Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Veselin Chokoev

Търся програма за обработка на логовете от статистика на хостинг

Препоръчан отговор

Здравейте, надявам се да ми препоръчате програма за обработка на логовете на статистика на хостинг.

Да може да сортира заявките по определени признаци - например по ip-та и т.н. Става въпрос за десетки хиляди редове.

При една и съща посещаемост на сайт имам 1/3 увеличение на процесорното време и искам да видя какво става.

Днес разбрах, че има такива програми, нещо подобно на apache logs viewer.

Редактирано от tipin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, tipin написа:

Здравейте, надявам се да ми препоръчате програма за обработка на логовете на статистика на хостинг.

Да може да сортира заявките по определени признаци - например по ip-та и т.н. Става въпрос за десетки хиляди редове.

При една и съща посещаемост на сайт имам 1/3 увеличение на процесорното време и искам да видя какво става.

Днес разбрах, че има такива програми, нещо подобно на apache logs viewer.

Правите си акаунт тук: https://www.splunk.com/

и като се понатрупат данни си правите анализите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Атанас Димов
      Здравейте понеже съм невеж във тази тема искам да започна нещо мое което ми е като хоби. Нещо като блог-сайт ще се споделят публикации анкети видеа и тн. Но не мога да разбера дали да взема споделен хостинг или wordpress много ми е чудно ... спрял съм се на един сайт от който да си хостна зададох въпроса си към тях като обясних какви намерения имам но за жалост нямам отговор мина достатъчно време затова питам тук
    • от Slevin_Kelevra
      Здравейте, имаше една много интересна статистика преди мача на Ливърпул и Манчестър Сити, завършил 3-1, която в студиото на Диема даваха "Очаквани голове", "очаквани допуснати голове" и "очаквани точки" за даден отбор. Имате ли идея от къде се взима тази статистика ?
    • от Митко Симеонов
      Аз съм нов извинете ако това което ще напиша е за грешен раздел. Направих си сървар във една нова програма казва се five m това е модификация на gta v online ,направих си сървар ама незнам как до го публикувам и как да направи я ip и port за моят сървар.(порта трябва да 30120)

Благодаря предварително.
    • от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от Anastasia Petrova
      Здравейте искам да попитам отностно това как и къде онлайн мога да проверя за това дали една фирма  е реална или фантом . Или по просто казано ще се опитам на кратко да обясня . В началото на годината направих сериозна инвестиция закупих доста богат асортимент от домакински стоки и други подобни артикули с цел търгувия на дребно закупих ги като частно лице от фирма вносител заплатих солидна  сума за направената инвестиция получих касова бележка но искам да съм сигурна че това може да бъде доказано защото не бих желала да плащам ддс върху чужди приходи . Какво трябва да проверя булстата на фирмата седалището и и още какво . Моля за повече информация и съвети от хора които са се занимавали с подобни казуси . Благодаря .
  • Дарение

• Добави ново...