Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

haidukpikaso
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 часа, miro20 написа:

Второ -статията на труд мн добре са ти описали как и какво се тегли всяка седмица. Ти доволен ли си че всяка седмица се тегли по половин милиард от служебната хунта ?

Мирча, ако приемем, че служебните правителства управляват малко над 6 месеца, това са 24 седмици и ако приемем твоето твърдение, че всяка седмица се тегли нов дълг от 500млн.лв. то би трябвало само за това време да е бил изтеглен дълг в размер на 12млрд.лв!

А всички сме наясно, че няма такова нещо, тоест ти отново лъжеш!

Имаш ли си някаква идея къде отиват тия пари, как се разпределят ? Някой да ти е обяснил ?

Да, имам някаква идея.

Първо - Боко ти го обясни много отдавна, ама пак не си разбрал - отдавна приеха и актуалзиации и промени, с което "оправданията" че бюджета е на ГЕРБ " е нонсенс.

Боко нищо не може да обяснява, направени са актуализации на разходите, но все още се работи по бюджета на Герб, като в частта за поемане на дълг от държавата не са правени никакви промени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 11,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Всяко едно теглене на пари, се отразява на сайта на банката. Тук вече бяха публикувани документите по две- три тегления /емисии ценни книжа/, а който иска, може сам да си ги намери. Така че, хайде да боравим с факти, а не с умозаключения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, не четеш!

преди 5 часа, M.Николов написа:

Целия дълг изтеглен за 2021г. е в размер на 3,8млрд. лв., а не новия, който е в размер на 500млн.лв.

По бюджета приет от Герб държавата може да изтегли до 4,5млрд лв. през 2021г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Ми, не четеш!

Напротив, чета. Ти забрави ли, че имаше актуализация на бюджета преди да се разпусне предното НС? ГЕРБ през цялото време твърдяха, че няма нужда от актуализация, докато Кокорко твърдеше обратното. И направиха актуализацията, като заложиха 2 милиарда дефицит. А, колко изтеглиха дотук и наистина- за какво отиват? Като дори поддръжката на обектите е спряна. От всички страни реват, че подпомагането заради ковид е почти спряло. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

06.11.2009: "Масларова ще бъде разследвана за престъпление по служба. Според прокурорите тя е се в заобиколила закона за обществените поръчки с цел да набави облага за себе си и Венцислав Драганов от 9 806 601 лв.

Не, че нещо, но:

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/12/15/2670337_sudut_opravda_bivshiia_ministur_emiliia_maslarova_za/

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/09/23/4256585_prokuraturata_se_otkaza_ot_deloto_sreshtu_emiliia/

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019/01/31/3383283_emiliia_maslarova_osudi_bulgariia_v_starsburg_za_8_hil/

Не, че ми дреме за Масларова, аз също не я харесвам, но това са фактите.

А това, че БСП е изпратило тези експерти да го представляват на тези преговори си е проблем на БСП.

Те за това и бележат категоричен спад на всички избори.

С другарката Нинова, която променяла БСП.:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

с това съм съгласен, тя само предлага кадри които са отстранени от БСП - така го закопава, още повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

яяяяяя виш ти Кирил Петков бил човек на Домусчиев

#Кой уреди сделката и кой наистина стои зад „топ инвестицията“ на Кирил Петков във фабрика за електромобили край Ловеч? Има ли потенциален конфликт на интереси при бившия служебен министър на икономиката към момента на сключването на договора с „германската“ компания и ще бъде ли ощетена държавата с 34 млн. евро (около 70 млн. лв.) при реализирането на проекта? Отговорът на тези въпроси трябва да бъде получен от Министерския съвет, където „Биволъ“ внесе заявление по Закона за достъп до обществена информация (ЗДОИ). Албанският милиардер Назиф Дестани стои зад нидерландския инвестиционен фонд, купил през 2020 г. немския стартъп за електромобили. Логистичната му компания с централа в Дюселдорф е била заподозряна и разследвана преди години за трафик на хероин от Афганистан към Европа, научи „Биволъ“ от официални данни, изтекли в немски медии.
Най-известната личност в ръководството на новия първокласен инвеститор от българска страна е Георги Домусчиев, който е член на УС на “Некст.е.ГО България” АД. Георги и Кирил Домусчиеви държат 50% от акционерния капитал на смесеното българо-германско дружество, чрез фирмата си “Адванс пропъртис” ООД. Другата половина от капитала е собственост на регистрираната в Германия “Next.e.Go Mobile CE”.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, M.Николов написа:

Не, че нещо, но:

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/12/15/2670337_sudut_opravda_bivshiia_ministur_emiliia_maslarova_za/

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/09/23/4256585_prokuraturata_se_otkaza_ot_deloto_sreshtu_emiliia/

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019/01/31/3383283_emiliia_maslarova_osudi_bulgariia_v_starsburg_za_8_hil/

Не, че ми дреме за Масларова, аз също не я харесвам, но това са фактите.

А това, че БСП е изпратило тези експерти да го представляват на тези преговори си е проблем на БСП.

Те за това и бележат категоричен спад на всички избори.

БСП май хич не знаят къде се намират и са скъсали връзка с реалността. Когато падне правителството по тяхна вина, Кирчо (а и другите, ако са си научили уроците) ще е натрупал достатъчно подкрепа, че да не му трябва БСП в коалицията на следващите избори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

БСП май хич не знаят къде се намират и са скъсали връзка с реалността. Когато падне правителството по тяхна вина, Кирчо (а и другите, ако са си научили уроците) ще е натрупал достатъчно подкрепа, че да не му трябва БСП в коалицията на следващите избори. 

Досега не сме имали случай, на втори избори бившата първа политическа сила, да събере мнозинство, че да състави сама правителство. Защо мислиш, че Кирчо и Кокорчо ще го направят? Освен ако не си уубедена, че ще се чифтосат със "статуквото"..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, всичкия цирк е именно връщане на статуквото, и тоонова мракобесно червено мафиотско  на Задкулисието от '90-те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

Досега не сме имали случай, на втори избори бившата първа политическа сила, да събере мнозинство, че да състави сама правителство. Защо мислиш, че Кирчо и Кокорчо ще го направят? Освен ако не си уубедена, че ще се чифтосат със "статуквото"..........

А защо мислиш, че ще са бивша първа сила :)  Летвата е толкова ниска, че лесно ще си вдигат подкрепата. Няма нужда да правят нищо друго, БСП сами ще се прецакат и ще поемат вината, като ни пратят на нови избори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, miro20 написа:

Всъщност, всичкия цирк е именно връщане на статуквото, и тоонова мракобесно червено мафиотско  на Задкулисието от '90-те

То е ясно на коя партия лидер е член на БКП и е част от мракобесието наречено силови групировки и това е шефа ти Борисов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

То е ясно на коя партия лидер е член на БКП и е част от мракобесието наречено силови групировки и това е шефа ти Борисов

да например гордата приватизаторка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

да например гордата приватизаторка

Чеверме успя да ме разсмееш кога Нинова е била член на ВИС или СИК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

То е ясно и кое е неграмотното тролче, ама то не спира да върти като едната латерна съща.icon_mrgreen.gif.8a4c82b079d6d302ba120e4532cdae0c.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

То е ясно и кое е неграмотното тролче, ама то не спира да върти като едната латерна съща.icon_mrgreen.gif.8a4c82b079d6d302ba120e4532cdae0c.gif

Както винаги неадекватната тролка на ГЕРБ се опитва да изкара противниците на шефа и Борисов тролове 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

ВИС или СИК

защо мислиш че само там има членове на БКП и никъде другаде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

защо мислиш че само там има членове на БКП и никъде другаде

Защото е неграмотно тролче, заработващо жълти стотинки. И защото мисленето не му е силна страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Защото е неграмотно тролче, заработващо жълти стотинки. И защото мисленето не му е силна страна.

Малоумно тролке ти можеш ли изобщо да осмисляш текст а май не .Не мисли че като на теб ти плащат жълти стотинки от тролската централа на ГЕРБ че и ние който работим  друго работим за жълти стотинки 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

Малоумно тролке ти можеш ли изобщо да осмисляш текст а май не .Не мисли че като на теб ти плащат жълти стотинки от тролската централа на ГЕРБ че и ние който работим  друго работим за жълти стотинки 

Вие, "коЙто" работите друго, колкото и да си говорите в множествено число, по- грамотни не ставате. И скоро ще те напъдят и от общашката работа.262649784_download(16).gif.0dc52781058c9ecd0f44d066c888f2f5.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

:laughing4:да знаем какво работиш ти - безработен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

да знаем какво работиш ти - безработен

Чеверме нали бях трол на всички партии преди  сега безработен ли станах я се разбери със себе си и кажи какъв съм

преди 10 минути, absurt написа:

Вие, "коЙто" работите друго, колкото и да си говорите в множествено число, по- грамотни не ставате. И скоро ще те напъдят и от общашката работа.262649784_download(16).gif.0dc52781058c9ecd0f44d066c888f2f5.gif

Първо не работа като общ работник но и общите работници имат повече акъл от теб която заради малоумието ти не те искат и за чистачка защото ще изпочупиш всичко така че си натискай парцалите и се моли да не те изритат поради некадърност от тролската централа на ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ninov написа:

Чеверме нали бях трол на всички партии преди  сега безработен ли станах я се разбери със себе си и кажи какъв съм

да беше но вече ти биха шута и вече си на соц. помощи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

да беше но вече ти биха шута и вече си на соц. помощи

Чеверме добре че сте вие с @absurt че да знам какво работя сега остава да кажеш и от къде са ме наритали че да знам че досега от никъде не съм бил уволняван

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

Чеверме добре че сте вие с @absurt че да знам какво работя сега остава да кажеш и от къде са ме наритали че да знам че досега от никъде не съм бил уволняван

е сега може да станеш като мойра да правиш трафик на някой сайт, по малко печелят но все пак е нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване