Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

• Отговори 10,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 13 часа, Без умствен капацитет написа:

като не ви отърва казаното - сменяте темата - кои ли потребители в интернет правят така, но е факт че сега сме много по зле от миналата година

D_2_2021_W40.png

яяяя - кой харесвал да се сменя темата - мойра която многократно е заявявала че е отвратена от тези които правят така (троловете)

Факт е, че са изчегъртани едва ли повече от 4-5% от боковите калинки в държавната администрация. Как да се постигне нещо добро, като останалите 95% са налице и "работят", колкото им позволяват фалшивите купешки образователни степени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, andreygg написа:

Я пак. Нещо забравяш Мангъров и Кацаров как миналата година обясняваха по всички телевизии, че няма смисъл от ваксиниране и трябва да изчакаме стадния имунитет. И оная фуражка дето обясняваше, че на Шипка няма Ковид. Сега им дойде до главата, не знаят какво да правят и налагат насилствена ваксинация. А Мангъров се е скрил в миша дупка.

преди 26 минути, absurt написа:

Всъщност, докато беше предишното управление, фуражката открито седеше на страната на антиваксърите и анти ковид говорещите. Когато горяха маските по площадите, той излизаше с вдигнат юмрук при тях и клеймеше правителството. Преди това даде личен пример с качването си на Шипка, откъдето обяви, че ковид няма.После дойде срамното посещение в Естония, когато скри от хората там, че е бил контактен. Само и само да отиде в чужбина и да се заяви. Назначи точно антиваксъра и анти ковид-а Кацаров за министър. И все още има шарани, възхитени от тъпотиите, които сътвори.

Боже, колко си ЕнтЕлЕгЕнтЕн!1271235523_download(13).gif.566a92a4bae0184159dc9f56b4f5c8d9.gif 

Гърбавата колежка без гащи така и не даде линк за каква Шипка става въпрос, ама взе че ми попадна. Е, трудно бих го намерил при положение, че датата е март месец.... 2020 година :lol6:Това е най-големия "компромат" за антиваксъра Радев, изказал се преди въобще да има пандемия. А какво всъщност е казал ? Ами нищо, просто е споменал думата вирус. Говори за смелостта на българите на 3 март. А познайте кой е източника на информацията им ? Красен Кралев (наглия шопар, който беше министър на спорта). 

Никога няма да ме изненадате колко под дъното копаете, но се изненадвам как продължава да бъде забавно, да ви гледам как попивате и папагалствате опорките от най-долнопробните сайтове. ;) 

Не бе, грешка. Не са опорки. Просто повтаряте всичко, което сте прочели в ПИК, нищо че не е вярно. Ама това не са опорки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Sliderum2 написа:

Факт е, че са изчегъртани едва ли повече от 4-5% от боковите калинки в държавната администрация. Как да се постигне нещо добро, като останалите 95% са налице и "работят", колкото им позволяват фалшивите купешки образователни степени.

Ти нямаш ли някой по- образован роднина , приятел или познат, който да работи някъде на държавна работа? Като видя такова писание, все ми се струва, че не си се замогнал особено и си търсиш външен виновен. Как си представяш да бъдат уволнявани редовите служители при всяка смяна на властта? 

По тази логика, Радев е трябвало да бъде натирен от армията веднага, щом се сменят управляващите.

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Гърбавата колежка без гащи така и не даде линк за каква Шипка става въпрос, ама взе че ми попадна. Е, трудно бих го намерил при положение, че датата е март месец.... 2020 година :lol6:Това е най-големия "компромат" за антиваксъра Радев, изказал се преди въобще да има пандемия. А какво всъщност е казал ? Ами нищо, просто е споменал думата вирус. Говори за смелостта на българите на 3 март. А познайте кой е източника на информацията им ? Красен Кралев (наглия шопар, който беше министър на спорта). 

Никога няма да ме изненадате колко под дъното копаете, но се изненадвам как продължава да бъде забавно, да ви гледам как попивате и папагалствате опорките от най-долнопробните сайтове. ;) 

Не бе, грешка. Не са опорки. Просто повтаряте всичко, което сте прочели в ПИК, нищо че не е вярно. Ама това не са опорки. 

Да, манипулацията е изкуство, а ти си силно бездарна Аглайка. Иска се, преди всичко, интелект. Нямаш го, но пък демонстрираш липсата му с настървение и апломб.

Та, Аглайка, логиката е следната. Щом президентът се е качил на Шипка за 3-ти март, откъдето е заявил, че няма Ковид, то "събитието" ще е отразено от националните телевизии директно. Всеки средноинтелигентен, че и под това ниво, ще търси там факта, който му е убегнал. Но, не и ти по очеизвадни причини.

Та, няма опорки, има факти. И хора, които помнят, за разлика от безмозъчните. 

И ще допълня фактите, за да го има черно на бяло, че ги знаеш. Да мога да ти гледам сеира като почнеш пак да пишеш нескопосаните си манипулации. Радев се качи на Шипка, въпреки че правителството беше отменило официалното честване заради пандемията. И оттам заяви, че на Шипка било нямало вирус, а само в София. 

Толкова, Аглая.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, absurt написа:

Ти нямаш ли някой по- образован роднина , приятел или познат, който да работи някъде на държавна работа? Като видя такова писание, все ми се струва, че не си се замогнал особено и си търсиш външен виновен. Как си представяш да бъдат уволнявани редовите служители при всяка смяна на властта? 

По тази логика, Радев е трябвало да бъде натирен от армията веднага, щом се сменят управляващите.

Да, манипулацията е изкуство, а ти си силно бездарна Аглайка. Иска се, преди всичко, интелект. Нямаш го, но пък демонстрираш липсата му с настървение и апломб.

Та, Аглайка, логиката е следната. Щом президентът се е качил на Шипка за 3-ти март, откъдето е заявил, че няма Ковид, то "събитието" ще е отразено от националните телевизии директно. Всеки средноинтелигентен, че и под това ниво, ще търси там факта, който му е убегнал. Но, не и ти по очеизвадни причини.

Та, няма опорки, има факти. И хора, които помнят, за разлика от безмозъчните. 

И ще допълня фактите, за да го има черно на бяло, че ги знаеш. Да мога да ти гледам сеира като почнеш пак да пишеш нескопосаните си манипулации. Радев се качи на Шипка, въпреки че правителството беше отменило официалното честване заради пандемията. И оттам заяви, че на Шипка било нямало вирус, а само в София. 

Толкова, Аглая.   

Когато във всеки втори пост пишеш, че всеки друг е тъп и безмозъчен е ясно кой си избива комплексите. Тъпите никога не могат да осъзнаят собствената си идиотия и наричат другите тъпи ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Когато във всеки втори пост пишеш, че всеки друг е тъп и безмозъчен е ясно кой си избива комплексите. Тъпите никога не могат да осъзнаят собствената си идиотия и наричат другите тъпи ;) 

Хи,хи! Не всеки друг, Аглайка! Пак не схвана, ама то не е защото си тъпа, а защото си прекалено руса. И ставаш все по- забавна с демонстрацията на интелект.

Ето, аз ти давам факти и обяснения по темата, с което опровергавам нещастните ти опити за манипулация и откровени лъжи, а ти тичаш да ме нападаш, цитирайки поста ми към друг съфорумец, та дано никой не обърне внимание на поредната ти излагация. 

ПП. 136 умрели през последните 24 часа, благодарение на държавната политика на Радев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, absurt написа:

Ти нямаш ли някой по- образован роднина , приятел или познат, който да работи някъде на държавна работа?

Имам, ама не са бюрократи. Държавата дава работа и на други хора, имам няколко роднини и познати в здравеопазването и образованието. Професионалисти. В БАН също има добри специалисти, които бачкат по призвание, за съжаление нямам познат там. Ама аз нямах предвид такива хора, а ония 100к+ чиновници, от които сигурно 60% могат да бъдат съкратени, без никой да забележи липсата им. Дори може без тях работите да потръгнат по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, absurt написа:

Радев се качи на Шипка, въпреки че правителството беше отменило официалното честване заради пандемията.

Каква пандемия в България на 3 март 2020г. бре, Севде?

Не знам другите дали са бавни, ама ти чупиш рекорди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Кой го атакува за броя починали бе ?

Не ми отговаряй. Това  е реторичен въпрос. Знам, че учителя ти по логика те е осакатил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sliderum2 написа:

Имам, ама не са бюрократи. Държавата дава работа и на други хора, имам няколко роднини и познати в здравеопазването и образованието. Професионалисти. В БАН също има добри специалисти, които бачкат по призвание, за съжаление нямам познат там. Ама аз нямах предвид такива хора, а ония 100к+ чиновници, от които сигурно 60% могат да бъдат съкратени, без никой да забележи липсата им. Дори може без тях работите да потръгнат по-добре.

Прав си, че администрацията е раздута, но както видяхме и за тези 6 месеца на радевото правителство, просто смениха шефовете и толкова. После идва втория ред, но пак е само смяна на едните "калинки" с други и пак толкова. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sliderum2 написа:

Факт е, че са изчегъртани едва ли повече от 4-5% от боковите калинки в държавната администрация.

Как да стане бе, комунисте Слидерум, след като той вместо да изчегъртва калинки, е зает да въвежда фашизъм ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реджи, разпознаваш ли се?

"Предпочитам да умра, отколкото да се ваксинирам!"

Въпроса е реторичен.Не ми отговаряй!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Каква пандемия в България на 3 март 2020г. бре, Севде?

Не знам другите дали са бавни, ама ти чупиш рекорди.

Ами, провери, бе Радевчевото, провери. Правителството беше отменило честванията на Шипка за 3 март. След 10 дни- на 13 март влезе в сила извънредното положение. Ето ти, да се просветиш.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/otmenia-se-oficialniiat-ritual-ot-chestvaniiata-na-shipka-na-3-mart-2214680

Можеш да погледнеш и другите източници по- надолу в страницата на Гугъл. Ще оставя сам да си намериш изхвърлянето на гуруто ти на Шипка, да видя дали ще се справиш със задачата с повишена, за Аглая, трудност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Нищо не съм забравила аз. Ти си тотално безпаметен, та се хвърляш да обожаваш всеки боклук, който ти размаха пръст или юмрук. Толкова не можеш да си контролираш сам живота, че а се появи поредния комплексар с мания за величие, а си го бранил като зеницата на окото си.161741323_download(15).gif.38beeb28848b3214dc888a75ce1d53ac.gif

Юмрукът е символ на Сорос. Оттам още си подсказва, че е соросоид. Радев не е руски ориентиран. Не знам, защо така мислите. БКП, БСП...

Той е аватар на САЩ.

После назначи соросоиди в правителството, в администрацията, секретари, действията му досега са соросоидни и се доказа, че е соросоид.

Соросоидната медия го боготвори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, absurt написа:

Ами, провери, бе Радевчевото, провери. Правителството беше отменило честванията на Шипка за 3 март. След 10 дни- на 13 март влезе в сила извънредното положение. Ето ти, да се просветиш.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/otmenia-se-oficialniiat-ritual-ot-chestvaniiata-na-shipka-na-3-mart-2214680

Можеш да погледнеш и другите източници по- надолу в страницата на Гугъл. Ще оставя сам да си намериш изхвърлянето на гуруто ти на Шипка, да видя дали ще се справиш със задачата с повишена, за Аглая, трудност.

Наясно ли си какво означава думата препоръка?

И много добре си спомням ситуацията, в момента, когато от НОЩ отправиха тази препоръка да не се събират хора на открито на Шипка, реално границите на страната бяха отворени и никой не проверяваше пристигащите от страни с много потвърдени случаи на болни от Ковид, но опасността според щаба е дебнела на Шипка.

:hush:

На всички беше ясно, че мотива за тази препоръка е единствено политически!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Юмрукът е символ на Сорос. Оттам още си подсказва, че е соросоид. Радев не е руски ориентиран. Не знам, защо така мислите. БКП, БСП...

Той е аватар на САЩ.

После назначи соросоиди в правителството, в администрацията, секретари, действията му досега са соросоидни и се доказа, че е соросоид.

Ти не отчиташ факта, че Сорос шеташе из България още по времето на соца. Това обяснява и защо Радев назначи всичкото това ДС обкръжение. А, то пък, на свой ред, си има връзките с Русия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Ти не отчиташ факта, че Сорос шеташе из България още по времето на соца. Това обяснява и защо Радев назначи всичкото това ДС обкръжение. А, то пък, на свой ред, си има връзките с Русия. 

