Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

haidukpikaso
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 11,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 11 часа, miro20 написа:

Е именно де. За да се задвижи процедурата трябва да има внесени и гласувани проекти. За което Марешки се подписал. Да се даде ход на процедурата.

След като вече имаше проект и процедурата беше задвижена:

преди 11 часа, ivottoshev написа:

защо Радев да показва неговата конституция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol6: ъъъ...манипула....:giggle1:

https://www.facebook.com/bgtribune/videos/5291985744219360/

на 10.11.2021 г. в 20:33, ivottoshev написа:

След като вече имаше проект и процедурата беше задвижена:

Ами не е. Нямаше нито процедура нито гласуване за нея.

Мижитурките се скриха насрани от този перфектен ход на ГЕРБ, и всички дадоха заден ход , млъкнаха тотално за "предложенията " си и плямпаниците за промени в Конституцията.

Включително и  мухльото от президентството.

А Магарешки бе оплют, включително и от такива като теб :hush:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Ами не е. Нямаше нито процедура нито гласуване за нея.

Мижитурките се скриха насрани от този перфектен ход на ГЕРБ, и всички дадоха заден ход , млъкнаха тотално за "предложенията " си и плямпаниците за промени в Конституцията.

Включително и  мухльото от президентството.

А Магарешки бе оплют, включително и от такива като теб :hush:

Нещо си противоречиш (за кой ли път). Хем нямало процедура, хем Магарешки си слагаше подписчето. Е, за какво се подписваше тогава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат
Идват избори, другари!
Всеки мозъка товари
със въпроси неотклонни
към какво сме, значи, склонни.
Радев ли да ни оправи
или мекия Герджиков?!
Или съдия Панов...
ще даде живота нов?!
Може би пък да е Луна?!
Дето Господ я целуна
да ни поведе открито
към съкровище зарито ,
от което с пълни шепи
ще си граби всеки репи...
Идват избори, другари!
Всеки мозъка товари
със въпроси неотклонни
към какво сме, значи, склонни.
Нека се обединим
и да изберем един
между всички тез водачи...
Който и да е, ще плачем...
Всеки път си е така.
ко да праиш, брат?!Съдба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, ivottoshev написа:

Нещо си противоречиш (за кой ли път). Хем нямало процедура, хем Магарешки си слагаше подписчето. Е, за какво се подписваше тогава?

Е процедурата само от МАрешки  ли зависи бре умньо :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, M.Николов написа:

И къде е с нас- под полата на Деси скрит, че да не го докопат и изправят пред някоя телевизия очи в очи с опонент? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

И къде е с нас- под полата на Деси скрит, че да не го докопат и изправят пред някоя телевизия очи в очи с опонент? 

Аз пак ще попитам не че имаш умствен капацитет да ми отговориш с кого да води дебат с чехълчо който го хванаха по бели гащи в опит за лъжа по нова то диспут се води с мъже а не с мекотели като Герджиков .А и дума не казваш че шефа ти Борисов се скри от дебат въпреки че беше поканен на такъв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ninov написа:

Аз пак ще попитам не че имаш умствен капацитет да ми отговориш с кого да води дебат с чехълчо който го хванаха по бели гащи в опит за лъжа по нова то диспут се води с мъже а не с мекотели като Герджиков .А и дума не казваш че шефа ти Борисов се скри от дебат въпреки че беше поканен на такъв

Много си неадекватен, рожбо! Много!

12 души, ако не се лъжа, кандидатстват за поста президент, а страхопъзльото пилот не смее да дойде в нито една телевизия и да се срещне с нито един от тях. Докато "чехълчо", не пропуска възможност да покани физкултурника на дебат. Е, кой има повече топки- тоя, дето и в Хасково избяга по страничните улички от  шубе, че да не се засрещне с опонента ли? 

Какво общо има Борисов с президентските избори, че пак ми го тикаш отпред като индулгенция за феражката-шубе?

Борисов за президент не се кандидатира и това, че Кокорко го канеше на дебат, щото така му се било приискало, какво общо има със страхливеца Радем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Много си неадекватен, рожбо! Много!

12 души, ако не се лъжа, кандидатстват за поста президент, а страхопъзльото пилот не смее да дойде в нито една телевизия и да се срещне с нито един от тях. Докато "чехълчо", не пропуска възможност да покани физкултурника на дебат. Е, кой има повече топки- тоя, дето и в Хасково избяга по страничните улички от  шубе, че да не се засрещне с опонента ли? 

Какво общо има Борисов с президентските избори, че пак ми го тикаш отпред като индулгенция за феражката-шубе?

Борисов за президент не се кандидатира и това, че Кокорко го канеше на дебат, щото така му се било приискало, какво общо има със страхливеца Радем?

Да кажи една телевизия по която е имало дебат на кандидатите за Президент няма ама лъжеш че Радев бягал от дебат .Да и нито дума за лъжеца Герджиков .Докато за президент нямаше дебат за НС имаше дебати от който шефа ти Борисов избяга . Значи когато става дума шефа ти Борисов може да ходи на дебат когато му харесва и срещу когото му харесва а за Радев бил длъжен да се срещне с всеки който поиска защо такъв двоен аршин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ninov написа:

а военната амеба как е помогнал на народа за изминалите 6 месеца

преди 5 часа, ninov написа:

Да кажи една телевизия по която е имало дебат на кандидатите за Президент няма ама лъжеш че Радев бягал от дебат .Да и нито дума за лъжеца Герджиков .Докато за президент нямаше дебат за НС имаше дебати от който шефа ти Борисов избяга . Значи когато става дума шефа ти Борисов може да ходи на дебат когато му харесва и срещу когото му харесва а за Радев бил длъжен да се срещне с всеки който поиска защо такъв двоен аршин

не ме интересуват дебати - те не се ядат и не топлят

нещо реално свършено досега - аз виждам само - най голяма инфлация от страните в Европа, най висока смъртност от неадекватния здравен министър - доходите не се увеличават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Мойра написа:

според тази който се обръща към народа е мн. жалък

яяя това си ти явно си забравила какво си писала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

Е процедурата само от МАрешки  ли зависи бре умньо :hit:

Имаше ли процедура? Имаше. Магарешки за това си сложи подписа. Е, щом вече има процедура и не е важно какво пише дори в конституцията, заради която е стартирана тази процедура, защо да е важно какво пише в проектите за конституция на други хора? 

преди 7 часа, absurt написа:

Хранимайкото привикал Радев на дебат, защото така му се приискало. Това какво общо има със страхливеца Борисов, който не смее да се появи на нито един дебат?

Странно ми е да видя че подкрепяш хранимайкото. Ти нали оплю Н. Василев само защото бил част от провалилите се НДСВ? Ми и тоя е бил цели три години зам министър в същото това провалено правителство? Какво стана изведнъж, та почна да подкрепяш кадри на бай Цар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Много си закъсняла- на запис го излъчиха по първа. Юнакът, що бегал от дебат, се изказа през деня- някъде около обяд беше. Както винаги- зад катедрата, далече от журналистите, и още по- далече от телевизионните студиа. Ама, бил с вас, ти да видиш!?468886375_download(16).gif.cca628438c15c9ca04ef42ac153a788c.gif

преди 1 час, ivottoshev написа:

Хранимайкото привикал Радев на дебат, защото така му се приискало. Това какво общо има със страхливеца Борисов, който не смее да се появи на нито един дебат?

Странно ми е да видя че подкрепяш хранимайкото. Ти нали оплю Н. Василев само защото бил част от провалилите се НДСВ? Ми и тоя е бил цели три години зам министър в същото това провалено правителство? Какво стана изведнъж, та почна да подкрепяш кадри на бай Цар?

Нищо странно няма, ако четеш какво пиша, а не ми пришиваш мислите си. Написах, че 12 двойки се кандидатират за президентските избори, а шубето не посмя нито в телевизия да се появи, след като беше официално поканен, нито на дебат. Избяга и в Хасково, като мишка. Това, с какво показва, че защитавам когото и да било? Само отбелязах, че този, дето изглежда мекушав и скопоскьо, се оказа с повече топки от прехваления летец- физкултурник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Написах, че 12 двойки се кандидатират за президентските избори, а шубето не посмя нито в телевизия да се появи, след като беше официално поканен, нито на дебат. 

Страхливец?!? Само за това, че не е решил да обърне внимание на Хранимайкото? Че утре може оня психопат - Йоло Денев или Луна също да го извикат на дебат. Трябва ли да обръща внимание на всеки невзрачен човечец, който е решил да си прави реклама на негов гръб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Страхливец?!? Само за това, че не е решил да обърне внимание на Хранимайкото? Че утре може оня психопат - Йоло Денев или Луна също да го извикат на дебат. Трябва ли да обръща внимание на всеки невзрачен човечец, който е решил да си прави реклама на негов гръб?

Не, не посмя да обърне внимание на никого- каниха го официално в телевизията, не посмя да отиде. А, че ти си кръстил някакси претендента, който е поканил страхопъзльото на дебат, си е твой проблем. С това, страхливецът няма да се преобрази в мъж. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ivottoshev написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, absurt написа:

Не, не посмя да обърне внимание на никого- каниха го официално в телевизията, не посмя да отиде.

Кой го кани? Йоло Денев, Луна или някой друг невзрачен човечец, търсещ начин да се отърка в най-успешният днешен политик, та ако може да влезе в светлината на прожекторите?

преди 20 минути, absurt написа:

А, че ти си кръстил някакси претендента

Не съм го кръстил аз, а действията му. Ти как би нарекла човек, който решава без никакъв конкурс да избере точно майка си да усвои едни 9000лв, въпреки че в Университета има и други квалифицирани да свършат работата? Това си е чиста проба "хранимайко"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Нищо странно няма, ако четеш какво пиша, а не ми пришиваш мислите си. Написах, че 12 двойки се кандидатират за президентските избори, а шубето не посмя нито в телевизия да се появи, след като беше официално поканен, нито на дебат.

Браво. Разбираш ги ти нещата... Където са 12, там са и 23, но не за това ти давам тази статия:

Циркът с 23 кандидат-президентски двойки трябва да се закрие

Обърни специално внимание на този абзац:

Цитат

В България е цирк, селски панаир с всякакви гащници по телевизията. То при това положение не може да има сериозни дебати – кой с кого да дебатира? Ако се явят на дебат само основните двама кандидати, ще има писъци защо фаворизират само тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване