчни обясненията и 40 пъти. 

Радев няма какво да направи за пандемията. В белите страни, лекарите се ваксинираха на 90% доброволно. Тука няма и 50%. И не със смислени аргументи, че имат имунитет, ами щото Бил Гейтс ще им инсталира операционна система. Ти ако искаш се заблуждавай, че като излезе Радев и каже "ваксинирайте се" и всички ще се юрнем, ама няма общо с реалността. Както ТИ обичаш да казваш, матряла е лош. Алтернативата е локдауни отново. Ама и тогава ще ревеш, че ограничавали права и че икономиката няма да издържи. А ти самата въобще не се беше сетила да пишеш за ковид, до преди 4 дена, като ти ограничиха правата. Е, очевидно поне имат някакъв ефект, много повече от локдаун, 4 пъти повече ваксинирани имаше вчера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

колко от тях мрът по стълбите на болниците както беше при Борисов .Колко умираха на ден при Борисов при колко заразени на ден и Радев ли ги лекува защото ти обвиняваш лекарите които не са Богове 

преди 12 минути, absurt написа:

Да права си опитва се да спаси здравната система която беше управлявана ясно как 12 години от Борисов и доведена от него до колапс.Никой на никого не ограничава правото на живот в всички европейски държави има подобни мерки 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, N1K17Y написа:

На теб няма да са ти достатчни обясненията и 40 пъти. 

Радев няма какво да направи за пандемията. В белите страни, лекарите се ваксинираха на 90% доброволно. Тука няма и 50%. И не със смислени аргументи, че имат имунитет, ами щото Бил Гейтс ще им инсталира операционна система. Ти ако искаш се заблуждавай, че като излезе Радев и каже "ваксинирайте се" и всички ще се юрнем, ама няма общо с реалността. Както ТИ обичаш да казваш, матряла е лош. Алтернативата е локдауни отново. Ама и тогава ще ревеш, че ограничавали права и че икономиката няма да издържи. А ти самата въобще не се беше сетила да пишеш за ковид, до преди 4 дена, като ти ограничиха правата. Е, очевидно поне имат някакъв ефект, много повече от локдаун, 4 пъти повече ваксинирани имаше вчера.

Говоря, за кой ли път вече, за държавна политика, последователно провеждана начело с Радев. И личния му пример. 

Наистина нямаш капацитет да вденеш, колкото и да ти обяснявам. Или остава втората възможност- влюбена до полуда в зеления чорап.

преди 34 минути, ninov написа:

колко от тях мрът по стълбите на болниците както беше при Борисов .Колко умираха на ден при Борисов при колко заразени на ден и Радев ли ги лекува защото ти обвиняваш лекарите които не са Богове 

Да права си опитва се да спаси здравната система която беше управлявана ясно как 12 години от Борисов и доведена от него до колапс.Никой на никого не ограничава правото на живот в всички европейски държави има подобни мерки 

Хи,хи! Неспасяем, готов да умре за идола си!768908284_download(16).gif.84720ffd8a25343a5e773f53410755cc.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Говоря, за кой ли път вече, за държавна политика, последователно провеждана начело с Радев. И личния му пример. 

Наистина нямаш капацитет да вденеш, колкото и да ти обяснявам. Или остава втората възможност- влюбена до полуда в зеления чорап.

Хи,хи! Неспасяем, готов да умре за идола си!768908284_download(16).gif.84720ffd8a25343a5e773f53410755cc.gif

сега остава да кажеш и кой ми е идола та и аз да знам защото аз идоли нямам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ninov написа:

сега остава да кажеш и кой ми е идола та и аз да знам защото аз идоли нямам

Да, вярвам ти че нямаш. Само се чудя, по каква ли причина облъчено биеш чело пред всяка простотия, която Радев прави, извинявайки я с това, че виждаш ли, Борисов бил правил също простотии?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Да, вярвам ти че нямаш. Само се чудя, по каква ли причина облъчено биеш чело пред всяка простотия, която Радев прави, извинявайки я с това, че виждаш ли, Борисов бил правил също простотии?

Първо не Радев а служебното правителство забърка кашата с зеления сертификат която аз не отричам а и пооточних защо го направиха в друг пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ninov написа:

не Радев а служебното правителство забърка

хаха :)  Борисов пак ще се окаже прав, когато предупреждаваше че пРезилдента вместо да понесе пряката отговорност за неговата служебна хунта, ще се отрече от тях и простотиите им.

:)

Ти просто следваш тази теза. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, ninov написа:

Първо не Радев а служебното правителство забърка кашата с зеления сертификат която аз не отричам а и пооточних защо го направиха в друг пост.

О, хайде пак отначало!

Радев назначава и Радев разпорежда кой-какво да прави. Никой друг няма право и възможност да влияе, защото парламент няма. Цялата държавна политика по Ковид, по уволнения и назначения, е отговорност на Радев. 

Дори не може да се скрие зад някоя партия- всички решения от 6 месеца насам, са негови еднолични и само той носи отговорността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, M.Николов написа:

Големите държавници вземат трудни решения, когато се налага, дори и това да им коства част от подкрепата.

Точно това направи и Радев.За което адмирации!

Ама разбира се... да да :giggle1:

Много те бива в мазането на поредните пРезилдентски гафове :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, absurt написа:

Цялата държавна политика по Ковид, по уволнения и назначения, е отговорност на Радев. 

