Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора! Нещо ми е скучно пък ми се гледа някакъв страшен филм понеже ги обичам :) Предложете някой хубав хорър който да ме грабне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anonym0us_ написа:

Здравейте хора! Нещо ми е скучно пък ми се гледа някакъв страшен филм понеже ги обичам :) Предложете някой хубав хорър който да ме грабне.

ОГЛЕДАЛА!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огледала съм го гледал! XD И двете части... Брутален филм. Хммм.... Други идеи? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

децата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И този съм го гледал... XD Казах ви че много ги обичам и съм гледал доста! Нищо.... Давайте идеи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Resident Evil: The Final Chapter

гледам го пресен у замундата то не  много хорор ама  ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на първата страница 4 хорора  стари ли са новили са не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Stoyannnov написа:

The Mist / Мъглата 2007

MV5BMTU2NjQyNDY1Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMTk1

Хмм.. Този не съм го гледал. Видях разни скрийншотове от него и му прочетох резюмето та ми напомня на филмът ''Нещото'' нз защо но ей сега го свалям. Можете да продължите да давате идеи защото поле мисля да гледам още :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Signs / Следите 2002                              Dark water / Мрачна вода 2005              Cabin Fever / Хижа на смъртта 2016                

MV5BNDUwMDUyMDAyNF5BMl5BanBnXkFtZTYwMDQ3                      MV5BOTcyMDQ3MjEtNjZkOS00ZDQ0LWE1YWMtYTNk                      MV5BM2NkZmNkMTUtZmZhYi00MzZkLWE1YjktNDhj

Dead Snow / Мъртвешки сняг 2009      Dead Snow 2 / Мъртвешки сняг 2014       House of wax / Къщата на восъка 2005

MV5BMzZiM2FhOTUtZTE4My00ZDNlLWEyZWItZDBi                      MV5BMTk2MTEwOTcwOF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDEz                      MV5BNDA4Nzg1NjQ2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDYw

My Bloody Valentine /                           Final Destination 1, 2, 3, 4, 5 / Последен изход 2000                    The faculty / Факултетът 1998                

Кървавия Свети Валентин 2009

MV5BMTY2MTQ1OTcxOF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjc2                            MV5BMTU4OTI4OTI4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDA1                                                MV5BOTM5MTk3NDA0MF5BMl5BanBnXkFtZTgwODQ4

Untraceable / Непроследим  2008                                     Ouija 2014                                                        The Conjuring / Заклинанието 2013

MV5BMTYyNTcwODYzMF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjMw                               MV5BMTQ1NzcwMTU5MF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTE5                                                    MV5BMTM3NjA1NDMyMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво харесваш? Слашъри, повече с акцент на съспенса, отколкото на хоръра, или gore, разни паранормални неща?

Ето малко предложения и от мен, които НА МЕН ми допадат: Jeepers Creepers, Wrong Turn, Final Destination поредицата, Екзорсиста (без първата част), Pulse - японският, бррр... .

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

специално аз харесвам  от всичко по малко

и азиатските са ми любими

от по горните някои не съм ги гледал но

Хижа на смъртт   всички части ми харесват  и    Final Destination 1, 2, 3, 4, 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 Cloverfield Lane 2016                             Friend Request 2016                         I Spit on your grave 2010

MV5BMjEzMjczOTIxMV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTUw                  MV5BMTY4ODgyODkwMF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzM0              MV5BMTkxMTE3NzEzMl5BMl5BanBnXkFtZTcwMzc4

Shrooms 2010                                                           Smiley 2012                                     The Purge 2013

MV5BOTQ3NGZhNjktMDNhOS00YzJiLWI1YjAtMDI5                      MV5BMTgxMjMyMjU4OV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTcw               MV5BMTQzNTcwODEyM15BMl5BanBnXkFtZTcwMjM1

The texax chainsaw masscre 2003                            Sinister 2012                                             Husk 2011

MV5BZDg2NDJkOGYtMjM3My00Mzc2LWJiYjktODFl                        MV5BMjI5MTg1Njg0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNzg2                   MV5BMTMwOTQ0NDgxM15BMl5BanBnXkFtZTcwOTQ3

Всички изброени от мен филми съм ги гледал и ги препоръчвам, гледал съм и още, но лично на мен тези ми допадат най-много. Вероятно има още, за които не се сещам в момента, но като се сетя, ще ги добавя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Descent: Part 1-2 Wrong Turn 1-6 1-вата част е просто класика House of Wax, Saw всички части по брутален :) Dead Silence,The Hills Have Eyes 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От по-новите препоръчвам The Autopsy of Jane Doe и Don't breathe!

От по-старите любим ми е Shutter (тайландската версия от 2004). Както и Martyrs (2008), някой по-горе също го препоръча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Autopsy of Jane Doe         Don't breathe  (ГЛЕДАНИ)   Martyrs и по-горе ми го препоръчаха тъй че нека бъде той :)

Хмм май-повече ме кефят тези с насилието и тем подобни от колкото паранормалните но зависи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Anonym0us_ написа:

Хмм май-повече ме кефят тези с насилието и тем подобни от колкото паранормалните но зависи :D

Щом така, гледай I saw the devil http://www.imdb.com/title/tt1588170/?ref_=nv_sr_2

Един от най-страхотните филми, които съм гледал. Не бих казал, че е типичния ужас, но все пак е бижу.

Даже си търся други такива подобни, но не съм намерил засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По начина по който се изразяваш и резюмето което прочетох се очертава нещо УНИКАЛНО!!! Введнага го свалям и него и тая вечер направо ще се разбия XD Още веднъж благодаря за всички идеи! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгледай си и този доста е страшен Death.Tunnel[2005)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...