Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как и каква версия на адроид да си инсталирам/GT-I9300

FuriousBanana
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко години използвам Samsung galaxy s3. Телефонът за мен си е добър от към характеристики, но пък вече е си е доста стар. Това най-много се вижда по версията му на андроид. Операционната система е стара и някои приложения не работят много добре с нея (например Снапчат). Също така наскоро си купих нова батерия, която се оказа също толкова слаба колкото старата. Предполагам, че съм попаднал на менте, но пък подозирам  и че ОС-ът натоварва излишно много телефона и това се отразява на това колко дълго мога да го използвам преди да го пусна на зареждане отново.

За това ми се иска да сменя версията на андроид. Предполагам, че новите са по-оптимизирани и ще помогнат за батерията, а и ще са в по-добро разбирателство с приложенията. Телефонът отдавна е задминал гаранцията си, така че не се притеснявам да се руутва или да му се правят подобни манипулации със софтуера. Въпросът ми е има ли някаква стабилна и надеждна версия на адроид в интернет, която да е подходяща за модела на телефона и как да се инсталира. Ще се радвам на някакви упътвания или съвети. Благодаря предварително! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ти е с 1 GB рам и какъвто и андроид да му сложиш, той няма да харчи по-малко от половината RAM. Всякакви глезотийки от рода на снапчат забавят телефона.
Морално остарял е и единственото решение е да го подмениш с такъв, които има поне 2 гиги рам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални батерии не продават по магазини както и зарядни.

преди 53 минути, XYconstant написа:

Телефонът ти е с 1 GB рам и какъвто и андроид да му сложиш, той няма да харчи по-малко от половината RAM. Всякакви глезотийки от рода на снапчат забавят телефона.
Морално остарял е и единственото решение е да го подмениш с такъв, които има поне 2 гиги рам.

Не е вярно. Братовчед ми който беше с S2 Plus със stock rom само да отвори 2 приложения и рамта се запълваше и се влачаше много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Уолтър Уайт написа:

Че това да не ти е Iphone-а ? Оригинални батерий за S3 се продават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Уолтър Уайт написа:

Не е вярно. Братовчед ми който беше с S2 Plus със stock rom само да отвори 2 приложения и рамта се запълваше и се влачаше много.

А аз какво казах? Кое не е вярно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, niki292002 написа:

Че това да не ти е Iphone-а ? Оригинални батерий за S3 се продават.

Дали е iPhone или не, нема значение оригиналните неща са си с телефона. Преди години когато ми се беше скъсал USB кабела за моторолата и като купих друг не можеше да се зарежда, а падаха % на батерията. И спри да се заяждаш.

преди 11 часа, XYconstant написа:

А аз какво казах? Кое не е вярно?

Може да не съм те разбрал, но с custom rom, ще е много по-добре.

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Уолтър Уайт написа:

Дали е iPhone или не, нема значение оригиналните неща са си с телефона. Преди години когато ми се беше скъсал USB кабела за моторолата и като купих друг не можеше да се зарежда, а падаха % на батерията. И спри да се заяждаш.

Пак ще ти повторя - Че това да не ти е Iphone-а ? Оригинални батерии за S3 СЕ ПРОДАВАТ! (както и за S2, S4, S5, S6, S7, последните само със смяна в официален сервиз на самсунг) Преди време ми се беше скапала батерията на S4-то - взех си оригинална от Dice.bg. (и познай, беше оригинална) Това, че ти си си купил някакъв кабел боклук (предполагам за 2-3 лева), не ти дава правото да говориш глупости. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, niki292002 написа:

Пак ще ти повторя - Че това да не ти е Iphone-а ? Оригинални батерии за S3 СЕ ПРОДАВАТ! (както и за S2, S4, S5, S6, S7, последните само със смяна в официален сервиз на самсунг) Преди време ми се беше скапала батерията на S4-то - взех си оригинална от Dice.bg. (и познай, беше оригинална) Това, че ти си си купил някакъв кабел боклук (предполагам за 2-3 лева), не ти дава правото да говориш глупости. 

Не беше за 2-3лв и щом си казал добре. И пак ще го кажа- спри да се заяждаш!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Уолтър Уайт написа:

Не беше за 2-3лв и щом си казал добре. И пак ще го кажа- спри да се заяждаш!!!!

Не аз започнах да ти се заяждам на лични. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване