Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гост

ВНИМАВАЙТЕ с Емаил съобщенията и прикачените файлове!!!

Препоръчан отговор

Гост

преди 14 часа, Mr.n0b0dy написа:

Ето един хубав майл провайдър: https://protonmail.com/

п.п щом е Швейцарски значи-няма грешка.. Да сте чували нещо Швейцарско което да не го бива.? :no-no:

Става горе-долу! Чаках месец да ме одобрят когато беше още бета и съм доволен от нея.

Цитат

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, мен пък официалната ми поща ми изпрати честитка, че става платена и се чудя на какво да премина. Мислех си и аз за ProtonMail, ма кой ги знай ще останат ли живи, да не станат платени... Ъргххх... Иначе имат изчистен и приличен интерфейс.

Google си имам едно наум, а и с техният "официален спам е ужасно", mail.bg са горе-долу читави. Спам в кутията не съм получавал, но нещо да използвам егн-то си за2fa не ме кефи, като оферта. mail.ru... Kaspersky им е най-голямото предимство и не изглежда зле, но пък рекламките са ...бррр. А и майка ми има поща там и от време на време ми се обажда да ме пита за някакъв спам. И то не от LinkedIn, ами някакви фишинг. Хич не знам. :(

Имат ли някакви ограничения Proton? Сегашната ми безплатния ѝ вариант има много малко пространство (26мб lol), но съм много доволен

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз вчера си направих протон регистрация, безплатната напълно ме устройва-не ми трябват гигабайти пространство.. Пък за рековъри мейл си направих един яндекс с който никъде няма да се регвам и така..

Имаче и аз имам mail.bg, като си се регнал в един два сайта и няма спам и такива работи.. Но в абв-то не знам що така рансъмуерчета получавам и то в пощата на майка ми дето почти никакви регистраций не са правени с нея..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам, че толкова години съм оцелял само с GMail.
Някакъв ужасен късметлия съм явно.
Но затова пък не печеля от тотото :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 часа, Методи Дамянов написа:

mail.bg са горе-долу читави.

Само така си мислиш, защото явно не си техен потребител от над 10 години. А аз съм. Пощата си в mail.bg престанах да я ползвам преди година и останах само на Gmail и на mail.ru. В mail.bg непрекъснато имам точно 972 спам писма във входящата си кутия. Отделям 4-5 часа време, за да отбележа всяко едно като спам, изчиствам кутията и... на другия ден пак 972, пак същите писма със същите податели. Първо мислех, че аз не съм направил нещо като трябва, но после забелязах датата на получаване на спамовете - блокираните от мен са с една дата, а новите - с нова дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам над 1000, но това е така, защото съм си свързал Facebook и Калдата с нея+регвам се в някакви услуги. Зловреден спам нямам. Лощия спам го пращат в спама. Тъпото е, че за двуфакторна авторизация ми искат егн-то, а аз не искам да им го давам. Потребител съм на mail.bg съм и аз сигурно от десетина години и имам три пощи за регове.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още малко като фейсбук ще ти искат снимка с документ за идентефикация.. досадна работа.. А ако не си свързваш акаунтите и внимаваш къде се регваш няма защо да се притесняваш от спам а предполагам, че си ъпдейтват базата данни от сайтове с четни списъци или спам-хаус.. Не знам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 часа, Ken написа:

Направо не мога да повярвам, че толкова години съм оцелял само с GMail.
Някакъв ужасен късметлия съм явно.
Но затова пък не печеля от тотото :(

И Gmail не е лоша за защита.

http://news.softpedia.com/news/sending-javascript-files-over-gmail-no-longer-possible-513108.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и още едно предложение за мейл провайдър: https://www.hushmail.com/ 

Ама си е платеен... с 14 дена пробен период..

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2017 г. в 14:14, attj написа:

Вярно е. Обаче предпочитам петте ми браузъра да са под тотален автоматичен контрол на двете най-ползвани програми в света  -  360 TS и SEP 12.  Доволен съм - така възможни грешки и пропуски са доведени до минимум.

За какво са ти пет браузъра? И с две антивирусни не си увеличаваш защитата а намаляваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, _Alex&Vanko_ написа:

За какво са ти пет браузъра? И с две антивирусни не си увеличаваш защитата а намаляваш!

Не я намаля, но си тормози компа с повече от 1 антивирусна. Най-добре си е без!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, _Alex&Vanko_ написа:

360 TS е у дома на два компютъра с XP и с Win 8.1. SEP 12 е на служебния от 2005 година - тогава беше SEP 9. Win 7 е сега там.   Петте браузъра са за възможен достъп до повече сайтове.    

преди 12 часа, Уолтър Уайт написа:

Не я намаля, но си тормози компа с повече от 1 антивирусна. Най-добре си е без!

Не желая компютрите ми да са разграден двор.  При липса на защита това е положението.  Съвсем нормално е да не виждаш какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

360 TS е у дома на два компютъра с XP и с Win 8.1. SEP 12 е на служебния от 2005 година - тогава беше SEP 9. Win 7 е сега там.   Петте браузъра са за възможен достъп до повече сайтове.    

Не желая компютрите ми да са разграден двор.  При липса на защита това е положението.  Съвсем нормално е да не виждаш какво се случва.

Важното е да си убеден в позицията си. Келфайда да си добре защитен ако си пълен със съмнения. 

И за протокола, през 2005 SEP беше SAV CE, не помня беше ли стигнал версия 9.хх тогава. Ако помниш, имаше един модул Live Update който трябваше да обновява дефинициите по график, но го правеше когато му скимне. SEP се появи края на 2007, с огромен ентусиазъм си го наредих по компютрите и ... го издържах до средата на 2008. От тогава не съм възобновявал отношения със симантек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Live Update при SEP 12 още е така странен и често го ъпдейтвам ръчно. Клиентската версия на SEP 12 допуска безплатно ползване в домашни условия. Сепчо  обаче ми ограничава достъпа до много сайтове - заради всевъзможно пиратско съдържание.  Китаецът е  либерален на тази тема и затова е предпочетен като за у дома. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Live Update при SEP 12 още е така странен и често го ъпдейтвам ръчно. Клиентската версия на SEP 12 допуска безплатно ползване в домашни условия. Сепчо  обаче ми ограничава достъпа до много сайтове - заради всевъзможно пиратско съдържание.  Китаецът е  либерален на тази тема и затова е предпочетен като за у дома. 

В крайна сметка, тоталния контрол се оказва не толкова тотален.
Накрая потребителя определя къде може и къде - не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...