Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Phused

Новият американски президент Доналд Тръмп

Препоръчан отговор

Е, виж кога Канада се появява като самостоятелна държава.Преди това са си били британска колония.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как така не се е появил някой британски Путлеро-хитлерист, който да реве да "връща исконни британски земи" в  "родную гавань" ??? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност е имало, за какво според теб е била Американската война за независимост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

И как така не се е появил някой британски Путлеро-хитлерист, който да реве да "връща исконни британски земи" в  "родную гавань" ??? :)

Това путката за нищо я нямате. Абе човече, без путка си просто един осмян драскач в Калдата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, M.Николов написа:

Всъщност е имало, за какво според теб е била Американската война за независимост?

Е това е 17-ти век. Говоря за сега. Нали е модерно да се измислят "възстановяване на исторически справедливости" , и връщане на земи на умрели отдавна империи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

британски Путлеро-хитлерист

:biggrin: Я погледни под кревата!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една и съща снимка, а колко тълкования и манипулации се генерираха.... :) :)

Ето няколко различни ракурса на този кадър :

https://clubz.bg/68979-snimkata_s_merkel_i_trymp_shest_razlichni_istini_snimki

Какво нещо е да си изкусен фотограф .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

Това са различни снимки , правени под различен ракурс. Нищо интересно, поредната измишльотина на немислещите от клубЗ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките от тази снимка, като ги гледам кви са грозни и едни такива урудливи, с отблъскващи крайно противни физиономии ....... си обяснявам много неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikssi написа:

Това са различни снимки , правени под различен ракурс. Нищо интересно, поредната измишльотина на немислещите от клубЗ. 

https://www.24chasa.bg/novini/article/6906764

Тук хората са отразили нещата коректно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо коректно не са отразили, работата е проста, вероятно обидно простичка за повечето хора, значи - бабето го хванали болки в кръста, та зарад туй така се подпряло на масата, а дъртия янки й вика "аз ко ти рекох ма - по добре си седни, ко стоиш права". Та тей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sound написа:

Нищо коректно не са отразили, работата е проста, вероятно обидно простичка за повечето хора, значи - бабето го хванали болки в кръста, та зарад туй така се подпряло на масата, а дъртия янки й вика "аз ко ти рекох ма - по добре си седни, ко стоиш права". Та тей.

Хора това са снимки на репортери. Всеки има различен поглед , вижда и се стреми да покаже събитието в различен, според него по-оригинален ракурс. Нищо ново.

Както казах нищо интересно. Просто рутина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, sound написа:

Aко обичаш, би ли се променил аватара?  Дразни ме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.06.2018 г. в 14:47, miro20 написа:

Наистина забавно . Меркел се навежда застрашително над Тръмп . А той е в позата "Да знам че съм дебил, но мога да си го позволя и вие не можете нищо да направите по въпроса , ще си правя каквото ми хрумне ." :)

Между другото какво ще кажете за срещата САЩ - Северна Корея май ставаме свидетели как севернокорейкият кораб напуска руското пристанище и се отправя на път за америка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радетелите за световна демокрация как приемат срещата на Тръмп с този кръвопиец, диктатор и новофюрер?  

safe_image.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ncl написа:

Aко обичаш, би ли се променил аватара?  Дразни ме.

Обичам те, но няма да си променя аватара - извинявам се, че те дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, sound написа:

Обичам те, но няма да си променя аватара - извинявам се, че те дразни.

Добър си е аватара ти, кво му е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, lsmurf написа:

Между другото какво ще кажете за срещата САЩ - Северна Корея май ставаме свидетели как севернокорейкият кораб напуска руското пристанище и се отправя на път за америка. :)

Да, първи дружки ще станат.:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Тoни написа:

Радетелите за световна демокрация как приемат срещата на Тръмп с този кръвопиец, диктатор и новофюрер?  

Като гледам новините са изпаднали във въудошевление. А какво всъщност стана:

в замяна на разоръжаването на Ким-чо, Тръмп обещал

-  Военна защита от САЩ

рисувал картина на светло бъдеще след ядрено разоръжаване

а пък  "Южнокорейския президент не е спал от вълнение". Това казаха по новините преди малко.

На мен пък нещо много ми бие на очи - как само броени дни (месец да е) след последния ядрен опит на корейците изведнъж решиха да премахнат въоръжаването. Е след посочените обещания от Тръмп не е толкова странно, че има сделка. Та цялата сага на Ким много ми прилича вече на театър с цел изнудване на щатите и изглежда човекът си постигна целта, която явно отначало си е гонил. Излиза, че да изтъргуваш ядреното си въоръжение в днешно време е доста печелившо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тръмп поздравен за РД

http://www.aif.ru/politics/russia/vladimir_putin_pozdravil_donalda_trampa_s_dnem_rozhdeniya

:)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де. Те затова цитирах новината и поздравлението :)

Пък ти както искаш го разбирай. Твоя си работа.

И право.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...