Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"За" или "Против" Свети Валентин?  

25 гласували потребители

1. 1. "За" или "Против" Свети Валентин?

• За
      8
    • Против
      17

Препоръчан отговор

"За" или "Против" Свети Валентин и защо? Какво е вашето мнение относно този нов за българския народ празник? 

16602864_1626290310717959_67909183788847

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо няма - хубав празник, но не си е наш. Малко ли са ни нашите празници?
Любовта е едно от най-хубавите чувства. И в най-общия случай е носител на прогрес (да забравим тези носещи негативизъм)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аре къш на чуждоземски глупости

:tease2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Лошо няма - хубав празник, но не си е наш. Малко ли са ни нашите празници?
Любовта е едно от най-хубавите чувства. И в най-общия случай е носител на прогрес (да забравим тези носещи негативизъм)

Мен това най-ме дразни ,че заменяме хубав чисто български празник ,като "Трифон Зарезан" с някакъв чужд за нашия православен народ, католически празник. Има доста други дни ,в който ние православните да празнуваме нещо като "Свети Валентин", без да копираме детайлно чужди традиции. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве да живее Трифон Зарезан

:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един повод за квасене на човки с някои хора . . .

Цитат

'Гади ми се от вноса на комерсиализирани празници...От тикви, плюшени сърца и шоколадови зайци...И еленови впрягове с кока-кола...

Иначе Тригон беше преди 2 седнмици. Естествено, поради студа впремето не е подходящо за зарязване. Може само нарязюване, отрязване . . .  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Soviet Soldier написа:

Мен това най-ме дразни ,че заменяме хубав чисто български празник ,като "Трифон Зарезан" с някакъв чужд за нашия православен народ, католически празник. Има доста други дни ,в който ние православните да празнуваме нещо като "Свети Валентин", без да копираме детайлно чужди традиции. 

който е католик да са окичи ко ще целия с мечки и сърчиценца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Филипов написа:

Може само нарязюване, отрязване . . .

Отцепване, нацепване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Празник.Католически.Ханука-еврейски.Байрам-мюсулмански.Банго Васил-цигански.Аз съм православен християнин.Уважавам чуждите празници.Искам да уважават и моите.Всеки има право да празнува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Филипов написа:

Още един повод за квасене на човки с някои хора . . .

Иначе Тригон беше преди 2 седнмици. Естествено, поради студа впремето не е подходящо за зарязване. Може само нарязюване, отрязване . . .  :P

по стар стил си е на 14 февруари - нашият празник - Българският

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако приемем ,че най често подаръка за Св. Валентин е някакъв алкохол съчетан с бонбонки и много любов... какво му е лошото на това?

Дет се вика секс алкохол и рокендрол!

преди 4 минути, ExaFlop написа:

Отцепване, нацепване...

И в резултат и двата празника. Точно тъй де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо против св. Валентин, по-скоро против комерса, породен от събитието, каращ част от населението да се чувстват задължени да харчат суми (без значение размер, всеки колкото може), щото така било тенденциозно (разбира се не всички).

Иначе ЗА Трифон Зарезан!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, haidukpikaso написа:

по стар стил

Па да не празнуваш коледа на ивановден?

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _nib_ написа:

Празник.Католически.Ханука-еврейски.Байрам-мюсулмански.Банго Васил-цигански.Аз съм православен християнин.Уважавам чуждите празници.Искам да уважават и моите.Всеки има право да празнува.

така е - но моля не ми го навирайте на всяка крачка че ми се повръща

баси що няма сергийки с винце и суджуци а

преди 1 минута, Филипов написа:

Па да не празнуваш коледа на ивановден?

не обичам празници та ми все тая кога е ако ще и на осми март да се пада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

така е - но моля не ми го навирайте на всяка крачка че ми се повръща

баси що няма сергийки с винце и суджуци а

В Бургас има.Между другото католицизма е секта.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

В Бургас има

Да се изложи доказателствен мат'р'ял по темата!!! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _nib_ написа:

В Бургас има.Между другото католицизма е секта.

ми секта е ми кво да е

проми ли мозъците с тоз празник - проми ги

баба ни все го празнувала щото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся ши туря по една петала на ушите и ши заапя чаша червен винцок и ши съ сфотографирам до флората.

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

ми секта е ми кво да е

проми ли мозъците с тоз празник - проми ги

баба ни все го празнувала щото

Недей закача дрътите кокали на бабите ся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, haidukpikaso написа:

не обичам празници

Аз затова написах

преди 39 минути, Филипов написа:

Още един повод за квасене на човки

Иначе съм приготвил 2 туби винце с мезета.

преди 29 минути, haidukpikaso написа:

осми март

Те за това пък заслугата е на комунистическия интернационал и Клара Цеткин.

Я наздраве че да почвам с виното, сига съм се правил на чукча да пиша. :P

kifteta.gifdrunk.gifdrinks.giftequilla.gifdapriest.gif

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

Ся ши туря по една петала на ушите и ши заапя чаша червен винцок и ши съ сфотографирам до флората.

Недей закача дрътите кокали на бабите ся.

искам снимка на любимата си флора моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 300 метра ми е пък в таа посока не съм минавал от пролетта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Soviet Soldier написа:

Едното не заменя другото. Нека всеки празнува каквото му е на сърце и душа. Аз имах "различен план за утре", понеже имаме и годишнина от сватбата, но в последния момент отиде на кино. И спасително, като краен вариант за утре вечер обмислях да натоварим семейството на вечерен драйв някъде извън града и по-близо до природата, с елементи на шматкане и щъкане. Обаче имаше нов обрат в плановете, на мен промените ми харесват :) . Не е казано, че трябва да се ходи по течението и да се празнува под команда - всеки, както си го направи  :07:

Редактирано от divna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

"За" или "Против" Свети Валентин и защо? Какво е вашето мнение относно този нов за българския народ празник? 

16602864_1626290310717959_67909183788847

Тоя император да върви да се гръмне. И що за тема си пуснал. Естествено, че празника си е празник и влюбените му се радват. Това е все едно да пуснеш тема за или против дишането. Отдавна църквата се показа колко е корумпирана и прогнила, така че няма право да се меша никъде. И що намесват тук хомосексуалните бракове, че не ми става ясно. 

ВИНАГИ ЗА ТОЗИ ПРАЗНИК и ВИНАГИ ЗА ТРИФОН ЗАРЕЗАН. Наздраве на всички и много любов на всички. А църквата, когато стане църква, тогава да дойде да дава акъл!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всяка религия е секта

но човек трябва да вярва в себе си но по-важното и да практикува практики.  не само мисловно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, _nib_ написа:

'щооо? Фауната на ушите ти ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bogomilpetkov
      Къде сте на 8ми декември ? Предложаения ? 
    • от Анита Христова Трифонова
      Празник е  - Хайде на хорото А.Х.Т.sekirata cekupama
      Не съм провокирана, но ще се наложи, админ, на блогбеге да
      дадете където трябва айпито и лицата които пишат - ругаят,
      обиждат, от профила на  apostapostoloff мене и децата ми.  Това вече е лично
      отношение  и е свързано и с личните данни не само мои. Умишлено се разрешава на
      този профил и още два да ме провокират . Личният ми живот не е проблем на никой в
      блогбеге, че да му се прави разбор и да се ръсят обиди и неверни неща. Р.К. много
      добре знае,че не съм изоставена-като нея, а аз прогоних бившия си който се отказа от
      децата си.Ако тук се допускат лица умишлено да ме плюят и предизвикват със
      средства непозволени за сайта, то питам защо правилата на сайта не са за всички?!
      ИМАМ ЦЯЛ КОШ С ОБИДНИ ПИСМА НА ЛИЧНИ И КОМЕНТАРИ, МЕКО КАЗАНО
      ОБИДНИ.Колкото до клиповете ми, никой не му е виновен на постоля, че не може да
      прави клипове, както и на бабата му Роса. А другите двама админът ги знае, но си
      трае.Няма нужда да ме съжаляват ,както и децата ми ТОЧНО ТЕЗИ, ДЕТО ПИШАТ ОТ
      ЧУЖДИ ПРОФИЛИ И СЕ КРИЯТ И ДЯВОЛ ЗНАЕ ЗАЩО В САЙТА ГИ ПРИКРИВАТ.
      ОБИДИ, НО ЗАПЛАХИ, това е ВЕЧЕ ДОСТА МНОЖКО, ДРАГИ!
      ЗАГРИЖЕНИ БИЛИ - ЛЪЖА И ГНУСОТА ! ПЪК И ЗАПЛАХИ...

1. apostapostoloff - Ти пак плачеш за    24.10 06:11 сопа! цитирай Изтрий 2. apostapostoloff
      - С твоите безумни драсканици ти    24.10 07:32 съсипа бъдещето на ТВОИТЕ деца. Те сега бял ден няма да видят. Благодарение на тъповатата си майка. Която отдавна е под наблюдение. Заради антидемократична агитация. цитирай Изтрий 
      3. sekirata - И тук ли се навряхте, платени драскачи?!    
      06:26 Абе Вие няколкото БЪЛГАРИ ЛИ СТЕ?! цитирай Изтрий 

4. jupel - Няма ли админ тук да спре ТОЗИ НАСИЛНИК, ИЗНУДВАЧ?!    06:33 1. apostapostoloff - Ти пак плачеш за    24.10 06:11 сопа! цитирай Изтрий 

2. apostapostoloff - С твоите безумни драсканици ти    24.10 07:32 съсипа бъдещето на
      ТВОИТЕ деца. Те сега бял ден няма да видят. Благодарение на тъповатата си майка.
      Която отдавна е под наблюдение. Заради антидемократична агитация.   тебе някой да
      те е заплашваЛ с дъщеря ти, но май е така, а ? И сега търсиш от народа жертви, като
      мене! ЩО НЕ ТИ СТИСКА БЕ, МЪЖ, ДА СЕ ОЗВЕРИШ НА Тези горе, а и им
      под....ваш? Тук и да дам сигнал за тебе убедих се все тая!  

В реда на нещата ли е да получавам заплахи -открито , дори от един кукундел? 
        НАИСТИНА ЛИ ИСКАТЕ НЯКОЛКОТО, ТА И УПРАВАТА НА БЛОГА ДА ВИ НАПУСНА ТОЗИ ПЪТ ЗАВИНАГИ. Пак се започна с децата ми?! 

А ВСИЧКИ ИМАТЕ ДЕЦА!? 
      ВСИЧКО СЕ КУПУВА! цитирай 
      ВИЖТЕ  КОЛКО МНОГО СЕ Е ЗАГРИЖИЛ ЗА МОИТЕ ДЕЦА И КАК ОБИЖДА
      ДЪЩЕРЯ МИ, А СИНЪТ МИ НАРИЧА ХАЙМАНА! Кой си ти астролог, глупости.
      Анче не ми вика всеки! А дъщеря ми знам кои дразни все още, не са само чалгите.
      http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2019/05/26/sekirata-s-profila-si-jupel-za-razkazi-ne-moje-da-vlezne.1658769
      Аа....apostapostoloff, какви Ви дирите в моя блог и обиждате? Не съм Ви на годините,
      нито на килограмите, нито съм тролче и предател !
      Това ли е демокрацията Ви ? Европата Ви кирлива, вмирисана на негри и араби,
      цигани и турци?!          apostapostoloff, кой ти одобри коментара тук, кой ми е ровил,
      променил настройките  за коментари в блога ми? ? Нецензурен си, ти вмириса сайта ,
      а не секирата!
      Престъпни деяния вършиш безнаказано, хич не си болен, старче!

http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2019/01/06/galena-zashto-ot-nachaloto-v-harmanli-se-strahuvashe-ot-men-.1641224

sladkotojelanienap - Доста неприлично за годините Ви!
       09:39
      apostapostoloff,
      Апостолов ли бяхте? Не се познаваме и Слава Богу!
      14.05 13:56 - На следващата "Евровизия" ще
      от: apostapostoloff За постинг: ПОБЕДИТЕЛЯТ Е ТОЙ - КРИСТИАН КОСТОВ!
      пратим дъщеря ти, та да им е@е майката!
      Одобри | Изтрий

apostapostoloff - Митко Пайнера ти отне
      19:29
      завинаги покоя, като погреба мечтата ти, че твоята дъщеря ще стане прочута певачка.
      06:38 - Галена е страхотно парче и
      от: apostapostoloff За постинг: EДИН ДЕН ЧУПКАТА ЩЕ ТИ ПОКАЖЕ ТВОЯТ СИН РОЖДЕН!
      пее много добре. Тя не е обикновена путка, а путка и половина!
      Одобри | Изтрий

07:24 - Чух, че един норвежец
      от: apostapostoloff    За постинг: МАМО, НЕ МЕ ДАВАЙ! - НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ НА РОДИТЕЛИ ПРОТИВ СТРАТЕГИЯТА НА ДЕТЕТО
      много харесал твоята дъщеря и щял да ти я отнеме. Ще я води в харема си в Осло. Та да му пее там чалга. И да фърга гюбеци. Одобри | Изтрий
      МИСЛИТЕ ЛИ, ЧЕ ВЕЧЕ СЕ ВЪРЗАХ, ТОВА Е СТИЛЪТ И ИЗКАЗА И НА БАБА РОСА!
      Тук едни и същи нарушават правилата на сайта безнаказано, пишат от който си искат профил, това ли е ДЕМОКРАЦИТА ВИ , apostapostoloff?!
      А.Х.Т. sekirata cekupama
      КОМЕНТАРИ
      1. jupel - Ще се види рано или късно кой е череп, кой е траверса...    
      16:10
      Ще Ви удари точно там и където не очаквате и точно когато не очаквате.
      Това не е заплаха, а нека и аз бъда малко астролог  пък да видим дали няма да позная.

В ТОЗИ СВЯТ НИЩО НЕ СЕ ГУБИ, ЗНАЕТЕ ГО, САМО СЕ ПРОМЕНЯ И ЗАВЪРТА , ХА, ДА ВИДИМ...БУМЕРАНГА.
      цитирай
      2. jupel - ЧАШАТА ПРЕЛЯ! Обръщение към админ - Не съм провокирана,    
      16:35
      ЗАЩОТО НЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ТЪРПИ ИЗРОДЩИНИ НА ПОСТАВЕНИ ХОРА.
      ЗАЩО ПОСТАВЕНИ ЛИ И КАК ГИ ПОЗНАВАМ ЛИ? 
      Ами много просто -на тях нищо не им се прави,дори забележки, а те си правят нарушения на всеки милиметър не метър тук. Толерират се,интригантстват и копират, иронизират това , което определено не могат не само като поезия. АМИ КАТО НЕ МОГАТ ДА СЕ НАУЧАТ, НО И ТОВА НЕ МОГАТ, ПО ЛЕСНО Е ДА БЪЛВАТ И ДА СИ ЧЕШАТ КРАСТАТА...Все един ден алерголога и психиатъра няма да може да ги спаси. 
      Докога съм длъжна да търпя такива ...малоумници-навлеци?! Автор: sekirata 
      Защо ,а, нали сме уж нормални хора,та и астролози,книжки 
      издаваме...това ли е представата за нашата КУЛТУРА 
      ДУХОВНИ ЦЕННОСТИ, какъв пример?! А после бягали 
      учителите, нямало нормални деца и ученици?! Та те гледат
      ние възрастните какво и кои търпим и им е ясно ЗАЩО!
      17:29 - Ти ми говориш за измъчен народ, а
      от: apostapostoloff    За постинг: КЪДЕ Е ВЯРАТА ТИ, МОЙ НАРОД?!
      аз се чудя къде и как да изпразня дисагите... Одобри | Изтрий
      14.02 20:03 - Секиро какво прави Петърчо?
      от: blag0rodka    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      Секиро какво прави Петърчо? Одобри | Изтрий 09:49 - А така! Удари го на пиянство и
      от: apostapostoloff    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      разврат и се не бой! 
      Най- много мразим да мислим и да работим, а най ми е убаво, га съм пиян и га се празним! Одобри | Изтрий 
      17.10 15:42 - Вещице какво прави щерка ти? А Пе...
      от: nemski За постинг: ДОБРОТО В МЕНЕ ИСКАМ ДА ЗАПАЗЯ -КАК ДА СТАНЕ, А ?!Вещице какво прави щерка ти? А Петърчо как е? Живи ли са?
      Одобри | Изтрий
      sekirata - Алооо....писателят със стотина книжки правиш елементарни правописни грешки и не за сефте    
      21:35 1. apostapostoloff - Джагалите са копилетата на комунягите.
      18:23
      Двете партийки- БСП и копилетийте им ДПС са от край време на ясла при руснаците. Ама руснаците им биха дузпата, защото разбраха, че нямат файда от тях и сега тия джуруляци са в положение на будна кома. Като и да се криви Меди- свършено е с тях. И бесерастите, и джагалите отиват на боклука.
      Само дето тяхната дунанма отклони вниманието на масите от коледните концерти на Веско Маринов.
      копилетийте-уф!
      джуруляци- пфу!
      копилетата-ха,ха!
      дунанма-хи,хи! и .т.н. нямаш спиране,
      ама много знаеш да критикуваш хората 
      и се подиграваш,виж себе си!
      Използваш най мръсните думи-
      думи на един-----КАРУЦАР!
      ИСКАШ И ПАРИ ОТ МЕНЕ-"богаташката"
      1. apostapostoloff - Напрaвена ти е черна магия, НО
      10.10 06:38
      аз мога да я разваля. Само срещу 4400 лева.
      цитирай
      Изтрий
      apostapostoloff - Пак те
      12.10.2014 07:22
      преебаха, еееееей! Черна магия, черна магия е това. Копанарска черна магия е това, много добре съм запознат със симптомите. Ще ти направя отстъпка и ще я разваля само срещу 3800 лева. И ще се избавиш от мъките си завинаги!
      цитирай
      09:08 - Айде, без сръдня и с
      от: apostapostoloff    За постинг: ЧЕСТИТА 2016!
      весела пръдня. Честита да е!
      Направи ли вчера главата? Дра ли лисици? Одобри | Изтрий
      03.02 13:43 - АДМИНИСТРАЦИЯТА НА БЛОГ.БГ - вие сте извратеняци
      Автор: lado Категория: Политика image 
      4. apostapostoloff - Не са извратеняци, не са. 03.02 19:05 Ебал съм ги всичките и са си съвсем редовни. 
      17:43 - То не бяха мъки, не бяха
      от: apostapostoloff За постинг: КОЛЕДНА МОЛИТВА
      страдания, не бяха вопли! Ама то така е устроен животът- едни се наживяхме, а други се наработихте и настрадахте...
      Одобри | Изтрий
      от: apostapostoloff 
      Харесаш ли момата,
      запрятай и полата.
      Хвърли я на кревата и
      й разкрачи краката!
      kvg55При теб е така, но в блога има хора, които пишат за пари.
      При това хулят и обиждат.
      sekirata- Но ето човекът който търчи по мене и постоянно ми пише минуси и гнусни коментари и съобщения на лични,никой не го спира,жалвах се все тая.Още повече,че той не е никакъв в този блог беге, като нас е потребител,но...ясно е нали?! Просто някои тук са имунизирани или просто са на работа с професия скандалджии и интриганти.
      "А си една страхотна простакеса." 
      sekirata : Кой да ми го каже!
      Тоа varg 1 май много
      от: apostapostoloff За постинг: ЖЕЛАНИЕТО НА varg1
      иска да те такова... Щото си едрогърдедупепутеста.
      Одобри | Изтрий
      МОЛЯ СЕ....
      Ботев, моля те стани,
      със мен секира развърти,
      сечи глави,пръстенца, дупедавци...
      Ще ги изтрием от Земята, знам си!
      Не могат да приемат,че те обожавам,
      че с твойто верую лягам,ставам,
      че искрена съм,истинска и честна,
      борбата с тази паплач хич не ми е лесна!
      Заклевам те, стани,от сън се събуди,
      намене помогни,духът си в мен всели.....
      ....със мен сечи!
      КОИ ИМАТ ИНТЕРЕС ТОЗИ СУБЕКТ ДА РЪСИ С ОТРОВА ЛИЦЕТО НА blog?!

Защо ,а, нали сме уж нормални хора,та и астролози,книжки
      издаваме...това ли е представата за нашата КУЛТУРА 
      ДУХОВНИ ЦЕННОСТИ, какъв пример?! А после бягали 
      учителите, нямало нормални деца и ученици?! Та те гледат
      ние възрастните какво и кои търпим и им е ясно ЗАЩО!
      17:29 - Ти ми говориш за измъчен народ, а
      от: apostapostoloff    За постинг: КЪДЕ Е ВЯРАТА ТИ, МОЙ НАРОД?!
      аз се чудя къде и как да изпразня дисагите... Одобри | Изтрий
      3. sekirata - Не чета анонимни, не ги приемам!
      29.03.2016 09:23
      Знаете защо. Няма смелост да се покаже, а пъне се да се изкаже?!
      Колкото до онзи астролог,
      НА КОЙТО МУ СЕ РАЗРЕШАВАТ НЯКОЛКО ДУБЛИРАЩИ СЕ НИКА,ПРОФИЛА
      на всички стана ясно,че той е МАША на blog щом продължават да го торлериратq а той да ръси blog с отрова.

4. sekirata - Ало,сайта! Защо позволявате това,майки нямате ли, кой Ви е раждал? Ама секирата Ви виновна.
      21:17
      1. apostapostoloff - Майката на българския идиот е
      16.03 19:17
      постоянно бременна.
      06:00 - Ти внимавай с политиците!
      от: apostapostoloff    За постинг: АЛО, ПОЛИТИЦИТЕ!
      Да не те опраскат на бърза ръка. Одобри | Изтрий 17:18 - Този пост няма да бъде изтрит,
      от: apostapostoloff    За постинг: ДЕЛА РАЙ или WONDER-добротворец с просия! - Лично мое мнение
      защото е някакъв километричен ферман, който няма да бъде прочетен от никого. Одобри | Изтрий
      16:31 - анитоо,стига глупотевини,ма жена!! тоз идиотин е ..лидка твойта луда дружка..
      от: katara    За постинг: ЗА КОГО И ЗА КАКВО ПЕЕ СЛАВИ? ЗА КОГО И ЗА КАКВО ПИШЕ РАИ?!
      8. nikyniky - Писал съм статия по въпроса за ника на тази поетеса    
      21.03 14:38 Одобри | Изтрий 14.02 20:03 - Секиро какво прави Петърчо?
      от: blag0rodka    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      Секиро какво прави Петърчо? Одобри | Изтрий
      И синът ми намесиха?! Той не се казва Петърчо?!
      1. apostapostoloff - Прочетете по този повод моя
      15.02 19:35
      последен постинг:
      http://apostapostoloff/politika/2016/02/15/uchindolski-typotii-superastro-net-blog.1430120
      Не искам да ви обидя, но вие грешите, защото не разбирате от шоу- бизнес. Трифонов НИКОГА не е имал ниво, но в страната на лилипутите и курешката минава за лайно. Това, което той прави, е жалко копие на "Как ще ги стигнем...", което беше пък жалко копие на "Късното шоу". А бе, провинциална пошльотина. Пошло, несръчно, глуповато,подло и пр. и пр. 09:49 - А така! Удари го на пиянство и
      от: apostapostoloff    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      разврат и се не бой! 
      Най- много мразим да мислим и да работим, а най ми е убаво, га съм пиян и га се празним! Одобри | Изтрий 
      2. jupel - Няма ли кой да спре Турция и тази лакомия за черно злато?!    
      15.02 13:05 КУРВИТЕ СА И Америка, и Германия. ЕС, НАТО...кво още ще измислят, а истината е ездна БОРБА ЗА ВЛАСТ ТЕРИТОРИЯЯЯЯЯ
      6. germantiger - ...    
      15.02 17:17 Убийството на Германия - демографско, културно и нравствено продължава с успех и сила!
      Целта винаги е била да се ликвидира първо Германия, Австрия, Холандия, посел Скандинавия и накрая евентулано "друго".
      jupel, ти кучко бугарска ?! 
      17.10 15:42 - Вещице какво прави щерка ти? А Пе...
      от: nemski За постинг: ДОБРОТО В МЕНЕ ИСКАМ ДА ЗАПАЗЯ -КАК ДА СТАНЕ, А ?!Вещице какво прави щерка ти? А Петърчо как е? Живи ли са?
      Одобри | Изтрий
      sekirata - Алооо....писателят със стотина книжки правиш елементарни правописни грешки и не за сефте    
      21:35 1. apostapostoloff - Джагалите са копилетата на комунягите.
      18:23
      Двете партийки- БСП и копилетийте им ДПС са от край време на ясла при руснаците. Ама руснаците им биха дузпата, защото разбраха, че нямат файда от тях и сега тия джуруляци са в положение на будна кома. Като и да се криви Меди- свършено е с тях. И бесерастите, и джагалите отиват на боклука.
      Само дето тяхната дунанма отклони вниманието на масите от коледните концерти на Веско Маринов.
      копилетийте-уф!
      джуруляци- пфу!
      копилетата-ха,ха!
      дунанма-хи,хи! и .т.н. нямаш спиране,
      ама много знаеш да критикуваш хората 
      и се подиграваш,виж себе си!
      Използваш най мръсните думи-
      думи на един-----КАРУЦАР!
      ИСКАШ И ПАРИ ОТ МЕНЕ-"богаташката"
      1. apostapostoloff - Напрaвена ти е черна магия, НО
      10.10 06:38
      аз мога да я разваля. Само срещу 4400 лева.
      цитирай
      Изтрий
      apostapostoloff - Пак те
      12.10.2014 07:22
      преебаха, еееееей! Черна магия, черна магия е това. Копанарска черна магия е това, много добре съм запознат със симптомите. Ще ти направя отстъпка и ще я разваля само срещу 3800 лева. И ще се избавиш от мъките си завинаги!
      цитирай
      09:08 - Айде, без сръдня и с
      от: apostapostoloff    За постинг: ЧЕСТИТА 2016!
      весела пръдня. Честита да е!
      Направи ли вчера главата? Дра ли лисици? Одобри | Изтрий

1. apostapostoloff - 13:30 - ЛЪЖИТЕ, КОИТО ЧЕТЕМ И ГЛЕДАМЕ
      Ти, както винаги,    
      17:57 плачеш за дърво. Вземи една сопа, па иди при кварталния си инспектор и му кажи да ти удари 20 тояги на голо! цитирай
      03.02 13:43 - АДМИНИСТРАЦИЯТА НА БЛОГ.БГ - вие сте извратеняци
      Автор: lado Категория: Политика 
      4. apostapostoloff - Не са извратеняци, не са. 03.02 19:05 Ебал съм ги всичките и са си съвсем редовни. 
      17:43 -
      от: apostapostoloff За постинг: КОЛЕДНА МОЛИТВА
      Ама то така е устроен животът- едни се наживяхме, а други се наработихте и настрадахте...
      Одобри | Изтрий

