Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Нов инструмент от Qihoo за защита на документите (работи чрез бекъп подобно на AppCheck и RanStop), но има още какво да се желае, но пак е нещо:

https://blog.360totalsecurity.com/en/360-document-protector/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Нов инструмент за сканиране дали файловете криптирани от WannaCry биха подлежали на декриптиране. Ако има такива ще се покажат в списъка на програмата и тя ще се опита да ги възстанови:

https://360totalsecurity.com/s/ransomrecovery/

Повече информация:

https://blog.360totalsecurity.com/en/wannacry-ransomware-data-recovery/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Версия: 9.0.0.1196 е налице от няколко дни. 360 TS продължават да го доразвиват.

Ползвам го непрекъснато почти 3 години с Win 8.1 - без нито една преинсталация на тази ОС. Явно китаецът добре я пази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

360 NSA Cyber Weapons Defense Tool

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Проверява и отстранява уязвимости в системата,от които могат да се възползват

• EnternalBlue
  • EnternalChampion
  • EnternalRomance
  • EnternalSynergy
  • EmeraldThread
  • ErraticGopher
  • EskimoRoll
  • EducatedScholar
  • EclipsedWing
  • EsteemAudit

https://blog.360totalsecurity.com/en/wannacry-ransomware-attack-nsa-hacking-protection-tool/

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, NIKISHARK написа:

360 NSA Cyber Weapons Defense Tool

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

2017-05-21_15h56_19.jpg.bd7b9aabf7f084119716e9f6dbd290c4.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поукрасили са го малко и е точно това...но пък може да работи и offline...Абсолютно съм сигурен,че поне 80% дори не знаят кое точно да си свалят от официалния на Microsoft...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, NIKISHARK написа:

Поукрасили са го малко и е точно това...но пък може да работи и offline...Абсолютно съм сигурен,че поне 80% дори не знаят кое точно да си свалят от официалния на Microsoft...

Е както и да е важното е,че са сложили за XP различни езикови актуализации. ;) Обикновения потребител като си пусне ъпдейтите си решава въпроса.

Можеше просто да качат архив с актуализациите ама тъй шарено - писано е по-шик нали? В това са майстори китайците. Сега ще го пусна да видя прави ли нещо различно от това да инсталира актуализациите. Само да не иска инсталация,че не им вярвам особенно.

Ето го. Оказах се прав, пи старт проверява дали въпросните актуализации са инсталирани и после ти показва,че си наред в случая с мене. 2017-05-21_16h30_59.jpg.e0008ff8857664a5c77088f1f4f1bd8b.jpg

Важното е рекламата - да се сподели и завърти в мрежата. Познато...

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно е, че лоша реклама няма, но все пак съм съгласен с Nikishark. Дори и да са се възползвали от ситуацията пак може да е полезно да немърливите, които не инсталират актуализации на системите си или не искат да качват всичките такива. И все пак за ползвателите на програмата им нали има и модул за проверка и инсталиране на актуализации...наличието на свободен инструмент явно цели да привлече нови потребители.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, B-boy/StyLe/ написа:

И все пак за ползвателите на програмата им нали има и модул за проверка и инсталиране на актуализации...наличието на свободен инструмент явно цели да привлече нови потребители.

Точно пише си го на снимката. Според мене малко преиграват с рекламата,че видите ли с нашия продукт ще сте по-добре защитени. Обаче тоя модул прави бая проблеми и това си го спестяват. Лично мнение на лаик като мене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

Точно пише си го на снимката. Според мене малко преиграват с рекламата,че видите ли с нашия продукт ще сте по-добре защитени. Обаче тоя модул прави бая проблеми и това си го спестяват. Лично мнение на лаик като мене.

Да, аз също предпочитам да инсталирам актуализациите през Windows Update (когато това е възможно - иначе Dism++ или Windows Update MiniTool не са никак лоши), но съм тествал и модула Patch Up на 360 TS и проблеми не ми е правил и дори ми намери актуализации, които по някаква причина не бяха дошли през Windows Update, но далеч не всички от намерените се инсталираха успешно...Някои просто не бяха приложими за системата и автоматично при failure на инсталацията ги буташе в ignore списъка повече да не ги търси и да се опитва да ги предлага да ги инсталира. Та тук съм малко със смесени чувства...50/50. Но това бе само за теста и преди това имах Image + System Restore Point. Не се наложи да ги използвам, но и едва ли повече бих ползвал подобно нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...
  • 2 месеца по-късно...
преди 15 часа, ТHEBOSS написа:

Пасатор добавиха ли?

Да

Продуктите на китайците превъзхождат продуктите на  Symantec

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Gregory House написа:

Да

360 TS и SEP 14  ги позвам с години на различни компютри и не съм съгласен с подобно категорично заключение.Харесвам ги.Това са най ползваните защитни програми в света - те са със стотици милиони ползватели.  Допускат и безплатно ползване на пълнофункционални версии.   Всички програми понякога пропускат - ползвателят трябва да внимава какво прави,  какво стартира и разрешава. Настройките на програмите трябва да са добре преценени.  И не е редно да обвинявам Кихчо или Сепчо за свои грешки или недопреценявания. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gregory House написа:

Да

Има си хас, щом добавиха и пасатор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си и вграден файъруол

Symantec  са много зле

Горният потребител се държи като платен трол

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SEP  е корпоративна версия и също си има вградена защитна стена.  Има сонар и защита по репутация - другите нямат тези неща. При някои мои последни пробвания Кихчо пропуска и го спасяват от усложнения   Zemana или  Privatefirewall 7. Тази стена превъзхожда с разлика китайската .  Защо Симантек да е зле ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Gregory House написа:

Symantec  са много зле

Ти пък се държиш като "безплатен" трол.

Да съм казал нещо лошо за Qihoo?

Вобще от какъв зор коментираш Symantec в темата за Qihoo?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си и вграден файъруол

Symantec  са много зле

Пиши по темата

9.6.0.1097      Dec 15, 2017

• Added: Toolbox - Scheduled Cleanup (Premium Only)
  • Fixed: Bug fixes
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
9.6.0.1070 Dec 8, 2017
  • Added: Added:Language - Italian. Thank you to our translation volunteers: ARNOL’D “ARNI” CHARYYEV, Andrea Cagnin, Ocisp87, Alberto Mancini, Simone Corazza, Anonio Tagliente, Ginohax, Dario Borla, Andrea de Poda
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване