Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте отново ! Въпросът ми към всички е - има ли напълно работещ сайт, чрез който може реално да се изкарват пари чрез кликване на рекламите в него или това е само мит в Интернет пространството ? Аз бях попаднал на един такъв и цяла година цъках на рекламите, накрая бях натрупал 5 лв. - общо и не ми ги платиха. Случвало ли се е подобно или същото нещо на някой от Вас ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, mikrotik написа:

Здравейте отново ! Въпросът ми към всички е - има ли напълно работещ сайт, чрез който може реално да се изкарват пари чрез кликване на рекламите в него или това е само мит в Интернет пространството ? Аз бях попаднал на един такъв и цяла година цъках на рекламите, накрая бях натрупал 5 лв. - общо и не ми ги платиха. Случвало ли се е подобно или същото нещо на някой от Вас ?

Няма такъв сайт. Това са пирамиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Няма такъв сайт. Това са пирамиди.

- Ужасно е човек, веднъж бях на един семинар с едни приятели в една зала в парк-хотел Москва в София, после се оказа, че лектора и неговите " колеги " са пирамида, която зарибява хората с първоначална инвестиция за онлайн търговия , на принципа на системата на рефералите . Добре, че не станах част от това хаха, допълнително после се оказа, че са и организирана набожна секта и " лектора " е Пастор еди кой си - честито на печелившите !

Редактирано от mikrotik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mikrotik написа:

- Ужасно е човек, веднъж бях на един семинар с едни приятели в една зала в парк-хотел Москва в София, после се оказа, че лектора и неговите " колеги " са пирамида, която зарибява хората с първоначална инвестиция за онлайн търговия , на принципа на системата на рефералите . Добре, че не станах част от това хаха, допълнително после се оказа, че са и организирана набожна секта и " лектора " е Пастор еди кой си - честито на печелившите !

То е логично да помислиш. Не могат да се генерират и печелят пари от нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mikrotik написа:

Браво евала:wors:цела година да цъкаш за 5 лв и накрая да не можеш да ги вземеш.Направо си за Гинес:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, =Ivan= написа:

Браво евала:wors:цела година да цъкаш за 5 лв и накрая да не можеш да ги вземеш.Направо си за Гинес:giggle1:

- Еваля както казва Алексис Ципрас - в Шоуто на Слави - майтапа настрана, наистина ми се случи това нещо , сайта се казва bux.bg, но с днешна дата май не работи, поне при мен отваря някакъв друг сайт .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mikrotik написа:

- Еваля както казва Алексис Ципрас - в Шоуто на Слави - майтапа настрана, наистина ми се случи това нещо , сайта се казва bux.bg, но с днешна дата май не работи, поне при мен отваря някакъв друг сайт .

ако можеш да играеш покер се регистрирай в некои сайт и играй на ниско ниво,малко дисциплина трябва и се изкарва некой лев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, =Ivan= написа:

ако можеш да играеш покер се регистрирай в некои сайт и играй на ниско ниво,малко дисциплина трябва и се изкарва некой лев

Не го владея, а и не са ми интересни нещо тези онлайн-игрите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, mikrotik написа:

Продължаваш да си отговаряш на въпроса, защо няма работещи РТС сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

- Имам друг въпрос - има ли някакъв трик за инсталиране на новия browser - Microsoft Edge на Windows 7 ? Искам да го пробвам как работи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работещи и доказали се PTC има, но няма никакъв смисъл от тях. Има, ако ги цъкаш с бот, който все пак също е платен. Безплатното е рядкост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр, хора кажете ми някой сайт за изпращане на безплатни смс-и ( работещ ) с днешна дата, по възможност да бъде към всички мобилни оператори. Благодаря Ви много !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мтел и Теленор имат такава опция за регистрирани в сайта им. За Вива не ми се налагало, но предполагам и те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, XYconstant написа:

Мтел и Теленор имат такава опция за регистрирани в сайта им. За Вива не ми се налагало, но предполагам и те.

Мерси, обаче аз вчера влезнах и пише, че вече са платени, а на мен ми трябват безплатни , иначе имам регистрация при тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/10/2017 в 17:59, Емил Костов написа:

То е логично да помислиш. Не могат да се генерират и печелят пари от нищо.

Печеля от Android приложение. Нищо не ми струва, дори и време не ми отнема! Е, минута-две на ден, докато съм в тоалетната, примерно... Пишеш, без да си запознат!

За 10 месеца ей така, без да съм си давал зор, съм си изкарал около $70 в PayPal Значи можело, а? За тези десет месеца съм загубил не-повече от 5, ама айде нека са 20 часа сумарно, но не съм ги усетил, защото влизам в приложението когато и без това си губя времето някъде, примерно чакайки на някоя спирка.

И как от нищо? То ако беше от нищо, нямаше да ги има и тези сайтове и приложения! Очевидно има нещо, което носи приходи! Със сайтове не съм се занимавал и не възнамерявам, но е пределно ясно от къде идват приходите при андроид приложението което използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, djagi написа:

Печеля от Android приложение. Нищо не ми струва, дори и време не ми отнема! Е, минута-две на ден, докато съм в тоалетната, примерно... Пишеш, без да си запознат!

За 10 месеца ей така, без да съм си давал зор, съм си изкарал около $70 в PayPal Значи можело, а? За тези десет месеца съм загубил не-повече от 5, ама айде нека са 20 часа сумарно, но не съм ги усетил, защото влизам в приложението когато и без това си губя времето някъде, примерно чакайки на някоя спирка.

И как от нищо? То ако беше от нищо, нямаше да ги има и тези сайтове и приложения! Очевидно има нещо, което носи приходи! Със сайтове не съм се занимавал и не възнамерявам, но е пределно ясно от къде идват приходите при андроид приложението което използвам.

10 месеца 70 долара. Ако това е печалба или пък чрез това нещо можеш да се препитаваш така да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

10 месеца 70 долара. Ако това е печалба или пък чрез това нещо можеш да се препитаваш така да е!

Нито съм казал че с това се препитавам, нито че е някаква кой знае каква печалба... Но е факт, че някакви пари по този начин могат да се изкарат. Реално, толкова ми струва Интернета за 14 месеца. За никаквото време което съм си загубил, не е лоша сделка. Буквално от нищото са ми дошли. Ще допълня, че нямам нито един реферал и изобщо не се занимавам. Както казах, това е минута време докато пътувам за някъде или чакам нещо...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, djagi написа:

Нито съм казал че с това се препитавам, нито че е някаква кой знае каква печалба... Но е факт, че някакви пари по този начин могат да се изкарат. Реално, толкова ми струва Интернета за 14 месеца. За никаквото време което съм си загубил, не е лоша сделка. Буквално от нищото са ми дошли.

Да, но постващия се е полъгал по големите суми как след 3 месец започва да се печелят по 500-600 долара. Има доста теми в тази секция. Със сигурност си ги разглеждал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Да, но постващия се е полъгал по големите суми как след 3 месец започва да се печелят по 500-600 долара. Има доста теми в тази секция. Със сигурност си ги разглеждал.

- Да, на думи са много добре описани нещата, така, че всичко да изглежда прекрасно, но на практика ...и е подвеждащо, най-малкото което е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, mikrotik написа:

- Да, на думи са много добре описани нещата, така, че всичко да изглежда прекрасно, но на практика ...и е подвеждащо, най-малкото което е.

Пак ти казвам, че това са пирамиди. Няма как от нищо да стане нещо. Това си е закон във всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Пак ти казвам, че това са пирамиди. Няма как от нищо да стане нещо. Това си е закон във всичко.

- Да, съгласен съм, но никой не прави нищо по въроса с тези сайтове - закриват се и залязват необходими и полезни или поне в минало време бяха - конкретно като Data.BG мапример, а остават тези - поне за мен излишни и даже вредни и зарибяващи народа PTC sites. Да ме прощава djagi , но съм се опарил не веднъж от тези сайтове и затова реагирам така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Сигурно 99% са пирамиди, не ме интересува... Но пак ще кажа, има поне ЕДНО приложение, което не е пирамида, действа като успешна фирма, напълно си е законно и т.н. Тоест, недей да обобщаваш, защото има от къде да дойдат парите. Да ти обясня ли? Ето колко е просто - влизаш в сайта им и решаваш да рекламираш през тях. Съответно ти им плащаш на тях, а те на теб, защото рекламодателя иска да си вдигне рейтинга на приложението в Google Play Store, примерно. На същия принцип са рекламните агенции. Ти как мислиш, колко пари си докарват приложения, като Candy Crush Saga и подобни? Приходите им са милиарди! Само че, за да ги чуе някой и да изкарват пари, те преди това са си платили за рекламна кампания, приложението трябва да се инсталира от хиляди за да бъде забелязано и т.н. Candy Crush Saga струва 6 милиарда. Ако мислиш, че и те са пирамида, е, ок...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, djagi написа:

Сигурно 99% са пирамиди, не ме интересува... Но пак ще кажа, има поне ЕДНО приложение, което не е пирамида, действа като успешна фирма, напълно си е законно и т.н. Тоест, недей да обобщаваш, защото има от къде да дойдат парите. Да ти обясня ли? Ето колко е просто - влизаш в сайта им и решаваш да рекламираш през тях. Съответно ти им плащаш на тях, а те на теб, защото рекламодателя иска да си вдигне рейтинга на приложението в Google Play Store, примерно. На същия принцип са рекламните агенции. Ти как мислиш, колко пари си докарват приложения, като Candy Crush Saga и подобни? Приходите им са милиарди! Само че, за да ги чуе някой и да изкарват пари, те преди това са си платили за рекламна кампания, приложението трябва да се инсталира от хиляди за да бъде забелязано и т.н. Candy Crush Saga струва 6 милиарда. Ако мислиш, че и те са пирамида, е, ок...

Платили са преди това......... Това е нещо съвсем друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Платили са преди това......... Това е нещо съвсем друго. 

Е как иначе? Та нали за това става въпрос, че има от къде да дойдат парите. Може и да не съм го обяснил най-ясно, но мисля, че горе-долу се разбира...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг е въпросът, че утре някой може да ти пусне кофти приложение на мястото където теглиш, немалко случаи има с допуснати такива в GP и ремонтът ти да струва половината пари, които си изкарал от приложението за изминалата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте преди няколко дни получих доста подробно съобщение че Гугъл променя своите условия за кой ли пореден път , обаче това което ми направи впечатление беше, че доста широко се акцентира  върху правата за интелектуалната собственост . Описва се как компанията може по свое усмотрение да премахне съдържание което прецени за такова увреждащо авторските права  и сродни на него , как без предупреждение може да преустанови услугите които предлага на даден потребител инт . И аз като повечето потребители използващи услугите на Гугъл като Google Drive , Picassa , Google Photos  и прочие се чудя сега след влизането в сила на тези промени може ли Гугъл да премахне от личния ми профил в GoogleDrive който използвам за собствена употреба снимки и видео което съм качел още преди години говорим за видео и снимки които съм качил от торенти и други подобни сайтове  ? Като искам да подчертая че не става въпрос за разпространение на такива материали в Интернет пространството а за личното им използване. Защото почти всеки в днешно време има качени подобни файлове в онлайн виртуални дискове и точно това е въпросът ми трябва ли всички да се притесняваме ,че съдържанието което сме качили в личните си профили на Гугъл Драйв , и Photos може просто ей така да бъде изтрито без предупреждение и да загубим цялата си информация ? 
    • от Jivko Alexandrov
      https://biggestnow.bg7.eu/ 
    • от Maria Kirova
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Wolfko
      Здравейте! 
       От около два месеца цъкам на необукс и от един месец на някалко други PTC сайтове. Някой, ако желае мога да му препоръчам, някой от моите сайтове и да ми стане реферал и в замяна може и аз да му стана на него ако е възможно разбирасе. Имам набелязани още няколко сайта но ги пазя за такива случаи.
       Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев. За целта обаче се изисква доста време и всеки ден постоянство. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. Трябва, ако се занимаваш да работиш с няколко сайта, защото е възможно някой от тях (1 или 2) да излезе от бизнеса!
    • от Станислав Великов
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...