Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мдааам, задължително беше да стигнем и до нея.

Тук нещата наистина стават много горещи... обичам я тази песеннн.. а ти, pocketrocket, някой ден ще демонстрираш ли? :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Ще се изпитва ме ли ? :P аз съм навит трябва само да организираме нещо и ще видим кой какво може ;)

CoLLiSioN лошо няма човече, не може песента да се хареса на всички cool.gif ето и на мене Linkin park не ми допадат .... въпрос на вкус

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 75
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ще се изпитва ме ли ? :P аз съм навит трябва само да организираме нещо и ще видим кой какво може ;)

CoLLiSioN лошо няма човече, не може песента да се хареса на всички cool.gif ето и на мене Linkin park не ми допадат .... въпрос на вкус

<{POST_SNAPBACK}>

Ще се изпитваме, много ясно. :wors: Аз знам, че ще се представиш отлично!

CoLLiSioN, искам и аз да те поздравя с моята любима самба: Kaoma - Bantu :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората ми имат доверие , баси готиното :clap

Абе хора каже тяко подходяща песен за лимбо, аз имам само една която е много къса и се налага да я пускаме по 2-3 за да се излъчи победител

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
varvarinata   :ph34r:  дреме ти за другите

ее понеже на мен "ми дреме" за другите няма да ти кажа подходяща песничка за лимбооо... :yanim:

ахахаха...шигитка аз незнам като заглавия песните иначе бих ти помогнала с удоволствие ...а Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On тази песничка винаги е била класика в жанра и ще си остане според мен ... бях участвала на едни игри на едно събиране и с риск да се похваля спечелихме наградата с мой приятел точно на тази песничка :huh: но към нея освен горещ танц е подходящо и едно разгорещяващо питиенце :)

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаиде да се пренесем по напред във времето!Определено Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On и Madonna -Justify my love са класика въпреки че определено Madonna е едни гърди cool.gif пред Joe Cocker може би защото имам повече спомени с Madonna -Justify my love ли,но определено ми харесва повече :) Какво ще кажете за това Khia - Lick My Neck, Back или за това Tweet Feat. Missy Elliott - Oops (Oh My),а какво ще кажете да се отклоним и малко от темата с това SONIQUE - Sky :)

Редактирано от airfen (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересни предложения, airfen!

Исках да засегна една друга тема. Нали сте забелязали, че през времето са се променяли както музиката, така и танците. Общо взето за всеки стил музика си има някакъв "традиционен" начин за танцуване. Разбира се, всеки добавя своя нотка и затова е толкова интересно.

Исках да споделя с Вас нещо, което видях в клуба по танци.

Треньорите ми, професионално занимаващи се със състезателни танци, понякога след репетициите ни правиха по някоя "страстна демонстрация" - наистина бяха невероятни!

Едната вечер решиха, че ще ни танцуват Самба, което си е латиноамерикански танц. Трябва да Ви кажа, че тази Самба ще я помня цял живот - танцуваха на Rollin' на Limp Bizkit. Песента е съвсем друг стил, но ритъма става за Самба. Беше... нямам думи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива комбинаци в повечето случеи и изпълнени от майстори доста ми допадат в противенслучей наистина става нямам думи! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да не съм се изразила правилно, но имах предвид, че изпълнението беше невероятно. Всъщност танцуваха толкова добре, че дори не се усещаше разликата между стиловете музика и танц. Това имах предвид, че беше супер! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
cool.gif Аз като пиина повечко се сцпвам от кючеци.На другия ден имам мусколна треска,вервате ли. :lock:  :clap  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Аз вярвам, човече!

Симптомите говорят за нередовно сцепване на кючеци! :P

Давай по-сериозно!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вярвам, човече!

Симптомите говорят за нередовно сцепване на кючеци! :P

Давай по-сериозно!!!

<{POST_SNAPBACK}>

sad.gif Извинявай ако сьм те обидил с нещо sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не се разбрахме :lock: Исках само да кажа, че за да нямаш мускулна треска, трябва по-често да играеш кючек! Не знам защо мислиш, че съм се обидила, но не съм. Няма защо. Той кючекът е здравословен, прави тялото пластично. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Май не се разбрахме :lock: Исках само да кажа, че за да нямаш мускулна треска, трябва по-често да играеш кючек! Не знам защо мислиш, че съм се обидила, но не съм. Няма защо. Той кючекът е здравословен, прави тялото пластично. :P

<{POST_SNAPBACK}>

:kiss2 ОК.Радвам се че така мислиш cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога почти всичко да танцувам. Занимавал съм се професионално с танци около 8 години. Най-много ми кипва кръвта от як, здрав метъл и от латино :lock:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мога почти всичко да танцувам. Занимавал съм се професионално с танци около 8 години. Най-много ми кипва кръвта от як, здрав метъл и от латино  :lock:

<{POST_SNAPBACK}>

С какви танци си се занимавал? Състезателни ли?

Разкажи нещо повече, ако имаш желание. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Съзтезателни танци съм тренирал. Това беше много хубав период от моя живот. Бях тийнерджър и имаше много хубави момичета около мен. :)

Иначе майка ми още пази някакви грамоти и медали от съзтезания. Моята парньорка продължава да танцува и в момента се съзтезава професионално за САЩ.

Сега имам мноооого малко свободно време и рядко имам възможност да танцувам. По скоро гледам филми в които Ричард Гиър се мъчи да танцува :)

Редактирано от kayovas (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам kayovas малко момчета в тийн - възраста си се сещат за танци камо ли да тренират състезателни танци!

Аз аз винаги съм искала да тренирам ... като биях по малка не успях да се запиша и после като станах по на възраст не искаха да ме вземат в група...и така!Но може пък да пробвам малко курсове по салса само да съм по-свободна ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,за момче това е супер да може да танцува всичко.Аз имам само 1 такъм приятел,но е супер като ида с него на дискотека!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Да, Съзтезателни танци съм тренирал. Това беше много хубав период от моя живот. Бях тийнерджър и имаше много хубави момичета около мен.  ;)

Иначе майка ми още пази някакви грамоти и медали от съзтезания.  Моята парньорка продължава да танцува и в момента се съзтезава професионално за САЩ.

Сега имам мноооого малко свободно време и рядко имам възможност да танцувам. По скоро гледам филми в които Ричард Гиър се мъчи да танцува :P

<{POST_SNAPBACK}>

Чудя се дали можеш да ми помогнеш. Искам да си намеря записи на състезателни танци. Знам, че е забранено снимането на състезания, но смяташ ли, че има начин или място, от което да мога да намеря такива записи? Всъщност, не е задължително да са от състезания, искам да имам записи на състезателни танци. Колкото повече, толкова по-добре! :)

Обръщам се и към другите потребители тук: ;) Ако Ви попадне подобна информация, алармирайте!!! :bye:

Редактирано от Destiny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудя се дали можеш да ми помогнеш. Искам да си намеря записи на състезателни танци.

<{POST_SNAPBACK}>

За съжаление отдавна не съм в "бранша" Иначе със сигурност има записи, аз поне доста съм изгледал навремето.

Поздравявам kayovas малко момчета в тийн - възраста си се сещат за танци камо ли да тренират състезателни танци!

Е аз карах късен пубертет :baby , та след танците си имам и счупен нос .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудя се дали можеш да ми помогнеш. Искам да си намеря записи на състезателни танци. Знам, че е забранено снимането на състезания, но смяташ ли, че има начин или място, от което да мога да намеря такива записи? Всъщност, не е задължително да са от състезания, искам да имам записи на състезателни танци. Колкото повече, толкова по-добре!  :yanim:

Обръщам се и към другите потребители тук:  :whist:  Ако Ви попадне подобна информация, алармирайте!!!  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Снимането на състезания не е забранено :P

Преди не се снимаше поради липсата на апаратура!

Вчера, например, се проведе Държавното първенство по спортни танци I-ви ранг в София и освен от телевизията имаше 7-8 любителски камери.

Та по въпроса за танците ~> http://store1.data.bg/injudicator/clips/ID...0tournament.avi

Като за начало надявам се да ти хареса, после ще ти дам и други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимането на състезания не е забранено :P

Преди не се снимаше поради липсата на апаратура!

Вчера, например, се проведе Държавното първенство по спортни танци I-ви ранг в София и освен от телевизията имаше 7-8 любителски камери.

Та по въпроса за танците ~> http://store1.data.bg/injudicator/clips/ID...0tournament.avi

Като за начало надявам се да ти хареса, после ще ти дам и други.

<{POST_SNAPBACK}>

:) Много ти благодаря!!! Многоооо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...
... може пък да пробвам малко курсове по салса само да съм по-свободна :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ето, този момент настъпи! Честито!

Само искам да отбележа, varvarinata, че се задава зима... става хлъзгаво, нали няма всеки път като сме на салса да правиш така:

... някое по бавно ритъмче след бутилка винце действа нееевероятно РАЗПАЛВАЩО! :)

<{POST_SNAPBACK}>

... и така

... освен горещ танц е подходящо и едно разгорещяващо питиенце  :eek:

<{POST_SNAPBACK}>

защото накрая ще стане така :drink: :drink: :drink: и няма да запомним стъпките!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много яка темичка! Как съм я пропуснала? angry.gif

Сега разбирам,че с varvarinata и с Destiny определено няма да се скучае.Браво момичета.Продължавайте в същия dens-дух.Дано имаме възможност някой щастлив ден да си направим заедно луд купон. laugh.gif

:yanim::yanim::yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:yanim: Ей, Destiny успя да ме зарадваш с идването ми на работа и да се заредя с малко положителна енергия! Ха ами да вече си ходя на Салса, хмх само дето съм болна и пропуснах един урок sad.gif ама ще наваксам, а за винцето то проблем няма ако си го сръбнем цялата компания! Разгорещяващото питие пък може да значи един горещ шоколад :yanim: Редактирано от varvarinata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване