Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Работи си перфектно. Предполагам се опитваш да отвориш някоя по-стара снимка, която вече е изтрита. (или файл)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен се отваря. Обаче замунда.нет нещо не се отваря от десетина минути. Излизат само някакви йероглифи или 502  bad gateway.

А иначе: http://www.isitdownrightnow.com   (http://www.iidrn.com)

Редактирано от pullman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, pullman написа:

И при мен се отваря. Обаче замунда.нет нещо не се отваря от десетина минути. Излизат само някакви йероглифи или 502  bad gateway.

А иначе: http://www.isitdownrightnow.com   (http://www.iidrn.com)

И на мен напоследък Замундата ми дава тази грешка ... това ме успокои малко като ми каза, мислех си, че проблема е само в моя телевизор, а едно време DATA.BG си беше много як сайт, но с течението на времето го развалиха съвсем - от екипа не отговарят, а доста потребители като мен се чудят дали ще може да се използва напълно и безплатно и най-вече дали ще може да се сваля нещо от там, тъй като в момента нищо не става ...

преди 1 час, niki292002 написа:

Работи си перфектно. Предполагам се опитваш да отвориш някоя по-стара снимка, която вече е изтрита. (или файл)

Това съобщение ми го показва на файл, който е сортиран в търсенето да бъде по дата, то да беше само на 1 файл проблема ..., освен да са ме баннали, но не ми се вярва, и с друг доставчик и друго IP ми се появяваше това съобщение, и то не е от вчера или от днес ... Ти можеш ли да теглиш нещо от data.bg ?, и ако при теб става, може ли да ми кажеш да не би аз да не правя нещо както трябва, за да не се получават нещата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте закъснели с Data.BG - сайта не функционира от няколко години, а вие си мислите, че каквото е описано, това го има. Нито един сървър не работи, екипа също е в пенсия. Всичко е на самотек от няколко години насам. Файловете, качвани от времето на XP, са на сървърите, но никой няма достъп до тях да трие или добавя. Защитата е компрометирана и влизането е запорирано за който и да е. Изгледи за възстановяване на сайта - никакви. Очаква се да бъде свален до момента, в който се констатира, че вече не може да се цеди за пари от реклами. До тогава се пази в тайна проблемите по функционалността. С две думи - никога няма да се обяви края на Data, макар че тя е разрушена напълно. В момента е само един форум с връзка към новинарски портал и клипчета. Би трябвало да го преименуват на Forum.BG, но името е много натрапващо, като се има предвид, че е заспал форум. Фалита му чука на вратата, но докато диша платформата му, няма да го закрият. То и тук няма компетентни хора като ги питаш за хостинг. Всичко изглежда се прави за парлама. Един вижда едно, друг вижда друго, но никой не вижда целия пъзел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Mlechko написа:

Много сте закъснели с Data.BG - сайта не функционира от няколко години, а вие си мислите, че каквото е описано, това го има. Нито един сървър не работи, екипа също е в пенсия. Всичко е на самотек от няколко години насам. Файловете, качвани от времето на XP, са на сървърите, но никой няма достъп до тях да трие или добавя. Защитата е компрометирана и влизането е запорирано за който и да е. Изгледи за възстановяване на сайта - никакви. Очаква се да бъде свален до момента, в който се констатира, че вече не може да се цеди за пари от реклами. До тогава се пази в тайна проблемите по функционалността. С две думи - никога няма да се обяви края на Data, макар че тя е разрушена напълно. В момента е само един форум с връзка към новинарски портал и клипчета. Би трябвало да го преименуват на Forum.BG, но името е много натрапващо, като се има предвид, че е заспал форум. Фалита му чука на вратата, но докато диша платформата му, няма да го закрият. То и тук няма компетентни хора като ги питаш за хостинг. Всичко изглежда се прави за парлама. Един вижда едно, друг вижда друго, но никой не вижда целия пъзел.

- Нямам думи направо, колко красиви спомени имам от този сайт... преди 10 години беше велико нещо ! Започна се от една промяна на дизайна и до къде се стигна... направо не е истина !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Mlechko написа:

То и тук няма компетентни хора като ги питаш за хостинг.

Значи, предпочиташ безсмислен спам от автобуса ? (оня дето като чуе каквото иска да чуе се държи като хората, но като чуе нещо което не иска да чуе се заяжда)

Сериозно, по-добре да ти отговори някой, който разбира от това, от колкото някой, който никога не е и ползвал такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Изгледи за възстановяване на сайта - никакви. Очаква се да бъде свален до момента, в който се констатира, че вече не може да се цеди за пари от реклами. До тогава се пази в тайна проблемите по функционалността. С две думи - никога няма да се обяви края на Data, макар че тя е разрушена напълно.

Те са си "бета" от има-няма десетина години, а че няма бъдеще, е публична тайна.

Редактирано от pullman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, pullman написа:

Те са си "бета" от има-няма десетина години, а че няма бъдеще, е публична тайна.

То си е като стрелба по невъоръжен. Всяка нанесена огнестрелна рана остава без лечение от доктор и без каквато и да е медицинска намеса. Ще ги застреляш и те ще загинат като прострелян дивеч от ловджии по време на лов за патици. :no-no: :)

Всъщност те са достатъчно застреляни, в последна фаза. Още хрипа животното! :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като си купих за първи пър ПЦ беше 2007 година и като си пуснах нет само от дата бг свалях всичко музика , филми , имаше всичко най-ново но сега е мъка . Сега съм принуден да тегля музика от руски сайтове ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така се случва когато се "литне" в облаците! Така се случва, когато администрацията се почувства велика, незаменима и единствена! Така се случва, когато администрацията не се вслушва в съвети и препоръки!  Този сайт не е първия и няма да е последния. На някои тази съдба им предстои в съвсем близко бъдеще!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.02.2017 г. в 9:36, Кумчо вълчооо написа:

Така се случва когато се "литне" в облаците! Така се случва, когато администрацията се почувства велика, незаменима и единствена! Така се случва, когато администрацията не се вслушва в съвети и препоръки!  Този сайт не е първия и няма да е последния. На някои тази съдба им предстои в съвсем близко бъдеще!

- Което изобщо не е оферта за нас - потребителите, а може ли да ми кажеш читав сайт за лесно сваляне конкретно само на mp3 ? ( понеже клипове и др. не ми трябват ) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, mikrotik написа:

- Което изобщо не е оферта за нас - потребителите, а може ли да ми кажеш читав сайт за лесно сваляне конкретно само на mp3 ? ( понеже клипове и др. не ми трябват ) .

Алтернативен начин за търсене на mp3 в Google!

?intitle:index.of? mp3

Пример:
?intitle:index.of? mp3 santana

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ken написа:

Алтернативен начин за търсене на mp3 в Google!

?intitle:index.of? mp3

Пример:

- Как точно работи това в смисъл - направих copy/paste в Google, но ми излезнаха някакви чужди сайтове и не мога да се оправя (thing)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mikrotik написа:

- Как точно работи това в смисъл - направих copy/paste в Google, но ми излезнаха някакви чужди сайтове и не мога да се оправя (thing)

Конкретно търсене на:

при мен върна списък, първия линк от които ме прати тук:
http://132.248.192.201/Mi_musica/Santana/Ultimate_Santana/

откъдето директно свалям песни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Ken написа:

Конкретно търсене на:

при мен върна списък, първия линк от които ме прати тук:
http://132.248.192.201/Mi_musica/Santana/Ultimate_Santana/

откъдето директно свалям песни.

ами зареди някакви песни и при мен, но нещо не мога да се ориентирам, други работещи и безплатни сайтове знаеш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/4/2017 в 15:19, Mlechko написа:

То и тук няма компетентни хора като ги питаш за хостинг

Невероятно ще е да намериш компетентни хора които се занимават с безплатен хостинг или с флаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Пaчo написа:

Невероятно ще е да намериш компетентни хора които се занимават с безплатен хостинг или с флаш.

- Ами къде тогава мога да намеря ? Не мога да свалям песни от никъде и е гадно като цяло .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, mikrotik написа:

Не мога да свалям песни от никъде и е гадно като цяло .

Не знам, колега, мен ми писна отдавна и започнах да слушам радиа, онези безплатните в soundcloud, тубите, и най-често слушам Пандора Радио. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, mikrotik написа:

- Ами къде тогава мога да намеря ? Не мога да свалям песни от никъде и е гадно като цяло .

В списъка от песните, просто щракни с десния бутон на желаната и избери Save link as.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Ken написа:

В списъка от песните, просто щракни с десния бутон на желаната и избери Save link as.

- Да, това го пробвах и работи, но не намирам песни на други изпълнители - не мога да се оправя с търсачката, която не я виждам никъде, не знам защо .

преди 25 минути, Пaчo написа:

Не знам, колега, мен ми писна отдавна и започнах да слушам радиа, онези безплатните в soundcloud, тубите, и най-често слушам Пандора Радио. 

- Е и аз слушам - чрез файловете от predavatel.com, чрез външен плеър, но не е там работата .

Редактирано от mikrotik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От самия сайт дата.бг си свалям доста неща нормално.

А иначе форума им си е все още жив и здрав, всеки ден има постоянно добавяни и обсъждани нови теми, и публикации, а и се пълни с доста нови потребители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, pranjev написа:

А иначе форума им си е все още жив и здрав, всеки ден има постоянно добавяни и обсъждани нови теми, и публикации, а и се пълни с доста нови потребители.

- pranjev - е добре де, тогава остава проблема да е в моя телевизор, ама приятел, ако беше така - щях да мога да свалям на други компютри с друго IP, ама съм пробвал на няколко при мои роднини и приятели и с друга регистрация в сайта включително и пак не става, при теб как работи магията, нещо не мога да си го обясня иначе е супер това, което казваш !

преди 16 минути, pranjev написа:

- Не знам как става фокуса при теб, но трябва да е наистина някакъв феномен

Редактирано от mikrotik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, mikrotik написа:

- pranjev - е добре де, тогава остава проблема да е в моя телевизор, ама приятел, ако беше така - щях да мога да свалям на други компютри с друго IP, ама съм пробвал на няколко при мои роднини и приятели и с друга регистрация в сайта включително и пак не става, при теб как работи магията, нещо не мога да си го обясня иначе е супер това, което казваш !

- Не знам как става фокуса при теб, но трябва да е наистина някакъв феномен

Както вече каза niki292002, сигурно се опитваш да сваляш файлове които са дефакто несъществуващи, преместени или изтрити явно.

Преди може и да са съществували, но с течение на времето се променя всичко, и идва момент в който вече ги няма там.

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Teodor Mihaylov
      Привет маняци, 
      Искам да ви информирам, че има действащ сървър на любимата ни Battlefield 2142.Сървъра не е български но се събират хора. Пиша тук за да ви уведомя за да може да се събираме повече хора да играем. 
      Ако имате желание за игра, ето линк как да си нагласите играта. Щом аз успях и вие ще можете. 
      https://battlefield2142.co/
    • от Мимето К.
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Станислав Великов
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от DarkEdge
      Откакто Microsoft въведоха пакети с актуализации в UUP формат стана по-лесно създаването на iso, позволяващо преинсталирането на Windows.
      Adguard направи този процес още по-лесен и единственото, от което се нуждаете, е добра интернет връзка и място на твърдия диск поне 15GB.
      Посетете https://uup.rg-adguard.net/index.php 

и изпълнете следните стъпки:

1. Select type:
      Избирате Windows Final или Windows Insider

2. Select version
      Избирате желаната версия

3. Select Language
      Избирате необходимия език

4. Select edition
      Избирате необходимото издание

5. Select type Download
      Избирате желаният метод на сваляне и компилиране
      Препоръчвам ви първият в списъка метод

В дясно в страницата ще се появи линк за изтегляне - кликвате на него. 

Така изглежда insider 17618 X64 en-US Pro селекцията

Сваляте на дял, където имате поне 10GB свободно място, разархивирате в директория с името на файла. В случая е папка creatingISO_17618.1000_en-us_amd64_Professional
      Влизате в тази папка и стартирате creatingISO.cmd
      След известно време, в зависимост от компютъра(процесора), в тази папка ще се появи файл с такова или подобно име 17618.1000.180302-1651.RS _PRERELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_EN-US.ISO

А прозорецът с изпълнените команди на финала на процеса ще изглежда така:

А за директен достъп до iso файлове постете TechBench

===================================
      Още един алтернативен метод за изтегляне на Windows 10 - UUP
      https://uup.rg-adguard.net

Избирате типа на Windows - финален или инсайдърски:

Избирате версията:

Избирате езика на Windows:

Избирате типа на изданието:

Избирате инструмента, с който ще се изтегля/компилира (аз ползвам осветения ред)

Изтегляте, разархивирате и стартирате един от двата .bat файла:
      creatingISO.cmd
      multi_creatingISO.cmd
      Първият създава iso файл САМО с една версия на Windows, а вторият създава iso файл с много издания на Win 10.

Алтернативни източници:

Windows 7:
      home-iso-7

Windows 8.1
      Windows 10
      Windows 10 Home
      Windows 10 Professional
      Windows 10 Standard
      Windows 10 N,
      Windows 10 KN
      Windows 10 Single-Language.
    • от DarkEdge
      COMPLETE INTERNET REPAIR
      Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911
      КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА
       Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
      Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
      Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
      o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
      o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
      o                    Проблем с DNS търсене.
      o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
      o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
      o                    Обновяването на Windows не работи.
      o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
      o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
      o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
      o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.
      ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА
      Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:
      o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
      o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
      o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
      o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
      o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
      o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
      username: admin
      password: admin).
      o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
      o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.
      ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Complete Internet Repair се предлага в два режима:
      - Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
      - Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip     ЛИЦЕНЗ Open Source ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
  • Дарение

• Добави ново...