Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Phused

Новият американски президент Доналд Тръмп

Препоръчан отговор

Вярно, че Доналд Тръмп не е "върха на сладоледа", но в сравнение с онази истеричка, която искаше отблизо да се запознаем с ядрената физика, е за предпочитане. Нормално е да иска да защити нацията си от непрекъснат приток на емигранти, бежанци, може би и терористи, но пък тя в края на краищата си е такава - нация от емигранти.

Като гледам тук противници на Тръмп са точно тези, които често използват думите "по-малкото зло", ами да се замислят не е ли той точно това в сравнение с вече споменатата радетелка за човешки права, за която те се отнасят в максимата: Всеки, който следва нашия крив път е на прав път. Това беше от един виц навремето и ми напомня друг блестящ цитат, този път от фантастичния Стар Трек: Нещата, колкото и да се променят, си остават все същите. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, sennheiser написа:

Руснаците са създатели на всички теории на конспирациите.

Де да беше само "теория на конспирациите" . За съжаление технит зулуми са си факт. Но са толкова фрапиращи че нормалното човешко съзнание не може да го осмисли и си казва.. не може да бъде...

Уви ... и терактовете са факт, и изявленията в държавната госдума факт и т.н.

преди 6 часа, crazy katon написа:

Вярно, че Доналд Тръмп не е "върха на сладоледа", но в сравнение с онази истеричка, която искаше отблизо да се запознаем с ядрената физика, е за предпочитане. Н

Както споменах, реалните действия които предприема Тръмп, скандалните изказвания, назначаване на  военни , известни с крайните си мнения, на ключови позиции , променлива позиция и т.н.. доказа че съм прав, и че Клинтън е детска градина в срвнение с Тръмп. Не знам и откъде измисли това за "запознаване с ядрената физика" от нея .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.02.2017 г. в 9:45, miro20 написа:

ти сериозно ли мислиш че Клинтън щяла да започне световна война ???

Виж Тръмп какво прави , особенно последните му назначения на ключови постове.

Клинтън бе предвидимо момиченце с кукли, в сравнение с поведението и РЕАЛНИТЕ действия на Тръмп.

А за последната странна случка... как Тръмп "пророчекси" познал че ще се случат на другия ден случки /размирици/ в Швеция , също си има обяснение

Просто е имал инфо от службите си за подобно развитие и се е изпуснал.

Това нищо не е ... руските служби обявяват теракт пък който ще се случи 3 дни по късно :) Което доказваше друго - че те си ги организират.

Но това също не предизвика раздвижване на мозъците...

Сега, тея спорове по оста Кремъл - Вашингтон са ми... пллллляц. Къде го намесваш в тая тема, ни в клинтън, ни в ръкав. Иначе, да, и аз съм на твоето мнение - и според мен той е имал вътрешно инфо, само че що за глупост да го издаде. Иначе, няма лошо, швеците им се върна .... .Ти за Клинтън си убеден, така ли? Хубаво. И аз. И вероятно немалко от гласувалите за Тръмп също са имали едно наум. А кой дърпа конците на Клинтън, съвсем не знам. Само знам, че някак и доста удобно, скоро ще почнем да слушаме за "китайските хакери" и по-малко за руските. Все едно ще се изпарят. Както при Обама изведнъж изчезнаха китайските.

И да, наистина мисля, че щеше да направи някоя голяма мизерия. То само, като ѝ видиш изцъкления поглед ти става ясно, че тая не е с всичкия си. Смятам, че щеше да се опита да атакува директно Иран. А оттам нататък, сещай се.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Методи Дамянов написа:

И да, наистина мисля, че щеше да направи някоя голяма мизерия. То само, като ѝ видиш изцъкления поглед ти става ясно, че тая не е с всичкия си. Смятам, че щеше да се опита да атакува директно Иран. А оттам нататък, сещай се.

Ми хубу, аз не бих определял вероятностни неща заради "изцълен поглед" :) цитирай нещо конкретно от нея.... но както и да е... пак акцентирам - по делата ще ги познаете.

Освен фрапиращите назначения на известни с крайни позиции  военни, ей на Тръмп заявил отново намерение да увеличава ядрените оръжия

http://www.bbc.com/russian/news-39072528?ocid=socialflow_facebook

Клинтън казваш е Торбалан ? не мисля....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Либия, Ирак, Сирия.

http://www.salon.com/2016/10/11/leaked-hillary-clinton-emails-show-u-s-allies-saudi-arabia-and-qatar-supported-isis/

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръмп в момента води война с вътрешната си опозиция в САЩ.Ако и когато победи, тогава ще разберем каква точно външна политика ще води.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

"Осем години Русия "газеше" президента Обама, ставаше все по-силна и по-силна, откъсна Крим и увеличи броя на ракетите си. Слаба работа!"

Тролчо, как разбираш това накрая - "слаба работа"? Питам, защото според мен Тръмп говори за това, че Обама е слаба работа.  Не знам какво е имал предвид с това изречение, явно извадено от контекста, но се замислих. Слаба работа, ама коя? Това, че Путин увеличил броя на ракетите, това, че Крим е бил "превзет" ( ако е точен превода) или слаба работа за работата на Обама? Според мен е последното и това не е повод за гордост. В интерес на истината, нито Обама, нито Тръмп при желание, може да предприеме някакви действия срещу Русия, освен санкции. Само погледни какво става - Сев. Корея изстрелва балестични ракети, Китай увеличава военния си бюджет, Русия преразгледа отново военната си доктрина...според теб Тръмп или кой да е друг америкнаски президент, може ли да направи нещо? Да, Великобритания пуска два нови самолетоносача с по 40  F35. Положението се затяга. Ама кой би рискувал срещу ядрени сили, били те Корея или Китай? Никой. Поне никой нормален. За ненормалните е ясно, но точно заради ненормалните има какви ли не защити така, че да не се самопровъзгласят за богове. Да вземем за пример и един ненормалник - Реджеп Иведик....а, пардон, Ердоган. Иска президентска република. И да я получи, какво от това? Веднага настройва поне 50 държави срещу себе си. Какво ще прави с мижавата си военна мощ? Само той май си мисли, че Турция има някаква мощ. Никаква мощ няма. Кьор фишек, както казват комшиите. Същата работа и с Обама и с Тръмп и с който и да било друг. Прави нещо, дето 90% не одобряват. Е няма как да стане. Мерки се вземат, ама винаги има контрамерки, които са много по-добри. САЩ ще направи нещо срещу когото и да било? Ако тоя някой е Гренада, да, може. Или Панама. От там нататък никой американски президент няма шанс за нищо. Освен ако не се разбере с мир разбира се. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, sennheiser написа:

Тролчо, как разбираш това накрая - "слаба работа"? Питам, защото според мен Тръмп говори за това, че Обама е слаба работа.  Не знам какво е имал предвид с това изречение, явно извадено от контекста, но се замислих. Слаба работа, ама коя? Това, че Путин увеличил броя на ракетите, това, че Крим е бил "превзет" ( ако е точен превода) или слаба работа за работата на Обама? Според мен е последното и това не е повод за гордост. В интерес на истината, нито Обама, нито Тръмп при желание, може да предприеме някакви действия срещу Русия, освен санкции.

Прасчо , много умуваш на нещо толкова очевидно . Критиката на Тръмп е че не е имало адекватна бърза реакция на военната анексия от РФ.И разбира се че е "слаба работа"  щом разузнаване и военни са проспали тази агресия.

Не знам каква би била позицията на Тръмп на мястото на Обама, но щом е недоволен от слабата позиция, определено това е още по крайна позиция.

:)

преди 41 минути, sennheiser написа:

В интерес на истината, нито Обама, нито Тръмп при желание, може да предприеме някакви действия срещу Русия, освен санкции.

Естествено. Все пак не са варвари или новофашисти какъвто е Путлер, че на всеки диктатор да му пращат войски и ракети я.

преди 42 минути, sennheiser написа:

Само погледни какво става - Сев. Корея изстрелва балестични ракети, Китай увеличава военния си бюджет, Русия преразгледа отново военната си доктрина...според теб Тръмп или кой да е друг америкнаски президент, може ли да направи нещо?

Да, изстреляха ракети, и ги изключиха от SWIFT :)

Това мисля е красноречив намек и към Путлер , особенно в аспекта на започналия съдебен процес в Хага .

И  още една среща на източноевропейски  дипломати , които ... молят САЩ за защита от руската агресия

http://www.dw.com/ru/страны-восточной-европы-просят-сша-о-защите-от-вмешательства-рф/a-37847700

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, sennheiser написа:

Не, просто виждаш, жалко мазно свинско грухтене (от ClubZ) ;) В момента, в САЩ се води вътрешна политическа борба. Едните обвиняват Тръмп, в близки отношения с руснаците. Той им отговаря, със снимки, как те са били близки на руснаците. Или ги иронизира, за външната им политика.

Но някакви жалки свинчовци (ClubZ) ;) разправят за студен душ. И се мъчат в типичния си грухтящ стил, да извъртят нещата.

Ти какво очакваш? Боклуци в ClubZ. А тук, какви ли стават глобални или Vip грухтящи. :ph34r:

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък като чета на Мироподобните мнението се сещам за една дума, която проф. Божидар Димитров повтаря много често в ефир на подобни изказвания и тези смукани от малките пръсти на краката - ЗАДНИК :)... и ме напушва смях и те така. Не се вземайте много на сериозно, че разбирате от задкулисните световно макроикономически игри, че ще си повярвате като някои индивиди тук и ще започнете точно като тях да се изказвате като последна инстанция, което е тъжна и жалка картинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново се оказах прав за Тръмп . А как му се радвахте :)

Поредно красноречиво назначение :

Цитат

Руско-американските отношения в момента са в най-ниската си точка след Студената война след събитията в Украйна и обвиненията за хакерски атаки и руска намеса в изборите в САЩ и руските власти следят за признаци докъде може да се сринат, посочва Ройтерс.

"Изборът за посланик в Москва е много показателен", заяви руският сенатор Алексей Пушков, който преди е изразявал надежда, че при Тръмп отношенията между двете страни ще се подобрят.

"Хънтсман оглавяваше Атлантическия съвет, където острите критики срещу Русия са се превърнали в норма. Той определено не е гълъб", допълни Пушков.

Тръмп се обгради главно с хора, които не искат подобряване на отношенията, оплака се руският сенатор. "Това ще направи намирането на допирни точки изключително трудно."

Поредно разочарование за Москва вероятно е съобщението, ако бъде потвърдено, че Тръмп е предложил длъжността висш съветник по въпросите за Русия в Съвета за национална сигурност на Фиона Хил, учен и водеща критичка на руския президент Владимир Путин, отбелязва Ройтерс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaкъв е този сенатор? :D:D:D

Цитат

отбелязва Ройтерс.

Фейк нюз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Риа новости по ли ще вярваш ?

https://ria.ru/politics/20170309/1489571501.html

РТ ?

https://russian.rt.com/world/article/366379-hantsman-posol-ssha-v-rossii

Оценките са същите

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://vesti.bg/sviat/trymp-spria-borbata-s-globalnoto-zatopliane-6067255

браво на тръмп  и той срещу топлофикация иска да се вдигнат температурите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американците създадоха Ал-кайда и ИДИЛ.Преди няколко дни Тръмп продаде оръжие за 400 милиарда,сключвайки сделка със Саудитска Арабия-страната,която произвежда терористи...Търговията с оръжие всепризнато е срамна търговия и доскоро тя не се афишираше,защото имаше поне малко свян,мамка му...
Забележете,Тръмп го прави демонстративно,победоносно.Потресаващо! Защо не продава на арабите нови технологии?Защо не продаде нещо,което твори живот,а не смърт.Кой му дава право да дели този народ на лоши и добри?Просто хитро използва верските различия.Въоръжава едните и другите съответно също ще пазаруват оръжия,но това за САЩ във вътрешен план било добре...Да,но за сметка на какво?Арабите ще се избиват,Европа ще се залива с радикализирани емигранти.Има ли някой отговор защо европейските правителства мълчат като виновни мишлета?Изводът ми е един-живеем в зверски времена,силният и бруталният побеждават...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.05.2017 г. в 1:26, karadzha написа:

Какви са 10-те разлики?:)

Да цитирам от видеото  професора ви Иво Христов ... "Цветанов дал 2 седмици на Радев и това означавало импийчмънт... " :)

По големи глупости рядко може да се чуят....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как Саудитска Арабия изигра Доналд Тръмп

https://www.vesti.bg/sviat/kak-sauditska-arabiia-izigra-donald-trymp-6069616

Което не се купува с пари, се купува с много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-saudi-iran-idUSKBN18H0F4?utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=5921b3a704d30146865e234a&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter

Иранците отговориха на нападките на Доналд Тръмп още в неделя, когато

външният министър Мохамад Джавад Зариф го посъветва докато е в Рияд да обсъди с домакините си как да избегне нова атака като онази от 11 септември,

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, M.Николов написа:

Как Саудитска Арабия изигра Доналд Тръмп

Това не е изиграване - такава е далаверата там от край време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, сега просто вдигнаха мизата много високо, заради опасността в САЩ да заведат дела срещу СА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуват си защита и от САЩ и от Иран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Д-р Абуаси: Саудитска Арабия е по-голям спонсор на тероризма от Катар

Интервюто дава добър отговор на много въпроси, които ни вълнуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...