Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да купя домашно кино с качествен софтуер като 4те тонколони да бъдат продълговати.
В момента имам домашно кино philips но софтуера е противен,труден за използване.
Цената която съм избрал е до 500-600лв.
Може би качественото е над 1000 лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай това и не се занимавай с глупости!

http://www.thunder.bg/shopping_cart.php?keywords=съраунд&sort=3a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, GyurovTech написа:

Взимай това и не се занимавай с глупости!

http://www.thunder.bg/shopping_cart.php?keywords=съраунд&sort=3a

Съветваш го да вземе празна количка или пък някакъв скапан тъндър? ами той тогава по-добре да си стои с филипса, колкото и да не му харесва ще е по-добре от тея боклуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

Съветваш го да вземе празна количка или пък някакъв скапан тъндър? ами той тогава по-добре да си стои с филипса, колкото и да не му харесва ще е по-добре от тея боклуци.

Какво каза за thunder ти май не си в час!

http://agrarzonegaming.eu/upload-image/image.php?di=6CMX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, GyurovTech написа:

Какво каза за thunder ти май не си в час!

http://agrarzonegaming.eu/upload-image/image.php?di=6CMX

Май ти не си в час, я беги от тука с тия китайски боклуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Stoyannnov написа:

Май ти не си в час, я беги от тука с тия китайски боклуци.

Това са мойте ела у нас да ти ги пусна да се осереш!

http://agrarzonegaming.eu/upload-image/image.php?di=69ZD

http://agrarzonegaming.eu/upload-image/image.php?di=9PQ1

Млъкни и спри се излагай защото Thunder са на Sony / Както Golf и Audi просто МЛЪКНИ!

Редактирано от GyurovTech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се осера ли? Ти 140 dB музика чувал ли си? На Car Audio събор ходил ли си да чуеш какво представлява баса да е толкова силен, че да го усещаш в органите и да не може да се диша от налягането вътре. После ми говори кой ще се насере. Не ме ебе с к'во си у вас. 

Сядай да четеш, щото в момента показваш единствено, че си тъп на квадрат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че оспамихме малко темата, но аман от ня'кви набор 04, връзките не може да си завърже, ама дава акъли наляво и надясно.

Може ли да обясниш какво разбираш под " качествен софтуер"? Какво очакваш да има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, jivk03 написа:

Искам да купя домашно кино с качествен софтуер като 4те тонколони да бъдат продълговати.
В момента имам домашно кино philips но софтуера е противен,труден за използване.

Дайте пример за продълговати колони и добър софтуер,  за да ни е ясно какво да ви се предложи. А този от когото получи предложението, е най добре да не пише повече такива глупости. Когато търсите нещо определено, първо проверете Вие и ни дайте някой линк за коментари. Проблема е Ваш и никой не е длъжен да "броди" из интернет,  за да търси определени модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, * СТЕФАН * написа:

Дайте пример за продълговати колони и добър софтуер,  за да ни е ясно какво да ви се предложи. А този от когото получи предложението, е най добре да не пише повече такива глупости. Когато търсите нещо определено, първо проверете Вие и ни дайте някой линк за коментари. Проблема е Ваш и никой не е длъжен да "броди" из интернет,  за да търси определени модели.

Дълги/продълговати http://www.emag.bg/sistema-za-domashno-kino-lg-blu-ray-330-w-5-1-usb-hdmi-cherna-dh4530t/pd/D7JJ12BBM/?ref=prod_CMP-196_828_7778
Искам когато се включи домашното кино автоматично да се включват към телевизора,дори ако вляза в youtube да се настроят сами.
Също ако воопще е възможно когато телевизора се включва те да бъдат в режим готовност ,без да си играя с дистанционното.Да има опция да бъдат ли синхронизирани или не.
Ако желая да гледам филм по ТВ'то, включвам киното и настройвам,искам да гледам нещо в youtube ,отново търся дистанционното и ги настройвам
Искам да се влючват заедно с телевизора ?А не да взимам дистанционното всеки път.
Относно W'тове нека да бъде над 300w.
Телевизора не е стар,модел 2016.

Редактирано от jivk03 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ти прекопат царевицата не искаш ли? В училище не ви ли учат поне малко да мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Филипов написа:

А да ти прекопат царевицата не искаш ли? В училище не ви ли учат поне малко да мислите?

Какво копане,какви царевици?Това са неща които трябва да съществуват в 21век аз не искам летящи и магически уреди.А казвам ,че и в момента има скапани софтуери и човек трябва да внимава.Хайде многознайковците които се мислят за голямата работа да не ми отговарят.
Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да има нещо след 30 години, което без дистанционно да ти чете мислите и да прави нещата вместо теб. Само че с тези темпове на опростачване на младото поколение едва ли ще има нещо в черепната кутия, което да мисли. Може би само нещо малко и без гънки като лимонадено топче, което да се оправя с основните инстинкти - ядене, отделяне и подобни.

И наглостта се увеличава обратнопропорционално на знанията.  Справка - разликките между "чайник" и "ламер".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2017 г. в 15:34, jivk03 написа:

Дълги и продълговати тонколони със хубав софтуер и качествен звук няма. Къде ще сравняваш марков ресийвър със готова система за домашно кино.

Ако искате качествен звук взимате един ресийвър (марков : Sony Pioneer, Onkyo, Yamaha) и с останалите пари, добавяте поне две тонколони.

По нататък добавяте събуфер, център , съраунд и т.н.

Или готово решение: комлект ресийвър плюс тонколони (примери):

ONKYO HT-S3800 (B)

ONKYO HT-S5805 (B)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Филипов написа:

Може и да има нещо след 30 години, което без дистанционно да ти чете мислите и да прави нещата вместо теб. Само че с тези темпове на опростачване на младото поколение едва ли ще има нещо в черепната кутия, което да мисли. Може би само нещо малко и без гънки като лимонадено топче, което да се оправя с основните инстинкти - ядене, отделяне и подобни.

И наглостта се увеличава обратнопропорционално на знанията.  Справка - разликките между "чайник" и "ламер".

Момче ,аз искам автоматично да се синхронизира от tv към youtube и обратно както едно домашно кино от 1500лв например.Но знам ,че има и по-евтини варианти и за това съм тук.

Ти на какви наркотици си?Четеш ли?Защо не вземеш да спреш да се правиш на интересен?Работа нямаш ли?Със сигурност нямаш ако продължаваш да се занимаваш с мен.Времето през което се правиш на интересен из интернет форумите го използвай да се образоваш.Ще постигнеш повече от това да имаш някакъв си ранк в калдата.

преди 1 час, oic написа:

Дълги и продълговати тонколони със хубав софтуер и качествен звук няма. Къде ще сравняваш марков ресийвър със готова система за домашно кино.

Ако искате качествен звук взимате един ресийвър (марков : Sony Pioneer, Onkyo, Yamaha) и с останалите пари, добавяте поне две тонколони.

По нататък добавяте събуфер, център , съраунд и т.н.

Или готово решение: комлект ресийвър плюс тонколони (примери):

ONKYO HT-S3800 (B)

ONKYO HT-S5805 (B)

Мерси за отговора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето момчето ти е чичко. И ранга го има щото е достатъчно образован. Такова нещо, каквото искаш няма. Има системи, поддържащи CEC/ARK протоколи или както там се казваха на филипс и самсунг, ама те не могат да включват и двете устройства от едно дистанционно. Може да си в 21 век, ама това, което се предлага на пазара се предлага според търсенето. И недей настоява да ти се намери, не тропай с крак и се дръж прилично и с уважение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Silvering написа:

Само дето момчето ти е чичко. И ранга го има щото е достатъчно образован. Такова нещо, каквото искаш няма. Има системи, поддържащи CEC/ARK протоколи или както там се казваха на филипс и самсунг, ама те не могат да включват и двете устройства от едно дистанционно. Може да си в 21 век, ама това, което се предлага на пазара се предлага според търсенето. И недей настоява да ти се намери, не тропай с крак и се дръж прилично и с уважение.

Воопще не ме интересува какъв ранг има,всички сме равни.Сто пъти съжалих ,че воопще си направих труда да пиша в БГ форум.
Ако не съм прав,добре нека да ме поправи но този чичко ли е ,лелка ли е само той си знае какъв е може да отговори по интелигентен и образован начин как стоят нещата, не само на мен но и на бъдещите посетители които попаднат на тази тема.
Това не е нормално, трябва да сме единни a ние се нападаме.

