Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пропоръчайте ми кой от тези лаптопи е най-добре да се вземе ,ако целта е да се играят игри и най-вече GTA V.Бюджета е 1000-1100лв максимум.

За сега съм се спрял на този Acer и този Asus

Може и други предложения от двете марки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще го използваш главно за игри избягвай да си взимаш лаптоп като цяло, един настолен може да се направи с този бюджет който разполагаш даже по-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за стационарен с безжични клавиатура и мишка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега мисля да е лаптоп.За да мога да си го нося като пътувам.Иначе предполагам ,че за тези пари ще е с по-добри параметри от лаптопите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че настолен компютър, е много по-добро решение в съотношение производителност/цена от лаптоп. До колкото виждам, статията е в раздел Хардуер >Преносими компютри >Съвети за покупка на преносими компютри и е излишно да се споменава "Настолен Компютър". Всяка екстра се заплаща - в случая мобилност.

преди 4 минути, Уолтър Уайт написа:

Лаптоп за игри няма.

Има! Ама струват мнооооого $$$$.

Относно двата посочени лаптопа - GTA V на 720р low ще ти вади между 18-25fps в зависимост от ситуацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ForBan написа:

То е ясно, че настолен компютър, е много по-добро решение в съотношение производителност/цена от лаптоп. До колкото виждам, статията е в раздел Хардуер >Преносими компютри >Съвети за покупка на преносими компютри и е излишно да се споменава "Настолен Компютър". Всяка екстра се заплаща - в случая мобилност.

Има! Ама струват мнооооого $$$$.

Относно двата посочени лаптопа - GTA V на 720р low ще ти вади между 18-25fps в зависимост от ситуацията.

Колкото и мощен да е не е за игри! Лаптоп е направен за работа!

П.С А колкото до темата на автора, ще му препоръчам да търси марка от HP. Да се откаже от тия боклуци асуси и т.н

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Уолтър Уайт написа:

Колкото и мощен да е не е за игри! Лаптоп е направен за работа!

П.С А колкото до темата на автора, ще му препоръчам да търси марка от HP. Да се откаже от тия боклуци асуси и т.н

Упорит си. Казват ти, че има модели и за игри, ама не и в тоя бюджет (Asus ROG, Dell Alienware и прочие глезотии примерно). Парата на автора стига за една що-годе конфигурация, но не и мобилна машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, techmaniac написа:

Упорит си. Казват ти, че има модели и за игри, ама не и в тоя бюджет (Asus ROG, Dell Alienware и прочие глезотии примерно). Парата на автора стига за една що-годе конфигурация, но не и мобилна машина.

Колкото и да ми хвалиш alienware/rog просто за тия 5 бона ще си сглобя адски много по-добра машина вместо да ги давам за излишен лаптоп който ще му скася живота и/или ще се преебе след 2-3 години от тва натоварване, цакаш мисълта нали?

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уолтър Уайт написа:

Колкото и да ми хвалиш alienware/rog просто за тия 5 бона ще си сглобя адски много по-добра машина вместо да ги давам за излишен лаптоп който ще му скася живота и/или ще се преебе след 2-3 години от тва натоварване, цакаш мисълта нали?

Да схващам, ама ти не схващаш какво ти се пише. В мнението си казваш, че няма лаптопи за игри - е има. Това исках да кажа за да те опровергая, а не да хваля това или онова. За мен са прескъпи глезотии, както казах в мнението си по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, techmaniac написа:

Да схващам, ама ти не схващаш какво ти се пише. В мнението си казваш, че няма лаптопи за игри - е има. Това исках да кажа за да те опровергая, а не да хваля това или онова. За мен са прескъпи глезотии, както казах в мнението си по-горе.

Добре не споря има лаптоп за игри 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти четириядрен процесор, 2 GB видео карта и повече от 4 GB РАМ, за да играеш GTA V спокойно. Също и адекватно охлаждане. Тези които си изброил не стават за игри, за тези пари лаптоп за игри просто няма (освен ако играта не е GTA San Andreas).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп за игри са Alienware на DELL и започват от 2 бона на горе. Така, че забрави. И аз го правя от време на време на моя лаптоп, но не става за дълго време да играеш. Така, че както ти писаха горе, една настолна щайга(с домати) и си в джаза. Лаптопа е направен да е мобилен, при него се разчита, че ще караш на батерия докато пътува и за това вътре са му бутнали по-слаби чарколяци, в сравнение с настолния, за да може батерията да кара повече време. А сега накратко -  забрави за лаптоп и игри.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да няма лаптоп за игри? Ами да то сигурно геймърските лаптопи не са за игри а за някаква друга работа XD -_- Иначе по-добре си вземи един компютър тъй като геймърски лапотп (и то такъв който да бачка перфе на GTA 5) сумата ще е далеч по-солена. А и иначе попринцип на геймърски лаптопи не се разчита много според мен... Тези неща много бързо издават багажа а с компа си е друго нещо :D

Редактирано от Anonym0us_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Anonym0us_ написа:

Как да няма лаптоп за игри? Ами да то сигурно геймърските лаптопи не са за игри а за някаква друга работа XD -_- Иначе по-добре си вземи един компютър тъй като геймърски лапотп (и то такъв който да бачка перфе на GTA 5) сумата ще е далеч по-солена. А и иначе попринцип на геймърски лаптопи не се разчита много според мен... Тези неща много бързо издават багажа а с компа си е друго нещо :D

Като чуя "геймърски лаптоп" ме напушва яко на смях :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Уолтър Уайт написа:

Като чуя "геймърски лаптоп" ме напушва яко на смях :D

Това е маркетингова стратегия която работи, лапето вижда рекламата по ТВ и казва "Тате, искам геймърски лаптоп", таткото отива, брои няколко бона на продавача и всички са доволни. Поне докато не изтече гаранцията на лаптопа и не пуснат нова реклама по ТВ :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mkfs.ext4 написа:

Това е маркетингова стратегия която работи, лапето вижда рекламата по ТВ и казва "Тате, искам геймърски лаптоп", таткото отива, брои няколко бона на продавача и всички са доволни. Поне докато не изтече гаранцията на лаптопа и не пуснат нова реклама по ТВ :D

Реклами по ТВ за gaming laptop не съм срещал. Основно е телефони, но да в нета. Дори един нормален лаптоп за нуждите са над 1000лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, routejack написа:

Като чета коментарите май е по-добре да изчакам с лаптопа и да събера пари за нещо такова ЦЪК.

Това вече си заслужава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...