Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам ужасен проблем с IE 10 и IE 11 - в Win 7. Идеята е следната: имам инсталиран/интегриран - заедно с Windows-a Internet Explorer 9, обаче искам да премина към по-новите версии на брузера. Положението е следното: след опит за update/upgrade - от сайта на Microsoft и Windows Update ми дава грешка, че не са изтеглени и инсталирани няколко updates - предварително, след което си ги тегли автоматично, тръгва да се инсталира донякъде новата версия, но инсталацията спира малко преди края и ми изписва грешка, че не може да продължи по-натам... Имам и Firefox, но искам да работя и с Еxplorer-a... Очаквам Вашите предложения за отстраняване на проблема ... Благодаря предварително на всички !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ос ти е бъгава нещо ,вчера упдейтнах моя на 11 версия на Ултимейт 64 бита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иво Димов - Преинсталирах преди 10 дни - чисто нов Windows 7 Ultimate 32 bits ..., аз искам да направя същата процедура в момента само, че на 32 бита, проблема е, че нещо спъва нещата и не мога да разбера какво е - сканирал съм за вируси с Avast - и няма ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръндю - точно от там го тегля и тръгва да се инсталира , намира ъпдейти и т.н. и накрая на инсталацията дава error-a ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

избери езика на ОС, ако нямаш инсталиран езиков пакет, ще дава грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръндю - избирам му и на БГ и на English го пробвам обаче и в двата случая инсталацията пропада , а с езиковият пакет няма проблем - още по време на преинсталацията на Windows-a всичко си се качи без проблем ... не знам какво да правя ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да снимате грешката?

В програми и компоненти вижда ли се IE 11 - ако да го деинсталирайте и пробвайте на чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, mikrotik написа:

изписва грешка, че не може да продължи по-натам

Нещо по-конкретно за грешката, защото така е нещо като нищо.
Направи проверка на системните файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bluelight - В програми и компоненти не се вижда никакъв IE ..., а грешката ще се опитам да я кача да се вижда тук ... тази е една от грешките, общо взето ми изписва неща от този род :

0dueo.png

ExaFlop - проверка в смисъл за липсващи системни файлове ли ? Как се прави това нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start>Search> пишеш cmd и като се появи черната иконка, кликваш с десен бутон и избираш Run as admin. В черния прозорец пишеш
sfc /scanow
и натискаш Enter
Като свърши проверката снимай екрана и го покажи тук.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не си написал правилно командата - няма го интервалът между sfc и /scannow.
sfc            /scannow

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е ама не е добре - намерени са счупени файлове и не са поправени. Изтегли на десктопа и стартирай като администратор изтегления файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ExaFlop - Изтеглих на Десктопа файла и го стартирах и сега какво се прави от тук нататък ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш Simplix Update Pack, преименуваш го на UpdatePack7R2--ie11++ и стартираш като администратор.
Притеснявай се за счупените файлове след това(ако simplix не свърши желаната работа).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На десктопа трябва да има SFCFix.txt отвори го копирай съдържанието му и го публикувай тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ExaFlop - на декстопа има само CBS файл и някакъв FilterList - и двата са текстови документи, къде мога да го намеря този SFCFix.txt file ?

hudyr - този метод го изпробвах, но и той не помогна ... проблема си остава същият ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sfcfix log

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ExaFlop - до тук ясно, обаче го няма въпросният файл, дори Windows Search не го намира, какво да правя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в С:\  файл sfcfix.txt

Този лаптоп май бая проблеми си има - безжична карта не вижда, системни файлове посчупени...дру скрито  ръкава? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами стартирай отново SFCFix  и като завърши ще се отвори този лог в notepad  - копирай съдържанието на файла и го публикувай тук
Като се стартира програмата ще пита за разрешение за достъп до интернет - Y

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдържанието е голямо по обем и мисля да го пратя като файл, за да не го снимам на части ...

CBS.log

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от [email protected]
      Здравейте, намерих това, но като го инсталирах не работи на Windows 10:
      broken-e/DragDropConfirm: A simple shell extension for Windows to stop accidental drag and drop moves of folders.
      Все пак, който е с Windows 7 - може да си го инсталира. Там работи.
      Изтегля се от зеления бутон Clone or download, след което Download ZIP. Инсталира се от папка Installer , след което се отваря DragDropConfirm_installer.exe
      Мисля че няма никакъв допълнителен графичен потребителски интерфейс и настройки  - просто работи при опит за преместване на елемент.

При провлачване на папка(и) или файл(ове) към дадено място без задържането на Ctrl, изкарва съобщение/диалогов прозорец с ОК и Отмяна, питащ на Английски език:
      Сигурни ли сте че искате да преместите файла(файловете) или папката(папките) до следното местоположение:
      X:\XX\XX... 

DragDropInterceptor - Google Search
      prevent accidental move by drag and drop - Google Search

Моля, ако някой може да напише работещ скрипт или нещо подобно (програмка) за Windows 10 - да заповяда. Може би на AHK (Auto Hot Key) ?
      Намирам го това за много полезно. Вярно е че има десен бутон и "Отмени преместване", ама все пак ...
    • от Мимето К.
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Mr.n0b0dy
      Подобен софтуер е вграден в повечето мобилни устройства или го има под формата на апликации, но много трудно намерих функционален такъв който да работи на PC.
      Та реших да споделя източника, може на някой да му е от полза!
      Exploring OBEX Devices Connected via Bluetooth by Giorgi Dalakishvili

Може да свържете телефона си към вашият компютър и след което да "сърфирате" файловата система и да извършвате запис и четене без да е нужно да цъкате или да избирате единично файловете. Повечето телефони дори и да не са смартфони поддържат obex протокол чрез който действието е възможно.
      Не е много практично за новите смартфони, но на мен ми беше от полза когато извличах данни от един стар телефон и този вариант ми помогна.
    • от Станислав Великов
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от DarkEdge
      COMPLETE INTERNET REPAIR
      Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911
      КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА
       Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
      Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
      Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
      o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
      o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
      o                    Проблем с DNS търсене.
      o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
      o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
      o                    Обновяването на Windows не работи.
      o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
      o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
      o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
      o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.
      ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА
      Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:
      o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
      o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
      o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
      o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
      o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
      o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
      username: admin
      password: admin).
      o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
      o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.
      ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Complete Internet Repair се предлага в два режима:
      - Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
      - Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip     ЛИЦЕНЗ Open Source ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
  • Дарение

• Добави ново...