Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Моля ви , препоръчайте ми някой хубав модел рутер който да ме кара повече време . Стана вече 3-ти рутер сменям на TP-LINK  кара ме 1-2 години и започва да прекъсва нета . Като го рестартирам , идва ми интернета за 10-15 мин макс 20 и пак спре и почва да става досадно . Благодаря предварително . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През ръцете ми са минали десетки рутери от тази марка и нямам такива наблюдения.

Или си изтеглил късата клечка 3 пъти или условията на работа на рутера са неподходящи - например на слънце.

Отделно от това имат 2 години гаранция от която може да се възползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз никога съм нямал проблеми с тп линк рутерите това са най-качествените рутери на пазара в момента . Като теглите разни dd wrt боклуци така ще е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, BlazzgroM написа:

От какво може да е тогава проблема , да ми прекъсва така ?

Проблема може да не е само в рутера. Може и да е в скапан кабел, снадяван кабел, прекалено дълъг кабел, скапан суич преди това и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, BlazzgroM написа:

От какво може да е тогава проблема , да ми прекъсва така ?

И как разбра, че проблема е в рутера. Проблема може да е от всякакво естество.

1. Повреден рутер.

2. Повреден компютър.

3. Проблем при доставчика.

4.Повреден кабел.

5.Проблем при самият интернет доставчик.

6.Проблемен софтуер, който да пречи на работата на връзката.

7.Повече безжични устройства на едно място, особено ако се използва безжична връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

И как разбра, че проблема е в рутера. Проблема може да е от всякакво естество.

1. Повреден рутер.

2. Повреден компютър.

3. Проблем при доставчика.

4.Повреден кабел.

5.Проблем при самият интернет доставчик.

6.Проблемен софтуер, който да пречи на работата на връзката.

7.Повече безжични устройства на едно място, особено ако се използва безжична връзка.

Защото 1во като пусна интернет от мобилните си данни се свързвам без проблеми на лаптопа  . 2ро имаше 3-4 дена проблеми с интернет доставчика обадихме се  и казаха , че проблема бил централен от София някаде и го оправиха . И интернета си тръгна но след около 3-4 дена започна със тези проблеми , и след като рестартирам рутера интернета идва . Повреден кабел също няма как да е защото стария кабел беше прегризан нещо че виках момчетата от булсаткома да ми сложат нов и ми сложиха не личи да има проблеми по него а и рутера не е мърдан от мястото му за да стане нещо със кабела ... Софтуер , също няма как да е защото ползвам само браузър, скайп, биткомет  и тук таме за некоя игра .7-мо отпада със сигурност .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново как разбра, че проблема е в рутера, след като все още може да има проблем с доставчика или с кабел прегризан от гризачи. Нещата, които съм ти описал важат с общия случай не персонално за теб. Елиминирай рутера и се свържи директно към кабела на доставчика и ще се разбере откъде точно е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното мнение ,че проблема може да не е в рутера ти.Предполагам вече си си решил проблема или си си купил нов рутер,но аз имам впечетление от този рутер от около месец го ползваме на работа и няма никакви проблеми откъм падане на нета,а се ползва от доста машини едновременно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...