2. apostapostoloff - Секирата е селска    
      05:50 дришла. 17:49 - ПОСЛЕДНОТО ПРОРОЧЕСТВО НА ВАНГА:
      от: apostapostoloff    За постинг: СПРЕТЕ СЕ, ЧУЖДИЦА И НАШИ ДУПЕДАВЦИ!
      Редовно провеждам спиритически сеанси, за да общувам с духа на леля Ванга. На последния сеанс пророчицата ми каза (снемам думите и дословно от касетата, на която я записах):
      „След броени месеци ще има предсрочни избори. Българите ще се вразумят и ще гласуват за социалистите. БСП ще спечели изборите с пълно мнозинство. 
      Тогава ще излезем от ЕС и НАТО и като Крим ще се присъединим към братска Русия. И ще започне възходът на България към светли бъднини!“
      Който има уши да слуша!

Харесаш ли момата,
      запрятай и полата.
      Хвърли я на кревата и
      й разкрачи краката!
      kvg55При теб е така, но в блога има хора, които пишат за пари.
      При това хулят и обиждат.
      sekirata- Но ето човекът който търчи по мене и постоянно ми пише минуси и гнусни коментари и съобщения на лични,никой не го спира,жалвах се все тая.Още повече,че той не е никакъв в този блог беге, като нас е потребител,но...ясно е нали?! Просто някои тук са имунизирани или просто са на работа с професия скандалджии и интриганти.
      "А си една страхотна простакеса." 
      sekirata : Кой да ми го каже!
      Тоа varg 1 май много
      от: apostapostoloff За постинг: ЖЕЛАНИЕТО НА varg1
      иска да те такова... Щото си едрогърдедупепутеста.
      Одобри | Изтрий
      МОЛЯ СЕ....
      Ботев, моля те стани,
      със мен секира развърти,
      сечи глави,пръстенца, дупедавци...
      Ще ги изтрием от Земята, знам си!
      Не могат да приемат,че те обожавам,
      че с твойто верую лягам,ставам,
      че искрена съм,истинска и честна,
      борбата с тази паплач хич не ми е лесна!
      Заклевам те, стани,от сън се събуди,
      на мене помогни,духът си в мен всели.....
      ...със мен сечи!
      Защо не мерите с един аршин, драги администратори и собственици на blogbg?!

• от Анита Х. Трифонова
      ЕТО КАКВИ ГИ ВЪРШАТ САЩ -/НАЙ - АГРЕСИВНАТА ДЪРЖАВА В СВЕТА/ ОКОЛО НАС И У НАС, БЕЗ ДА СЕ СРАМУВАТИ ПРИТЕСНЯВАТ, НЕОБЕЗПОКОЯВАНИ ОТ НИКОЙ! РУСКИ ГЕНЕРАЛ: РАКЕТНИТЕ ПУСКОВИ УСТАНОВКИ НА САЩ В РУМЪНИЯ И БЪЛГАРИЯ НЕ СА ОТБРАНИТЕЛНИ, А НАПАДАТЕЛНИ ОРЪЖИЯ  -«Те не могат да се нарекат отбранителни оръжия.» Тези многоцелеви крилати ракети с висока точност могат да атакуват както наземни, така и надводни цели. Разполагането им в Румъния е от полза за САЩ от стратегическа гледна точка. Оттам те могат да застрашат Юга на Русия и дори на Турция, която сега напуска орбитата на американското влияние. Тази седмица в САЩ беше публикуван доклад, изготвен от аналитичния център на RAND Corporation, поръчан от Пентагона. В него, по-специално, се предлага спешно разполагане на съвременни системи за противовъздушна отбрана в Румъния и България, разширяване на зоната на корабните учения на НАТО, както и подпомагане на Украйна и Грузия в развитието на военния им потенциал.
      Нюз Фронт. Сега сме колония на Запада, който взема младежите ни, златото ни, унищожава животните, за да станем пазар на техните стоки. 
      Русия няма да ни нападне, защото си има много земя, вода, суровини, злато, уран.
      А США се натиска да воюва с РФ, но с чужди ръце и от чужда територия. Но този път и те ще измрат, което е малко облекчение. И когато планът Ран - Ът ни фалира...    
      тюрките ще ни завладеят по мирен път. Това е дело на западняците, които са си колонизатори. Крият голяма част от откраднатите пари от България и българския народ в ОАЕ и затова постоянно ходят там – за да ги наглеждат. Маскират визитите си като „официални посещения“ за търсене на инвестиции.
      Защо американците не бяха на Луната: къде всъщност летеше Аполон 13?
      НО Кога си тъп и кога САЩ са ти приятели – винаги ядеш бахур-а!
      А У НАС - МЪРТВИТЕ ДУШИ И НЕНАВЪРШИЛИТЕ ИЗБОРНА ВЪЗРАСТ СА НАД МИЛИОН ????
      Ето какво правят нормалните народи- Унгарският парламент поправи конституцията: "Чуждо население" не може да се установява в страната
      Подготвят ни за НОВ и още по-голям грабеж!
      През 2020 г. идва икономическа криза, предупреждават икономисти
      363 лева ще е линията на бедност догодина. Близо 1,7 милион семейства остават под тази линия. Петър Ганев от Института за пазарна икономика каза пред Нова телевизия, че новото увеличение от 15 лева през 2020 г. няма да промени много.
      Най-високите заплати са в София, Варна, Средногорието, Пловдив, големите градове. Най-ниски са заплатите в Северозапада. В южната част на България има центрове, които привличат работна ръка. Половината Северна България губи хора, защото няма център, който да привлича хора за работа. Обезлюдяването ще продължи според Ганев.
       Някои населени места ще се превърнат във вилни зони. Ако има индустрия, това може да генерира работни места по думите му. Според него има подем в икономиката, но той все още е малък.
      Нужен ни е по-продължителен период на икономически подем. Има индикации за предстояща икономическа криза, стана ясно още от думите на Петър Ганев. Възможно е да навлезем в криза през 2020 г. 
      Вдигнаха заплати и пенсии. После се чудиха как да си ги вземат. Вдигнаха цените на енергоресурсите БЕЗ НИКАКВА причина!
      От няколко дена излизат по медиите ВСЯКАКВИ „експерти“ и „анализатори“ да обясняват какво ще се случи с петрола и икономиката в Света и РБ. Тези глав....., жените си не могат да оправят седнали да ръсят мисли от екрана.
      Днес обаче вожда им от Банкя заговори че вижда рецесия от една година. Явно беше забравил че вчера говореше за ръст на икономиката с 3%.
      Дрън дрън ярина. Днес разбрах че ще вдигат ЦЕНАТА на горивата. Що бе? Ами дронове гръмнали завод в СА. И кво като го гръмнали?  От три години СА и Русия имат договор за увеличаване на добив на нефт в РФ! Така Русия помага на СА да не пада цената на петрола.
      Проблема е че бюджета на СА е сметнат на 78 долара за барел. Руснаците са вързали бюджета на 45 долара за барел. Преди два часа ЦБ на Русия обяви че петрола ще поевтинее до 55 долара, и ще стигне около 50 долара за барел в следващите две години. Китай намали веднага вноса на суров петрол. Това и бе причината на обед петрола да падне с над 5%.
      Нашите пишман анализатори обясняват как САЩ ще компенсират пазара със собствен петрол. Обаче не казват че АМЕРИКАНСКИЯ застоял петрол, е с концентрация на сяра 5000% над необходимото! Което означава че няма на кой да го пробутат. Винаги съм писала че в Кремъл ВСИЧКО се пресмята до милиметър. ЦБ на Русия НИКОГА не говори с .... си за разлика от евро спекулантите. Ясно че ЦБ на Русия малко се презастрахова, но после ще има награди – танци, парфюми, премии и така на татък. Не случайно Елвира  върти сериозни схеми с печалби в МИЛИАРДИ. И всичко това под носовете на световните измамници. Не случайно Путин я назначи и я пази като зеница на окото си. Н......на   бърка в .... на американците 
      с боксова ръкавица през месец два. Не случайно ЦРУ ако я докопа ще я дере жива.
      Хари Труман, сенатор и бъдещ президент, залага основите на „студената война“: 
      „Ако ние видим, че побеждава Германия, следва да помагаме на Русия,
      а като видим, че печели Русия, трябва да помагаме на Германия 
      и по такъв начин те да се избиват взаимно колкото се може повече…“
      така работят..Банкстерите 
      Празник на Хасково 08.09.2019 гост Васил Найденов пет песни в пет клипа

Честит празник Хасково!  08 септември 2019 заря
  • Дарение

• Добави ново...