Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Елате да ме гледате как играя CS GO

MyYTisBuueX

Препоръчан отговор

Кача нов видеоклип най-малко веднъж седмично, може би ще бъде интересно да гледам :)

Карта играе: de_cache

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Какви са тия Google преводачи? Набираме посещения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл въобще да се отговаря в такава тема? Пределно ясно е, че е използван автоматизиран преводач....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Нищо общо със 1.6 тая за нищо не става 

По-добра е от 1.6

преди 24 минути, Neli Asenova написа:

хаха къв е тоя хак аз съм по-добра

Как се пишеш в steam?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Графиката на Cs go изобщо не ми харесва тя прилича на Source 

Без извинение, но някой преди да ги сравнява, погледна ли на колко години са двете игри?

преди 15 минути, MyYTisBuueX написа:

Is this a bad place to post my videos? I'm just looking for bulgarian gaming forums..

Well, not exactly. This forum is not strictly dedicated to gaming, but this is not a problem as there is one section and many such discussions here. Not a very good idea, however, to promote your channel through Bulgarian forums.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, adersa написа:

От какво е по добра всичко в тази версия е платено а 1.6 всичко е безплатно и е най-популярната .

Но вече се играе повече GO от колкото 1.6...Графиката,геймплея е доста по-различен и няма нищо общо с Source. От GO можеш да си изкараш пари,а от 1.6- не. По-дървена е, няма к'фо да коментирам повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми го хвали тоя GO: оръжията нямат грам откат, гледаш некви траектории като меткаш гранатата и некви други такива извращения.Графично е добре, но Сорса си ме кефи повече. Именно той беше революция в CS-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оръжията нямат откат?Или има възможност по-добрите играчи да го контролират.Освен това тия траектории са ти основното нещо в тая игра.Знаеш ли смоуковете можеш да унижиш енемито.Че е доста бавна и дървена в сравнение с 1.6 съм съгласен.Че те зарибяват със скинчета и други работи да плащаш, така е.Но недей да отсичаш, че играта е смотана.Комюнитито си е трагично.Че тоя цс не е революция- не е.Ма не му и трябва да бъде.От цс-го ще изкараш един дедов, щото ти дроповете са ти по 3 цента, а ако пък си и наивен, и тръгнеш кутии да отваряш...То по-голяма глупост няма.Такива ми ти работи с чичко Гейб.Ако си тъп - хвърляй си парите.Ако не си- събирай си жалки скинчета от по 3 цента и си трайкай.Сорс найстина е доста над GO, но това не го прави смотан(ГО).Просто има определени неща, който трябва да се барнат.

Ако сега някой тръгне да ми разправя, че 1.6 е велика, просто да замълчи.Хартиени стени, отката на оръжията е ненормално тъп.Да не говоря за хитбоксовете.

Относно темата, малоумно е изобщо да се пише по нея.А автора на темата едва ли изобщо е и автора на клипчето, но както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, КА-52 Алигатор написа:

оръжията нямат грам откат

Не си прав.

преди 20 минути, КА-52 Алигатор написа:

гледаш некви траектории като меткаш гранатата и некви други такива извращения.

Това е само за наблюдатели (spectators).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, eXceLLen7 написа:

Не си прав.

Нали играх с калашника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябват 3к часа, за да видя нещо просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20 коментара, ще станат и повече само за една пусната тема, където автора е изчезнал и вероятно няма да пише повече. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, MyYTisBuueX написа:

Кача нов видеоклип най-малко веднъж седмично, може би ще бъде интересно да гледам :)

Карта играе: de_cache

I have absolutely no intention to watch you play the most imbecilic game in the world! The only way you could make me watch you is if you pay me $1000 in advance!
Oh, and learn Bulgarian cuz the Google translation doesn't work well with us. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, rado84 написа:

I have absolutely no intention to watch you play the most imbecilic game in the world! The only way you could make me watch you is if you pay me $1000 in advance!
Oh, and learn Bulgarian cuz the Google translation doesn't work well with us. ;)

Така е по-добре Не ме е.. за твоята идиотска игра.

I don't give a fuck about  your moron stupid game.F.....you, I ain't havin that shit

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, acnekt написа:

Така е по-добре

I don't give a fuck abour your moron game.

Moron е просто "глупава". Докато аз исках да кажа точно, каквото написах - "най-малоумната игра на света!". Така по-ясно се предава алергията ми към CS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...