Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Phused

Новият американски президент Доналд Тръмп

Препоръчан отговор

Цитат

За да нямаме никакви илюзии пред какво сме изправени, добре е да забележим, че след произнасянето на встъпителна реч – венец на празната му душа и на безскрупулната му популистка кампания, първите действия на Тръмп като президент бяха: да свали от интернет страницата на Белия дом темите за климатичните промени, за правата на ЛГБТ хората, за гражданските права и да отмени механизма за подпомагане на закупуването на жилища от бедни семейства.

Aз лично се разплаках за педалите. :D

Между другото, понякога се замислям защо се случи това в САЩ и защо в България Румен Радев спечели повече от категорично. 

В Америка нещата бяха доста шокиращи, аз винаги съм си мислил, че понеже там американската мечта огрява всеки, няма да се намерят толкова недоволни, че да бутнат елита с един толкова антисистемен играч, говорещ за изолация и край на вноса на демокрация по света с цел кражба на ресурси. 

В крайна сметка стигам до извода, че елитът се провали. Провали се със своята алчност и желание да изцеди всичко до край.Провали се с измислените си ценности. Защото ако средната класа живееше поне малко по-добре, то нямаше да се стигне до там. Вижте поста на нещото преди мен. Това в съвременна България звучи повече от нелепо, а и съм сигурен, че не само у нас. 

Ей, бденков, иди кажи на циганинът, който краде дърва от гората, за да не умре от студ и глад през зимата, че Тръмп е свалил темата за климатичните промени и правата на обратните. 

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, иноТ написа:

Aз лично се разплаках за педалите. :D

и правата на обратните. 

Нямаше ли въпли тук, че в омразния комунизъм, не можели да си носят дългите коси? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много обичам, когато заквичат прасетата! Това означава, че ще ядем луканка...:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно тези насилствено внесени "ценности" които се прокламират от някои, явно обслужващи определени интереси, са смешни и неразбираеми за 80% от българите. Защото ти гарантирам, че никой не се интересува от косите през комунизма и за всеки нормален българин хомосексуалистите са просто педе*****. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата пресконференция на Доналд Тръмп .
На нищо не прилича !
Не обеща да прекара газ на някой град , не обеща мост до Крим , не обеща пътищата да асфалтира , не подари кученце на някое момиченце ..
Въобще нищо не обеща !
Това президент ли е ?

Image may contain: one or more people and people sitting

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сега... аз предлагам, да оставим Вденков да се нацитира и като си го приберат обратно, да си кажем каквото имаме да си казваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

По скайп гледах една напълно легална бяла българка се оплака как получила заплаха от някаква американка, която и писала че ще се радва и тя да се омете... и подобни някакви.

Луди има по цял свят.

преди 7 часа, Мойра написа:

За да ни подскажат, че трябва да протестираме срещу Румен Радев, навярно. :D

И той е неудобен за всемогъщия господин.

Продажни медии на продажни хора правят поредния опит да ни промият мозъците.

Гледам, днес, по новините - протест, в София, срещу Тръмп. Цъцъцъцъцъцъцъ. Пука му на Тръмп, че в България някой протестирал срещу него. Нали си оправихме собствената държава, та тръгнахме и САЩ да оправяме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, язе написа:

Сега... аз предлагам, да оставим Вденков да се нацитира и като си го приберат обратно, да си кажем каквото имаме да си казваме.

Ти нещо казваш ли ? Оня поне не се заяжда и обижда с простотии и спамене :)

преди 3 минути, A.com написа:

Луди има по цял свят.

Е да, ама преди ги нямаше толкова.... сега са във взъход

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм песимист за Тръмп, но наистина не разбирам това прехласване по него, в светлината на опасенията, че предполагаемата му външна политика на сближение с Русия за сметка на ЕС, може да се окаже много пагубна за България. Не съм убеден, че той желае точно това, но риск все пак има, затова не разбирам - как може да се радвате от предполагаемото смазване на мултикултурализма и политическата коректност при дори минималната възможност за България обратно към Евразия? Разбирам хората, които изчакват с умерено притеснение, както може би и с надежда. Не разбирам защитаването на Тръмп, само защото има консервативни елементи в тезите му. Колкото по-бързо някои десни разберат, че България не е САЩ, нито Западна Европа, и тук имаме други проблеми и опасности пред съществуването ни, толкова по-добре.Опасността е от Изток и това изчерпва 90% от проблемите ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, miro20 написа:

Ти нещо казваш ли ? Оня поне не се заяжда и обижда с простотии и спамене :)

Поне не ми плащат за да лъжа и да заливам форума с фейсбук. Бай дъ уей, нали си даваш сметка, че парите с които ти плащат са изкарани чрез смъртта на милиони хора, включително и деца,по цял Свят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай дъ уей, давам си много добре сметка кой си и за какво си тук :) Да провокираш , тролиш и да се заяждаш. Останалото си е за твоя, не за моя сметка :)

пп

Половин милион на шествието срещу Тръмп във Вашингтон  всъщност си е сериозна цифра....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Америка е световната суперсила не само защото има най-могъщата икономика и огромна военна сила, но и защото устройството на обществото и държавата притежават вътрешни защитни сили, които сработват в автономен режим и на които не може да бъде повлияно с фалшиви новини и пропагандата за масовия безпросветен мат'рял. Клетия глупак приел услугите на Путин тепърва ще вкуси от всички благини на американската демокрация.

safe_image.php?d=AQDispzZFmRYY-O8&w=476&
Това е нова позиция на председателя Ричард Бър, противоположна на мнението му от четвъртък, когато каза, че подобно разследване е извън…

Сенатът на САЩ ще разследва връзки между екипа на Тръмп и Русия.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2017/01/14/2899734_senatut_na_sasht_shte_razsledva_vruzki_mejdu_ekipa_na/

Сенатската комисия по разузнаването ще разшири разследването си за намесата на Русия в американските избори като включи и проверка дали и какви са връзките между Москва и лица, свързани с кампанията на Доналд Тръмп за президент.

Това е нова позиция на председателя Ричард Бър, противоположна на мнението му от четвъртък, когато каза, че подобно разследване е извън правомощията на комисията и че няма нужда от създаването на специална комисия само заради спорните твърдения, че може да има конспирация между екипа на Тръмп и хора от неговия екип.

Заедно със сенатора демократ Марк Уорнър сега републиканецът от Северна Каролина казва, че "ще следваме разузнавателните данни, накъдето и да ни отведат".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 39 минути, miro20 написа:

пп

Половин милион на шествието срещу Тръмп във Вашингтон  всъщност си е сериозна цифра....

Дори много сериозна! Особено на фона на еднодневното му засега управление, което се изчерпва с една пресконференция. Това е параноята и войната на тези, дето ти плащат... Защото това е война, срещу законно избран президент. Платена... като всяка друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръмп на крака в ЦРУ! Захапа US медиите

http://www.dnes.bg/world/2017/01/22/trymp-na-kraka-v-cru-zahapa-us-mediite.329532

Наблюдавам и необичайна активност напоследък от американските ВВС, точно след встъпването на Тръмп почнаха да удрят до скорошните "умерени бунтовници". Става въпрос за прецизни удари в провинция Идлиб, Сирия - тренировъчни лагери, командири. Довчера са ти спонсори, днес те трепят :D Май е жалко да си "умерен" бунтовник в Сирия вече :D Достатъчно е Тръмп да спре материалната и финансова подкрепа на джихадитата и сами ще се избият помежду си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Phused написа:

http://www.dnes.bg/world/2017/01/22/trymp-na-kraka-v-cru-zahapa-us-mediite.329532

Наблюдавам и необичайна активност напоследък от американските ВВС, точно след встъпването на Тръмп почнаха да удрят до скорошните "умерени бунтовници". Става въпрос за прецизни удари в провинция Идлиб, Сирия - тренировъчни лагери, командири. Довчера са ти спонсори, днес те трепят :D Май е жалко да си "умерен" бунтовник в Сирия вече :D Достатъчно е Тръмп да спре материалната и финансова подкрепа на джихадитата и сами ще се избият помежду си.

Той спре ли за ония главорези, ще спре и за пасмината тук. Само гледай сеир, как ще квичат. Те почнаха де, а Коледа е далече, ще пълним фризера със свинско. От Русе.

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Phused написа:

Пропусна съвсем неволно разбира се, да споменеш, че е 1000 % с ЦРУ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.alfa.bg/видео/тръмп-уволни-80-посланици-и-промени-овалния-кабинет-22-01-2017-г-c21316.html

ето стана, каквото казах , че ще стане, уволни посланниците 

ред е на медиите да чуруликат  друга песен колко тръмп е велик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Saturday, January 21, 2017 в 22:59, miro20 написа:

Оня поне не се заяжда и обижда с простотии и спамене

Ти пък!Оня ден така се беше постарал,че набързо прочетох всичко. Това ако нее спам не знам на кое се казва спам! Да пуснеш за 5 мин. 20-30  поста и теми какво е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2017 г. в 18:41, язе написа:

Много обичам, когато заквичат прасетата! Това означава, че ще ядем луканка...:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твАЛФ, световен поглед инфо цитиращ руска весна и пол крейг робуъртс , Боян чуков...

Красота...  :) :lol6: И достоен зациклен клип накрая за всички вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че изобщо не ти е толкова смешно. Е, какво ти остава? Емотикони. :D

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2017 г. в 18:36, AntiAlGor написа:

Нямаше ли въпли тук, че в омразния комунизъм, не можели да си носят дългите коси? :D

Не са се носили дълги коси ли? Ами аз в казармата влязох с коса :P

Верно, таман бе паднал бай-Тошо и бръснаря ме обръсна за първи и единствен път в живота ми, но това е друга тема. Още се клехме на "другарю", макар че аз произнесох 'гос'ин", а не "другарю" заедно с другите овце, повечето от които тролчета днес! 

То пък щото сега няма бръснати педалчета навсякъде, както и педалчета с дълги бради, имитиращи ислямски простотии!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, иноТ написа:

Знам, че изобщо не ти е толкова смешно. Е, какво ти остава? Емотикони. :D

Злобей си , не ми пречиш . Както съм казвал - който сам се излага, никой друг не би могъ да го направи по красноречиво.

Както вие демонстрирате простотиите си с тв АЛФ, световен бла бла рус весна и т.н... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...