Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

proexpert

АБПФК. Това са хората – и наследниците им – които сега непрекъснато дуднат колко лошо нещо била демокрацията.

Препоръчан отговор

Къде има нормални общества? Може да кажете , че има повече ред и справедливост отколкото при нас.Да си спомним педофилският скандал в Белгия .Корупционният скандал за 50 хиляди бебета в Испания.Не изгарям от носталгия по комунизма , родът ми е пострадал от него .Но, не всичко в западният свят е цветя и рози.В Англия има 250 000 бездомни , същото е и във Франция. Барозо не беше  ли , член на комунистите в Португалия.От както създадоха ЕС с тази огромна бюрокрация и западното общество страда.Така го хвалите все едно там е рая.А там средната класа изчезва , хората страдат от изнесените производства в  други страни.Нещата не са еднозначни.А тук при нас нямаше лустрация и от там идва всичко.Нито Радев, нито Путин или ЕС ще ни оправи.Гледам мнозина гледат на  Тръмп като на спасител.Но , не е така.И някой хора да се научат да уважават мнението на другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 6.02.2017 г. в 19:48, lsmurf написа:

Всъщност ти отговорих но явно не си ме разбрал. Това дали даден човек е имал или не червена книжка не го определя като добър или лош. И няма как да очакваме дадена личност да дойде и да сложи всичко в ред независимо от коя партия или от коя планета е. Докато не се научим да контролираме управляващите все ще сме на това дередже. А контрола става с гражданско поведение. Важно е обществото а не гьонсуратите както казваш зашото такива има навсякъде , само че в нормалните общества хората ги принуждават да се държат нормано. И ако за нещо обвинявам най- много социализма е че смачка самочувствието на хората и ги отчужди един от друг и в България всеки си трае за да не си създаде главоболие или се спасява поединично. Та това е беля която няма как да се промени за година и две. Знаеш че Мойсей е водил евреите 40 години из пустинята за да умрат всички които са родени в робство.

Не социализма братле, а едни 500 години научиха българина да стои с наведена глава... мамка му. И май няма отърване от тоя синдром. Разбора се, всички управляващи след тези 500 години се възползваха от него и продължават да го правят. Република,монархия, кво ли не... все тая. Ами такива сме си- трябва ни вожд. Иначе сме стадо... изчезващо. А гьонсуратите само ускоряват процеса. Както казват- "Не му стига на магарето крастата, ами и мухите го хапят."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
safe_image.php?d=AQCEyvyR3hl2sB8q&w=476&
Това, че знакови фигури на червената олигархия идват много по-близко до властта е, разбира се, лоша новина. Още по-лоша е новината, че БСП…
Метаморфозата на БСП е част от успеха на Кремъл в дестабилизацията на източната периферия на ЕС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Годината е 2017, но електоратът на БСП отново ще има възможност да гласува за номенклатурните династии от времето на Народна Република България. По фамилиите ще ги познаете. http://www.mediapool.bg/po-familiite-shte-gi-poznaete-news260259.html

safe_image.php?d=AQD9iixkle_g-6sQ&w=476&
По фамилиите ще ги познаете - Преди 5 години Антон Кутев разгневи съпартийците си с репликата, че социализмът приличал на СПИН - предавал се или по наследство, или по полов път. Тогава Кутев беше...
MEDIAPOOL.BG

Редактирано от bozho76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Патриот е, душа дава..., или комиксът на деня днес. http://www.dnevnik.bg/comix/175246/

safe_image.php?d=AQAW9i5hTJlZLTcc&w=476&

DNEVNIK.BG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелавам си за празника пак да пратите танковете да ни "освободят"!

Image may contain: drawing

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.03.2017 г. в 0:54, proexpert написа:

Пожелавам си за празника пак да пратите танковете да ни "освободят"!

Image may contain: drawing

Денков, споко, то като ни нападне султан Ердоган, пак ще се наложи да ни освобождават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, karadzha написа:

Денков, споко, то като ни нападне султан Ердоган, пак ще се наложи да ни освобождават.

Моето лично мнение, е че Путин и Ердоган са дружки, разбират се чудесно двамата, имат еднакви интереси и играят от един отбор.

Ето го и тоя!
"Не се съмнявайте, че НАТО отдавна ни е продало и предало на Турция." - За такива думи трябва да си понесеш отговорността, независимо дали пишеш от България или от Русия! Това твое писание, драги ми господинчо, не е нищо нито повече, нито по-малко от призив за конфронтация с Турция, която е наш съюзник в НАТО! Това, каква република искат да бъдат в Турция, си е работа на самите турци! Така, както и ние можем да решим утре, че искаме да бъдем президентска република или пък монархия! Турция никога не ни е нападала, дори когато е имала прекрасна възможност за това. Отделен пък е въпросът, че Турция ВИНАГИ е била по-голяма по територия и население от България, както и по брой войници. Дори и по времето на НРБ, когато имахме БНА, оставени сами на себе си, без ОВД, ние нямахме възможности да устоим на турска агресия! Да, имахме някаква бройка танкове, самолети и т.н. но те в никакъв случай не бяха нито повече от турските, нито пък по-добри! Стига писахте глупости по форумите и да плашите хората!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, kalansuv написа:

Моето лично мнение, е че Путин и Ердоган са дружки, разбират се чудесно двамата, имат еднакви интереси и играят от един отбор.

Ето го и тоя!
"Не се съмнявайте, че НАТО отдавна ни е продало и предало на Турция." - За такива думи трябва да си понесеш отговорността, независимо дали пишеш от България или от Русия! Това твое писание, драги ми господинчо, не е нищо нито повече, нито по-малко от призив за конфронтация с Турция, която е наш съюзник в НАТО! Това, каква република искат да бъдат в Турция, си е работа на самите турци! Така, както и ние можем да решим утре, че искаме да бъдем президентска република или пък монархия! Турция никога не ни е нападала, дори когато е имала прекрасна възможност за това. Отделен пък е въпросът, че Турция ВИНАГИ е била по-голяма по територия и население от България, както и по брой войници. Дори и по времето на НРБ, когато имахме БНА, оставени сами на себе си, без ОВД, ние нямахме възможности да устоим на турска агресия! Да, имахме някаква бройка танкове, самолети и т.н. но те в никакъв случай не бяха нито повече от турските, нито пък по-добри! Стига писахте глупости по форумите и да плашите хората!

Нещо да си чувал за 1963 г. Турците са на БГ границата готови да настъпят, но машинарията им угасва, благодарение на тайна руска техника и те така. Тоя път няма кво да ги спре.

И не плашим хората (те па взеха, че го направиха), а пишем както си е. То и Ердоган не крие намеренията си за Велика Турция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, karadzha написа:

Нещо да си чувал за 1963 г. Турците са на БГ границата готови да настъпят, но машинарията им угасва, благодарение на тайна руска техника и те така. Тоя път няма кво да ги спре.

И не плашим хората (те па взеха, че го направиха), а пишем както си е. То и Ердоган не крие намеренията си за Велика Турция.

А Путин има намерения за велика Русия и да възроди СССР2. Това и аз съм го чувал за 1963 год. И други подобни неща съм чувал. Ама от хора изпили за 3 часа три литра ракия в малката кръчма на село. То не и че в ресторанта на Кремиковци до месарницата също ги приказваха такива приказки. Видиш , че съседът ти е паднал пиян на улицата докато се клати от едната страна до другата на улицата за да се подпре на зида.

И една 45 кг. 60 годишна жена му помага да го дига и води в тях. Е тогава го чух това за 1963 год.

Сливовице- Ракийчице- мъченичице.

Аз те пием за цер - ти ме правиш на дзвер.

Аз те пием за добро - ти ме мааш у зидо.

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, kalansuv написа:

А Путин има намерения за велика Русия и да възроди СССР2. Това и аз съм го чувал за 1963 год. И други подобни неща съм чувал. Ама от хора изпили за 3 часа три литра ракия в малката кръчма на село. То не и че в ресторанта на Кремиковци до месарницата също ги приказваха такива приказки. Видиш , че съседът ти е паднал пиян на улицата докато се клати от едната страна до другата на улицата за да се подпре на зида.

И една 45 кг. 60 годишна жена му помага да го дига и води в тях. Е тогава го чух това за 1963 год.

Сливовице- Ракийчице.

Аз те пием за цер - ти ме правиш на дзвер.

Аз те пием за добро - ти ме мааш у зидо.

И за къв му е да възражда СССР, достатъчно е да възроди Русия като при Екатерина Велика. Тогава и Аляска ще е руска и каубоите по 2 пъти на ден ще перат гащи:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, karadzha написа:

достатъчно е да възроди Русия като при Екатерина Велика. Тогава и Аляска ще е руска и каубоите по 2 пъти на ден ще перат гащи:D

Това ще стане тогава, когато гущера пръдне. По - вероятно е умрял човек да пръдне. Да не го пиша на сръбски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, kalansuv написа:

Това ще стане тогава, когато гущера пръдне. По - вероятно е умрял човек да пръдне. Да не го пиша на сръбски.

Споко, Америка като фалира, ще падне яка разпродажба:D И това време ще е по-скоро отколкото си мислиш:)

П.П. То те са фалирали, ама войните още ги крепят. И не казвай, че фалитът им е невъзможен, така си мислехме и за соца, ама виж ква стана тя:) Сега е ред на либерастите да фалират. Истината е в индустриалния капитализъм и социал-демокрацията (може и поотделно, ама по-добре слято).

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На запис излъчен от RT направен от самолет, който показва поредния унищожителен удар върху база на джихадистите  се вижда нещо невероятно - две НЛО прелитат над огненото кълбо.

Това със сигурност не са самолети, хеликоптери или каквито и да е летателни апарати, познати на хората! Това са сферични летящи обекти, които прелитат във формация ниско над експлозията.

Фактът, че Русия разполага с най-мощните и високотехнологични оръжия на планетата въобще не е случаен. „Извънземните“ супероръжия на руснаците са плод на този дългогодишен обмен на информация.

Сега, когато моментът е назрял, руснаците са привикали своите междугалактически другари под бойните знамена. Има даже и твърдения, че извънземните извършват някои от унищожителните удари!

ufo syria dsdasd.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, иноТ написа:

На запис излъчен от RT направен от самолет, който показва поредния унищожителен удар върху база на джихадистите  се вижда нещо невероятно - две НЛО прелитат над огненото кълбо.

Това със сигурност не са самолети, хеликоптери или каквито и да е летателни апарати, познати на хората! Това са сферични летящи обекти, които прелитат във формация ниско над експлозията.

Фактът, че Русия разполага с най-мощните и високотехнологични оръжия на планетата въобще не е случаен. „Извънземните“ супероръжия на руснаците са плод на този дългогодишен обмен на информация.

Сега, когато моментът е назрял, руснаците са привикали своите междугалактически другари под бойните знамена. Има даже и твърдения, че извънземните извършват някои от унищожителните удари!

ufo syria dsdasd.jpg

Кви са тия извънземни, уа Тони?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кефи ме темата. :D Да се включа и аз с нещо полезно. Виж какви хубави картинки е постнал колегата преди мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, иноТ написа:

Кефи ме темата. :D Да се включа и аз с нещо полезно. Виж какви хубави картинки е постнал колегата преди мен.

Кой, Денков ли? Пак не си е пил бонбонките:D Изкара, че 7000 комунисти са превзели цяла държава:D И изглежда са се разплодили като зайци, щото сега са поне 1,5-2 милиона:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, иноТ написа:

Толкова за космическо- въздушни- пясъчни блатни войски на Путин.

Снимка на Maria Ivanova.

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудът за жълти стотинки на ученици от т. нар. бригадирско движение, на войници от редовната войска и трудоваци, на т. нар. незаети в трудовия процес служАщи от предприятията (т.е. администрацията) и не на последно място лишените от свобода (затворници), събираха с нескрит ентусиазъм плодовете и зеленчуците от родните ТКЗС полета и участваха активно в преработката им в консервните комбинати и каквото можеше да се скатае за домашна употреба за зимнина и туршии и не само, защото малцина са били щастливците да попадната на лозовите масиви отрупани с грозде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...