Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Димитър Байрактаров напуска патриотите

Препоръчан отговор

Тоя Байрактаров го изкарахте мъченик бре! Чак тема му пуснахте и какво толкова като напусне патриотите (каквото и да значи това) ? Явно към момента всички плъхове напускат корабите и се спасяват по единично. Пример Рада ,  Пинокио и оня там тромпетиста :D все отбор мошеници!

Бай Хуй щял да вдига пенсии и заплати....олелеее до скоро говореха за популизъм от страна патриотите и атакистите...ся какво става всички почнаха с лакърдиите типично по бай Ганьовски!

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 67
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

гладам не далеч от нас засадили един слънчоглед и не го прибраха

значи  женати  не  е много от работливите щом взима  само 8000 лв и е шуробаджанак във фабриката на баща и

важно е какво казват пък дали ще го направят е въпрос на случване 50 на  50 или ще стане или няма да стане  до сега ги видяхме и бсп и герп-нищо не направиха   Мотото на ГЕРБ: Да превър

Ха така! Единствен е Боко и никой друг! Най - добрия! 

Тая мантра вече не важи! Не важат и налятите пари от разни соросоиди и агенции за приказки разказвани от епяци по всички телевизии, че ако не е Боко ще свърши света. Боко разчита на София, Пловдив и евентуално Варна! Другите градове ще гласуват за него но друг път! А, Патриотие започват да ме вкарват в размисили и май гласа ми ще иде за БСП та ако ще да съм червената шапчица 3 в 1

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, M.Николов написа:

Всички са един дол дренки!Все още не мога да разбера що му беше на Борисов да сдаде предсрочно управлението.Можеше да направи няколко персонални промени и да си изкара целия мандат.Нещата вървяха не толкова зле.Сега ще има избори до дупка.Живота ни ще мине в търсене на идеалните, а всъщност такива няма.

Какви "идеални" бълнуваш аз не мога да видя някои криво ляво читави та да се наканя да ходя да гласувам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коалицията на патриотите започна да се разпада

https://news.bg/politics/koalitsiyata-na-patriotite-zapochna-da-se-razpada.html

Много бих се радвал в България да има силна патриотична партия, но за съжаление тези тримата ми приличат на комитите от "Комиците".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко хубаво би било в България да има само 2 партии и 100-тина депутати

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А още по-хубаво един началник избиран от народа на избори примерно през 5 г.(които да движи всичко-да си назначава правителство, да го сменя като не се справя добре и т.н.), а парламента да се събира два пъти в година за няколко дена да гласува каквото има подготвено и трябва, а през другото време всеки да си упражнява професията!:)

Писна ми и от партии, и от партийци!

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, M.Николов написа:

А още по-хубаво един началник избиран от народа на избори примерно през 5 г.(които да движи всичко-да си назначава правителство, да го сменя като не се справя добре и т.н.), а парламента да се събира два пъти в година за няколко дена да гласува каквото има подготвено и трябва, а през другото време всеки да си упражнява професията!:)

Един "началник" да предлага правителство, а парламентът да го одобрява. Всичко друго е супер, нищо, че прилича на организацията преди 10. А двупартийният модел ще ореже паразитно-преливащите се политици.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ncl написа:

Знам какво имаш предвид. :) И не, не ми харесва. Нито сегашния, нито миналия, нито бъдещия.

Дори и бъдещия, ми какво да правим тогава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам вие двамата спокойно може да пренесете дискусията на лични. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ExaFlop написа:

Един "началник" да предлага правителство, а парламентът да го одобрява.

Примерно, а бе силна президентска република, като парламента не повече от 100 депутата(и да, без лимузини, без повече от 1 сътрудник и др. глезотии.избрани са там за да свършат определена работа, не за кеф) и реално според мен биха могли да я свършат на две събирания за няколко дни през годината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ncl написа:

:) И не, не ми харесва. Нито сегашния, нито миналия, нито бъдещия.

И на мен така! Така, че на пук на платените напъни да ни се втълпи, че алтернатива няма, то народа все още повече се насъсква за наказателен вот! Аз казвам, не искам да виждам в политиката Борисов, Цветанов, Кунева, Зеленогорски, Мартин и ако ще за това  да ме наречете лилав трол - все ми е тая! Данък обществено мнение не плащам.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
на 17.02.2017 г. в 23:30, M.Николов написа:

Всички са един дол дренки!Все още не мога да разбера що му беше на Борисов да сдаде предсрочно управлението.Можеше да направи няколко персонални промени и да си изкара целия мандат.Нещата вървяха не толкова зле.Сега ще има избори до дупка.Живота ни ще мине в търсене на идеалните, а всъщност такива няма.

Буда си е чиста будала. Болен е от нарцисизъм и се изживява като единствен и незаменим. Това му изигра лоша шега, а бедите за него тепърва предстоят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване