Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

haidukpikaso
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 11,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 33 минути, absurt написа:

А, електоратът на останалите, с колко се стопи? Или не си забелязал? Не си отчел къде бяха "умнокрасивите" от Мутри вън, от ИТН, от ДБ и къде са сега? Те също ли спряха да плащат, след като Рашков обърна държавата нагоре с краката?

През 2016 Радев печели с 2,063,032 , а вчера с 1 537 347. Спрял е да плаща ли? 

Електоратът на ДБ, ИТН и другата сбирщина се преля в ПП. Толкоз просто и логично. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Тoни написа:

Електоратът на ДБ, ИТН и другата сбирщина се преля в ПП. Толкоз просто и логично. 

Да, просто и логично, и 35% гласували. Много ти куца математиката и логиката, но пък да обявиш човек, когото не познаваш и който е посмял да не реве по форуумите как властта все му пречи, че е така, защото властта му плаща, можеш!? Много елементарно и простовато, че и плебейско. Всеки съди за другите по себе си- ясно е, как си изкарваш хляба, щом първото, което ти се завърта в мозъка е, как някой плаща на тези, които успяват в България. Жалка работа си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е честит новият  стар президент. Караше добре самолета , но пет години не се научи да кара държавата, дано през идващите поне малко вдене. И да престане да показва че симпатизира на  тези/дипломатично/, все пак тръгваме по нов път към Европата:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Тoни написа:

Аз ли? Я се успокой малко. Дишай. 😆

Аз дишам и винаги съм се чувствала свободна. Ти му мисли, дето животът ти е подчинен на плащания от управляващите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Да, така е и затова Радев изгуби едни 500 000 гласа, на които на предишните избори беше платил, според твоята теория, нали? Затова и Мутрите на Мая изпаднаха от парламента- Рашков спря и техните купени гласове. Затова ИТН се стопиха наполовина- Рашков и техните цигани спря. На ДБ циганите- също спря.

Русокоске, русокоске, опорките ти изгниха, ама де да се сетиш, че изглеждаш все по- глупава в обвиненията и защитите си.

И защото, явно пак ти убягва, да ти напомня- Баце пак е без имунитет и пак не иска да бъде в НС, та вратата на правосъдието е отворена..........

Яко почнаха да ти се губят връзките. ДБ и Слави са загубили подкрепа заради тарашените университети и терора в циганските махали сигурно. Уплашиха се тия хора и се отказаха да гласуват. Да не дойде Радев да ги тероризира и тях. Не е, като гласоподавателите да са се прехвърлили към ПП, а активността сравнена с великия резултат на всички за които да говориш е била със 100 000 повече. Не е като от тях, 50 000 да са гласоподавателите на ГЕРБ. Не е като, другите 50 000 просто да са останали разочаровани, че не се състави правителство и не си направиха труда да гласуват. Не. Радев е виновен.

Още чакам да ми разкажеш как Рашков и Радев са дошли да те тормозят, като ходи да гласува. Интересна история ще е, мен за съжаление не са ме плашили, ама това е щото съм от "правилните" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Аз дишам и винаги съм се чувствала свободна. Ти му мисли, дето животът ти е подчинен на плащания от управляващите. 

Не съм съвсем наясно какво искаш да кажеш, но ще те докладвам до модераторите. Егати общуването братче! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Не съм съвсем наясно какво искаш да кажеш, но ще те докладвам до модераторите. Егати общуването братче! 

трола на ГЕРБ има спусната задача да изкарва всички противници на шефа и Борисов тролове 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Да, когато нападаш и обвиняваш, общуването е идеално. Когато ти отговорих с твоите обвинения, общуването не ти хареса и ще доложиш, че се чувстваш обиден? Мъжка постъпка отвсякъде, чеи коректна отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Да, когато нападаш и обвиняваш, общуването е идеално. Когато ти отговорих с твоите обвинения, общуването не ти хареса и ще доложиш, че се чувстваш обиден? Мъжка постъпка отвсякъде, чеи коректна отвсякъде.

Къде съм те нападнал и в какво съм те обвинил? Добре ли си? 

преди 1 минута, ninov написа:

трола на ГЕРБ има спусната задача да изкарва всички противници на шефа и Борисов тролове 

Ама аз нищо не съм казал против това чудо. :D :D :D

Леле мале! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз като гледам как ежеседмичо се отчита поскъпване на основни хранителни продукти - на пролет пак ще имаме служебно управление

Рекорден ръст на цените на храните

Цитат

Цените на основните храни нарастват за четвърта поредна седмица и достигат рекордни стойности. Това показва Индексът на тържищните цени (ИТЦ), който изчисляват експертите от Държавната комисия по стокови борси и тържища (ДКСБТ). Само в рамките на миналата седмица основните храни са поскъпнали с 2,48%. През предходните три седмици ръстът на цените им беше съответно с 0,96%, с 0,90% и с 1,16%. За период от една година Индексът на тържищните цени се е повишил с 10,87%, показват данните на ДКСБТ, цитирани от „Труд“.
Още по темата
Разходите растат с 15.2%, но приходите скачат с по-малко - 10.5%

При зеленчуците, плодовете, месните и млечните продукти поскъпналите храни през миналата седмица са повече от поевтинелите. От зеленчуците най-много за седмица е нараснала цената на зелето (+8,4% до 1,03 лв./кг на едро). След това в класацията са зелените чушки (+7,7% до 1,67 лв./кг), червените чушки (+6% до 1,78 лв./кг), вносните домати (+2,5% до 2,05 лв./кг), картофите (+2,4% до 0,86 лв./кг) и оранжерийните краставици (+2,3% до 2,20 лв./кг).
Спрямо миналата година по това време отново поскъпналите зеленчуци са повече от поевтинелите. Най-много за година е поскъпнало зелето (+0,47 лв.), след което са зелените чушки (+0,46 лв.), морковите (+0,33 лв./кг), червените чушки (+0,26 лв.) и картофите (+0,26 лв.).

При плодовете най-много през миналата седмица са нараснали цените на ябълките (+5,1% до 1,23 лв./кг на едро), следвани от лимоните (+4,6% до 2,06 лв./кг) и бананите (+3,2% до 2,24 лв./кг). Спрямо миналата година по това време най-много е нараснала цената на бананите (+0,34 лв.), следвани от лимоните (+0,14 лв.).

При останалите храни през миналата седмица най-много е поскъпнала захарта (+3,2% до 1,61 лв./кг на едро), следвана от олиото (+2,6% до 3,57 лв./литър), трайния варено-пушен салам (+1,1% до 9,25 лв./кг), лещата (+0,9% до 3,23 лв./кг) и кашкавала “Витоша” (+0,9% до 12,01 лв./кг). Спрямо миналата година по това време най-много е нараснала цената на кашкавала (+0,98 лв.), следван от слънчогледовото олио (+0,95 лв.), малотрайните колбаси (+0,73 лв.), кравето сирене (+0,67 лв.) и замразеното пиле (+0,58 лв.).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Да, просто и логично, и 35% гласували.

Добре че е толкова инак щяхме да видим 90% / 10% !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Добре че е толкова инак щяхме да видим 90% / 10% !

35% и от тях 10% не за Радев - значи 25% за Радев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

35% и от тях 10% не за Радев - значи 25% за Радев

Колкото толкова. Другите 70 процента са имали шанс. Щом не са го направили значи са съгласни с другите 30 процента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лошо, мн. лошо - ако е 5-% увеличението на тока трябва да скачаме от радост

Стремежът 250 евро за MWh на европейските електроенергийни борси в сегмента „ден напред“ като тест за оцеляването на икономиките

Цитат

Три пъти по-високи цени отпреди година и с 50 евро за MWh отгоре спрямо миналия понеделник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Без умствен капацитет написа:

пеевски пак е вътре ...

Къде вътре обаче?
Килия 216, вторият етаж, южното крило. При бай Ставри?

преди 16 часа, ivottoshev написа:

Ние не протестираме. Миналото лято бяхме не повече от 40-50К протестиращи. По тази причина си имаме цацаратура и бай Каскет вместо Прокуратура.

В Румъния само в Букурещ имаше 120 000 души на площада

В резултат там си имаха Кьовеши и шеф на управляваща партия в затвора за корупция. Вярно че е с присъда от само три и половина години от които излежа 2,2 , но явно това им е като обица на ухото на следващите управляващи. Според мен това е основната разлика м/ду нас и румънците.

Да, ама в България - няма толкова ... румънци!

А това - помните ли?   „Тихо да не събудим българите!“

Гърци се появиха на протест с плакат „Тихо да не събудим българите“ (*) |  Moreto.net - Варна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво бистрите политиката, но на мен няма кой да ми помогне  в темата ми, а май съм затънала в сериозен проблем .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

Къде вътре обаче?
Килия 216, вторият етаж, южното крило. При бай Ставри?

kолкото и Нинова влезе за прозрачната приватизация

преди 1 минута, Anneliese написа:

Хубаво бистрите политиката, но на мен няма кой да ми помогне  в темата ми, а май съм затънала в сериозен проблем .

то ти сама си създаваш проблемите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как съм го създала,  а нищо не съм направила! Не разбрах как е станало това, май ми е хакнат профила!

Защо не искате нищо да ми обясните и да ми помогнете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Anneliese написа:

Как съм го създала,  а нищо не съм направила! Не разбрах как е станало това, май ми е хакнат профила!

Защо не искате нищо да ми обясните и да ми помогнете?

аз нямам фейсбук и нямам проблем с него - хората са ти отговорили, но без твоя иняцитива няма как да ти се оправи - това е форум, казваме какво да направиш, ти като нещеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

аз нямам фейсбук и нямам проблем с него - хората са ти отговорили, но без твоя иняцитива няма как да ти се оправи - това е форум, казваме какво да направиш, ти като нещеш

Не мога да го намеря човека, а имейлът е бил от 18 ноември................Не си поглеждам редовно пощата.............. Не знам какво да правя сега! Направо рева, кажете ми какво да правя!

Не го познавам този човек, не разбирам как ме е добавил!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

американците се оплакали от РАдев

сега да видим ще се отметне ли  за крим

няма ли да се отметне

ще му спретнат ли инпийчмънт

https://nova.bg/news/view/2021/11/22/347432/посолството-на-сащ-у-нас-загрижени-сме-от-изказванията-на-радев-за-крим/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а като САЩ каже че не е съгласен с нещо на Бойко - цяла седмица се плюе - ей това са вече истинските тролове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване