Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Срещали ли сте известни личности които са ви направили лошо впечатление и с какво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Със Стунджи и Елица водих доста непринуден разговор близо 20 минути! После станаха известни. С президента Първанов почти се сблъскахме, и странно, но охраната му бе доста невидима и дискретна. С Поли Генова, Стенли.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колко е известен е под въпрос, не знам, но Аз съм виждал на живо Ингвар Кампрад, беше на посещение в една местна фирма преди 2 години, заедно с делегацията си и личния му лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Велко Кънев  мир на праха му на един язовир беше рибар, но не си казахме нищо беше ме срам а и той нищо .   никакво лошо впечатление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лоши впечатления не се сещам, но успях да си разменя няколко думи с Paul Speckmann преди няколко години, оказа се супер готин тип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Георги Иванов и семейството му се оказахме заедно на почивка в една смяна на Слънчев бряг. Имам снимки и автограф с първия български космонавт. С всички бивши кукувци съм се срещала, с много български музиканти, с режисьори, понеже много мои приятели и съученици станаха по-късно актьори, оператори...но не съм имала лоши впечатления, винаги е била весела и приятна срещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към края на 90те влизам в едно кафе с един приятел (беше много модерно да се ходи по кафета и да се четат новините на книжен носител) обаче се пръска по шевовете и няма места. Сервитьорката беше наш човек и вика ще се опитам да ви сложа на една маса ама има хора на нея.
Та се падане на една маса с Петър Вучков! Аве позната физиономия ама като не се сещам къде съм го виждал !
По едно време го питам от къде ми е познат.
- С тебе май бяхме в бургазкия ...
Докато се усетя че ме пързаля му казах че се бърка нещо. Човека свикнал да го спират и заприказват и си има заучени лафове.  После този де беше с него ни каза че е Петър Вучков.

Редактирано от BMW Маниак
прафопиз (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Към края на 90те влизам в едо кафе с един приятел (беше много модерно да се ходи по кафета и да се четат новините на книжен носител) обаче се пръска по шевовете и няма места. Сервитьорката беше наш човек и вика ще се опитам да ви сложа на една маса ама има хора на нея.
Та се падане на една маса с Петър Вучков! Аве позната физиономия ама като не се сещам къде съм го виждал !
По едно време го питам от къде ми е познат.
- С тебе май бяхме в бургазкия ...
Докато се усетя че ме пързаля му казах че се бърка нещо. Човека свикнал да го спират и заприказват и си има заучени лафове.осле този де беше с него ни каза че е Петър Вучков.

Твоят пост ме подсети за подобна комична случка, която ме кара да се подхилквам и досега.

Миналата есен си обядвам харабийската в любимото ми ресторантче на Дунав във Видин и влиза една компания от две жени и мъж.

Още с влизането си, едната жена привлича погледа ми, защото знам че е известна наша актриса и първосигнално решавам че е Теодора Духовникова.

С усмивка на лицето отивам при нея за да и поискам автограф с думите - Здравейте, г-жо Духовникова, може ли един автограф...

Тя ме погледна странно, после се усмихна дяволито и без да каже нищо ми даде автограф.

Благодарих и, без да поглеждам какво е написала, след което си седнах на масата и чак тогава метнах един поглед.

На визитката пишеше:

Здравей, Момчил

Поздрави: Койна Русева. :D

Извиних и се естествено, но си беше голям гаф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.