Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

преди 22 минути, ТHEBOSS написа:

да

Интересно...гледам, че и по чуждестранните форуми като wilderssecurity и malwaretips се чудят какво е "туй" нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Интересно...гледам, че и по чуждестранните форуми като wilderssecurity и malwaretips се чудят какво е "туй" нещо.

Няма значение, важното е че са подобрили защитата, програмата реагира веднага при заплаха, поне с тези настройки.

image.png.2b758deda0cecce495bd534835085b0c.png

Проверката на файлове при отваряне по подразбиране беше спряна и при стартиране на фактурата от темата за подпомагане в пясъчника на кихо изведнъж се обади стената(glasswall, за която не подозирах дори че се е инсталирала), но като активирах да проверява при отваряне вече кове веднага с енджина си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли Glasswire? То хубаво са я подобрили и все пак остава въпроса какъв е този engine...подозирам, че може би е нещо, като Enhanced Protection Mode за x64 системи, който обаче в последствие беше премахнат, защото MS добавиха memory integrity и това създаваше конфликти. Дано да греша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе много ми е удобна защото може  да се настрой да пита преди да прибира и можеш да си я настройш да сканира само приложения и док. за да не бави излишно

преди 4 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Не е ли Glasswire?  

Да прав си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам тази програма от няколко години на 10-инчов лаптоп(32-bit), и съм доволен.

Вчера се опитах да я ъпдейтна  на версия .1259, но, учудващо не се получи

Благодаря за информацията , че този ъпдейт е за 64-bit.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, dedidi написа:

Ползвам тази програма от няколко години на 10-инчов лаптоп(32-bit), и съм доволен.

Вчера се опитах да я ъпдейтна  на версия .1259, но, учудващо не се получи

Благодаря за информацията , че този ъпдейт е за 64-bit.

Не, не, update-a не е само за 64-битов Windows, а само новия добавен "двигател" в нея би трябвало да работи само на 64-битов Windows. А иначе се предполага, че новия билд е и за двете архитектури. Пробвайте следния линк да я обновите ръчно:

360 Total Security 10.6.0.1259

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.11.2019 г. в 23:40, B-boy/StyLe/ написа:

Не, не, update-a не е само за 64-битов Windows, а само новия добавен "двигател" в нея би трябвало да работи само на 64-битов Windows. А иначе се предполага, че новия билд е и за двете архитектури. Пробвайте следния линк да я обновите ръчно:

360 Total Security 10.6.0.1259

Да, ъпдейтва се.

Благодаря ти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

В новата версия има интересни промени:

10.6.0.1283 Dec 11, 2019

Цитат
  • Added: Abnormality Sensing System
  • Improved: Solve potential program crashes
  • Fixed: Bug fixes

Според мнението на потребител е премахнат енджина на Bitdefender и са сложени такива за блокиране на зловредни скриптове до този на Avira:

Цитат

2 things to notice after the upgrade to the latest version :

* they seemingly removed the bitdefender scan engine ( avira engine is the only one showing )

* they added QEX script killing engine :

" combined with 360 cloud computing script behaviour engine , quickly killing script viruses "

in the general settings tab you will find the following new enteries :

"automatically upload unknown or suspicious files to help improve malware protection "

* 360 abnormailty sensing system is checked by default

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, jesho написа:

Здравейте, някакви идеи защо е спрян енджина на Bitdefendr. Временно ли е и в тоя вид по ли ще е добра?

Не мисля, че е голяма загуба. По принцип от към дефиниции битдефендера е зле, а при китаеца те идват още и със закъснение. Сам по себе си е тромав енджин и доста товари при ъпдейт в сравнение с енджина на Авира например.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не смятам , че е зле програмата след като 1400 дена я ползвам. Значи заслужавало си е да е все още Бидфефендър енджина добавен към програмцата. Относно ъпдейтите  - всицко е тоцно навреме, Не по късно от ден идват ъпдейтите. Явно при теб е проблем. А Битдефендър-  да не кажа, че е една от най-добрите антивирусни. Нищо, че е със  румънско седалище. Ще се разбере със времето явно екипа на Quiho 360 тотал , дали ще  развалят към момента що годе добрия антивирус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jesho написа:

Относно ъпдейтите  - всицко е тоцно навреме, Не по късно от ден идват ъпдейтите. Явно при теб е проблем. 

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още информация относно новите нововъведения:

https://malwaretips.com/threads/360-total-security-10-6-0-1256-released.96531/post-846578

Цитат

"Core crystal protection engine " is a hardware virtualization mechanism using Intel VT (or AMD-V) which extends the hips protection range in 64-bit system, meaning the hips will be more comprehensive and block more suspicious actions from malware.

Цитат

What is "360 abnormailty sensing system"?

Useless feature... dont expect anything
implemented in Chinese version in 2017
Things it can do:
Find the missing dlls/Runtime Libraries

https://malwaretips.com/threads/360-total-security-10-6-0-1283-released-december-11th-2019.96926/post-848929

Колкото до енджина на Bitdefender:

Цитат

As mentioned above, they've ditched Bitdefender with this new version.

This was about time.
The engine was useless, as the signatures are delayed and BD isn't the fastest to add new detections, and updating the engine was buggy, too.

https://malwaretips.com/threads/360-total-security-10-6-0-1283-released-december-11th-2019.96926/post-848865

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Здравейте.

Аз съм с антивирусната програма 360 TS .  Безплатната версия. Имам проблем с ъпдейта.

При мене е още версия 10.6.0.1259 от края на ноември месец 2019 г. 

Давам му проверка на ъпдейти и казва, че всичко е наред, но аз знам че не е, защото в сайта на компанията са се натрупали поне 3-4 нови версии. 

Преди доста време имах подобен проблем и когати попитах тук ме посъветвахте да пробвам с ресетване на настройките. Тогава помогна, но сега не.

Дайте идея как да постъпя и защо така ме разиграва тази програмка? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

теглиш последната версия

деинстал старата и рестарт

инстал новата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ivov написа:

Здравейте.

Аз съм с антивирусната програма 360 TS .  Безплатната версия. Имам проблем с ъпдейта.

При мене е още версия 10.6.0.1259 от края на ноември месец 2019 г. 

Давам му проверка на ъпдейти и казва, че всичко е наред, но аз знам че не е, защото в сайта на компанията са се натрупали поне 3-4 нови версии. 

Преди доста време имах подобен проблем и когати попитах тук ме посъветвахте да пробвам с ресетване на настройките. Тогава помогна, но сега не.

Дайте идея как да постъпя и защо така ме разиграва тази програмка? 

И аз имах такъв проблем.

По съвет на един от колегите във форума (B-boy) инсталирах последната версия върху старата, и така правя вече 2-3 пъти при всяка нова версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, dedidi написа:

И аз имах такъв проблем.

По съвет на един от колегите във форума (B-boy) инсталирах последната версия върху старата, и така правя вече 2-3 пъти при всяка нова версия.

360 TS може през програмата да изтегля последна своя актуална версия от сайта им и допуска инсталиране без старата да се деинсталира предварително.  Не е нужен и междинен рестарт.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно! Благодаря за съветите. 🤪

Изтеглих най-новата версия - 10.6.0.1338.

Инсталирах я върху старата без да я спирам или махам и се получи за няма и 2 минути.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020)

Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir

линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.360totalsecurity.com/totalsecurity/360TS_Setup.exe

2020-03-27_125500.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10.6.0.1354 се ъпдейтва и още си работи при мен.  Очаквам поредния ъпгрейд да си дойде сам както винаги -когато ми дойде реда.   Сега в света  ползвателите са около 700 000 000.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, dedidi написа:

Инсталирах я и се получи версия 10.6.0.1380

Внимавай, че другарите китайци явно са се постарали с тоя KunPeng:

6cc6174dd8ca12912e72490e5d03c1b7383830cb

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване