Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели търся си домашно пс но имам малък бюджет 250 лв има ли някой който да продава? Може да е без монитор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам този: http://www.basic-bg.com/collections/komputri-vtora-raka/products/lenovo-thinkcentre-m58-1 мисля, че след време ще можеш да сложиш една видео карта + още 4gb ram и ще разцъкваш повечето игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kristian Denkov написа:

Предлагам този: http://www.basic-bg.com/collections/komputri-vtora-raka/products/lenovo-thinkcentre-m58-1 мисля, че след време ще можеш да сложиш една видео карта + още 4gb ram и ще разцъкваш повечето игри.

Какво ще разцъква с тоя стар процесор? 

Ето нещо малко по-скъпо ,но с добър потенциал. 

https://plasico.bg/hp-compaq-6005-pro-microtower-phenom-ii-x4-b97-8gb-ram-320gb-hdd-32604.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

Какво ще разцъква с тоя стар процесор?

Процесора си е добре подкарва всички нови игри на добри настройки и fps поне доколкото видях в повечето клипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари няма как да има видеокарта. Лошото е че няма как да има и читав процесор тоест каквото и да вземеш няма да върши работа.

Всичко под I5 - Санди са пари на вятъра ако говорим за игри а подобна машина няма да намериш за 250 лв.

За 400 лв. по-може но ще е без видеокарта и с куп допълнителни проблеми тоест си много далеч от това което търсиш.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като говорим за 8 годишни конфигурации дори топ-процесорите са гола-вода за съвременните игри. Вече за тетрис и пасианси няма значение.

Просто е невъзможно да сглобиш нещо което да върши работа дори за двойно повече пари.

п.с. Горното предложение например е с 6 годишен процесор при това енергоспестяващ (ниски честоти) които може да е много по-добър от 8 годишен но пак не е нищо особено.

Това едва ли те интересува понеже е 100 лв. над бюджета ти но дори да ги имаше игри няма да играеш и с него понеже трябва и видеокарта.

Кутията изглежда стандартна тоест не е нужно нископрофилна карта но пак трябва да е без допълнително захранване. 

Подходящи за игри отговарящи на това условие са трудно намираеми и над 150 лв. като примерно 750TI.

Трябва да се добави и още 4ГБ рам което са още около 40 лв. ако говорим за втора ръка иначе 60 лв. 

За това казвам че е невъзможно и за двойно повече пари да се сглоби нещо цялостно а за 250 лв. каквото и да е!

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, * СТЕФАН * написа:

Независимо, че надвишава бюджета който е много малък, ето едно предложение и от мен.  http://alphacom-bg.com/product/1146/fujitsu-p710-tower-i5-2500s.html

Roujin Z

Този по добре ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Nikos_trelos написа:

Е и този i4 е доста по добре от стария pentum ;) само да му вкарам читава видео карта

Оп pentium*

Компютъра ,който предложих плюс видео карта GTX-750ti ще вършат напълно прилична работа за игри ,като GTA 5 и BF1. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

Компютъра ,който предложих плюс видео карта GTX-750ti ще вършат напълно прилична работа за игри ,като GTA 5 и BF1. 

Братле не ми се дават 300 лв заа комп и 300 за видео карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Nikos_trelos написа:

Братле не ми се дават 300 лв заа комп и 300 за видео карта

Ако щеш с процесор I7 да вземеш компютър ,на вградена видео карта няма как да играеш тежки игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Nikos_trelos написа:

Не ме интересуват най добрите игри

Може би

Wow,Mu,legue of legends,NFS

Wow малко трудно LoL можеш да хванеш около 25-30fps на very low 1280x1024 nfs нещо от рода на Need For Speed Most Wanted 1 Underground по-старите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Nikos_trelos написа:

Не ме интересуват най добрите игри

Може би

Wow,Mu,legue of legends,NFS

При тях няма да имаш проблеми с някоя по-стара конфигурация и евтина видео карта ,като GT-730.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://plasico.bg/hp-compaq-6005-pro-microtower-phenom-ii-x4-b97-8gb-ram-320gb-hdd-32604.html

Преди бях с подобна конфигурация. Само, че разлика беше в харда и рам-а. След като събрах малко парички, всичко си дойде на мястото. Сложих му още 8 ГБ РАМ, нова видеокарта, която каза колегата  ( GTX-750ti ), тъй като старата беше доста стара. А преди два месец смених и процесора на интелка една и всичко заспа. Не се чуди, вземай го този който ти го предлага колегата.

Разбира се с още малко средства можеш да направих и нещо много по - добро от това с което съм сега.

Редактирано от KnoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, KnoX написа:

Преди бях с подобна конфигурация. Само, че разлика беше в харда и рам-а. След като събрах малко парички, всичко си дойде на мястото. Сложих му още 8 ГБ РАМ, нова видеокарта, която каза колегата  ( GTX-750ti ), тъй като старата беше доста стара. А преди два месец смених и процесора на интелка една и всичко заспа. Не се чуди, вземай го този който ти го предлага колегата.

Ок ама не пише с каква карта е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Nikos_trelos написа:

Ок ама не пише с каква карта е

Няма външна видео карта играеш с вградена която е доста слаба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каквато и да е, няма да е подходяща за тежки игри със сигурност. Няма как да този бюджет да се намери нещо, което няма да му се налагат да се сложат някой по добри конфигураций, нали разбираш. Не съм обърнал внимание дали пиши видеокартата, но пак ти казвам че каквато и да е, няма да е някоя перфектна. На тази конфигурация, която е на този компютър и с още малко бюджет, да кажем 300-350 лева, ще направих нещо наистина добро, което да ти върши работа и за напреде. А и още повече, че ако няма да се играят игри и т.н. , може и за по малко пари. Все пак зависи за какво ще го използваш. Аз не съм почитател "вече" на игрите. 

преди 1 минута, Kristian Denkov написа:

Няма външна видео карта играеш с вградена която е доста слаба.

Логично да е слаба и вградена. Аз не разбирах въпроса му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не просто не е споменато в характеристиките на компа от линка нито каква е нито с каква памет е 

Пс:намерих GT-730 за 70лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Nikos_trelos написа:

Не просто не е споменато в характеристиките на компа от линка нито каква е нито с каква памет е 

Пс:намерих GT-730 за 70лв

Видеокартата е вградена, която е много слаба. Независимо каква е. Тя и за това не е спомената в самата обява и т.н. А тази видеокарта която си намерил, лично според мен няма смисъл. Тази " GTX-750ti" ще ти върше много повече работа за напреде, тъй като като гледам ти търсиш машина за игри. И тази която си споменал ще ти върши работа, но след време отново ще трябва да се сменя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, KnoX написа:

Видеокартата е вградена, която е много слаба. Независимо каква е. Тя и за това не е спомената в самата обява и т.н. А тази видеокарта която си намерил, лично според мен няма смисъл. Тази " GTX-750ti" ще ти върше много повече работа за напреде, тъй като като гледам ти търсиш машина за игри. И тази която си споменал ще ти върши работа, но след време отново ще трябва да се сменя.

След време не е проблем на този компютър да постави GTX 750ti на мястото на GT-730. Ако имаш желание мога да говоря с един познат за GT-730 4gb на добра цена? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.