Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

A.com

Сезонът на мъглите (парламентарни избори 2017)

Препоръчан отговор

Гост

преди 9 часа, angelovarna написа:

И какво предлагаш?

Щом питаш, няма смисъл. Все пак ще кажа следното- Ръката цялата вече е изсъхнала, много е късно за маникюр! Трябва ампутация!  Другия вариант е да се питаме "какво предлагаш", докато изсъхне и останалото... Никак не е далеч времето, когато за нас ще се говори в минало време. Ама на нас ни е все тая- сякаш става въпрос за някой друг. Едно Белене сме го застроили още от комунизма и сега 30 години по- късно, още се чудим дали да почваме... Едни нормални хора, вече щяха да са го забравили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.02.2017 г. в 1:20, Yvan Sergeev написа:

тоз гербаджията където отговаряше за финансите  каза че не са обещавали 300 лв пенсия

и те не знаят какво са обещавали

както сме го разнищвали  това понятие нищо не значи едни взимат 300 лв други 2700 средно е 1500

има 1 милион на минимална заплата 420 лв друг един милион не повече от 1000 лв става средно  2 милиона със средна заплата 700 лв и остават  десетина човека олигарси,

които ще си пишат еди колкоси милиарда доход да направят великата средна заплата 1500 лв

според мен учителите трябва да са на минимална заплата а не да им се увеличава

9 месеца работят научат една книга-учебник на изуст и като грамофонна плоча-прескачаща

650 лв. минимална работна заплата може и да стане

като хляба стане 2 лева

бендзина 5 лв боко от преди години е казал че  бендзина ще става 5 лева литър

цигарите 10 лв

Учителите да са на минимална заплата. Боже надявам се, че се шегуваш. Идея си нямаш какви са задъжленията на един учител. Друг е въпроса, че самите учители не искат да си оправят проблемите в които са и въртят един порочен кърг. Без учители, които да учат и обучават излиза неграмотна нация. Неграмотна няция = провал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, miro20 написа:

Герджика сътвори един пореден пропаганден предизборен балон в който няма нищо съществено.

Реакциите и коментарите са много по темата, не ми се копират , но извода е точно такъв.Много празнословни , голословни обвинения , без абсолютно никаква конкретика.

За някои неща дори раздаде присъди и квалификации, които по принцип би трябвало да си спестява от положението си на служебен премиер.

Това е несериозно.

е щом тъй казваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И гледайте сега най- големия майтап- има реален шанс, изборите просто да не се състоят на определената дата. Защото България се управлява от некомпетентни малоумници, които живеят в свой собствен свят! Тук визирам не само политиците, ами и цялата държавна администрация...

Или работата ще стане, като боковата подмяна на лични документи- взимаш си личната карта, пише твоето име, а се чудиш кой аджеба е на снимката.  :) Tотална олигофрения братче...

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Phused написа:

Коментирам ситуацията. Изложил съм възгледите си и опасенията си. Прочел съм няколко новини, от които съм взел фактите. Останалото е личен коментар, формиран въз основата на стотици часове прекарани в четене на икономическа литература, участие в научни сесии и конференции. Имаме специален софтуер за тестване на плагиатство, искаш ли да подложим писанията на тест, за да видиш, че всичко е авторско? Без да мине през този софтуер, участието ми във въпросните сесии и конференции би било невъзможно. Сега сертификати и от там ли да ти снимам, за повече достоверност?

Бих, ако си ми жури и ми даваш титла. Или пък си ми научен ръководител. Ама не си.

Ами дори да вземем последното което коментирах по тази тема

С нещо да си допълнил или уточнил в блога си ? НЕ нали ?

Ти си еднопосочно радио, което си мисли че е казало велики истини , без да приема очевидни противоречия, ИЛИ дори обикновенни допълнения които биха ти били дори от полза.

По назад пак там съм кометирал и други твои "творения" ... аргументирано и  с различни аспекти по развитата от теб тема, които примерно ти си пропуснал .  Пак радиоточка.

Е не, мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, иноТ написа:

Дебилният водещ ме втрещи. 

Мен пък ме втрещи факта че един български професор не може да направи разлика между спор и дебат. В стремежът си да бъде обтекаем господин Христов се изложи тотално според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя отдавна не го гледам . ОСобенно сега, като си показа истинското партийно лице.

Само се чудя... червената пропаганда толкова си го харесваше, обаче в бгр.нюзфронт нещо го плюеха.... Що така ? нали е свой ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aбсолютно всичко, което Иво Христов каза си беше на мястото. 

Човекът е на толкова високо ниво, че Бойко Василев изглеждаше смешен в опитите си да го притисне.

Естествено не мога да пропусна и Москов. Все пак дядо му е отвоювал Добруджа. Може би е бил някакъв супер герой от американски тип.

Заради такива хора, като доцента, аз ще гласувам за БСП. 

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли психолози във форума? Искам да им задам следният въпрос:

- Когато на човек се зададе въпрос и той започне да отговаря, като през цялото време си върти главата в различни посоки, очите му шарят на ляво, на дясно, на горе, на долу и само мимолетно поглежда този, който е задал въпроса - това како означава?

Направило ми е впечатление, че един български "политик" се държи по подобен начин в 99% от интервютата, който дава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, A.com написа:

- Когато на човек се зададе въпрос и той започне да отговаря, като през цялото време си върти главата в различни посоки, очите му шарят на ляво, на дясно, на горе, на долу и само мимолетно поглежда този, който е задал въпроса - това како означава?

Аз бих казал, че този човек е футболист! Особено ако често използва фразата "тъй като"- гарантирано. Като какъвто и да се представя да знаеш, че това е футболист... български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

"В нашата програма няма нито една незащитена цифра. Опорните точки бяха, че всички партии отворили торбите с лъжите. В нашата програма няма нито една цифра незащитена – средна заплата, минимална заплата, повишаване на пенсиите, бонуси на Великден и Коледа – всичко е изчислено на база на постигнатия ръст и събраните повече пари в бюджета. На база на тези две неща“, заяви Борисов.

„Парите, които взехме за дълг стоят непипнати във фискалния резерв“, допълни той, като отбеляза, че след правителството на Орешарски фискалният резерв е бил 3 милиарда лева, а сега е над 14 милиарда лева. По думите на Борисов, ако не са били разплащанията към американските централи и руската страна за АЕЦ „Белене“, във фискалния резерв щеше да има 17 милиарда лева. „Една от опорните точки на нашите опоненти е, че ГЕРБ правят дълг, взехме ги, за да имаме буфер, защото след КТБ беше подготвена друга банка да падне. Ние стабилизирахме банковата система още първата година. Сега взеха от единия тунел лампите и ги сложиха в другия и казаха, че това е работа за 5 години“,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

„Парите, които взехме за дълг стоят непипнати във фискалния резерв“, допълни той, като отбеляза, че след правителството на Орешарски фискалният резерв е бил 3 милиарда лева, а сега е над 14 милиарда лева. По думите на Борисов, ако не са били разплащанията към американските централи и руската страна за АЕЦ „Белене“, във фискалния резерв щеше да има 17 милиарда лева. „Една от опорните точки на нашите опоненти е, че ГЕРБ правят дълг, взехме ги, за да имаме буфер, защото след КТБ беше подготвена друга банка да падне. Ние стабилизирахме банковата система още първата година. Сега взеха от единия тунел лампите и ги сложиха в другия и казаха, че това е работа за 5 години“,

Нещо се обърках. В този форум, ако не греша М.Николов показваше данни как не сме взели заем. Парламентът просто е гласувал и разрешил на правителството да теглят 15-16 млрд. лв заем, но когато се налага. Сега Борисов казал, че парите са взети. Кой лъже? Данните в интернет или Б. Борисов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слави Бинев кандидат от ДПС  :lol6:

http://offnews.bg/news/Politika_8/Patriotat-Slavi-Binev-shte-vodi-listata-na-DPS-Peevski-ofitcialno-kan_647607.html

Да си вземат и Сидерович :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не забравяй Каракачанов и Симеонов. А части от Реформаторите, които бяха твоите фаворити на президентските избори,  вече са при Дост. Интересни движения. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фаворит ми бе Трайчо. За последните изцепки на реформаторите  казах че само се излагат... но .. каквото сами си направят, друг не може ... .

Другия фаворит ми бе Светльо Витков, който също се премести при тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фаворит ти бе Трайчо, който е клиент на прокуратурата и е в коалиция с Корман Исмаилов. 

Другият ти фаворит Светльо Витков бе казал :

Цитат
Никога не ставай толераст'
никога, дори да имаш власт
дори да нямаш нищо,пак имаш своят глас
никога не ставай толераст

Продажниците се привличат, така като гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, няма противоречие. Идеите на Глас Народен и на РБ се препокриват.

Ако има коренно противоположни такива, ще се радвам да чуя кои.

"Продажност" би било да се коалира с БСП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, miro20 написа:

Всъщност, няма противоречие. Идеите на Глас Народен и на РБ се препокриват.

Ако има коренно противоположни такива, ще се радвам да чуя кои.

"Продажност" би било да се коалира с БСП.

1 РБ няма идей- часове говорене без да казват нищо

2коренно противоположни идей ?   как може безидийното да има нещо което да му бъде  коренно противоположно  като идея ?  - идея му се казва на коренно противоположното демек ако глас народен  има идеи ще бъде коренно противоположно на  РБ  но не ги следя ГН

3 и бсп  са без идейни и те много приказки за евроатланически ценности и още не са усетили от къде духа вятъра .

У С Т А В
на Политическа партия „Глас Народен”

(2) Партията се стреми да формира политическата воля на гражданите за утвърждаване на демократични свободи и социална сигурност.

аз като гражданин  гражданската воля ми  е да се утвърдят демократичните свободи и социалната сигурност както е в демократичната севернокорейска република .

Чл.7. Основните цели на ПП „Глас Народен”, са да съдейства и работи за:

Достоен живот за всички граждани на Република България;

популизъм--- за мен достойно е да взимам един милон евро заплата

Равни права и задължения на всички граждани на Република България;

комунизъм--  всички семе равни но някои са по-равни от другите

клише-  Kачествено образoвание и здравеопазване;

клише-  Професионална реализация в Република България;

дискриминация-  Защита интересите на малкия и средния бизнес;   а къде  са интересите на едрия бизнес и  супер  малкия бизнес

Външна политика, отстояваща интересите на Република България;  __ в коалиция с РБ ?  където куневица ни закри ядрени мощности без ний да го е искал ?

Достойна пенсия; - 1  милион евро  казах  че искам >...   на възраст 35 максимум

Съхраняване на природните богатства и опазване на околната среда; .....  природните богатства са зада се експлотират а не опазват! как ше ми направите пенсията и заплатата 1 милион евро ++%"""+?+?+"%%!

Чл.8. ПП „Глас Народен” ще постига целите си чрез демократични средства и методи; взаимодействие с български и чуждестранни формации, защитаващи и прокламиращи демократичните и общочовешките ценности; участие и сътрудничество с международни организации, чийто приоритети са регионалната и глобалната сигурност, защитата и гарантирането на човешките права и свободи.

това  чичо сорос и майдани ли значи ?

(2) Не може да членува в Партията лице, което:

– е осъждано, с влязла в сила присъда за умишлено престъпление от общ характер;ДИСКРИМИНАЦИЯ - не вярват в поправката в затвора

псевдо демократични ценности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер.  добра дясна партия, добър устав.

/коментарите ти и субективизма ги уважавам като мнение, но нищо повече :) /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер безпринципна партийка. Но няма нищо. Те РБ така или иначе бяха до тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Супер.  добра дясна партия, добър устав.

/коментарите ти и субективизма ги уважавам като мнение, но нищо повече :) /

обективизъм  е и дай един лайк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, иноТ написа:

Супер безпринципна партийка. Но няма нищо. Те РБ така или иначе бяха до тук.

Абе, като ги гледам тия... ми те нямат шанс да влязат дори в статистическата грешка, кво сте ги замислили толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...