Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам следният проблем - докато гледам ТВ на лаптопа - през 20 - 30 мин. ми излиза това съобщение : error: cannot load m3u8 ... - и се появява без значение от кой сайт гледам ТВ ... Някакви идеи как да се справя с това, много е неприятно, при един Refresh на web - страницата stream-a тръгва отново, но на всеки 20 - 30 мин. трябва да обновявам, което е гадно ... Прави го и на IE ,и на Firefox, включително и на Chrome ...OS - Windows 7, player - Adobe Flash, допълнително и VLC player - последни версии ...Очаквам мнения по въпроса !

Dp1xL.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е същият лаптоп, където имаш проблем с upgrade на IE браузъра направи си направи една чистно нова преинсталация на Windows. Сложи си правилните драйвери и после прави каквито upgrades искаш. Явно системата е доста омазана за каквото и да било.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, отново, Емил ! Да - лаптопът е същият, но това, което и за мен е странно е, че съм го тетсвал на други 2 лаптопа - на братовчед ми и на един приятел, както и на настолният компютър - и се появява същата грешка при 2 различни Интернет доставчика, но еднакви мрежови настройки, като по тяхно мнение драйверите са Ок, ето това не мога да си го обясня ? А допълнително попитах и други мои познати и приятели и при част от тях го има същият проблем, възможно ли е да е заради някакви кодеци ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, mikrotik написа:

Здравей, отново, Емил ! Да - лаптопът е същият, но това, което и за мен е странно е, че съм го тетсвал на други 2 лаптопа - на братовчед ми и на един приятел, както и на настолният компютър - и се появява същата грешка при 2 различни Интернет доставчика, но еднакви мрежови настройки, като по тяхно мнение драйверите са Ок, ето това не мога да си го обясня ? А допълнително попитах и други мои познати и приятели и при част от тях го има същият проблем, възможно ли е да е заради някакви кодеци ?

Ако е така значи грешката е в самото приложение през което гледаш ТВ online.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то всъщност приложението е официалният Adobe Flash Player навсякъде, и през външен VLC media player я дава грешката ..., а даже и на вграденият Windows Media Player ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, mikrotik написа:

Ами то всъщност приложението е официалният Adobe Flash Player навсякъде, и през външен VLC media player я дава грешката ..., а даже и на вграденият Windows Media Player ...

Ето информация за твоя проблем:" This error can appear when trying to stream video from a website.
In that case the problem could be the "HTTPS Everywhere" browser extension.
Disabling that extension solved the issue for me"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, много ти благодаря, но това, което разбрах е, че може би е от някое от разширенията в браузера, до тук добре, обаче как да установя от кое разширение точно идва проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, mikrotik написа:

Ок, много ти благодаря, но това, което разбрах е, че може би е от някое от разширенията в браузера, до тук добре, обаче как да установя от кое разширение точно идва проблема ?

HTTPS Everywhere - това е разширението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, ами аз прегледах в IE и Firefox и допълнително в Windows Search от Start менюто, но такова нещо не откривам никъде, да не би да се е инсталирало, заедно с някой Add-on , тъй като не го виждам никъде това чудо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е и проблема да е причинен от претоварване на системата или проблем с интернет връзката. Тествайте последното и проверете за двете неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Blue Ray - Ами, ако беше от натоварване на системата щеше да бъде временно надявам се, а при мен е постоянен проблема по всяко време на денонощието - имам впредвид, че съм пробвал да гледам и през деня и през нощта..., а как по-точно да тествам последното, т.е. интернет връзката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Elenko Stoyanov
      Здравейте,
      ще ви запозная с една сравнително нова крипто валута.
      Pi network  или само " Pi '' е една от първите криптовалути, които потребителите могат да добиват на своите мобилни устройства. Стартирана през 2019 г. от трима завършили Станфорд, PI криптовалутата бързо спечели популярност сред потребителите.
      Това е нова цифрова валута, която се опитва да нарасне или да спечели стойност за момента, който не струва сравнително нищо, но кой знае след няколко години може да струва повече или може би дори повече от биткойн.
      Копаенето , ако може да се нарече така е много лесно.
      Нужно е само, да си инсталирате приложението Pi network от app store или googleplay магазина. Инсталирате я и накрая ви иска invitation code,  там пишете - '' elenkostoyanov ''  и така ще ви се увеличи скороста за копаене с  20 процента.
      Мога да дам повече инфо за желаещите .
    • от Teodor Mihaylov
      Привет маняци, 
      Искам да ви информирам, че има действащ сървър на любимата ни Battlefield 2142.Сървъра не е български но се събират хора. Пиша тук за да ви уведомя за да може да се събираме повече хора да играем. 
      Ако имате желание за игра, ето линк как да си нагласите играта. Щом аз успях и вие ще можете. 
      https://battlefield2142.co/
    • от Василена Тодорова
      Карам Peugeot 206. Със стария CD player имах проблем - изключваше се, загряваше, не тръгваха някои дискове и го сменх с нов - Alpine. Сега, когато увелича музиката не се изключва, но прекъсва. Четох по форуми, че може би не достига достатъчно ток до колоните (тънки жици) или че акумулатора е твърде слаб. Та, мисълта ми е дали трябва да сменя колоните или проблемът идва отдругаде.

• от slavi91
      Здравейте! Телевизорът е Toshiba 40L2456D. От време на време забиваше, но напоследък стана много начесто и напрактика не може да се използва, защото след всяко забиване трябва да се изключва от контакта. Под забиване, нямам предвид да забие картината  а самият телевизор. Пример сменяш си каналите и спира на някой и вече не реагира, нито на дистанционното, нито на бутоните на телевизора. Или пък нещо си настройваш или цъкаш в менюто и спира. Междувременно каналът, който си гледаш си върви. Не спира нито звук, нито картина. Надявам се, че ме разбрахте. Това, което до момента пробвах е да му дам reset tv, но така не се оправи. Свалих и последната версия на firmware от сайта на Тошиба, но тя се оказа същата като тази, която съм му инсталирал преди 2-3г.- 01.00.50. Въпреки това я инсталирах наново, но  това не реши проблема.

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
  • Дарение

• Добави ново...