Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Елате да ме гледате как играя CS GO

MyYTisBuueX

Препоръчан отговор

преди 20 минути, rado84 написа:

Moron е просто "глупава". Докато аз исках да кажа точно, каквото написах - "най-малоумната игра на света!". Така по-ясно се предава алергията ми към CS.

Въобще не знаех че има такава игра. Въобще не знам каква е целта й даже:)   Мой тип игри са Skyrim

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор
преди 1 минута, acnekt написа:

Въобще не знаех че има такава игра. Въобще не знам каква е целта й даже:)

Ми ник'ва цел няма. Няк'ви бавноразвиващи се пешеходци се стрелят с автомати. Нищо интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Целта е да играете, с отбор - като отбор, да надхитрите опонентите си и да спечелите рунда, обаче няма как да ме разберете, защото трябва и акъл да имате за тази игра. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, eXceLLen7 написа:

Целта е да играете, с отбор - като отбор, да надхитрите опонентите си и да спечелите рунда, обаче няма как да ме разберете, защото трябва и акъл да имате за тази игра. 

Момче играл съм Cobra и Syphon Filter. Ще ми говориш за акъл. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май има хора дето пишат за оръжия и гранати, без да са хващали такива в ръка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, eXceLLen7 написа:

Да, бе, много акъл се иска, за да стреляш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, eXceLLen7 написа:

Не става само със стреляне https://youtu.be/ZljPRQXgIfQ?t=6m58s

Да, трябват и уол хакове, както се вижда. Което е само една от причините да не се занимавам с ЦС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българския манталитет.... Вижда се ясно в тази тема.

Човека даже се извини, а вие го нападате и се отнасяте доста арогантно с него. Евала просто. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, Eclipse2G написа:

Не ми го хвали тоя GO: оръжията нямат грам откат, гледаш некви траектории като меткаш гранатата и некви други такива извращения.Графично е добре, но Сорса си ме кефи повече. Именно той беше революция в CS-a.

Оръжията имат откат особено AK. Source е провал! GO е в пъти по-добър от 1.6/Source и другите измислени модифицирани версии.

А колкото до другия човек, който беше казал за пари, това че е платена и трябва да си купуваш ключове за сандъци за да имаш скин си е твой личен избор! Аз лично не бих дал и едно стотинка за ключ, за да отворя сандък. Играя си нормално или Respawn (не помня как беше, но се прераждаш когато умреш) или Competitive.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Уолтър Уайт написа:

GO е в пъти по-добър от 1.6/Source и другите измислени модифицирани версии.

Само ще спомена, че 1.6 НЕ е "модифицирана" версия на CS:GO, а CS:GO е наследник на 1.6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Уолтър Уайт написа:

Оръжията имат откат особено AK. Source е провал! GO е в пъти по-добър от 1.6/Source и другите измислени модифицирани версии.

А колкото до другия човек, който беше казал за пари, това че е платена и трябва да си купуваш ключове за сандъци за да имаш скин си е твой личен избор! Аз лично не бих дал и едно стотинка за ключ, за да отворя сандък. Играя си нормално или Respawn (не помня как беше, но се прераждаш когато умреш) или Competitive.

Аз като отдавнашен 1.6 играч, мога да кажа, че CS: GO го няма никакъв, главите ги перках много лесно. Докато с 1.6 е по-трудно. Скиновете са ми грозни, никога не бих дал и 2 стинки за това.

PS: Сорс енджина е супер, HL2 е перфектен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, niki292002 написа:

Само ще спомена, че 1.6 НЕ е "модифицирана" версия на CS:GO, а CS:GO е наследник на 1.6.

1.6 е версия на Counter Strike 1.0, която е мод за HF.Със всяка версия се променяха/добавяха неща.Което означава, че 1.6 е модифицирана версия на Half Life.Source и GO са си отделни игри, с друг енджин.Няма нищо общо.Ако говорим за това коя игра е най-добра от 3-те, то реално GO ги бие.Но разликата между GO и Source не е толкова голяма, колкото Source и 1.6. 1.6 беше добра едно време, защото беше доста проста.Буквално можеш да смениш всичко вътре.Имаше всякакви модели, скинове, спрейове, модове и каквото ще да е.Докато при CSGO е друга работата.Тука ако пуснеш хак отнасяш VAC бан.Айде 14 еврака на вятъра, заедно със скиновете.Чийтването е доста по-трудно, но не е невъзможно.То по лановете играят с Aim Lock-ове.Но определено хаковете се на толкова разпространени, колкото в 1.6.Там те банват и си намираш друг сървър за секунди.Не е нужно да плащаш за стийм версия, защото повечето сървъри не изискват такава.Докато баннат ли те в GO трябва да си търсиш сървъри без VAC protect, а там е пълно с хакери.

А относно това, че скиновете в GO са грозни - Ако на това викаш грозно - не знам кое е красиво.Може би защото струва 300 долара.Дай ми тетаквоз, па ми обяснявай, че е грозно после.  Cb1KwwpXIAASsuM.jpg

Да не говоря за това - струващо майка си и баща си.

0rIM4Fu.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SHANOVr написа:

1.6 е версия на Counter Strike 1.0, която е мод за HF.Със всяка версия се променяха/добавяха неща.Което означава, че 1.6 е модифицирана версия на Half Life.Source и GO са си отделни игри, с друг енджин.Няма нищо общо.Ако говорим за това коя игра е най-добра от 3-те, то реално GO ги бие.Но разликата между GO и Source не е толкова голяма, колкото Source и 1.6. 1.6 беше добра едно време, защото беше доста проста.Буквално можеш да смениш всичко вътре.Имаше всякакви модели, скинове, спрейове, модове и каквото ще да е.Докато при CSGO е друга работата.Тука ако пуснеш хак отнасяш VAC бан.Айде 14 еврака на вятъра, заедно със скиновете.Чийтването е доста по-трудно, но не е невъзможно.То по лановете играят с Aim Lock-ове.Но определено хаковете се на толкова разпространени, колкото в 1.6.Там те банват и си намираш друг сървър за секунди.Не е нужно да плащаш за стийм версия, защото повечето сървъри не изискват такава.Докато баннат ли те в GO трябва да си търсиш сървъри без VAC protect, а там е пълно с хакери.

А относно това, че скиновете в GO са грозни - Ако на това викаш грозно - не знам кое е красиво.Може би защото струва 300 долара.Дай ми тетаквоз, па ми обяснявай, че е грозно после.  Cb1KwwpXIAASsuM.jpg

Да не говоря за това - струващо майка си и баща си.

0rIM4Fu.jpg

задръстена  игра за  задръстени хора 300 долара >..   тва само някой балък може да си го купи..... пушката е за някое лапе 4-ти клас  може и да се изкефи .  ножа определено е грозен - гей едишън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Eclipse2G написа:

Аз като отдавнашен 1.6 играч, мога да кажа, че CS: GO го няма никакъв, главите ги перках много лесно. Докато с 1.6 е по-трудно. Скиновете са ми грозни, никога не бих дал и 2 стинки за това.

PS: Сорс енджина е супер, HL2 е перфектен.

Мога да кажа, че при 1.6 е някви дървена графика и не си заслужава вече да се играе (освен, ако компа ти не е от 2005-та) при 1.6 е супер нереалнен откат имат оръжията.

преди 44 минути, niki292002 написа:

Half Life е оригиналната игра.

преди 3 минути, Neli Asenova написа:

задръстена  игра за  задръстени хора 300 долара >..   тва само някой балък може да си го купи..... пушката е за някое лапе 4-ти клас  може и да се изкефи .  ножа определено е грозен - гей едишън.

Защо да е задръстена играта? Това, че на теб не ти харесва играта не означава, че и на другите не трябва да им харесва, харабия? Не всеки дава пари за скиновете. Е освен ако не си някой американски богаташ, за тях нищо не са $300 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Neli Asenova написа:

Щом за вас скин тоя нож е за гейове балъци, то не знам какво определение ще сложите на човека, който дава 50 палки за пушката от втората снимка.

То е пределно ясно, че тия неща не си струват, но неща като гейския нож пълнят джобовете на доста хора.Явно тактиката не е пък чак толкова смотана, щото човека дето стой зад тия работи е милиардер.Разбира се, тия пари не идват само от това, но определено носят стабилни парички.И на вас да ви се падне такова и да ви влязат 600 кинта в джоба, няма да се сърдите.Дайте определение за игра, която не е за "задръстеняци", щото 2 милиона "балъци" гледаха онлайн финала на последния турнир на задръстената игра.Наградния фонд на игра на същия разработчик минлата година на International  2016 е 20 милиона доларчета.Става дума за Dota 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дота 2 е по- хубава игра но за средностатистическия играч  е отврат понеже е плащаш за да биеш спираш да плащаш и ти пуска утрепки от отбора с които няма начин да биеш.  и другите игри са  подобни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, SHANOVr написа:

Щом за вас скин тоя нож е за гейове балъци, то не знам какво определение ще сложите на човека, който дава 50 палки за пушката от втората снимка.

100% съм убеден, че тоя скин не ти носи никакви бонуси, така че хората, които се набутват с 300 долара за това нещо, определено са безмозъчни балъци.

Т'ва е още една причина да предпочитам игрите с танкове - щот' кат' си купя премиум танк, той ми носи допълнително пари и опит, а ако в другия отбор се паднат идиоти, аз правя мазало и с тиер 4 премиум танк получавам толкова пари и опит, колкото не взимам с 10-ка (10-ката е най-високото ниво танк; ако трябва да ползвам аналогията от ЦС - тиер 4 танк срещу тиер 10 е като да сравняваш полицейския син пистолет от 1.5 с дебелогъзия автомат, дето се намира на 5-1 в менюто). Да не говорим и че са доста по-евтини от няк'ъв безполезен скин - премиум танк 4-ка струва 400 рубли (10 лв). Освен това трябва и акъл, за да играеш - къде и как да застанеш, така че да не те светнат (а ако те светнат, директно си заминаваш), защото с всеки изстрел се увеличава шанса да те разкрият къде си, трябва акъл и да си направиш танка правилно - повечето го помпат на кръв, докато аз го помпам на време за презареждане и затова обикновено се въргалям във виртуални пари, докато врагът духа супата.
А в тая малоумна игра даваш 300 долара за шарени пиксели, които не ти носят ник'ви бонуси и просто насочваш мерника, чакаш някой балък да мине оттам и го свършваш. Единственият ЦС, който някога съм играл и в който беше кеф да играеш, беше версия 1.3. От 1.5 нататък превърнаха играта в малоумие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Уолтър Уайт написа:

Мога да кажа, че при 1.6 е някви дървена графика и не си заслужава вече да се играе (освен, ако компа ти не е от 2005-та) при 1.6 е супер нереалнен откат имат оръжията.

Точно, че го има. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така.Не носи нищо повече, от козметичет ефект.Има още видове ножове, като разликата е във формата и начина на вадене.Вече цените са според окраската.Дали си заслужава - всеки може сам да прецени.Според мен-не.

Много игри с хубав геймплей вече не играя заради калпаво комюнити и поддръжка.Като не ме оценяват като играч - не заслужават да им играя играта.Аз играя главно за да релаксирам.ЦС-а единствената игра в която се опитвам да бъда нещо повече от casual играч-да бъда добър.Има много неща които ме дразнят, но отдавна спрях да "пазарувам" от пиратски сайтове, а цените на игрите, които ми се играят са прекалено високи за мене.Но цс-а си ми е на сърце още от едно време.Това е играта, която разбирам най-много.Мога да ползвам пълноценно тъпата си кратуна в играта.Докато в другите, които играех преди бях някакъв обикновен келеш, който просто играе и не прави нищо.Ако не мога да бия повечето играчи в една игра, то не ставам за нея.Не съм тръгнал да ставам някакъв загубен про келеш, който си пропилява времето в играене на безперспективна игра, която ще загине след някоя година и всичките часове игра ще отидат по дяволите.Това си е моя теория, не обвързвам никого с нея.

А относно @Neli Asenova, доста са тъпи подобни изказвания, защото играта има MMR от който зависи срещу какви те пуска.А не въз основа на това колко пари даваш.Ти парите ги даваш за скинове/отделни елементи от героя.Естествено има и вариант с буустинг, но той е доста глупав, защото теб в по-високо ело ще те счупят от бой и така или иначе ще паднеш.Ей сега играх срещу един 200 часа на цс, смърф(най-вероятно буустер) и просто ми идва да му намеря мейла на Gaben и да му изпратя малко слова.Уж играя Prime Matchmaking за който се изисква 21 level, а за 200 часа това не е възможно, но явно играта мисли друго.Идва ти да хванеш монитора и айде през прозореца.

Аз мразя P2W игрите, именно защото не разполагам с толкова средства да позволя да си купувам екстри в някаква игра.Да я купя ОК, ама да плащам пари за да мога да печеля - за мене е прекалено.В стийм акаунта си съм вкарал точно 20 лева за тая игра, като ми остана някъде 1 евро.Отворил съм 2 кутии, което означава 2 ключа по 2.50, общо 5.Сега имам 1.20.Като прибавим разликата от купуването и продаването става горе-долу 3.Демек около 7-8 еврака да бях имал сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То на всички, които са против CS-a, им са доста тъпи изказванията, защото не могат да разберат смисъла на играта, без да са я играли :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, eXceLLen7 написа:

То на всички, които са против CS-a, им са доста тъпи изказванията, защото не могат да разберат смисъла на играта, без да са я играли :D

Лошото е, че аз съм я играл. Едно време в един квартален клуб всичко живо играеше ЦС и по някое време и мен ме зарибиха. Тогава ЦС беше версия 1.3. Това е единствената версия, която ми харесваше. Но това, че ми е харесвала някога не означава, че сега бих я играл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е смисъла на CS ?   да им чуеш стъпките   или да ги видиш през стената  да им хвърлиш гранти и  да ги убиеш ?

до 

SHANOVr

MMR  нищо не значи

доказателство е че формулата  за определянето само  вътрешните хора я знаят и ако си платиш  в началото те пуска  примерно 3000 ако нищо не плащаш 1000-2000  и за това играта се грижи като ти пуска  утрепките от твоя отбор както казах и те бият заедно с тях и софтуера си мисли че си слаб даже  и да си добър.

що примерно от дота не кажат mmr =   kills + gold x level

щото няма такова нещо формулата е   mmr=   killl + level x spended  real money    или подобна 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...