Редактирано от jivk03 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pioneer BCS-424 Blu-ray Home Cinema

От сега да кажа, т'ва нещо не е направено да блъска баса на него. По характеристики системата е доста добра. Разбира се трябва да си теглиш и филми с многоканален (5.1/7.1) звук и високо качество, за да усетиш/видиш разликата. Трябва и да наредиш тонколоните на правилното им място, за да усетиш многоканалния звук. Изгледах клипче на въпросната система и софтуера ѝ е доста богат на настройки. Не мисля, че има това, което ти търсиш, но смятам, че ще останеш доволен. Не съм поръчвал от сайта, затова не мога да ти дам мнение за него. 

Цената на системата е над бюджета, но лично аз за 100 лева отгоре не бих се циганил за подобна система. Пък ако ти се виждат много, ще търсим други по-евтини варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/30/2017 в 23:22, Stoyannnov написа:

Pioneer BCS-424 Blu-ray Home Cinema

От сега да кажа, т'ва нещо не е направено да блъска баса на него. По характеристики системата е доста добра. Разбира се трябва да си теглиш и филми с многоканален (5.1/7.1) звук и високо качество, за да усетиш/видиш разликата. Трябва и да наредиш тонколоните на правилното им място, за да усетиш многоканалния звук. Изгледах клипче на въпросната система и софтуера ѝ е доста богат на настройки. Не мисля, че има това, което ти търсиш, но смятам, че ще останеш доволен. Не съм поръчвал от сайта, затова не мога да ти дам мнение за него. 

Цената на системата е над бюджета, но лично аз за 100 лева отгоре не бих се циганил за подобна система. Пък ако ти се виждат много, ще търсим други по-евтини варианти.

Струва ми се добър избор.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteDevil 5
      Добър ден имам следният проблем - въпрос имам Активна аудио система 5.1 ,като включа субуфера който е активен и захранва тонколоните се чува постоянно  шумене без значение дали е намален субуфера или е усилен докрай.. само когато го цъкна на Mute   нищо не се чува ...шумът е от с субуфера изключвам колоните ,но си продължава шуменето от него. (жужене) не е от кабелите ... Сменени са всичките . Към какво да се насоча ,защото е супер дразнещоо това ...
    • от Петьо Илиев
      Добър вечер.. имам следния проблем ..наскоро си закупих 5+1 система тъндър активна ,но в процес на работа от порядъка на  20 30 мин и се изключва и включва самичък и сякаш се чува нещо като леко пукане все еедно реле цъква или не звая ....при усилване в малък диапазон отново се изключва и включва и така все по често..като постои изключено примерно час отново свири 15 20 30 мин без да се изключва и започва на ново..мисля си че нещо загрява и включва защита..но  носих го при познат ,отваря го всичко било наред нямало изгоряло само 2 студени спойки ,който са презапоени ,но проблема продължава  . ...Моля за помощ,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем..
    • от Simona Simova
      Здравейте на всички! 
      Моля да ме внедрите в сферата на аудио техниката! Препоръчайте ми озвучителна система, която да мога да свържа чрез bluetooth с лаптоп или телефон. Ще се ползва за нормална по сила музика в спокойна обстановка. Пробвах някаква система 2.1 на Fenda, но когато намаля звука се чува постоянно "свистене/пръщене". На ясно съм, че качеството се губи заради безжичната bluetooth връзка, но въпреки това мисля, че е възможно и да съществуват по-сполучливи безжични системи?
      Слушала съм добри отзиви за колоните на Logitech, но не съм видяла добра композиция Субуфер + тонколони, които да имат Bluetooth. 
      Запознати ли сте дали има разлика, ако добавя Bluetooth адаптер към системата, в случай, че няма фабрично?

Благодаря! 
    • от svetkata1
      Здравейте колебая се меджу тези два саундбара. Кой от двата да избера. Помагайте ако имате някакви конкретни наблюдения от тях.
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SONY-HT-RT3/p/53241
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SAMSUNG-HW-K450/p/31792
      Повече държа за хубав звук при гледане на филми.
    • от Lyubo Kiroff
      Здравейте!
      Искам да попитам как мога да свържа грамофон Вега зп-110 стерео към домашно кино/усилвател? Четох в една тема, че може да стане с петица към RCA, но няма звук. Липсва ми тапичката, която трябва да се сложи на другия изход на грамофона и мисля, че точно там е проблемът. Вие какво ще кажете?
  • Дарение

• Добави ново...