Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Та имам един випрос за  

Шофьорската книжка категория Б дали мога примерно да го искарам без 10 клас как то прочетох май закона влизало в 2021 аз тогаз правя 20 моля да ме извините за правописа. 

Редактирано от igbal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ше се кандидатирам да управлявам държавата

ще направя образованието до  16 годишна възраст - 8ми клас - средно образование

и хората да могат да изкарват книжки на 16 годишна възраст

кажи на  вишите и другата рода да гласуват за мене .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Yvan Sergeev написа:

ше се кандидатирам да управлявам държавата

ще направя образованието до  16 годишна възраст - 8ми клас - средно образование

и хората да могат да изкарват книжки на 16 годишна възраст

кажи на  вишите и другата рода да гласуват за мене .

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, igbal написа:

Та имам един випрос за  

Шофьорската книжка категория Б дали мога примерно да го искарам без 10 клас как то прочетох май закона влизало в 2021 аз тогаз правя 20 моля да ме извините за правописа. 

За да изкараш шофЕрска книжка, трябва да имаш 17 години и 9 месеца (мисля че толкова беше) и основно образование. И като станеш на 18години тогава ще ти е шофЕрския изпит за книжка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм запознам ама гледам тука по улиците едни коли  на авто школи и пише на вратите шофьорска книжка на 17 години,  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Yvan Sergeev написа:

не съм запознам ама гледам тука по улиците едни коли  на авто школи и пише на вратите шофьорска книжка на 17 години,  

На 17 не можеш да изкараш книжка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли да искам от неграмотни да четат закона?

Имаше 2 начина:

1. На учениците в техникуми по автотранспорт.

2. При влизане в казармата и изкарване на шофьорски курс там.

И при двата варианта е безплатно, и при двата дават дори и професинална категория C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, igbal написа:

Та имам един випрос за  

Какво искаш да кажеш без 10 клас. Тоест, че нямаш средно образование или какво? Ако е така просто се засрами. Разбирай го както искаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Какво искаш да кажеш без 10 клас. Тоест, че нямаш средно образование или какво? Ако е така просто се засрами. Разбирай го както искаш!

Е той в момента е на 16 години, няма как да има изкаран 10 клас.

май закона влизало в 2021 аз тогаз правя 20

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Та имам един випрос въпрос за  

Шофьорската книжка, категория Б, дали мога примерно да го я искарам изкарам без 10 клас, как то както прочетох? Май законът влизало влизал в през 2021? Аз тогаз тогава правя 20. Моля да ме извините за правописа. 

Не си извинен.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, simtech написа:

Не си извинен.

По лошо ще става Simtech. Гарантирам ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се ебаФа момчето и така да пише нарочно :D Не се знае. Не гледайте книгата по корицата

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, velislavvasilev написа:

Нищо не спомена за помощи? Ако не даваш помощи на младоликите шофьори, аз няма да гласувам за теб!

Ши дават бате, ама трябва да си направил поне три чавета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Филипов написа:

Какво ли да искам от неграмотни да четат закона?

Имаше 2 начина:

1. На учениците в техникуми по автотранспорт.

2. При влизане в казармата и изкарване на шофьорски курс там.

И при двата варианта е безплатно, и при двата дават дори и професинална категория C.

Това отдавна не е така

преди 12 часа, Yvan Sergeev написа:

на 17 започваш курса, за явяване на изпитите трябва да имаш навършени 18(проверяват преди изпита личните карти)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 часа, Емил Костов написа:

По лошо ще става Simtech. Гарантирам ти!

Едва ли. Неграмотни винаги е имало, това не означава че всички са такива.
Знаеш ли колко по-възрастни хора от селата ако хванеш, ще видиш че сричат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Едва ли. Неграмотни винаги е имало, това не означава че всички са такива.

Да! Не означава, проблема е че бройката на неграмотните става много голяма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Да! Не означава, проблема е че бройката на неграмотните става много голяма.

От къде знаеш? Просто сега новите средства за комуникация и масс информация позволяват глупостта да стане публична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

От къде знаеш? Просто сега новите средства за комуникация и масс информация позволяват глупостта да стане публична.

Знам! Знам какви клиенти ми се обаждат, знам какви ученици излизат от училищата. Това е достатъчно плашещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Емил Костов написа:

Знам! Знам какви клиенти ми се обаждат, знам какви ученици излизат от училищата. Това е достатъчно плашещо.

Ученици р*заци нали? :D Нормално за тях. Дори името не могат да си пишат, па ми взимат средно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уолтър Уайт написа:

Ученици р*заци нали? :D Нормално за тях. Дори името не могат да си пишат, па ми взимат средно!

Всички ученици. Циганите нямат нищо общо. Те не ходят и на училище. В момента 12 клас 90% от учениците не могат да четат и пишат. За логическо мислене и дума не може да става. Това вече започва да се усеща и ще се види през следващите няколко години. Вече няма специалисти в основни водещи сфери и фирмите започват да се задъхват за такива кадри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Емил Костов написа:

Всички ученици. Циганите нямат нищо общо. Те не ходят и на училище. В момента 12 клас 90% от учениците не могат да четат и пишат. За логическо мислене и дума не може да става. Това вече започва да се усеща и ще се види през следващите няколко години. Вече няма специалисти в основни водещи сфери и фирмите започват да се задъхват за такива кадри.

Могат да пишат и да четат, но не като хората 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Емил Костов написа:

Хубаво е преди такива изказвания да поглеждаме първо себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ken написа:

Хубаво е преди такива изказвания да поглеждаме първо себе си.

Това не са мой изказвания, а са факти. Това, че някой не иска все още да повярва си е негов проблем. Ако някой иска да му докажа, ще го срещна с предподаватели в Плевен, не само в училищата, а и в университета и той сам ще се убеди. Както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Това не са мой изказвания, а са факти. Това, че някой не иска все още да повярва си е негов проблем. Ако някой иска да му докажа, ще го срещна с предподаватели в Плевен, не само в училищата, а и в университета и той сам ще се убеди. Както и да е.

Няма нужда.
Нали виждам, какво е положението тук и как на никой не му пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 58 минути, Емил Костов написа:

А има ученици, които печелят олимпиади по математика, физика. И състезания по шах. Но да, те не са важни. Всички са тъпи и неграмотни. Вземи похвали някакви постижения, нихилист такъв. Не всички в 12 клас са неграмотни и това, че някои са не означава нищо. Винаги е имало и има хора, които прескачат от 2 на 3. Навремето пак така се говореше за младото поколение. Само че..Аз имах отличен на матурата по български език и литература.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...