Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 11 часа, Soviet Soldier написа:

След време не е проблем на този компютър да постави GTX 750ti на мястото на GT-730. Ако имаш желание мога да говоря с един познат за GT-730 4gb на добра цена? 

Какъв е смисъл, след като автора на темата иска, максимално да му излезни евтино. Един път около 100 лв за GT-730 и след време още около 200 за GTX 750ti. Не мога да хвана логиката ти ..................

Той за тея пари общо ще си вземи нещо много по - добро от тези двете ако иска........

Редактирано от KnoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Nikos_trelos написа:

Ако намеря 750 за 150 кинта ще е бомба

Трудно. Макар че втора ръка може и да направиш някоя сделка, но аз лично не бих предпочел втора ръка, да ти кажа чесно, но ти си решаваш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова са. Ако искаш нещо по - евтино от това може да си избереш някоя друга видеокарта. Макар че лично според мен отново няма смисъл от друга, не че са лоши други видеокарти, ама гледай в преспектива и за напреде, а не след време пак да сменяш нещо, я процесор, я видеокарта. То пак може да се случи да се развали или нещо друго, ама това е съвсем отделно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да просто бюджета ми не е  голям

А видях много противоречиви мнения за GT-730

Редактирано от Nikos_trelos (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Nikos_trelos написа:

Да просто бюджета ми не е  голям

А видях много противоречиви мнения за GTX-730

След като има по нова от тази видеокарта, няма смисъл да слизаш надолу, качвай се нагоре по стълбичката. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Nikos_trelos написа:

Колко добра?

Трябва да проверя ,но мисля че за 50-60 ще се уреди. Няма какво да четеш мнение ,всякакви ще намериш дори за GTX-750ti ще намериш много негативни отзиви. Пишеш в YouTube дадената игра и модела на видео картата и гледаш видео ,с колко ФПС върви на тая видео карта. 

Ето един пример ,как върви GTA 5 с карта GT-730: 

В YouTube можеш да намериш подобни тестове ,как се държи 730 на почти всяка игра. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB вариант на 730 е по-слаба и по-скъпа от 1GB.  Причината е че 4ГБ е със старата памет но принципно е безсмислено подобно количество на толкова слаба карта.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 50-60 лв. става имах предвид нова където 4ГБ е от 150 лв. до 200 лв. при положение че по-добрата е 100 лв. а за 200 лв. може да се вземе 750.

Просто е възможно най-безсмислената карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Roujin Z написа:

За 50-60 лв. става имах предвид нова където 4ГБ е от 150 лв. до 200 лв. при положение че по-добрата е 100 лв. а за 200 лв. може да се вземе 750.

Просто е възможно най-безсмислената карта.

Да прав си но 100-150 лв разлика.... плюс това за мен и 5 лв са много пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не отговори на въпроса ми, защо да купува първо едната и после да минава на  GTX-750ti. Това не са ли двойни пари хвърлени на вятъра. Дайте да търсиме сега едната, после ще вземам другата. Пълна, ама пълна глупост. И какъв е смисъл от нова видеокарта  GTX-750ti , да отива на 730.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тоя бюджет не може да купи и 730 тоест по-скъпата 750TI само на картинка ще я гледа.

Иначе си прав ако наистина щеше да се купува нещо щеше да е безсмислено но продължавайте да го мъдрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Roujin Z написа:

С тоя бюджет не може да купи и 730 тоест по-скъпата 750TI само на картинка ще я гледа.

Иначе си прав ако наистина щеше да се купува нещо щеше да е безсмислено но продължавайте да го мъдрите.

Не мъдриме, просто казвам, че логиката на половината им писали в темата им бяга. Дай сега, после дай пак. Логика = 0. Е, той не може да иска да играя тежки и хубави игри, по хубави имам преди 2015-2016, 2017 и да си купи видеокарта за 50-60 лв. Щом щед се играят игри се взема възможно най- хубавото, и разбира се трябва да се извади кеШ, за да вървят игрите нормално. 

Спирам да пиша в тамата на автора, не той сам си реши какво да прави и как да го мисли. Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета му е 250 тоест как точно ще я купи тая 750TI. Къде се продава тая 750TI за 150 лв. нека да я видим тая обява?

И дори да намери такава какъв компютър ще си купи за оставащите 100 лв.?

Ами той и за 250 лв. не може да купи нищо което да се равнява поне на актуален Селерон тоест картата ще е тотално спъвана.

Цялата тема е с нереални искания и мечти тоест може да си говорим чисто теоретично какво е по-добре и по-зле но тия неща няма да бъдат купени. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Nikos_trelos написа:

Както написах 250 е бюджета за компа но мога да отделя още 100-тина за видео

За игрите , които си  изброил GT 730 става (освен ако от NFS нямаш предвид новите) , но ако решиш да играеш GTA V или нещо по-ново не очаквай добри резултати . Един приятел с Ivy i3 и gt 730 има големи затруднения с GTA V в online-а . Не може да играе race-ове или да кара по-бързи коли , защото играта просто  умира . Ако само искаш да изиграеш кампанията може и да е достатъчна gt 730 ( която за 60лв не е зле ) .

Редактирано от Skygear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сместо постоянно да му натяквате толкова е бюджета и че няма да стигне за това и онова. Аз бих му предложил нещо друго. Просто да вземе машина и когато има възможност лека полека да си е стяга. Не все разполага с куп пари. Адски тъпо звучи това, че еди за колко си нямало да намери почти нищо. Ако има желание, всичко се постига. Със времето може да надради някоя машина ако си вземе. Бих казал : Пусти игри......... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си прав Knox,и да вече го направих взех си НР-то с i4,8GB Ram

Ще ползвам видео карта на един приятел който има сервиз за ПС докато събера пари да я купя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Nikos_trelos написа:

Много си прав Knox,и да вече го направих взех си НР-то с i4,8GB Ram

Ще ползвам видео карта на един приятел който има сервиз за ПС докато събера пари да я купя..

Ако не играеш игри, от машината няма да съжаляваш. Ако ще играеш ще ти трябва видеокарта. Успех и честито. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече тотално откачам :D Тежък ден, а-у и лягам вечерта да почетс нещо и какво виждам - хора, за които съм си изгрсдил някакво мнение, че разбират и прочие просто пляскат някакви... Random мнения... Какви 750ti, той човека търси компютър до 250 лева, те му предлагат видеокарта за тези пари... Набийте си го това в главата, че не всеки има възможност за компютър от 4 бона и да играе всичко на макс, а не дс почнете, ама то това не става, вземи това за 2747474 лева отгоре. Добре, съгласен съм пича да вземе дори Titan X, ако му платите разликата. Така, моя съвет към автора е да еземе GT 730 с GDDR5 памет, а не DDR3, a вече коя игра ще тръгне и коя няма - късмет, но от изброените единствено GTA 5 ще се опъне, за резолюция 1280х768, 1366х768 очаквай стсбилен FPS на LoL и то на високи настройки.

Изпратено от моят Lenovo A536 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.