Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Искам да си закупя онлайн на изплащане смартфон,но се чудя от Плесио или Технополис да го сторя.Според вас от къде  е по-добре.Въобще Плесио читави ли са?Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, читави са Плесио, стига да не купувате някой китайски апарат за 78 лева.
    И в двата магазина се продават и боклуци, което е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Визирах марки, които всеки човек може да си поръча в Китай и с име, което се измисля в час по трудово.
    В случая визирам безмислието, наречено Турбо Х.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И http://smartphone.bg/ са надеждни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, algor написа:

Да, читави са Плесио, стига да не купувате някой китайски апарат за 78 лева.

И какво им е читавото? Византийски тарикати на дребно. Големи надценки, калпав персонал, некадърен сервиз. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, XECUTIONER написа:

И какво им е читавото? Византийски тарикати на дребно. Големи надценки, калпав персонал, некадърен сервиз. 

И некадърен персонал. (разбирам, че не всички разбират, но поне консултантите трябва)

Цитирам:

Цитат

Клиент: И с какво този модел е по-хубав от другия ?

Консултант: Ами този има 16гб рам и може да се увеличи до 128гб. 

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Галина Атанасова написа:

Здравейте.Искам да си закупя онлайн на изплащане смартфон,но се чудя от Плесио или Технополис да го сторя.Според вас от къде  е по-добре.Въобще Плесио читави ли са?Благодаря.

Аз от ЕМАГ си взех смартфон за 90 лв., само че смартфоните с Windows не са за... всеки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, niki292002 написа:

И некадърен персонал. (разбирам, че не всички разбират, но поне консултантите трябва)

Цитирам:

Ти как очакваш сополанкото в техномаркета да е някой читав?Те там повечето са максимум със средно специално, дето на училище за 5 години я съберат цела седмица я не.И понеже не могат да си намерят работа а искат да папкат и отиват я по технотата, я по бензиностанцииките.Веднъж отидох и си търсех няква глупост, имаше един кретен вместо да се направи на умен и да ме пита от какво имам нужда(както повечето правят), по най-малоумния начин ме следеше през рафтовете дали няма да им тафосам нещо.Бати балъците.Ей ся ше си хвана един хладилник подмишка и ше им го открадна.Идваше ми да отида и да му откача зъбите.Не стига, че седи в магазина като чучело и не помага на клиентите, па и ги следи да не би да откраднат от вкиснатата стока.

Относно темата, авторката да си помисли дали и се плаща 2 години смартфон.Щото аз оставам с впечатлението, че повечето хора си счупват телефоните още преди да са ги изплатили.

Аз моя S3Neo вече над 2 години го търкалям.Един път не е отишъл в сервиз.Никакви калъфи и подобни.Само има протекторче на екрана, дето си беше с него.Все още работи без никакви проблеми, макар, че ме е плашел няколко пъти.Батерията може да ме издържи поне 2 дена, нормално ползване.За мене нормално е по 2-3 часа музика.В комплект с PowerAMP вади приличен звук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Pamlea написа:

Ти как очакваш сополанкото в техномаркета да е някой читав?Те там повечето са максимум със средно специално, дето на училище за 5 години я съберат цела седмица я не.И понеже не могат да си намерят работа а искат да папкат и отиват я по технотата, я по бензиностанцииките.Веднъж отидох и си търсех няква глупост, имаше един кретен вместо да се направи на умен и да ме пита от какво имам нужда(както повечето правят), по най-малоумния начин ме следеше през рафтовете дали няма да им тафосам нещо.Бати балъците.Ей ся ше си хвана един хладилник подмишка и ше им го открадна.Идваше ми да отида и да му откача зъбите.Не стига, че седи в магазина като чучело и не помага на клиентите, па и ги следи да не би да откраднат от вкиснатата стока.

Относно темата, авторката да си помисли дали и се плаща 2 години смартфон.Щото аз оставам с впечатлението, че повечето хора си счупват телефоните още преди да са ги изплатили.

Аз моя S3Neo вече над 2 години го търкалям.Един път не е отишъл в сервиз.Никакви калъфи и подобни.Само има протекторче на екрана, дето си беше с него.Все още работи без никакви проблеми, макар, че ме е плашел няколко пъти.Батерията може да ме издържи поне 2 дена, нормално ползване.За мене нормално е по 2-3 часа музика.В комплект с PowerAMP вади приличен звук

Говорех за Плесио и поне за елементарни знания. (поне да се знае разликата между РАМ и РОМ) В технополис поне могат да намерят разликата между по-бързия и по-бавния телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.