Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Със или без Windows Updates - по принцип ...

Препоръчан отговор

Здравейте ! Според Вас - задължително и необходимо ли е да се свалят и инсталират ъпдейти за Windows-а , или може да работи нормално и без тях... ? Очаквам възможно повече мнения по въпроса, тъй като се колебая дали да си пусна Windows Update , тъй като съм го изключил ..., как мислите ?

Редактирано от mikrotik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 64
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Популярни дни

Потребители с най-много отговори

Популярни дни

Популярни публикации

Подкрепям! Винаги забранени Updates на Windows иначе компютъра на който е инсталиран умира. Започва да бави, при рестарт се чака по 5 минути, харчи прекалено Рам памет, хард диска се заминава. Вече 20

Ако компютърът е с по-слаби данни,без актуализации всичко ще работи по-бързо!Все едно да се пита:„Ще върви ли по-бързо колата ако е натоварена“.Да не забравяме все пак,че те извършват определена функц

Подкрепям напълно, никога не съм имал проблеми ако съм спирал ъпдейтите на който и да е Уиндоус. Уиндоуса който съм ползвал най-дълго беше 7-ца без никакви ъпдейти и беше много стабилна. При 10-ката ъ

Нали нямаше место на диска, защо да ги пускаш? Ти даже искаше да триеш. За 8.1 и 10 са задължителни. Win 7 си е изпял песента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КА-52 Алигатор - Ами аз успях да изтрия част от тях, но се чудя дали ще заработи по-добре системата, ако кача няколко допълнително, които са открити при проверката за такива - вярно ще заемат и някой друг GB на диска, но това, което се чудя е какви са ползите от тези джаджи дали променят и подобряват наистина работата и производителността на системата както е описано в нета или само пълнят диска и влошават нещата ... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се ,че е необходимо да се правят ъпдейти. На скоро преинсталирах 8.1 и работата на чистата версия качена от диск ,и след това с всички ъпдейти в производителността е повече от забележима ,направо очевадна. Друго ,че чрез ъпдейтите се отстраняват и неизправности появили се по време на експлоатация.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, задължителни са, но не всички. Критичните са 100% задължителни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

_Alex&Vanko_ - Да , знам за момента на кърпеж, че това е едно от предназначенията им ...
Soviet Soldier - Ясно, а имам едно друго питане - след като съм активирал Windowsa , от който пиша в момента - с 7 loader byDaz, и ако кача ето тази актуализация ще ми направи ли някакъв конфликт по време на проверката за активация ? Ето го - https://support.microsoft.com/en-us/help/971033/description-of-the-update-for-windows-activation-technologies

ExaFlop - Да, хубавото е, че може да се избира с отметки кое да се качи и кое не и, че са разположени в 2 раздела след проверката им ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е на 7-ца. Помислете пак. По-бърз няма да ти стане компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм ползвал този продукт и не мога да гарантирам. 

П.С. Избягвайте да споменавате разни активатори ,и като цяло въпроси свързани с активация на пиратски софтуер ,защото е в разрез с правилата на форумът. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А искам да Ви питам дали - понеже го преинсталирах през Януари 2017 г., с днешна дата дали ще открие актуализации към предишен момент - преди ( още от 2016 г. ) или след преинсталация и т.н., или директно ще бъдат открити такива от 1 Февруари насам ? Въпроса ми е към всички ?

преди 3 минути, Батман написа:

Препоръчителни са

Да , повечето хора са на това мнение ..., но искам да събера възможно повече мнения, за да реша какво да правя с тях ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При дажм 8.1 и 10 са задължителни ,там няма сервизни пакети като в 7 :) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, mikrotik написа:

А искам да Ви питам дали - понеже го преинсталирах през Януари 2017 г., с днешна дата дали ще открие актуализации към предишен момент - преди ( още от 2016 г. ) или след преинсталация и т.н., или директно ще бъдат открити такива от 1 Февруари насам ? Въпроса ми е към всички ?

Ще бъдат открити всички най-нови компоненти на дадената ОС и вие ще решите ,кои от тях да инсталирате. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от dism++ за инсталиране на актуализации. Показва ми ги филтрирани и кои са задължителни, кои са опасни...
Друго е да четеш редуцирана информация.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Soviet Soldier написа:

Ще бъдат открити всички най-нови компоненти на дадената ОС и вие ще решите ,кои от тях да инсталирате. 

Ок, благодаря ти !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Критичните актуализации засягащи сигурността наистина са важни и е препоръчителни да се инсталират .Другите могат да се пропускат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Soviet Soldier написа:

Не съм ползвал този продукт и не мога да гарантирам. 

П.С. Избягвайте да споменавате разни активатори ,и като цяло въпроси свързани с активация на пиратски софтуер ,защото е в разрез с правилата на форумът. 

Ок, ще гледам да съм по-дискретен :D

преди 2 минути, Иво Димов написа:

Критичните актуализации засягащи сигурността наистина са важни и е препоръчителни да се инсталират .Другите могат да се пропускат

Ясно ... :) Благодаря !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Иво Димов написа:

Могат да се пропускат ,но по принцип е по-добре да се инсталират. При мен намира ,дори софтуерни компоненти за монитора. Реално подобна актуализация подобрява работата на контролираната подсветка осезаемо. Реакцията е по-бърза - рязка. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без - и това на 1000% Всички обяснения и убеждения са глупости! От 200 ъпдейта 150 те докладват, следят, 30 от остатъка са за обновяване на системни програми и инструменти които едва ли ползваш. 10 икой не може да обясни за какво служат и 10 са уж критично важни, но според мен са си 5. Изобщо всичко е товар над системата без особен смисъл. От години съм забранил ъпдейтите и нищо фатално не се е случило заради това!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично на Windows Proffessional 64 bit SP1 MSDN никога не съм инсталирал ъпдейти .Никакви ,така съм го ползвал 3 години без преинсталация .На жена ми лаптопа от 4 години е в нея ,служебен със лицензирана ос само ,че 32 бит версия на Про ..........никога не е имал какъвто и да било ъпдейт .Никакви проблеми няма машинката .Работи безупречно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Иво Димов написа:

Никакви проблеми няма машинката

Бай, бабо, да ме не среща мечка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се ,ако ЗКУ знае какво прави може да мине и без тях при 7-цата .При 8.1 и 10 са важни щото там няма фикс на голям брой бъгове със сервизен пакет :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ExaFlop написа:

Бай, бабо, да ме не среща мечка

От години не видях мечка и не само аз, мнозина са виждали мечки само по снимките!;) Кът са тия мечки и са страхливи.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Кумчо вълчооо написа:

Без - и това на 1000% Всички обяснения и убеждения са глупости! От 200 ъпдейта 150 те докладват, следят, 30 от остатъка са за обновяване на системни програми и инструменти които едва ли ползваш. 10 икой не може да обясни за какво служат и 10 са уж критично важни, но според мен са си 5. Изобщо всичко е товар над системата без особен смисъл. От години съм забранил ъпдейтите и нищо фатално не се е случило заради това!

Подкрепям! Винаги забранени Updates на Windows иначе компютъра на който е инсталиран умира. Започва да бави, при рестарт се чака по 5 минути, харчи прекалено Рам памет, хард диска се заминава. Вече 20 години инсталирам тази ОС, досега проблем с това, че не съм пускал Updates нямам, няма и да имам. 

Колкото до 10 в момента има версия, която е без кортана, без магазина и без тъпите и updates и се държи в пъти по-добре, само че на МС това не им харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване