Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Phused

Новият американски президент Доналд Тръмп

Препоръчан отговор

на 21.01.2017 г. в 22:45, bdenkov написа:

Първата пресконференция на Доналд Тръмп .
На нищо не прилича !
Не обеща да прекара газ на някой град , не обеща мост до Крим , не обеща пътищата да асфалтира , не подари кученце на някое момиченце ..
Въобще нищо не обеща !
Това президент ли е ?

Image may contain: one or more people and people sitting

А и в туитър прекалява с бръщолевенето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш в туитър си казва всичко и именно това кара мейнстрийм медиите да полудяват. Няма вече фейк нюз, защото всички излиза "от извора". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.01.2017 г. в 0:26, nikssi написа:

Ти пък!Оня ден така се беше постарал,че набързо прочетох всичко. Това ако нее спам не знам на кое се казва спам! Да пуснеш за 5 мин. 20-30  поста и теми какво е? 

норма гони човека бе остави го

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Не знам дали ще е възможно но според мене администрацията на форума може да помисли за отделянето и като важни на няколко теми,където може да се прочете нещо и да се обсъжда. Останалия боклук , който го е пуснал трола в подраздела да си го чете който иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, haidukpikaso написа:

за тръмп помислих че става дума а то за миро дваесе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Псевдолибералната клика, която доведе светът до колапс с безумните си политики, е в транс, че новият президент на САЩ Доналд Тръмп прави твърди стъпки към връщането на нормалността в живота ни.

Поредният пример за това дава бившият американски държавен секретар, т. нар. демократка, но със зловещ поглед -  Мадлин Олбрайт. Дамата заяви, че ще приеме исляма в знак на протест срещу имиграционната политика, обявена от президента Доналд Тръмп, предаде агенция ТАСС, цитирана от БТА.

В Туитър Олбрайт написа: "Възпитана бях като католичка, после преминах в Епископалната църка, след това открих, че юдейската вяра е моето семейство. Сега съм готова да приема исляма от съображения за солидарност. Добре дошли, бежанци".

Според доклада на международната правозащитна организация „Отворени врати“ (Open doors) повече от 7 000 християни са били убити заради вярата си само през 2015 г., а над 2400 храма са били нападнати или разрушени. Досега обаче нито един член на ИДИЛ не е приел християнството в знак на протест.

Вчера Тръмп, верен на здравомислието, подписа укази за затягане на имиграционните мерки и граничния контрол. Тръмп освен това има намерение да преустанови за 120 дни програмата за прием на бежанци в САЩ и да прекрати за най-малко 30 дни издаването на визи на граждани от седем страни с преобладаващо мюсюлманско население - Ирак, Иран, Йемен, Либия, Сирия, Сомалия и Судан.

Това ако не е фейк си е голяма излагация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръмп: Вече има много гняв. Светът е пълен бардак. Светът е разгневен

Цитат

Излиза, че американците не са доволни, че Доналд Тръмп изпълнява предизборните си обещания. Новоизбраният американски президент беше обещал в своята кандидат-президентска кампания, че ще блокира влизането на мюсюлмани на територията на САЩ и започна да си реализира обещанието. Той възнамерява да затвори границите на САЩ за някои мюсюлмански страни, тъй като светът се е превърнал в „пълен бардак“, а Европа е направила огромна грешка, приемайки милиони бежанци.

„Това не е забрана срещу мюсюлманите, а засяга страни, в които има много тероризъм“, заяви новият президент на САЩ в интервю, излъчено по телевизия Ей Би Си, съобщава сайтът lapresse.ca, цитиран от Епицентър.бг.

Той не назова кои мюсюлмански страни ще бъдат засегнати от забраната, но каза, че не иска тероризъм на американска територия. Доналд Тръмп даде за пример Европа и по-специално Германия, където се е напълнило с бежанци, измежду тях и терористи.

Администрацията на американския президент е подготвила указ, наречен „Защита на нацията от терористични атаки на чужденци“, копие от който бе публикувано във в-к „Вашингтон Пост“. Според този указ се забранява влизането на американска територия на граждани от Ирак, Иран, Либия, Сомалия, Судан, Сирия и Йемен.

На журналистически въпрос дали този указ няма да предизвика гняв в мюсюлманския свят, Доналд Тръмп заявява:

„Гняв? Вече има много гняв. Как би могло да има повече? Светът е бардак. Светът е разгневен. Не трябваше да ходим в Ирак. Не трябваше да се изтегляме по начина, по който го направихме. Светът е пълен бардак“, подчерта Тръмп.

С всяко свое действие, Тръмп ми става все по-симпатичен.

Дано успее да направи промените, които е замислил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, nikssi написа:

В Туитър Олбрайт написа: "Възпитана бях като католичка, после преминах в Епископалната църка, след това открих, че юдейската вяра е моето семейство. Сега съм готова да приема исляма от съображения за солидарност. Добре дошли, бежанци".

Има ли нужда от коментар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително лицемерно - първо разбъркаха кошера, после си мият ръцете. Прави го, защото САЩ може да си го позволи. Но е прав за това, че Европа не подходи правилно с бежанците. Може би ако имаха повече опит с ромско население, щяха да реагират по-адекватно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, nikssi написа:

Това ако не е фейк си е голяма излагация!

Истинските думи са следните, и говори  да се регистрира като такава с бежанците .... което е малко по различно от приемане на исляма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдееее, Тръмп щял да обсъжда, отпадане на санкциите. В събота ще се проведе разговор, по телефона, с Путин. Гейтачета в ЕС, зацвилиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Истинските думи са следните, и говори  да се регистрира като такава с бежанците .... което е малко по различно от приемане на исляма

Ми смисъла както го виждам е,че е готова да стане мюсюлманка. Значи не е фейк. Да си смениш вярата и то неведнъж .... е това не го разбирам ама щом на тебе ти се нрави няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikssi написа:

Ми смисъла както го виждам е,че е готова да стане мюсюлманка. Значи не е фейк. Да си смениш вярата и то неведнъж .... е това не го разбирам ама щом на тебе ти се нрави няма проблем.

Виждаме различен смисъл в думата "регистрирам се" ,  в което няма нищо лошо . Аз до сега нямам спомен някой който си сменя религията да говори сподобни термини . Ти да не би да имаш ?

Ще видим какво самата Мадлен какво ще направи и кой е правия.

преди 4 часа, AntiAlGor написа:

Айдееее, Тръмп щял да обсъжда, отпадане на санкциите. В събота ще се проведе разговор, по телефона, с Путин. Гейтачета в ЕС, зацвилиха.

Мдааа.. щяло да има разговор.. и някои веднага почнаха със сънищата и полюциите :):):)

A според последните новини от съвместната пресконфереция на Тръмп и Мей , за санкциите.... е още рано да се говори .... :):)

http://www.rbc.ru/politics/27/01/2017/588b90ba9a794712ed8d76de

тва за кокошките дето кудукдякат без петел едно наум....

А сериозно казано ... - Не знам защо толкова се радвате на Тръмп.  Нарочиха ви го за пропаганда, някои се носят по това течение.... а то се оказва на повече от 80 % прави точно обратното. :)

т.е. прави логичното , а не пропагандното .

За което и аз много отдавна говорех

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, иноТ написа:

Как се регистрираш в някаква религия?

....Религията е средство изразяващо Вярата на Човека . Вяра не се регистрира.....

Който си сменя Религията като носни кърпички - баси Вярата ! То е като да си изтъргуваш автомобила , да го регистрираш на пазара....

На такъв(а) - никаква Вяра !....мастия - улична превъзходна !!! :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, иноТ написа:

Как се регистрираш в някаква религия?

И аз това питам де. Всички дето подхванахте тази "новина" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Юдаизмът не е ли етнична религия?

Оф, чукча писател, не допрочетох...

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, nikssi написа:

Има проблем ! 

Проблемът е отсъствие на всякаква цивилизационна ценностна система. Децата си , майка си и баща си , рода си ще продадат за някой долар повече....Такива , съвсем толерантно , в отходната канализация им е мястото !....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 часа, miro20 написа:

И аз това питам де. Всички дето подхванахте тази "новина" :)

Всъщност, ако искаш може да се регистрираш. В БПЦ например се нарича "кръщене" и всеки кръстен е в регистъра. БТВ, ако не си кръстен,не можеш да се венчаеш в църква... примерно. Или да вземеш причастие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм си кръстен , но и на много други кръщенета не съм чувал някой да каже - отивам да се регистрираме в Христос :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 18 минути, miro20 написа:

аз съм си кръстен , но и на много други кръщенета не съм чувал някой да каже - отивам да се регистрираме в Христос :)

А какво представлява кръщенето- миене на краката (къпане ако си бебе) и записване в регистър. На тоя Свят, все ще се намери кой да те регистрира като каквото ти хрумне... особено пък, щом си плащаш.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, язе написа:

А какво представлява кръщенето- миене на краката (къпане ако си бебе) и записване в регистър. На тоя Свят, все ще се намери кой да те регистрира като каквото ти хрумне... особено пък, щом си плащаш.  :)

Виждаш ли, как се гърчат, мазно мазно. Регистрирам в Христос, може ли да е толкова п-ст? :D Христос е едно, религията е Християнство. А оня скочубра, дето тоя е защитава, е сменила (регистрирала се) в не една и две религии. И сега е готова, да приеме исляма.

А някакви хора, се мъчат да се хванат за думата. Без да гледат, цялото значение на казаното, в малоумния англииски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакви хора, се мъчат да се хванат за думата. Без да гледат, цялото значение на казаното, в малоумния англииски език.

Ми то вие и жълтите медии точно това правите. Само и само да си изливате гаменщината и обидите и колко е зле леля ви Мадлен :)

Регистрирам в Христос, може ли да е толкова п-ст?

Именно. Правилно разбра мисълта ми .  Благодаря ти че сам определи коко е тъпо да се правят такива спекулации като вашите :)

преди 5 часа, язе написа:

Защо ли имам подозрението че не си кръстен/а/ ? И хал хабер си нямаш от християнството , религиите.

За телефонния разговор на Тръмп с Пу няма много отзиви, имало   пожелания за благодентсвие и успехи на руския народ от американския и обратно :)

Вече някои се майтапят с това :

Цитат

Итог 45-ти минутной беседы Трампа и Путина, которую так ждали за поребриком: "Трамп пожелал счастья и процветания российскому народу....".
Ну вы поняли - "держитесь там, и всего хорошего" 1f642.png

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...