Как да не помня?

Орден Стара планина даже получи.

109654035_3320389671346713_3326958280057

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, M.Николов написа:

Реджи, разпознаваш ли се?

"Предпочитам да умра, отколкото да се ваксинирам!"

Въпроса е реторичен.Не ми отговаряй!

aAGRxML_700bwp.webp

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Той е аватар на САЩ.

"Соросоид" стана новото "комунисти"

Миро го плашат 20 години с комунистите, тебе сега ще те плашат още 20 със соросоидите :giggle1:

Викам да проучиш Възраждане, тоя Славчо не става. Как така ще ИЗДИГА соросоидния Юмрук. Щом за президент издига соросоиди, смятай какви ще ги забърка в парламента. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Дали ще можете да се разберете Радев човек на Сорос ли е или човек на Москва.:giggle1:

Сорос. Цру и на Херо Мустафа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

На ясно ли си какво означава думата препоръка?

И много добре си спомням ситуацията, в момента, когато от НОЩ отправиха тази препоръка да не се събират хора на открито на Шипка, реално границите на страната бяха отворени и никой не проверяваше пристигащите от страни с много потвърдени случаи на болни от Ковид, но опасността според щаба е дебнела на Шипка.

:hush:

На всички беше ясно, че мотива за тази препоръка е единствено политически!

И какво доказва това? Че НОЩ е бил в няколко стъпки напред, при първа вълна и много неизвестни за всички по света. Правителството се е вслушало и затова отмени официалните чествания, а само 10 дни след това, въведе извънредното положение. 

Излиза, че правителството добре постъпи, защото успя да ограничи заразата точно когато в Италия мряха като мухи. Помниш ли или пак ще чакаш някой да ти намери факти, да ти даде линкове, да ти сдъвчи, а ти само да гълташ и връщаш?

Явно, само на такива като теб, е било "ясно", че е било по политически причини. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж пилот е Радев, а един пилот, майор в мирно време загива. Дали заради бракуваната, ръждясала стока или заради НАТО, никой не знае. Какво се случило в тези 13 секунди.

https://news.bg/regions/koy-e-letetsat-mayor-valentin-terziev.html

Уж България е в ЕС, пък не е пълноправен член, уж е член на НАТО пък не е пълноправен член.

Уж България дава толкова много пари за отбрана. 2 след САЩ, а няма никаква техника, военни. Положението в отбраната е зле. И то при президент военен.

https://m.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/bylgariia-e-na-vtoro-miasto-v-nato-po-razhodi-ot-bvp-za-otbrana-287548/amp/

Сигурно, ако някой нападне България ще чакаме НАТО да дойдат, въпреки парите, които хвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Уж пилот е Радев, а един пилот, майор в мирно време загива. Дали заради бракуваната, ръждясала стока или заради НАТО, никой не знае. Какво се случило в тези 13 секунди.

https://news.bg/regions/koy-e-letetsat-mayor-valentin-terziev.html

Ти глупак ли бре?

Какво общо има това с Радев?

Експертизата доказа, че пилота е загинал заради негова грешка(според специалистите неволна).

https://segabg.com/node/193669

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, АСПЕКТ написа:

Как да не помня?

Орден Стара планина даже получи.

109654035_3320389671346713_3326958280057

Този плазмодий с конските зъби, дето искаше да смени кирилицата с латиница. Той му го даде ордена на мръсния маджарски циганин.

Обаче не е той най големия национал предател.

Най големия национал предател и най мръсния фашист, може да кара самолет и да прави коремно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, АСПЕКТ написа:

Уж България е в ЕС, пък не е пълноправен член, уж е член на НАТО пък не е пълноправен член.

Уж България дава толкова много пари за отбрана. 2 след САЩ, а няма никаква техника, военни. Положението в отбраната е зле. И то при президент военен.

https://m.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/bylgariia-e-na-vtoro-miasto-v-nato-po-razhodi-ot-bvp-za-otbrana-287548/amp/

Сигурно, ако някой нападне България ще чакаме НАТО да дойдат, въпреки парите, които хвърля.

Аа, виждам, че си дописал още глупости!

Явно новата опорка е да плюеш срещу Радев.

Поне си намери по-добри аргументи, защото с тези ставаш само за смях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване