Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

Ползвам 360IS. Просто ми е интересно, как ще се представи. И в кое от всичките ми мнения, съм хейтил? Нещо не се разбрахме с теб колега.  :clown:

Опа извинявай колега обърках човека имах предвид attj просто съм объркал в цитирането...съжалявам отнво! :D

В момента при мене е 124 RAM

Публикувано изображение

Все пак при нова инсталация е нормално да дърпа вече памет. Още повече,че хардуера при нас е различен.

Нямам си на идея поради какво е лично това са данни при включена пълна защита.

Параметрите ми са 2гб рам,2.33ghz двуядрен процесор...моя е стара машина втора употреба dell latitude d620 нямам си на идея кога точно е произведен но сигурно към 2008-2009 и върви като нов.Още повече,че вчера добавих и comodo firewall,която си личи,че натоварва дори повече от антивирусната но не се усеща дори...

Да ти кажа пробвал съм много антивирусни но тази определено е най-леката и най-продуктивната,нарпимер аваст ме натоварваше доста,даваше фалшиви сигнали и т.н. но да не навлизаме в тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Опа извинявай колега обърках човека имах предвид attj просто съм объркал в цитирането...съжалявам отнво! :D

Параметрите ми са 2гб рам,2.33ghz двуядрен процесор...моя е стара машина втора употреба dell latitude d620 нямам си на идея кога точно е произведен но сигурно към 2008-2009 и върви като нов.Още повече,че вчера добавих и comodo firewall,която си личи,че натоварва дори повече от антивирусната но не се усеща дори...

Да ти кажа пробвал съм много антивирусни но тази определено е най-леката и най-продуктивната,нарпимер аваст ме натоварваше доста,даваше фалшиви сигнали и т.н. но да не навлизаме в тази тема.

Споко колега, разбрах че е станало объркване. :wink12: Да ти кажа, 2 гига рам, ми се види малко вече. Всичко ли си включил, по програмата? Нямам опит с тази антивирусна, и не мога много да ти помогна. Пробвай да спреш Авирата или Битдефендъра. Да видим как ще е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мене също. Може би поради това,че съм в Security MODE  :)

пп. Впрочем това са дребни забележки. Рамта е да се ползва. Това е ясно. Дразнещото са фалшивите аларми.

Ей го сега блокира Picture Collage Maker Pro поради това,че малко потребители ползват тази програма.Малко в Китай в Европа ситуацията е съвсем различна. Що се отнася до процесора и рамта. Ами 2х2.10 и 2 гига рам - това на лаптоп. Старичък от 2009 г.

пп. Внимавайте с оня ъпдейт на Майкрософт да не светне някой :ph34r:  мене не ме притеснява това,кракове не ползвам за бозата но имайте едно наум,че като пуснах ъпдейта на бозата и той милият първи  - уж беше скрит да не ми го предлага.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко време ползвах 360TS. И не съм имал фалшиви аларми. Ще се оправи това, просто трябва малко време. Все пак, от скоро е тази версия. Аз за това, ползвам 360IS. Макар и да няма нови версии, получава ъпдейти и е стабилна. 

Ето тест от май месец. http://chart.av-comparatives.org/chart1.php отново добро представяне и задминава не някой платени продукти. 

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

пп. Впрочем това са дребни забележки. Рамта е да се ползва. Това е ясно. Дразнещото са фалшивите аларми.

Ей го сега блокира Picture Collage Maker Pro поради това,че малко потребители ползват тази програма.Малко в Китай в Европа ситуацията е съвсем различна. Що се отнася до процесора и рамта. Ами 2х2.10 и 2 гига рам - това на лаптоп. Старичък от 2009 г.

пп. Внимавайте с оня ъпдейт на Майкрософт да не светне някой :ph34r:  мене не ме притеснява това,кракове не ползвам за бозата но имайте едно наум,че като пуснах ъпдейта на бозата и той милият първи  - уж беше скрит да не ми го предлага.

Точно от това е на секюрити мод дърпа доста на балансиран дърпа много по-малко и е като перце. значи показваше ми процеса QhActiveDefence дърпаще в даден момент 210 мб, след това измених на баланс и падн на а 30 МБ

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко колега, разбрах че е станало объркване. :wink12: Да ти кажа, 2 гига рам, ми се види малко вече. Всичко ли си включил, по програмата? Нямам опит с тази антивирусна, и не мога много да ти помогна. Пробвай да спреш Авирата или Битдефендъра. Да видим как ще е.

Аз имах предвид,че дори с тия енджини лаптопа си бачка на ниво в допълнение с comodo firewall-a.

Учудването ми беше,че другия колега има имаше някакво натоварване и затова се изненадах,тъй като принципно нито 360IS нито TS са ми влияели дори малко повече на лаптопа.

Аз лично доста често свалям такива неизвестни програми да ги сканирам ако случайно ги намери като непознати да ги изпрати за проверка на екипа,един вид да им се обогогатява базата данни.

Иначе аз мисля да си купувам още една плочка 2гб или пък доста по-евтино ще излезе да си купя една флашка и да ползвам една опция от windows нещо като boost up беше не помня точно и ти добавя 4гб мисля рам,но пък флашката трябва да е постоянно в лаптопа...

Точно от това е на секюрити мод дърпа доста на балансиран дърпа много по-малко и е като перце. значи показваше ми процеса QhActiveDefence дърпаще в даден момент 210 мб, след това измених на баланс и падн на а 30 МБ

Лично при мен не се усеща както казах,но сега ще пусна балансиране все пак не ми е нужно чак толкова защита не навлизам в толкова опасни пространства,макар,че в днешно време и в facebook не си защитен от вируси..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Енджина на Бита дарпа доста, установих го като си играх с къстом мод. може да оставите всичко включено без енджина на бита и щее лек като перо, енджина на авира ще работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.С Process Hacker елементарно се килват процесите на TS. Без да се минава в разни режими за тест. Пробвайте и им пишете.

Енджина на Бита дарпа доста, установих го като си играх с къстом мод. може да оставите всичко включено без енджина на бита и щее лек като перо, енджина на авира ще работи.

Ако го махнем системата ще се олекоти още повече. Несериозно е това. Тези енжини са за защита защо да се спират?

Ако ще се ползват само за сканиране тогава за какво ми е програмата? Това и е основното предимство - двата допълнителни енжина - без тях детекцията не ми се вярва да е на ниво. Само на проактивната защита не може да се разчита. Трябва и хлебец сиреч дефиницийки.

Този файл как е при вас? С дефиниции на Бита и Авира и тишина...

https://www.virustotal.com/bg/file/7a062c808c2ece098798e019698535c879525f51ebc1abe217f3fe913f62870f/analysis/1402609589/

Публикувано изображение

pass: infected

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.С Process Hacker елементарно се килват процесите на TS. Без да се минава в разни режими за тест. Пробвайте и им пишете.

Ако го махнем системата ще се олекоти още повече. Несериозно е това. Тези енжини са за защита защо да се спират?

Ако ще се ползват само за сканиране тогава за какво ми е програмата? Това и е основното предимство - двата допълнителни енжина - без тях детекцията не ми се вярва да е на ниво. Само на проактивната защита не може да се разчита. Трябва и хлебец сиреч дефиницийки.

Този файл как е при вас? С дефиниции на Бита и Авира и тишина...

https://www.virustotal.com/bg/file/7a062c808c2ece098798e019698535c879525f51ebc1abe217f3fe913f62870f/analysis/1402609589/

Публикувано изображениеUpdate.zip

pass: infected

Да кажем,че още като се свали файла 360TS му направи сканиране и изскочи този прозорец.Дори не се наложи да го разхивирам... ^_^ 

Публикувано изображение

Редактирано от nterziev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажем,че още като се свали файла 360TS му направи сканиране и изскочи този прозорец.Дори не се наложи да го разхивирам... ^_^ 

Публикувано изображение

И как сканира архива като е с парола?

https://www.virustotal.com/bg/file/dfe621047acac11ce7b5f628b855c76e5d37b1668c03be66dac8291e46c0ae14/analysis/1402611847/

Нещо настройва ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как сканира архива като е с парола?

360 ми изиска въвеждане на паролата но самият файл не съм го разхивирал:

Изскочи директно при свалянето,аз самият не съм цъкал ръчно да стартирам сканиране..

Публикувано изображение

Редактирано от nterziev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

360 ми изиска въвеждане на паролата но самият файл не съм го разхивирал:

Изскочи директно при свалянето,аз самият не съм цъкал ръчно да стартирам сканиране..

Публикувано изображение

Това на декстопа нали? При мене данлоуд менажера го свали в диск Д , преместих го на декстопа и разхивирах файла и при скан реагира.

Публикувано изображение

Интересна работа. Същият номер както при Нортон преди време. Ако се свали на Диск Д не се засича,на декстопа няма проблем.

Хех... сега пробвах и в диск Д - ми трие го :ohmy:  бах маааа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на декстопа нали? При мене данлоуд менажера го свали в диск Д , преместих го на декстопа и разхивирах файла и при скан реагира.

Интересна работа. Същият номер както при Нортон преди време. Ако се свали на Диск Д не се засича,на декстопа няма проблем.

Принципно имам само диск C: a download manager-а ми сваля в downloads,сега го смених на декстопа същото е...аз нямам никакви проблеми веднага реагира а колкото до линк към virustotal дето си дал за самият архив,че е чист явно могат да разчитат само самите вируси...,защото както е написано при блокиране от 360TS файла съдържа вирус,т.е. е доста добре реагира още преди да се е активирал самият вирус..

Където и да го сваля файла едно и също става.

За настройване да кажем съм пуснал balanced режима,има една опция "наблюдение над всички файлове",която не съм активирал дори..за информация само прави се в настройките на програмата.

Току-що тествах с performance режим и без двата енджина на авира и битдефендер абсолютно същият ефект хваща го без проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно имам само диск C: a download manager-а ми сваля в downloads,сега го смених на декстопа същото е...аз нямам никакви проблеми веднага реагира а колкото до линк към virustotal дето си дал за самият архив,че е чист явно могат да разчитат само самите вируси...,защото както е написано при блокиране от 360TS файла съдържа вирус,т.е. е доста добре реагира още преди да се е активирал самият вирус..

Където и да го сваля файла едно и също става.

За настройване да кажем съм пуснал balanced режима,има една опция "наблюдение над всички файлове",която не съм активирал дори..за информация само прави се в настройките на програмата.

Току-що тествах с performance режим и без двата енджина на авира и битдефендер абсолютно същият ефект хваща го без проблем.

Да хваща го. Сега свалих от връзката оригиналният файл и го засече - но при сканиране. Интересна работа....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nikssi - windows 8?

Не Windows 7 Pro

....а колкото до линк към virustotal дето си дал за самият архив,че е чист явно могат да разчитат само самите вируси...,защото както е написано при блокиране от 360TS файла съдържа вирус,т.е. е доста добре реагира още преди да се е активирал самият вирус..

Няма как да засече криптиран файл. Няма такова животно освен форти май. Преди време и друга програма реагираше на архиви с пароли но не на самият файл вътре. Не се заблуждавай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ли самостартират след това? :ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера, ще го пробвам на 360IS. Да видим, дали ще го хване и кога. vasilevsa, не ти лови фируса в архива ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера, ще го пробвам на 360IS. Да видим, дали ще го хване и кога. vasilevsa, не ти лови фируса в архива ли?

да, ни в архива ни разархивиран 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, ни в архива ни разархивиран 

Аз съм го тествал файла с всички видове защита и го лови дори без ендижините 2та.

При теб какъв би бил проблема си нямам на идея,че не го открива..пробвай да свалиш архива и да го разхивираш и пусни едно пълно сканиране да видим дали ще го засече..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм го тествал файла с всички видове защита и го лови дори без ендижините 2та.

При теб какъв би бил проблема си нямам на идея,че не го открива..пробвай да свалиш архива и да го разхивираш и пусни едно пълно сканиране да видим дали ще го засече

не го засича. как ли не си играл със секюрити мод не ще незнам зако иде реч. Правих инсталация на чисто пак същата работа, хм 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би, нещо с виндолса ти да е проблема? Щом при колегата го засича, предполагам не е от антивирусната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би, нещо с виндолса ти да е проблема? Щом при колегата го засича, предполагам не е от антивирусната.

незнам баце ко става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам баце ко става

А пробва ли с 360IS? Като изчистиш всякакви остатъци от старата програма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване