Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ignorant

Моля препоръчайте програми за правене на естетически стилен графичен дизайн на сайт

Препоръчан отговор

Моля препоръчайте програми за правене на естетически стилен графичен дизайн на сайт. Има много програмиза правене на сайтове, но аз искам сайта ми да изглежда супер семпло, стилно и естетически.  Сайта ще бъде за фондация и искам да изглежда толкова стилно, че д аспира дъха ичовек да си казва УАУУ. Да е  изчистено и като го отвориш да се потапяш в дизайна и да ти се разглежда и разглежда безкрай... Може и темплейти да ми препоръчвате, но след седмица разглеждане на такива не успях да избера нещо достатъчно стилно което да спира дъха. Искрено се надявам да успеете да ми помогнете:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш"  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ignorant написа:

Моля препоръчайте програми за правене на естетически стилен графичен дизайн на сайт. Има много програмиза правене на сайтове, но аз искам сайта ми да изглежда супер семпло, стилно и естетически.  Сайта ще бъде за фондация и искам да изглежда толкова стилно, че д аспира дъха ичовек да си казва УАУУ. Да е  изчистено и като го отвориш да се потапяш в дизайна и да ти се разглежда и разглежда безкрай... Може и темплейти да ми препоръчвате, но след седмица разглеждане на такива не успях да избера нещо достатъчно стилно което да спира дъха. Искрено се надявам да успеете да ми помогнете:)

Търся бои за рисуване на картини-шедьоври.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Ken написа:

Да е  изчистено и като го отвориш да се потапяш в дизайна и да ти се разглежда и разглежда безкрай...

Програмата само монтира елементите,направени от добър графичен дизайнер.Включително и темплейтите трябва да са изработени от него,а не да се използват готови шаблони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Програмата само монтира елементите,направени от добър графичен дизайнер.Включително и темплейтите трябва да са изработени от него,а не да се използват готови шаблони.

Нещо си объркал с цитатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ken написа:

Нещо си объркал с цитатите.

Какви цитати?С този пост ти стават два спама в тази тема!Очаквам и трети да направиш(едва ли ще оставиш това без отговор)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете може ли да ми помогнете с предложения на такива програми или само ще ми спамите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ignorant написа:

Извинете може ли да ми помогнете с предложения на такива програми или само ще ми спамите?

Това,че ти казваме истината,не означава че е спамене!Начина на задаване на въпроса ти е най- големия спам в тази тема!Затова си получи съответните отговори и няма за какво да обвиняваш хората взели отношение тук.Казах ти истината,че трябва да имаш познание за графичен дизайн,за да направиш такъв сайт.Това което  искаш,няма как да стане с безплатна програма.Ето ти едно предложение за програма,с която може да се правят добри сайтове:WebSite X5 Professional 13 Но не си мисли,че която и да е програма може да направи чудото, което искаш: „... да спира дъха...да се потапяш в дизайна и да ти се разглежда и разглежда безкрай...“ Това може да го направи само добър графичен дизайнер,с много дни и дори месеци работа по такъв сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Това,че ти казваме истината,не означава че е спамене!Начина на задаване на въпроса ти е най- големия спам в тази тема!Затова си получи съответните отговори и няма за какво да обвиняваш хората взели отношение тук.Казах ти истината,че трябва да имаш познание за графичен дизайн,за да направиш такъв сайт.Това което  искаш,няма как да стане с безплатна програма.Ето ти едно предложение за програма,с която може да се правят добри сайтове:WebSite X5 Professional 13 Но не си мисли,че която и да е програма може да направи чудото, което искаш: „... да спира дъха...да се потапяш в дизайна и да ти се разглежда и разглежда безкрай...“ Това може да го направи само добър графичен дизайнер,с много дни и дори месеци работа по такъв сайт.

Мерси, моля и за друг и такива програми. А аз ще уча тези необходими познания. Моля за още подобни програми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Димитър 59 написа:

Какви цитати?С този пост ти стават два спама в тази тема!Очаквам и трети да направиш(едва ли ще оставиш това без отговор)...

Първо ми сложи в писанията цитат, който не е мой.
После ме обвини в спам, сега пък нямало спамене.
Чудни хора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Ken написа:

Първо ми сложи в писанията цитат, който не е мой.
После ме обвини в спам, сега пък нямало спамене.
Чудни хора !

Сега видях тази грешка в цитирането!Явно нещо се е объркало,но не е било предназначено за теб.Изглежда съм цитирал него,но извадено от цитата му в твоя пост,за да стане тази грешка.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...