Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mikrotik

Любимото на всички радио Signal + (90.0 MHz)

Препоръчан отговор

Здравейте, някой знае ли какво се случи с радио Сигнал + и дали има някакъв шанс да се оправят нещата с него ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, adersa написа:

Едвали в момента Радио Веселина е много по добро :)

Наясно ли си, че пълното пренебрежение към правилата на граматиката прави постовете ти объркващи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радио Веселина е добрата алтернатива, но разликата е в предаванията нали се сещаш, че бяха уникални и несравними.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mikrotik написа:

Здравейте, някой знае ли какво се случи с радио Сигнал + и дали има някакъв шанс да се оправят нещата с него ?

няма го от юни 2011

http://signal.bg/view_article.php?article_id=15066

имат канал тука

https://www.youtube.com/channel/UCgLEUBtSJhY94ngVIWWM3rg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм на ясно ,каква е разликата между "Веселина" и "Сигнал+" ,не са от станциите ,които пускат мой стил музика ,но масово по станциите ,които още пускам от време на време ,да ми бръмчи нещо на главата ,докато пътувам ,City ,The Voice ,Fresh и подобни се въртят едни и същи съвременни простотии ,много български музикални недоразумения. Най-добър вариант си остава личния подбор на музика или разни чуждестранни радиа ,които да слушате чрез интернет. Преди години намерих страхотен сайт с голямо разнообразие на ,съвременна, електронна музика: http://www.di.fm/

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"любимото на всички радио" май за пръв път го чувам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, haidukpikaso написа:

Да, знам за това, но интересното е какво точно стана, за да паднат от ефира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пари. И свързаният с това лиценз.

И аз не съм от тези, на които е било любимо. Когато съм идвал в голямото село, за съществуването му разбирах от професионални шофьори. На обществения транспорт (автобуси и таксита). През последните няколко години откакто го няма нещата се пооправиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Ясно, значи не са имали пари да го лицензират ? А по онова време песните бяха безплатни - в най-големия архив на Data.BG. За музика не са плащали - всички може да бъдете сигурни в това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Т'ва радио едно време ми беше толкова любимо, че си бях направил самоделен заглушител-предавател, с който пречех на чалгарите да го слушат в радиус от 2 преки около нас и им пусках Спенс, Слимарата и Колумбиеца & М'глата за по 15-20 мин. всяка вечер. Даже на касетофон си бях сглобил и джингъл, който да обявява, че терорът започва: "Вие слушате радио Мангал Плюс, радиото за чалгия! И на всеки чалгар в устата му се бих изс*ал!". Удебеленото е от една песен на Колумбиеца и Мъглата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си програмата Tune in има голям подбор по стил на български и чуждестранни радиа .Аз от няколко седмици слушам това http://tunein.com/radio/100hitz---Hot-AC-s111391/?streamid=6452158 но по стил да радио сигнал + и Веселина не са по вкуса ми .

преди 1 час, Ken написа:

Наясно ли си, че пълното пренебрежение към правилата на граматиката прави постовете ти объркващи ?

айде вкарай ме в бисерите на форума имаш моето разрешение ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Elenko Stoyanov
      Здравейте,
      ще ви запозная с една сравнително нова крипто валута.
      Pi network  или само " Pi '' е една от първите криптовалути, които потребителите могат да добиват на своите мобилни устройства. Стартирана през 2019 г. от трима завършили Станфорд, PI криптовалутата бързо спечели популярност сред потребителите.
      Това е нова цифрова валута, която се опитва да нарасне или да спечели стойност за момента, който не струва сравнително нищо, но кой знае след няколко години може да струва повече или може би дори повече от биткойн.
      Копаенето , ако може да се нарече така е много лесно.
      Нужно е само, да си инсталирате приложението Pi network от app store или googleplay магазина. Инсталирате я и накрая ви иска invitation code,  там пишете - '' elenkostoyanov ''  и така ще ви се увеличи скороста за копаене с  20 процента.
      Мога да дам повече инфо за желаещите .
    • от Teodor Mihaylov
      Привет маняци, 
      Искам да ви информирам, че има действащ сървър на любимата ни Battlefield 2142.Сървъра не е български но се събират хора. Пиша тук за да ви уведомя за да може да се събираме повече хора да играем. 
      Ако имате желание за игра, ето линк как да си нагласите играта. Щом аз успях и вие ще можете. 
      https://battlefield2142.co/
    • от andibgpz
      Здравейте и за много години!

Заел съм се с реставрациата на един старичък касетофон,който да сложа на мястото на грозното СД ,което имам в колата -ауди 80 от 88година.
      Радиото обаче не работи по никакъв начин,отворих го ,прегледах кондензаторите ,не изглеждат да са избили.Не намирам никъде схема на радиото,за това се обръщам за помощ.Кое да проверя?
      Имам начални познания по електроника и съм що годе сръчен с поялника.
      Някой ако може да даде насоки.Прикачам снимки на въпросното.       ЦЪК
    • от Nikolay Trifonov
      Link: Tabla.BG
      Tabla.BG е най-новата платформа за игра на табла по стандартните български правила. Поканете и предизвикайте приятели, пробвайте късмета си срещу други опоненти или тренирайте в тренировачната ни стая. Това което прави Tabla.BG повече от останалите табли е общността, гъвкавата платформа и мачмейкинг и цялостното усещане за една плавна и динамична игра.
      Написана изцяло на HTML5, играта не изисква никакви допълнителни програми или плъгини. Еднакво удобна за Desktop, Mobile и дори Smart TV устройства. Играйте с 1 акаунт от всичките си устройства!
      Това което различава играта от останалите онлайн версии на Табла, е силният социален елемент. Идеята ни не е просто да създадем програма на която да 'джъткаш' табла, а място което да симулира кафенето в което се събираш с твоите приятели. Towa w
      Седмични и глобални класации Подаръци по време на играта или извън нея – покажете своята признателност! Харесване, приятелство и лични съобщения – разменете харесвания с играчите които срещате и ги поканете да станат ваши приятели! Комуникирайте чрез лични съобщения и изпращаите покани на приятели за игра! Персонализирайте профила си – напишете си остроумен статус или споделете ваши снимки в личната ви галерия! Влезте в най-социалното Българско общество на табла – с правилата които познавате и обичате! Постоянно развиваща се платформа
      Табла.BG ще продължава да се подобрява с планирани ъпгрейди и ново съдържание! Ние се вслушваме в това което играчите искат и ни споделят и винаги се опитваме да подобрим качеството на игра. Ние не сме просто екипа зад Табла.BG, a ние запалени играчи и членове на глобалното табла общество! Нека заедно помогнем на повече хора да изпитат магията на таблата!

• от MALLET JOHNNY
      <audio src="http://streaming.radionomy.com/888RADIO" autoplay="true" muted="true" controls="true" volume="1.0"></audio>  
  • Дарение

• Добави ново...