Големия проблем е че цяло лято се занимаваха   с "изчегъртвания" на лекари , с търсене и фабрикуване на измислени злоупотреби по болниците, което се оказа тотална лъжа, която също не бива да се забравя, с уволнения  и унижение на специалисти като Балтов и т.н. и т.н. Никой от служебната хунта и пРезилдента не му пукаше за никакви ковид мерки .

Сега да си ядат последствията.

А някои наричат това " адмирации за трудните решения" ... .:tease2:

И още за лъжите а Фигуранта :

За човек, който неглижира изискванията на конституцията и с вдигнат юмрук раздава правосъдие, не е проблем да лъже на дребно, май, а?!

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, absurt написа:

О, хайде пак отначало!

Радев назначава и Радев разпорежда кой-какво да прави. Никой друг няма право и възможност да влияе, защото парламент няма. Цялата държавна политика по Ковид, по уволнения и назначения, е отговорност на Радев. 

Дори не може да се скрие зад някоя партия- всички решения от 6 месеца насам, са негови еднолични и само той носи отговорността.

Колко то и да изкараш Радев виновен за всички световни беди не се получава защото да служебното правителство е назначено от Радев но те не са мижитурки за разлика от правителството на Борисов на които Борисов им казваше къде да ходят какво да правят и говорят

преди 25 минути, miro20 написа:

хаха :)  Борисов пак ще се окаже прав, когато предупреждаваше че пРезилдента вместо да понесе пряката отговорност за неговата служебна хунта, ще се отрече от тях и простотиите им.

:)

Ти просто следваш тази теза.

и след 100 години така наречената от теб служебна хунта не може да сътвори простотиите на Борисов 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ninov написа:

Колко то и да изкараш Радев виновен за всички световни беди не се получава защото да служебното правителство е назначено от Радев но те не са мижитурки за разлика от правителството на Борисов на които Борисов им казваше къде да ходят какво да правят и говорят

и след 100 години така наречената от теб служебна хунта не може да сътвори простотиите на Борисов 

Не за световните беди, а за точно определеното нещо- игнорирането на пандемията и докарването на страната до там, да са ваксинирани 20%, а да се ограничават правата на 80%, както и да се срутва икономиката. Ще ти го пиша всеки път, в който решиш да минаваш по тъча с общи приказки, оневинявайки Радев с това, което бил правил Борисов, докато управлявал.

И ставаш смешен- ако Радев беше против нищоправенето на правителството по повид ваксинирането, щеше да ги смени. Той коли и беси. но, това е неговото разбиране за държавна политика по въпроса, което ни остави на това положение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Не за световните беди, а за точно определеното нещо- игнорирането на пандемията и докарването на страната до там, да са ваксинирани 20%, а да се ограничават правата на 80%, както и да се срутва икономиката. Ще ти го пиша всеки път, в който решиш да минаваш по тъча с общи приказки, оневинявайки Радев с това, което бил правил Борисов, докато управлявал.

И ставаш смешен- ако Радев беше против нищоправенето на правителството по повид ваксинирането, щеше да ги смени. Той коли и беси. но, това е неговото разбиране за държавна политика по въпроса, което ни остави на това положение. 

Всеки път ще те затапвам като те питам как са ограничени правата на 80% от Българите .А дали правителството прави говори че при шефа ти Борисов и 2000 заразени на ден хората умираха по стълбите сега случайте са повече от 4000 на ден и няма нито един умрял на стълбите места има за всички в болниците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ninov написа:

Да Радев е виновен че прилага нещо което го има в цяла Европа

като слагаше Европа КПП-та и боко слагаше тук - бе виновен ГЕРБ - сега няма виновни, май нещо се отричаш от думите си - нали знаеш как ги наричат такива хора

преди 7 часа, ninov написа:

Да то е явно дали Радев има топки като прие това нещо което ще му коства част от подкрепата защото мисли за здравето на Българина

а това като го правеше боко - надаваше яко вой

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ninov написа:

Всеки път ще те затапвам като те питам как са ограничени правата на 80% от Българите .А дали правителството прави говори че при шефа ти Борисов и 2000 заразени на ден хората умираха по стълбите сега случайте са повече от 4000 на ден и няма нито един умрял на стълбите места има за всички в болниците

С какво ще ме затапваш? С това, че 80% от хората нямат право да влязат в магазин,  за да си купят гащи? И това им бе забранено с една заповед, която влезе в сила за няма и 24 часа?  И другото- всеки, днес ваксиниран, не става нито безопасен, нито обезопасен. 

Да, при първата вълна имаше 3 души, които починаха на стълбите, както имаше лутащи се линейки за кратко. Навсякъде в света го имаше и ако не си спомняш или не знаеш какво ставаше в Италия, в САЩ и други страни, то жалко за теб.

Сега е 4- та вълна, която е единствената за това правителство и за Радев, който най- сетне спря да твърди, че епидемия няма. Само дето, дотук му стигна акъла и остави всеки да се спасява както намери. 

Отвори си видеото с признанието на министъра, че лично му звънят да им урежда легла и че има проблем с това, че на ден мрат по 100+ души, с което сме първенци.

И престани непрекъснато да обясняваш как било лошо при Борисов, затова сега трябва да мрем с благодарност към Радев, че ставаш парадоксален.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

като слагаше Европа КПП-та и боко слагаше тук - бе виновен ГЕРБ - сега няма виновни

Как да няма ма офца. Фашиста Радев и фашиста Кацаров от вчера са политически трупове, а мръсния фашист и национал предател Денков яде народна любов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване