Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Phused

Новият американски президент Доналд Тръмп

Препоръчан отговор

Гост

преди 33 минути, miro20 написа:

Защо ли имам подозрението че не си кръстен/а/ ? И хал хабер си нямаш от християнството , религиите.

Защото си неумен.  :)   Освен че съм кръстен и три пъти съм кръщавал. Имам двама кумци, на чиито деца съм кръстник. А че ти си нямаш хал хабер не само от християнство, едва ли някой се съмнява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто виждам насоката ти - акцентираш и то подигравателно , на "плащането" ,  което е доста различно от моралното осъзнаване на една религия към която си част.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, miro20 написа:

Просто виждам насоката ти - акцентираш и то подигравателно , на "плащането" ,  което е доста различно от моралното осъзнаване на една религия към която си част.

Акцентирам, защото обредите в Божията църква би трябвало да са безплатни по Божията воля, а самата църква да се издържа от дарения. Вярата не подлежи на плащане, купуване или продаване.

Та, внимавай с християнството, че бившия ми баджанак е поп...много съм напред с матряла.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, by_chechi написа:

Има проблем ! 

Проблемът е отсъствие на всякаква цивилизационна ценностна система. Децата си , майка си и баща си , рода си ще продадат за някой долар повече....Такива , съвсем толерантно , в отходната канализация им е мястото !....

Аз проблем нямам, проблем има този който си захвърля вярата. И цитираш избирателно поста ми не е много коректно. Прочети пак поста ми ако си пропуснал!

на 27.01.2017 г. в 20:18, nikssi написа:

Да си смениш вярата и то неведнъж .... е това не го разбирам ама щом на тебе ти се нрави няма проблем.

Проблема е на такива като този който съм цитирал!

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikssi написа:

Аз проблем нямам, проблем има този който си захвърля вярата. И цитираш избирателно поста ми не е много коректно. Прочети пак поста ми ако си пропуснал!

Проблема е на такива като този който съм цитирал!

Така де ! Но си писал , че няма проблем !

Има проблем ! Този проблем е общочовешки още от преди времето на Юда . Следва да те вълнува , а не да бъдеш "толерантен" , да го приемаш с безразличие все едно , че го няма....

Какво е в същност толерантност ? Мнозина "по света и у нас" ама изобщо не са наясно.....Т.е. тази г-жа си е мърша , сама си го пише , и е достатъчно проста да не съзнава как сама се е "наредила".....Нещо повече ! Внушава ни се като положителен пример за следване....!

А такива са ни господари в последно време.....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, by_chechi написа:

Има проблем ! Този проблем е общочовешки още от преди времето на Юда . Следва да те вълнува , а не да бъдеш "толерантен" , да го приемаш с безразличие все едно , че го няма....

Прав си. Не бива да сме толерантни и безразлични. Това " щом на тебе ти се нрави няма проблем " беше ирония към Миро20 понеже явно за него няма проблем това което дискутирахме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръмп наложи петгодишна забрана за чужди лобисти

Цитат

За едва няколко дни управление като президент, Доналд Тръмп се е заел да изпълни всички точки от предизборната си кампания. Преди часове републиканецът подписа заповед, която налага петгодишна забрана за членове на администрацията, които лобират за чужди държави. При някои случаи забраната е доживотна.

Инициативата е част от кампанията му - "Пресушаване на блатото", на която той заложи по време на изборната си кампания. По думите му тогава, а и сега, Вашингтон е пълен с чужди лобисти, които работят за чужди интереси и против американските такива.

Същевременно Тръмп поиска от военните план за категорично побеждаване на "Ислямска държава". Планът трябва да е 30-дневен и да доведе до пълно поражение на ислямистката групировка.

Браво!

Дай боже и ние да пресушим нашето блато!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Тръмп наложи петгодишна забрана за чужди лобисти

Браво!

Дай боже и ние да пресушим нашето блато!

дай Боже !

Тогава се чудя какво ще правите ? Няма да можеш да пускаш лъжите за забранени новогодишни елхички, да подстрекавате с изкривени лобистки новини и т.н.

Няма да може да защитавате пагубните за България южни потоци, заради които дори законодателството без малко да променят тези газпромовски лобисти  !

еееех... мечти ... но ха дано да се случи ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръмп уволни министъра на правосъдието

Цитат

Доналд Тръмп уволни изпълняващата длъжността министър на правосъдието и генерален прокурор на Съединените щати Сали Йейтс.

Отстраняването на Йейтс е заради критиките й на решението на Тръмп да се забрани достъпа на бежанци от седем мюсюлмански държави в страната. Междувременно, продължават многобройните протести срещу президентския указ.

Така се действа!

Противниците на указа ще попротестират още малко и ще спрат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2017 г. в 16:36, miro20 написа:

дай Боже !

Тогава се чудя какво ще правите ?

Aз лично ще правя това, което си правя всеки ден Ставам в 7:30, към 8:30 почвам работа и се прибирам към 17:00. Ти какво ще правиш г-н 24/7 в Калдата?

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, иноТ написа:

Aз лично ще правя това, което си правя всеки ден Ставам в 7:30, към 8:30 почвам работа и се прибирам към 17:00. Ти какво ще правиш г-н 24/7 в Калдата?

Ще отслабне? :ph34r: Или глобалния ментор, ще загуби поста си.

П.П Мале, соросотутките са в паника. Всякакви мърши излезнаха, да громят Тръмп. И правилното решение, да спред приема на паплач, от няколко страни. Да се обазаложим, кога ще го думнат?

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0b3938e376.png

Spoiler

:) то си личи кой е в паника , кой е мърша. Който сам се излага, никой друг не може го направи по хубаво :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2017 г. в 17:54, bdenkov написа:

Отвъд подмокрянето на кибиците по цялото земно кълбо от избора на Тръмп и разбираемата радост на всички малки и големи диктатори и техните извратени почитатели, феноменът „Тръмп“ е особено тревожен и не вещае нищо добро нито за САЩ, нито за глобалното развитие. Той е особен проблем за Европа и най-вече за страните от Източна Европа, изправени пред неоимперската политика на режима на Путин. Ако Европа не намери сили най-сетне да се опомни, да отиде отвъд късогледите си егоистични национални игрички, не се вземе в ръце, предстоят ни много тъжни и мрачни години. Особено тук, в България.

Толкова прочетох.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето скромно мненийце по темата за политиката на протекционизъм и бесните либерали

Spoiler

С каква наглост либералите говорят за справедливост и демокрация, при положение, че средната класа в САЩ беше натикана в ъгъла години наред? Но арогантното поведение на този "елит" не спира до тук - някои "икономисти" нарекоха избирателите на Тръмп "лузъри". И как не трябвало да им позволяваме да докарват такива като него на власт.

https://klibr.blogspot.bg/2017/02/blog-post.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/31/2017 в 20:35, miro20 написа:

0b3938e376.png

Затвори скритото съдържание

:) то си личи кой е в паника , кой е мърша. Който сам се излага, никой друг не може го направи по хубаво :)

ами че той  спечели изборите с по-малко гласа от хилари  защо пък  8  дена като  никога мнозинството не е било на негова страна :D

аааа или пък мнозинството е разочаровано че не е такъв за какъвто са го мислили преди    фалшивите медии  да му съставят  въображамия  образ :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, це це- написа:

БРАВО на тоя пореден убиец......:ph34r::21:

Toва е измислица. Купчини тиквеници от всички страни седят и измислят дивотии да разпространяват по нета. Видях преди малко в друга тема някой публикувал снимки на документи от СССР осъждащи на смърт гражданин който нямал адресна регистрация - пълна дивотия и фотошоп, но човекът беше толкова индоктриниран че не ми се обаждаше да му разклащам убежденията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.expressen.se/nyheter/polis-skot-varningsskott-mot-stenkastare/

Превод с Гугъл

А, какво стана?

Иначе тоя, че е глупак и шут се знаеше, но поне не е луд. Ако Килъри беше спечелила, сега всички вероятно щяхме да играем Fallout. И между другото стана ясно, че документът за изграждане на стената е подписа още от Буш, а най-много народ е депортирал... Обама. Поне засега, де.

http://abcnews.go.com/Politics/obamas-deportation-policy-numbers/story?id=41715661

Само дето европейците не ги интересува това.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти сериозно ли мислиш че Клинтън щяла да започне световна война ???

Виж Тръмп какво прави , особенно последните му назначения на ключови постове.

Клинтън бе предвидимо момиченце с кукли, в сравнение с поведението и РЕАЛНИТЕ действия на Тръмп.

А за последната странна случка... как Тръмп "пророчекси" познал че ще се случат на другия ден случки /размирици/ в Швеция , също си има обяснение

Просто е имал инфо от службите си за подобно развитие и се е изпуснал.

Това нищо не е ... руските служби обявяват теракт пък който ще се случи 3 дни по късно :) Което доказваше друго - че те си ги организират.

Но това също не предизвика раздвижване на мозъците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият американски президент е кръгъл идиот. Би казал всичко и би продал и майка си, ако има гаранция, че това ще му донесе и един вот повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, rado84 написа:

Новият американски президент е кръгъл идиот. Би казал всичко и би продал и майка си, ако има гаранция, че това ще му донесе и един вот повече.

то идиотите правят милиарди долари..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Yvan Sergeev написа:

то идиотите правят милиарди долари..... 

Това с милиардите ми харесва - искам да съм идиот , идиот в САЩ ! :lol6:

преди 24 минути, rado84 написа:

Новият американски президент е кръгъл идиот............

Това твърдение за идиотите следва да се докаже ! Иначе ролите са разменени....:nono:

Един идиот прати на майната им "умните и красивите".....играта продължава ! Ще има да видим !

Пфффф ! И за кибик не ставаш.... !:)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

ти сериозно ли мислиш че Клинтън щяла да започне световна война ???

Виж Тръмп какво прави , особенно последните му назначения на ключови постове.

Клинтън бе предвидимо момиченце с кукли, в сравнение с поведението и РЕАЛНИТЕ действия на Тръмп.

А за последната странна случка... как Тръмп "пророчекси" познал че ще се случат на другия ден случки /размирици/ в Швеция , също си има обяснение

Просто е имал инфо от службите си за подобно развитие и се е изпуснал.

Това нищо не е ... руските служби обявяват теракт пък който ще се случи 3 дни по късно :) Което доказваше друго - че те си ги организират.

Но това също не предизвика раздвижване на мозъците...

Разбрахме. Хамериканците са най-добри и най в час. Руснаците са създатели на всички теории на конспирациите. Тръмп е идиот, руско протеже. Тогава ти чий дириш в тоя форум? Аааа, ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...