Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ще ми бъде интересно да разбера какви танци харесвате и кои танци карат кръвта Ви да закипи...

По-нататък ще споделя и аз :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 75
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Аз много не танцувам(обичам да го правя като съм сама вкъщи),защото танца е нещо много лично,поне аз го приемам така!!!Е...като ходим на дискотека с приятели-танцувам в ритъма на музиката!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е...като ходим на дискотека с приятели-танцувам в ритъма на музиката!!! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Щеше да е смешно, ако си извън ритъма! laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ний с Деската сме са виждали и си знайм на ко са развихрямее...

;) Ей куфяли сме заедно (а пък да Ви кажа на Destiny латиното и е в кръвта, как се разпалва самооооо)

Аз също много харесвам латино, денс...е няма да скрия, че и на чалгички се разпалвам някой път...

обичам да танцувам на всякаква музика!

А пък за най - разгорещяваща музика например:

с любимия човек, някое по бавно ритъмче след бутилка винце действа нееевероятно РАЗПАЛВАЩО! :)

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванинче, Ванинчееееее, Ванинче!

Хората сега ще си помислят, че сме пуснали темата, за да възпеем моите танцови способности. ;)

Шегувам се, естествено! Айде, и повече денс менс барабенс!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деси, аз много много не съм танцувал, но е ясно, че с добро настроение и приятна компания всеки танц може да ти се "услади".

Факта че съм почитател на "твърдата" музика говори за това, на какво обичам да "куфея" и съответно да "танцувам" (ако това се нарече танц).

Иначе съм се опитвал да се вихря на техно, рап и естествено диско, но въпроса е да намериш музиката, която ти харесва и просто да се отпуснеш, да не мислиш за другите, а само за това, да ти е хубаво на теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Деси, аз много много не съм танцувал, но е ясно, че с добро настроение и приятна компания всеки танц може да ти се "услади".

Факта че съм почитател на "твърдата" музика говори за това, на какво обичам да "куфея" и съответно да "танцувам" (ако това се нарече танц).

Иначе съм се опитвал да се вихря на техно, рап и естествено диско, но въпроса е да намериш музиката, която ти харесва и просто да се отпуснеш, да не мислиш за другите, а само за това, да ти е хубаво на теб.

<{POST_SNAPBACK}>

Брех Tragedy, виждам, че имаме много общо поне що се отнася до музиката и танците..... Ти MASTERPLAN слушал ли си? Ако не си съм СИГУРЕН, че ще ти хареса....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера съм го почнал това постче и днес вече трябва да го довърша.Вчера ми "попречиха" cool.gif,но днес се надявам да го завърша. Все пак нали не говорим за куфеене защото и аз не издържам на The Prodigy особено не издържах като гледах Еleven Horizont и накрая след цялата психария във филма,завърши подобаващо The Prodigy-Funky shit-не издържах.Май се отплеснах та да си говорим за готини денс парчета Sean Paul ft. Cecile - Can You Do The Work разтърсващо с подходящата партниорка :) Tarkan - Dudu;Adrian Copilu Minune - Danseaza (Diskoteka boom);Преслава-Нямаш сърце-доста добро става за денс,добър ритъм и като сме дошли до чалгичката да споменем и Горан Брегович-Месечина;да продължим на същата тема Слави Трифонов и Ку-Ку бенд-Нека ме боли(химна на мазохистите :))и сега плавен преход Финка Койнарова-Сино Сино,Culture Beat - Mr. Vain;Snap - Rhythm_is_a_Dancer;Music instructor - Music instructor megamix;New order - Confusion;Darude-Sandstorm;Lasgo - I Wonder;Underground project - Summer jam;Snoop Dogg - Go Away (feat. KoKane);Jay-Z ft. Amil, Ja Rule - Can I Get A ... :ph34r:cool.gif и да завършим подобаващо Madonna -Justify my love,ако има след това още "живи" Eros Ramazzotti-Cose Della Vita е това е общо взето подлежи на допълнения и корекции според конкретните обстоятелства :)

Редактирано от airfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички

Аз съм доста голям инвалид в танците но много се "размеквам" на танго. Това е танцът който ми харесва най много и който почти никой не владее, включително и аз.

Ако някой може да ме научи да се обади :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет на всички

Аз съм доста голям инвалид в танците но много се "размеквам" на танго. Това е танцът който ми харесва най много и който почти никой не владее, включително и аз.

Ако някой може да ме научи да се обади  :sobbing:

<{POST_SNAPBACK}>

Е, мислех че сме се разбрали за уроците по танго, но щом ще организираш кастинг, ок! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според музикатаskipping%20rope.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Специално за теб, симпатяга, давам въпросче - бонус: А на каква музика? laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам да танцувам...Честно признавам,че кръвта ми кипва най-вече на мелодии с завоалирани елемни,да си го кажа направо кючек :P Макар и да не съм върла фенка на тази музика,като ида на кръчма или дискотека на някое етно парче много лесно ми кипва кръвта и ведната ставам,за да танцувам.

Освен това и като чуя някоя жива и игрива народна песен,също веднага ми иде да скоча и да одаря едно хоро,каквото и да е то ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три години подред чествах Нова Година с един приятел.Луд почитател на български хора и ръченици.Точно 10 минути преди настъпване на Новата му удряхме едни песни и танци на народите с уредбата на 6.Наздраве куме,наздраве, мятане на новогодишни гранати през терасата, ха още по едно хайдушко и накрая капут по диваните.Добре, че някога в механото ни учиха на хора и ръчници вместо утринна гимнастика та му насмогвах на движенията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кефи ме да танцъвам на drum 'n' bass.Просто ритъма е толко бърз че за да смогнеш трябва доста да се постараеш.А ако си се постърал достатъчно то такава мусколна треска ше те хване че няма да можеш да ходиш три дена.И вместо да има три дена яли пили и се веселили ще има три дена лежали,лежали и пак лежали.

Последното е супер кеф за мързел като мен. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Три години подред чествах Нова Година с един приятел.Луд почитател на български хора и ръченици.Точно 10 минути преди настъпване на Новата му удряхме едни песни и танци на народите с уредбата на 6.Наздраве куме,наздраве, мятане на новогодишни гранати през терасата, ха още по едно хайдушко и накрая капут по диваните.Добре, че някога в механото ни учиха на хора и ръчници вместо утринна гимнастика та му насмогвах на движенията.

<{POST_SNAPBACK}>

Хахааа, в такъв случай определено бих тропнала с Вас! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам, това ще е моя пост #300 и затова реших да го напиша именно в тази тема. cool.gif

Както много хора, обичам да танцувам различни неща. Особено удоволствие изпитвам от състезателните танци. В тях откривам себе си, усещам страст, нежност, красота, веселие...

Всеки различен танц ми дарява нова емоция, а това от своя страна ме зарежда с енергия.

Невероятно е!

Благодаря за вниманието! :wors:

Редактирано от Destiny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така като гледам, това ще е моя пост #300 и затова реших да го напиша именно в тази тема.  cool.gif 

Както много хора, обичам да танцувам различни неща. Особено удоволствие изпитвам от състезателните танци. В тях откривам себе си, усещам страст, нежност, красота, веселие...

Всеки различен танц ми дарява нова емоция, а това от своя страна ме зарежда с енергия.

Невероятно е!

Благодаря за вниманието!  :whist:

<{POST_SNAPBACK}>

Честито Деси за 300-я пост, давай само така да ни радваш

Исках да те питам нещо интересно. Докато танцуваш откъде намираш енегрия - от самия танц ли (той те зарежда) или имаш енегрия и чрез танцуването я оползотворяваш по най-хубавия начин. Аз например съм по-скоро от първия случай - трудно започвам, но след това в танца, в музиката и в всичко около мен намирам енегрията да танцувам и да се веселя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито Деси за 300-я пост, давай само така да ни радваш

Исках да те питам нещо интересно. Докато танцуваш откъде намираш енегрия - от самия танц ли (той те зарежда) или имаш енегрия и чрез танцуването я оползотворяваш по най-хубавия начин. Аз например съм по-скоро от първия случай - трудно започвам, но след това в танца, в музиката и в всичко около мен намирам енегрията да танцувам и да се веселя.

<{POST_SNAPBACK}>

Специално при мен сякаш е някаква вътрешна енергия. В много от случаите самата музика ме кара да танцувам, има песни с ритъм за самба и ча-ча например, които направо ме изгарят. Не мога да си стоя! laugh.gif

От друга страна, аз ходих в школа по танци. Там имат много готина и професионална музика, събрали са се много хора, които искат да танцуват. Никой не ходи там насила и затова атмосферата е страхотна.

Да не забравя и стандартните танци. При тях изпитвам някакво спокойствие - английски валс е невероятен! Както споменах преди, всеки танц носи някаква различна емоция. Емоциите при мен се появяват с помощта на музиката, а тя ме зарежда с енергията, за която питаш.

Има и още нещо. От много малка гледам и попивам всичко, свързано със състезателните танци. Когато се записах в школата и започнахме да учим стъпките, нещата станаха така, сякаш вече съм го правила. Беше като че ли някой друг танцува вместо мен. Но изненадата беше приятна! cool.gif

Тук искам да кажа нещо на всички момчета и мъже!

Ако Ви се танцува, запишете се! Има надежда за Вас!

Всички школи по танци са пълни с момичета без партньори! Момчетата са дефицит! Не ни карайте да танцуваме сами или по двойки!

Елатееееее! :whist:

Редактирано от Destiny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здраво пого на силна тежка музика :whist:

metal forever  :clap

<{POST_SNAPBACK}>

Хахахахааа, май и това го мога, но енергията ми идва в повече! laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами 100+ кг и пластичност на дърводелски метър - какво друго да сторя :whist:

<{POST_SNAPBACK}>

Съвет: Изгледай филма "Shall We Dance?", за който има тема и в този форум и ще видиш,

че положението ти не е толкова страшно! :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Destiny, мисля, че освен на латино и на много други неща си избухваш и то подобаващо, защото съм те виждала :)

А пък аз обичам да танцувам най-вече на нещо от сорта на R&B и черно, dance и малко house и чалгичка ахаххаха :P

Добре е да можеш да танцуваш и да се отпускаш на всякаква музика :)

Редактирано от ashley (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз понеже не мога много много да танцувам... а и защото много си падам по нео-метъла... ПРЕДПОЧИТАМ погото! biggrin.gif

Но за мое голямо съжаление повечето ми приятели са по-едрички от мен и по купоните аз често сам най-натъртен sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване