Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Използвам Windows 7 Ultimate Service Pack 1, 64-битова операционна система с Microsoft Office Pack 2007. Нямам проблем с отварянето на .docx файловете, но напоследък се появи затруднение при работата с по-старите текстови файлове. Става дума за един Microsot Office Word 97-2003 Document, при чието отваряне програмата спира да работи и изписва:

Сигнатура на проблем:
  Име на проблемно събитие:    APPCRASH
  Име на приложение:    WINWORD.EXE
  Версия на приложението:    12.0.4518.1014
  Времево клеймо на приложението:    45428028
  Име на неизправния модул:    BGHyph.dll
  Версия на неизправния модул:    0.0.0.0
  Времево клеймо на неизправния модул:    3fe0773d
  Код на изключението:    c0000005
  Отместване на изключението:    0000123a
  Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
  ИД на езикова променлива:    1026

Допълнителна информация за проблема:
  LCID:    1033
  Brand:    Office12Crash
  skulcid:    1033

Този проблем се появява само при работата с по-стари файлове, когато Word  е в своя Compatibility Mode. Вече опитах предложените от Microsoft решения (http://www.thewindowsclub.com/fix-microsoft-word-will-not-start-and-run-properly и https://support.office.com/en-us/article/Why-do-I-get-a-stopped-working-message-when-I-start-my-Office-application-52bd7985-4e99-4a35-84c8-2d9b8301a2fa?CorrelationId=a891567d-5d09-4483-ba0b-84f647be595b&ui=en-US&rs=en-US&ad=US&ocmsassetID=HA104011864), но не стигнах до никакви подобрения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом офис пакета си работи нормално значи проблема не е в него .Като гледам грешката BGHyph.dll  вероятно става въпрос за нещо с българсия превод на програмата .Пакета ви легален ли е ?.Кирилизиран ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Иво Димов написа:

BGHyph.dll  вероятно става въпрос за

Част от алгоритъма за проверка на правописа на български

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с Word. Не знам как и защо се получи, но от седмица е така. Очаквах да се оправи сам, но ...... Прикачвам един файл:

Проба.docx

Проблемите са два:

1. Когато сложа линк и натисна Ентер се изписва тази дума Хиперлинк и поставя целия линк в скоби. Преди, когато натисна Ентер, линкът ставаше син, какво съм показал на долния ред. Мога пак да го направя син, но ръчно, а преди ставаше автоматично. Искам пак да става автоматично.
2. По-надолу в документа съм сложил още една снимка. Когато искам да номерирам страница, преди ми изписваше Page 1, сега се показва това, което е показано на снимката. Пак мога да го оправя, но ръчно, а искам да става автоматично, както преди беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото се оправи, но номерирането на страницата не се оправя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.dummies.com/software/microsoft-office/word/how-to-add-an-automatic-page-number-to-a-word-2010-document/
Обърни внимание на форматирането на текста добавян за номер на страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди правих така: Word - Insert - Page nmber - Bottom of page и избирам Accent bar 2. Получава се "1 Page".

Сега правя така: Word - Insert - Page nmber - Bottom of page и избирам Accent bar 2. Получава се "(Page \* Margeformat) Page".

Настройките ми са едни и същи: текст, големина, начин на номериране - всичко е еднакво. Опитвах различни неща, но не се получава. Не знам как се получи така. Или съм натиснал нещо без да искам, или причината е друга, но не се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с PageDown

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах. Пробвах и по два пъти линковете, които ми даде. Проблемът е нещо от настройките, но не знам какво и къде да натисна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ozic написа:

(Page \* Margeformat) Page

Това е друга бира - натисни Alt+F9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееееее, оттам трябваше да започнеш :D.

Оправи се, благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, ozic написа:

Получава се "(Page \* Margeformat) Page".

преди 16 минути, ozic написа:

оттам трябваше да започнеш, @ozic

:D

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на PC ми се появява следното:BingSvc.exe-Application Error

The application was unable to start correctly (0xc0000005).Click OK to close the  application.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С версия 2013 съм на Word. Искам да направя лист с големина 80 на 50 см, но ми дава най-много 55 см. Има ли начин да направя с по-голям размер листа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани ли са ъпдейтите? След v.14.3.1 проблемът е отстранен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Windows Update

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези ъпдейти съм ги забранил преди години. Явно няма да стане това, което ми трябва. Все пак благодаря :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждаш спирането на актализаците е най-голямата простития!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...