Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Понеже работя често с и-мейли но нямам ноу-хау откъм архиви и архив скенери, бих искал да се допитам до протата, или поне тези с опит. Започнах да изплозвам една услуга нова, ZipeZip (zipezip(.)com) се казва, една от първите които съм виждал и сканира директно в .rar i .zip файлове. Пуснах и тест файлове на Cerber Ransomware, по точно едно .еxe в архив и един документ на Уърд с инфектирани макроси. Засече ги, дори ми каза дистрибуционния малуер какъв е. Въпросът ми е следния:

Могат ли хората да разчитат на тази услуга за ежедневно ползване като получават и-мейли с архиви, или има  по ефикасен метод.

Очаквам обективни отговори, благодаря ви предварително : )))))

asfasf.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешен раздел на темата ти.

А аз мога ли да запитам, защо сте направили, след няколко часа да не може да се редактират постовете в този раздел? Пускам линк, след време се оказва невалиден и се налага да обявя следващия валиден с нов коментар! Започва една камара от коментари, все с линкове. Човек отваря темата и се сблъсква с недействителни адреси! Кой измисли това недоразумение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще е грешен раздела ?
Нали модератора, одобрил мнението, щеше да забележи.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Грешен раздел на темата ти.

А аз мога ли да запитам, защо сте направили, след няколко часа да не може да се редактират постовете в този раздел? Пускам линк, след време се оказва невалиден и се налага да обявя следващия валиден с нов коментар! Започва една камара от коментари, все с линкове. Човек отваря темата и се сблъсква с недействителни адреси! Кой измисли това недоразумение?

В тази тема ли се задават въпроси относно как работи сайта ?
По принцип това е практика в много форуми да не може да си редактираш мнението ако след твоето има вече нов отговор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, BMW Маниак написа:

В тази тема ли се задават въпроси относно как работи сайта ?
По принцип това е практика в много форуми да не може да си редактираш мнението ако след твоето има вече нов отговор. 

Е то това не е и темата за реклами, но на кой му пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам колко енджина ползва, но нищо не хваща...

Архива с локи, цербер и ковтер от онзи ден:

a330db07a81307d0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, интересно. Явно екзетата са му слабост. Качих червената весия на Цербер под формата на макро в документ и това беше резултата (прикачената снимка). Същия резултат имаше и с уеб линк който инфектва.

zip-e-zip-threat-detected-sensorstechforum.jpg

Благодаря за фийдбека : )

Качих доста файлове, като размер и на Цербера всичко и накрая това беше резултата:

drtdtzsegsgrtd.JPG

Явно екзетата не може да ги засече, предполагам заради криптърите (обфускаторите) им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от Живко Раев
      Здравейте,
      моят компютър е MAC mini с инталиран последна версия на IOS. Имам скренер Canon Lide 20.
      Въпросът ми е възможно ли е да се намери програма, която да разчете драйверите и скенера да заработи?
      Мисля че проблема е в 32 и 64 битовите четения на програмите.
    • от Любен Пенов
      Здравейте на всички,
      Аз съм под дистрибуция на Fedora - Korora 25 "Gurgle" KDE. Имам следният проблем със скенера с марка: Epson Stylus CX 3650. Стартирам приложението Skanlite, което трябва да зареди cups драйверите за споменатият скенер/принтер, но ми изписва съобщение, че не може да ги зареди. Изключвах и включвах скенера принтер, после изключвах и включвах usb кабела на самия принтер/скенер. Нищо не се получава. Понякога става така, че зарежда драйверите и аз слагам пробен лист с формат А4 и започва да сканира. И друг път така се е получавало, че да не може да зареди драйверите за сканиране. Сега ще опитам с XSane, ще пробвам принтера скенер дали ще сканира нещо..... и тук нищо се получава. Питам се дали това устройство вече е излязло извън употреба. Купих го на старо преди 1-2 години от olx.bg.
      Сега в момента съм включил скенера и ми показва следното:

При последното дава, че е сканирано като Lineart.

А при това показва, това което виждате. Задавам Color на Xsane и виждате какво става....
      Бихте ли ми помогнали как да разреша този проблем? Благодаря за вниманието.

• от Иван Илиев
      Здравейте имам следния скенер HP 3970,който при сканиране дава хоризонтална линия на долния край на листа която е синкава,зелена и накрая черна. Линията е винаги една и съща с малки варияции на едно и също място в долния край на листа. Не съм инженер, разглобих скенера и го сглобих   и не виждам блокажи на главата,ремъка не е хлабав ,минава по.цялата дължина на главата, лампата едва ли е проблем след като останалата част от скана е винаги нормален,не може да е проблем и сензора, и огледалата ,механизма се движи нормално ,любопитен съм да разбера все пак какво причинява такъв проблел. Просто съм любопитен да разбера какво му е  и дали може да се оправи.

• от stradlin
      Имам много снимки на лента и съм решил да го дигитализирам.Та кой е най-добрият начин за възможно най-качественаи снимки?
      Дали снимане с DSLR ,сканиране със скенер с опция за сканиране на ленти или да ги занеса във някое фото?
      Във фотото ще ме одерат и ако ще са малко по-хубави не си струва парите.Ако резултата няма да има чувствителна разлика ще ползвам един от двата други начини.Мога да взема от приятел  Canon CanoScan 4400F стар е ,но има тази екстра за скан на негативи,но се чудя дали има смисъл да търся по-нов модел скенер?
      За варианта със снимане с DSLR какво ще кажете?Разполагам с никон д5300...
      Кой начин е най добрият?
  • Дарение

• Добави ново...