Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

Явно за вас е по-важно какво показва работният център отколкото самата антивирусна програма.При положение, че програмата работи, кому е нужна излишна скомина?

Драйвърите не са подписани с цифров подпис,затова ти излиза и съобщение,пак наблягам,драйвърите на ниско ниво,който поема защитата изцяло.Затова и уина така реагира.

Но това ще го оправят,просто не им е на дневен ред.

Редактирано от Lost in... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Dear 360 User, 
Thank you for your feedback.
We will add more features including the shuting down PC after scanning. 
Thank you for your support to 360safe.
We earnestly hope that you will give us your valuable criticisms and suggestions.
Welcome to visit our website: http://www.360safe.com/
Follow us on Twitter: https://twitter.com/360safecenter

Best Regards
 Това ми писаха днес оплаках им се, че не са добавили опция за изключване след проверка и ми отговориха това.

Някой от колегите тук, които казваха че не работи защитата в реално време тествал ли е или само заради съобщенията на уиндоус секюрити центъра си е направил заключенията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете за коя версия коментирате IS или  TS ,така човек като чете не се разбира и става един миш маш с грозде

П.с. При мен TS засича след като те бъдат записани на харда,дори понякога чак  след ръчно сканиране.

Редактирано от Lost in... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой от колегите тук, които казваха че не работи защитата в реално време тествал ли е или само заради съобщенията на уиндоус секюрити центъра си е направил заключенията?

Аз лично тествах от Malc0de  и MDL - две вечери по десетина линка.

На Win 8 Pro *64 не ловеше в реално време. Не записваше и в лога за свалените файлове...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах до съпорта относно няколко отделни въпроса.Относно web plugin-а за сега го имат само за браузъри базирани на chrome и самият chrome.Но обмислят добавяне и към други браузъри.

Браузъра на 360 пък си има вградена защита и няма нужда изобщо от plugin-а.

Също така споменаха,че в бъдещите им планове влиза добавяне на нови опции включително registry repair and clean up.

Писах им и относно проблемите на потребителите с windows 8 сега питат точно какви са проблемите.Виждам,че viperdick е споменал ще им изпратя и един feedback относно този въпрос.

Редактирано от nterziev (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов ъпдейт  4.0.0.2051

Точно тази версия се коментира в последните постове. ;)

вече има версия 4.0.0.2051, хм наистина ги вадят на конвейр. теглите от сайта и директно ъпгрейдвате.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тази версия се коментира в последните постове. ;)

Хм нищо,не съм забелязал,съпорта на 360 ми напомни :D

Очаквам отговор относно това,което съм им писал за windows 8 ще споделя като го получа :)

Редактирано от nterziev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм нищо,не съм забелязал,съпорта на 360 ми напомни :D

Очаквам отговор относно това,което съм им писал за windows 8 ще споделя като го получа :)

Нова версия 360 TS 4.0.0.2052  http://int.down.360safe.com/totalsecurity/360TS_Setup.exe

CRC32: 3D2B96A1

MD5: F493B73731CEF2A81CC9700C59BC0B95

SHA-1: 1C5E1FEEB995DF3A83617829B58D4FF2BEA06B10

Публикувано изображение

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли някакви наблюдения относно download manager-а?

Не съм го тествал а и не знам как,пробвах да му потърся exe-то отделно в папките на програмата но така и не успях да го открия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам 360 Internet Security повече няма да се обновява. Препоръчват 360 Total Security, който вече ще е основен продукт .

Колега, къде го прочете това? Питам, защото според мен 360 IS е добър продукт и трябва да се развива за в бъдеще, освен ако китайците не са решили изцяло да работят върху Total-а. Към TS-то останах с смесени чувства заради много красноречиви коментари и донякъде са прави хора как ще го нарешен "Пълна защита" при условие, че няма защитна стена в момента, но това да му е кахърат.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не ползвам програмите им - защото напоследък съм предпочитал Rising и Kingsoft от китайския спектър. Прочетох го в китайски сайтове за сигурност - може да проверите доколко е достоверно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайчугите създадоха добра програмка - 360 Internet Security - остана да спрат да я развиват и да спрат обновяванията и?! Странна работа.

А и мисля че 360 Internet Security е по-добра и по-подходяща за слаби машини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайчугите създадоха добра програмка - 360 Internet Security - остана да спрат да я развиват и да спрат обновяванията и?! Странна работа.

А и мисля че 360 Internet Security е по-добра и по-подходяща за слаби машини.

Оказва се, че 360 Internet Security няма да бъде доразвивана - но ще получава обновяване като сигнатури.   Които я харесват ще могат да продължат да я ползват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказва се, че 360 Internet Security няма да бъде доразвивана - но ще получава обновяване като сигнатури.   Които я харесват ще могат да продължат да я ползват.

"Страхотна" новина, няма що. В такъв случай, трябва да дръпнат много напред с Total Security-то, за да компенсират другата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчетох цялата тема. :D  Не съм очаквал, че ще ползвам китайска антивирусна. Пробвах и Internet Security, сега съм с Total Security. В един чужд форум, прочетох същото, че няма да има нови версии на Internet Security. За Total Secury, има ли сканиране на USB устройства? Че не видях, такава опция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще има вирусни дефиниции. Но няма да има нови екстри и версии. Поне така разбрах. Но, май засега си остава по-добрия избор от 360TS.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересни коментари прочетох от линка на nikssi! Но този, най-добре описва 'картинката'.  :D

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересни коментари прочетох от линка на nikssi! Но този, най-добре описва 'картинката'.  :D

Публикувано изображение

Тоз убавец е модератор у Аваст форума! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз убавец е модератор у Аваст форума! :ph34r:

Къвто ще да е, човека си го написал точно и ясно, и не е лъжа. :) Аз чак сега "прогледнах", защото други неща ми отклоняваха вниманието по програмата, докато същинското все на заден план оставаше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие, активирахте ли Avira и Bitdefender в 360TS? Или, само Bitdefender да активирам?

Къвто ще да е, човека си го написал точно и ясно, и не е лъжа. :) Аз чак сега "прогледнах", защото други неща ми отклоняваха вниманието по програмата, докато същинското все на заден план оставаше.

Е, за безплатна антивирусна, мисля че достатъчно функции има. Пък и не се знае, какво още ще добавят. И е в челните места на тестовете. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко съм й активирал, което може. :)

И аз така, ама викам да питам. Че сте навътре с китайчето. :D  360TS, май не сканира флашки? Или се бъркам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..........................360TS, май не сканира флашки? Или се бъркам?

Това не мога да ти кажа, в момента съм на работа. Като се прибера довечера ще погледна ако не забравя и ще пиша. Пък може и някой друг междувременно да отговори. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване